Kako se zove igra? zaključana tema

poruka: 34
|
čitano: 12.480
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kako se zove igra?

Pozdrav svima!

 

Kao prvo, želio bih napomenuti da sam prije otvaranja nove teme pretražio postojeće teme sličnog naziva, te su u njima većina autora ili neaktivna ili je tema neaktivna više od 6 mjeseci.

 

Dakle, tražim naziv igre. Igra je stara 4-5 godina, stvarno ne znam točno, možda i više. Igralo se pomoću point&clicka, samo se ne sjećam da li je bila iz 3 lica (kao Broken Shield 3) ili iz prvog. Radnja se odvijala u Parizu, glavni lik je neki privatni detektiv kojemu u posjet dođe neka udovica ili sestra neke ubijene žene, nisam siguran.. I kad saslušate tu ženu, idete u jedan hotel gdje se dogodilo ubojstvo. Pričate sa menadžerom hotela, barmenom, nekom gošćom hotela, sjećam se da i lift nije radio..Ako što pomaže, igra se dobila na PC Play CD-u.

 

Unaprijed se zahvaljujem.

/| ACTA NON VERBA |\
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2009 20:51 (AlienWare1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako se zove igra?

Mislim da se igrica zove Post mortem !

Izasla je 2003 u izdanju Microids.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2009 21:13 (Aegor).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako se zove igra?
Aegor kaže...

Mislim da se igrica zove Post mortem !

Izasla je 2003 u izdanju Microids.

 

Je!!! Hvala ti!! Car si!! Dao bi ti 100 hvala da mogu!

 

E sad.. Ne znam naziv još jedne igre... Dakle ne sjećam se ničega iz nje, ali sjećam se nekakve tvornice kobasica, unutra je neki tip, Talijan i ti se kao moraš pored njega prošuljati.. Tematika je blago humoristična, ali stvarno se ne sjećam.

 

EDIT: Sjetio sam se naziva.. Broken Sword 4: The Angel of Death..

 

Može lock, hvala! Osmijeh

/| ACTA NON VERBA |\
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.12.2009 0:27 (AlienWare1).
14 godina
offline
Kako se zove igra?

ovako i mene zanima jedna igra....

Igra je rađena kao sims samo što radite filmske studie i snimate filmove, igra je stara mnogo ali je dost dobra, pa bib molio nekog jel se sječa ili zna.... ???

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako se zove igra?
DodoNJa kaže...

ovako i mene zanima jedna igra....

Igra je rađena kao sims samo što radite filmske studie i snimate filmove, igra je stara mnogo ali je dost dobra, pa bib molio nekog jel se sječa ili zna.... ???

Igra se zove The Movies, sjećam se jer sam je sestri kupio Smijeh

 

Ali samo da te uputim, kao i sve ostale, već postoji tema koju je napravio Andy

/| ACTA NON VERBA |\
14 godina
offline
Kako se zove igra?

kk, thx.... ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako se zove igra?
DodoNJa kaže...

kk, thx.... ;)

Pa onda stisni hvala Smijeh

/| ACTA NON VERBA |\
16 godina
offline
Kako se zove igra?

Evo budem ja ;)

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako se zove igra?

pozz, evo mene zanima kako se zove jedna igra u kojoj se vozi auto koji moze pucati i ugl se rokaju zombiji, kamera u igri je pticja perspektiva, auto se moze nadograđivati

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako se zove igra?
Jari kaže...

pozz, evo mene zanima kako se zove jedna igra u kojoj se vozi auto koji moze pucati i ugl se rokaju zombiji, kamera u igri je pticja perspektiva, auto se moze nadograđivati

to je flash igra s neta, jel? i mene zanima

Gle ko je iza tebe!
14 godina
offline
Re: Kako se zove igra?

Možda ova.. Zombi driver?

Još svojom bodriš me lepotom za druge slep sam o tom potom jer znam, zauvek blizu si =)
16 godina
neaktivan
offline
Kako se zove igra?

zombie driver to je to :D

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako se zove igra?
jukiii kaže...

Možda ova.. Zombi driver?

tnx

Gle ko je iza tebe!
14 godina
neaktivan
offline
Kako se zove igra?

Moze i meni pomoć?

PC igra dosta stara neka vrsta taktičke igre... Imate ulogu lika koji mora smjestiti "zamke" nekom debelom liku koji je na ljetovanju sa svojom ženom...npr. staviti mu spužvu kad se probudi i proseta brodom da padne itd.

Hvala :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.7.2011 3:03 (strat95).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako se zove igra?

Tecmos deception možda..?

Još svojom bodriš me lepotom za druge slep sam o tom potom jer znam, zauvek blizu si =)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kako se zove igra?
strat95 kaže...

Moze i meni pomoć?

PC igra dosta stara neka vrsta taktičke igre... Imate ulogu lika koji mora smjestiti "zamke" nekom debelom liku koji je na ljetovanju sa svojom ženom...npr. staviti mu spužvu kad se probudi i proseta brodom da padne itd.

Hvala :)

  Neighbours from Hell, 1-2-3. Konkretno Neighbours form Hell 2: On Vacation u tvom slučaju.

Pregenijalna igra :)

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.7.2011 3:13 (FlyBoy).
14 godina
protjeran
offline
Re: Kako se zove igra?
strat95 kaže...

Moze i meni pomoć?

PC igra dosta stara neka vrsta taktičke igre... Imate ulogu lika koji mora smjestiti "zamke" nekom debelom liku koji je na ljetovanju sa svojom ženom...npr. staviti mu spužvu kad se probudi i proseta brodom da padne itd.

Hvala :)

Neighbour from hell?

WP
12 godina
protjeran
offline
Re: Kako se zove igra?
strat95 kaže...

Moze i meni pomoć?

PC igra dosta stara neka vrsta taktičke igre... Imate ulogu lika koji mora smjestiti "zamke" nekom debelom liku koji je na ljetovanju sa svojom ženom...npr. staviti mu spužvu kad se probudi i proseta brodom da padne itd.

Hvala :)

Neighbours from Hell

14 godina
neaktivan
offline
Kako se zove igra?

da  susjedi iz pakla je

 

hvala vam puno..

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako se zove igra?

kak se zove ona lego igrica di gradis grad od legica, dosta je stara igrica al nemogu se sjetit naziva

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kako se zove igra?

Ovako imam problem ne mogu se sjetiti kako se zove igrica.U njoj si žensko iskačeš sa zgrade na zgradu i boris se protiv murijaka.

 

 

 

           PLZ HELP MEEE!!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kako se zove igra?
R1zzaR kaže...

Ovako imam problem ne mogu se sjetiti kako se zove igrica.U njoj si žensko iskačeš sa zgrade na zgradu i boris se protiv murijaka.

 

 

 

           PLZ HELP MEEE!!

Mirrors Edge?

13 godina
offline
Re: Kako se zove igra?
R1zzaR kaže...

Ovako imam problem ne mogu se sjetiti kako se zove igrica.U njoj si žensko iskačeš sa zgrade na zgradu i boris se protiv murijaka.

 

 

 

           PLZ HELP MEEE!!

imenom

11 godina
neaktivan
offline
Kako se zove igra?

Molim vas da mi neko pomogne, ne mogu da se setim naziv igrice, vi ste kao jenda zena obucena kao neki robot imate kosu kao Jugio i pucate na neke ljude koji imaju odelo kao robot idete, nije tomb raider nego nesto drugo :P 
MOLIM VAS POMOZI TE MI ! HVALA UNAPRED !!! 

 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kako se zove igra?

Da nije mozda Mirrors Edge?

15 godina
offline
Kako se zove igra?

Igra je iz prvog lica, morate uz odredeni timing proci level, svodi se na to na skacete i trcite po kockama, sve je izgradeno od kocki..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Kako se zove igra?

Kako se zove rukometaska igrica? Hvala unapred

 

 
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kako se zove igra?

Možda Handball Challenge ?


12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako se zove igra?
milanji kaže...

Igra je iz prvog lica, morate uz odredeni timing proci level, svodi se na to na skacete i trcite po kockama, sve je izgradeno od kocki..

jel možda Q.U.B.E

Možda Minecraft ako si igrao u nekom posebnom modu.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2013 18:47 (Ikarus01).
11 godina
neaktivan
offline
Kako se zove igra?

U igri si ti neki mis, 2d je igra, ima ukupno 4 levela (prapovjest, srednji vijek, moderno doba i buducnost) i skupljas neki sir pa moras skupit sta vise ... Igra se kao mario... Ima par mb.

Just another brick in the wall...
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice