Ime igre neznam! zaključana tema

poruka: 42
|
čitano: 14.157
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Ime igre neznam!
pitanje

Evo igrao sam jednu igru ali neznam kako se zove!?

 

kao neki horor je.,na pocetku si u nekom selu kao vidis kako neka mala pobjegne, i onda cijelu igru trazis neke tragove da dode do te male

 

 

ako netko zna o cemu se radi eka kaze brzo !!!!!!

 

hvala

Proud to be adicted to WoW
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ime igre neznam!

silent hill

15 godina
neaktivan
offline
Ime igre neznam!

Tako je, to bi trebao biti Silent Hill...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ime igre neznam!

Potvrđujem gore navedeno samo se radi ne o selu već gradu ili možda misliš na Resident Evil 4, ona je malo novijeg datuma od Silent Hill-a. Jawohl!

s.t.a.l.k.e.r. aka automaton aka yamijima
15 godina
neaktivan
offline
Ime igre neznam!

e ljudi moze pomoc da ne otvaram drugu temu a isti bi bio naziv teme Belji se

jel mi moze rec kako se zove ova igra ti si ko neka mala kanta za smece i imas svoje te ratujete s bazukama i ostalim stvarima igro sam to na ps1 evo slika

 

p.s sliku sam naso u googlu pod rijec minigun pa neznam kako se zove igra samo znam da je bila za ps1 i da sam je igro

 

Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ime igre neznam!

WORMS? Jawohl!

s.t.a.l.k.e.r. aka automaton aka yamijima
15 godina
neaktivan
offline
Ime igre neznam!

nije worms znam sta je worms ovo je onako bilo dosta dobro

pa me zanima koja je to igra znam razliku izmedju crva i kante za smeceBelji se

Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ime igre neznam!
vidikovac kaže...

Evo igrao sam jednu igru ali neznam kako se zove!?

 

kao neki horor je.,na pocetku si u nekom selu kao vidis kako neka mala pobjegne, i onda cijelu igru trazis neke tragove da dode do te male

 

 "Đes mala?!" - crnogorski mod za HLNamigiva
15 godina
protjeran
offline
Ime igre neznam!

Silent hill 1 postoji samo za PS1

HD 2400pro 256mb,1.81GHz,512mb of ram
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Ime igre neznam!

meni to zvuci kao Fatal Frame zbog tog sela(Project Zero za europsko trziste mislim), meni osobno jedan od najboljih horror serijala

Intel C2Q q8200 @3 GHz/Gigabyte EP35-DS3/ Sapphire HD 4870 512 Mb/ 4GB OCZ Platinum @ 1000MHz/ HDD Seagate 500 GB,7200.10, 32Mb /OCZ StealthXStream 500W/ Chieftec midi tower BH-02B-B-B/ Samsung SM2233BW
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Ime igre neznam!

Možete li i meni pomoć?Neznam ime jedne igre koja je strategija u 2 svj.ratu..Mogao si pozivati padobrance,zračnu podršku,grafika je bila negdje u rasponu iz 2005-2007..Pa ako netko zna ime igre neka mi pomogne..

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Ime igre neznam!
nfsbaby kaže...

Možete li i meni pomoć?Neznam ime jedne igre koja je strategija u 2 svj.ratu..Mogao si pozivati padobrance,zračnu podršku,grafika je bila negdje u rasponu iz 2005-2007..Pa ako netko zna ime igre neka mi pomogne..

 mozda c&c generals, igra nije 2 svj rat, ali je sve ostalo sto si nabrojao
Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
15 godina
protjeran
offline
RE: Ime igre neznam!
Bes7 kaže...
nfsbaby kaže...

Možete li i meni pomoć?Neznam ime jedne igre koja je strategija u 2 svj.ratu..Mogao si pozivati padobrance,zračnu podršku,grafika je bila negdje u rasponu iz 2005-2007..Pa ako netko zna ime igre neka mi pomogne..

 mozda c&c generals, igra nije 2 svj rat, ali je sve ostalo sto si nabrojao
 Hvala na odgovoru..Ali točno znam da je igra 2 svj rat imaš Amerikance i Njemce..Grafika je slična ko C & C Generals i možeš pozivati zračne napade i padobrance..Mislim da je to Blitzkrieg 2 ali nisam siguran..
15 godina
protjeran
offline
Ime igre neznam!

onda je blitzkrieg 2, nisam se nje sjetio, a imao sam je na compu... pa eto skidaj ili kupuj 2 km na pijaci xD

Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ime igre neznam!
olko ja znam igre za ps1 Jebasu123 kaže...

e ljudi moze pomoc da ne otvaram drugu temu a isti bi bio naziv teme Belji se

jel mi moze rec kako se zove ova igra ti si ko neka mala kanta za smece i imas svoje te ratujete s bazukama i ostalim stvarima igro sam to na ps1 evo slika

 

p.s sliku sam naso u googlu pod rijec minigun pa neznam kako se zove igra samo znam da je bila za ps1 i da sam je igro

 

 kolko ja znam igre za ps1 a da su tog tipa imas ili worms sta nije, ili hogs of war sta nije ili bomberman sta opet po liku kojeg si stavija nevirujen da je ali moze biti..iako neznan da postoji bomberman takve vrste ko worms...

sta se tice prve igre je Silent Hill definitivno
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ime igre neznam!
Jebasu123 kaže...

e ljudi moze pomoc da ne otvaram drugu temu a isti bi bio naziv teme Belji se

jel mi moze rec kako se zove ova igra ti si ko neka mala kanta za smece i imas svoje te ratujete s bazukama i ostalim stvarima igro sam to na ps1 evo slika

 

p.s sliku sam naso u googlu pod rijec minigun pa neznam kako se zove igra samo znam da je bila za ps1 i da sam je igro

 


to je to ak se ne varam.
15 godina
protjeran
offline
RE: Ime igre neznam!
Shai Hulud kaže...
Jebasu123 kaže...

e ljudi moze pomoc da ne otvaram drugu temu a isti bi bio naziv teme Belji se

jel mi moze rec kako se zove ova igra ti si ko neka mala kanta za smece i imas svoje te ratujete s bazukama i ostalim stvarima igro sam to na ps1 evo slika

 

p.s sliku sam naso u googlu pod rijec minigun pa neznam kako se zove igra samo znam da je bila za ps1 i da sam je igro

 


to je to ak se ne varam.
 e je to je taj, ima vise likova, i ja sam igro, a zaboravio...
Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
15 godina
protjeran
offline
RE: Ime igre neznam!
Bes7 kaže...

onda je blitzkrieg 2, nisam se nje sjetio, a imao sam je na compu... pa eto skidaj ili kupuj 2 km na pijaci xD

 Instalirao demo Blitzkriegea 2 nije to to..To je neka sasvim druga igra..
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ime igre neznam!
Jebasu123 kaže...

e ljudi moze pomoc da ne otvaram drugu temu a isti bi bio naziv teme Belji se

jel mi moze rec kako se zove ova igra ti si ko neka mala kanta za smece i imas svoje te ratujete s bazukama i ostalim stvarima igro sam to na ps1 evo slika

 

p.s sliku sam naso u googlu pod rijec minigun pa neznam kako se zove igra samo znam da je bila za ps1 i da sam je igro

 

 LEGO Star Wars
Blackberry vs. My 1'st comp 629Mhz vs 120Mhz 128MbRAM vs 16MbRam 2" monitor vs 12" monitor
15 godina
protjeran
offline
Ime igre neznam!

i mene zanima naziv jedne igre igrao sam je kao mali ali nikako da se sjetim naziv ,

evo ovako igra je za ps1, arkada, voznja motora, bajkeri, imas sikakve fore ono kada se preblizis drugom motoru  mozes mu lanac ili botu ugurati i kotac i sl. igra je fenomenalna ako itko zna neka kaze!! ;)

Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ime igre neznam!

jel mozda road rash?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ime igre neznam!

mislim da je moto racer...

evo screenshoot

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.2.2009 17:45 (nemesis777).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Ime igre neznam!
DhulKarnain kaže...

jel mozda road rash?

 to je to, ty

Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ime igre neznam!

Shai Hulud e thx to je ta joj kako se sijecam da sam to igro hehe pre dobra mi je bila

 

EDIT: vidite ovo

mi je zestoko sad sam se sijetio kad sam doso do tog dijela hehe

Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.2.2009 19:46 (Jebasu123).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ime igre neznam!

eo ak mi neko moze pomoc za igru trazim ju vec fakat 2 godineeeee nemrem ju nac.. igra je bila neka sa autičima mogo si birat likove ali pošto sam imao demo samo jednog lika u zelenoj mi se cini autu.. i sad utrkujes se do cijlja a putem cilja skupljas rakete i lansiras ih u ate i tak ima puno tih raketica itd za brzinu..

JER ZNA NEKO KAK S ZOVE?

15 godina
neaktivan
offline
Ime igre neznam!

Crash Team Racing?

Twisted Metal?

Wipeout?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ime igre neznam!
DAXINHO146 kaže...

eo ak mi neko moze pomoc za igru trazim ju vec fakat 2 godineeeee nemrem ju nac.. igra je bila neka sa autičima mogo si birat likove ali pošto sam imao demo samo jednog lika u zelenoj mi se cini autu.. i sad utrkujes se do cijlja a putem cilja skupljas rakete i lansiras ih u ate i tak ima puno tih raketica itd za brzinu..

JER ZNA NEKO KAK S ZOVE?

 Jel za pc ili konzole?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ime igre neznam!
Shai Hulud kaže...
DAXINHO146 kaže...

eo ak mi neko moze pomoc za igru trazim ju vec fakat 2 godineeeee nemrem ju nac.. igra je bila neka sa autičima mogo si birat likove ali pošto sam imao demo samo jednog lika u zelenoj mi se cini autu.. i sad utrkujes se do cijlja a putem cilja skupljas rakete i lansiras ih u ate i tak ima puno tih raketica itd za brzinu..

JER ZNA NEKO KAK S ZOVE?

 Jel za pc ili konzole?
 omg.. pa postavljena je tema pod PC IGRE :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ime igre neznam!
DAXINHO146 kaže...
Shai Hulud kaže...
DAXINHO146 kaže...

eo ak mi neko moze pomoc za igru trazim ju vec fakat 2 godineeeee nemrem ju nac.. igra je bila neka sa autičima mogo si birat likove ali pošto sam imao demo samo jednog lika u zelenoj mi se cini autu.. i sad utrkujes se do cijlja a putem cilja skupljas rakete i lansiras ih u ate i tak ima puno tih raketica itd za brzinu..

JER ZNA NEKO KAK S ZOVE?

 Jel za pc ili konzole?
 omg.. pa postavljena je tema pod PC IGRE :)
 OMG pitanja prije su bila i za psx igre ;)

Jel možda Crashday?

http://j.i.uol.com.br/galerias/pc/crashday98.jpg

15 godina
protjeran
offline
RE: Ime igre neznam!
DAXINHO146 kaže...

eo ak mi neko moze pomoc za igru trazim ju vec fakat 2 godineeeee nemrem ju nac.. igra je bila neka sa autičima mogo si birat likove ali pošto sam imao demo samo jednog lika u zelenoj mi se cini autu.. i sad utrkujes se do cijlja a putem cilja skupljas rakete i lansiras ih u ate i tak ima puno tih raketica itd za brzinu..

JER ZNA NEKO KAK S ZOVE?

 2 igre takve:

mario kart
crash team racing (najbolja) i ja je dan danas igram za PSX
Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice