Kingdom Come Deliverance

poruka: 303
|
čitano: 87.334
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Nisam, al sam vidio u trailerima, dizanje ujutro, jelo u istoj prostoriji itd. 10/10

EDIT: Stigao ipak 1.4 patch prije par sec.! Samo 27GB , ali sa HD Texturama, prerađenim audiom, preko 200 bug fixeva, pravi easter eggovi, novo oružje, etc.

EDIT 2: HD Textures i HD Language English morate ipak naknadno skinut preko steama. Ima jedan veliki problem sa novim patchem, cim sam usao u igru main quest "Questions and answers" failed, koji god da save loadam - isto. Vidim na steamu da se i ostali žale na quest. Šteta, cekam dugo da nastavim igrat, nadam se da ce fixat taj quest prije Uskrsa.

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.3.2018 3:51 (D3lBoy).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
D3lBoy kaže...

Nisam, al sam vidio u trailerima, dizanje ujutro, jelo u istoj prostoriji itd. 10/10

EDIT: Stigao ipak 1.4 patch prije par sec.! Samo 27GB , ali sa HD Texturama, prerađenim audiom, preko 200 bug fixeva, pravi easter eggovi, novo oružje, etc.

EDIT 2: HD Textures i HD Language English morate ipak naknadno skinut preko steama. Ima jedan veliki problem sa novim patchem, cim sam usao u igru main quest "Questions and answers" failed, koji god da save loadam - isto. Vidim na steamu da se i ostali žale na quest. Šteta, cekam dugo da nastavim igrat, nadam se da ce fixat taj quest prije Uskrsa.

 EIDIT 3: stigo i hotfix za navedene probleme.

 

plus, razdvojili su HD texture od samog patcha tako da ne treba skida 20Gb nego samo 10 :D 

10 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Ja sam skinuo 28gb patch i onda morao naknadno skinut HD Texture 5-6GB (koje btw. ne cine nikakvu vizualnu razliku) i HD English sound pack (koji također nema neke razlike). 

No nastao je novi problem, također u misiji Quest and Answers. Kad otvorim vrata jedne kuce di je bolesnik, cutscene treba pocet, ali se igra crasha uvijek. Izgleda svima.

Battlelog: D3lBoy-00
10 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Taman se sjetio da je izašao novi patch, idem pogledat na steamu kad ono hrpa ljudi se žali da igra radi još lošije...

15 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Upravo završio igru, svaka čast od mene 9/10.

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ BattleNet uplay: StariGAD_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Kingdom Come Deliverance

Ja sam odustao skroz. Probat cu ponovno za pola godine, ako rijese

bug-ove i kad izdaju najavljene DLC-ove.

 

Izdali su igru pod pritiskom, na vrijeme, al nedovrsenu.

Sve u svemu, super ideja, realizacija tako-tako.

Dok ne popeglaju, ja necu igrati. Previse se frustriram

sa puknutim questovima, zalijepljenim NPC-ovima,

pucketanjem zvuka, out-of-sync dijalozima itd.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Sta si očekivao od igre za samo 36 mil. $ :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Evo stigao Hardcore mode dlc :)

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
D3lBoy kaže...

Evo stigao Hardcore mode dlc :)

 Jel igra popeglana, pitam više za preformanse nego bugove?

10 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Pa ja nisam imao od pocetka igre jacih bugova, jedino kad je izasao 1.4. patch koji je strgao 2 questa i sad vise ne mogu u ovom runu dobit onaj zadnji achievement jer je quest failan automatski.

Battlelog: D3lBoy-00
13 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

 

The first DLC for Kingdom Come: Deliverance introduces an entirely new type of adventure! You have an opportunity to participate in building a new village from the ground up and experience first-hand what it was like to create a new settlement.

11 godina
neaktivan
offline
Kingdom Come Deliverance

Igra li netko ovo? Isplati li se uzeti,sad je na popustu na ps storu? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.7.2018 9:02 (DONZI).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Genijalna igra. Prica, likovi, setting, ma sve, nekako drugacija i odlicna.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
10 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Jesu li porješavali bugove?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
Moloch kaže...

Jesu li porješavali bugove?

 Ne sve ali je u puno boljem stanju nego na dan kad je izašla. 

12 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Poceo upravo igrati... igra je nevjerojatno imerzivna i zasad mogu reci o samoj igri sve najbolje, ali me ubija performansama... Naime imam i5 4690k @4.4 GHz koji se dosad jos nije oznojio posteno ni u jednoj igri osim GTA 5, a ovo cudoviste drzi sve 4 jezgre zakucano na 100% u gradovima... Frameovi mi padaju ponekad do 20-30 i svako tolko microstutter... dok procesor ne stuca, imam preko 80 fps. Settings High/Very High uglavnom, Grass Draw Distance il kak se vec zove na Medium.

 

Nadao sam se da ce nakon ovoliko vremena bit to optimizirano malo, ali ocito ne :D

 

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Kingdom Come Deliverance

To je CryTek-ov Engine - i za 30g ce izgledati dobro, i bit ce i tad zahtjevan.

 

Pogledaj prvi Far Cry - stavis grafiku na Max, izgleda i danas super. kao i Crysis.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
Minneyar kaže...

Poceo upravo igrati... igra je nevjerojatno imerzivna i zasad mogu reci o samoj igri sve najbolje, ali me ubija performansama... Naime imam i5 4690k @4.4 GHz koji se dosad jos nije oznojio posteno ni u jednoj igri osim GTA 5, a ovo cudoviste drzi sve 4 jezgre zakucano na 100% u gradovima... Frameovi mi padaju ponekad do 20-30 i svako tolko microstutter... dok procesor ne stuca, imam preko 80 fps. Settings High/Very High uglavnom, Grass Draw Distance il kak se vec zove na Medium.

 

Nadao sam se da ce nakon ovoliko vremena bit to optimizirano malo, ali ocito ne :D

 

 si probo u task manageru rucno upalit pa ugasit core  na procesu (jedan core je dovoljan). raspodijeli ti se load drukcije malo i nije na 100%,vecini dovoljno da se rijesi microstuttera.
nisi napiso koju grafu koristis doduse pa nemora bit da je do proca....

12 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
Rocinante2112 kaže...
Minneyar kaže...

Poceo upravo igrati... igra je nevjerojatno imerzivna i zasad mogu reci o samoj igri sve najbolje, ali me ubija performansama... Naime imam i5 4690k @4.4 GHz koji se dosad jos nije oznojio posteno ni u jednoj igri osim GTA 5, a ovo cudoviste drzi sve 4 jezgre zakucano na 100% u gradovima... Frameovi mi padaju ponekad do 20-30 i svako tolko microstutter... dok procesor ne stuca, imam preko 80 fps. Settings High/Very High uglavnom, Grass Draw Distance il kak se vec zove na Medium.

 

Nadao sam se da ce nakon ovoliko vremena bit to optimizirano malo, ali ocito ne :D

 

 si probo u task manageru rucno upalit pa ugasit core  na procesu (jedan core je dovoljan). raspodijeli ti se load drukcije malo i nije na 100%,vecini dovoljno da se rijesi microstuttera.
nisi napiso koju grafu koristis doduse pa nemora bit da je do proca....

 GTX 1070 :) 

 

Vidio sam za taj fix, ali to je bilo u pocetnim verzijama igre kad je jedan core bio zakucan na 100% a ostali slabo iskoristeni. Kod mene su sva 4 na 100%. To mi se događalo i u GTA recimo, ali samo ponekad. Nekad bi citavu seansu igranja bio zakucan na 100% sto god ja radio u igri, a neki put bi radilo normalno na 60-80% i sve bi bilo ok. Mozda se moram jos poigrati s ovim draw distance i slicnim glupostima.

 

I sta je najbolje uopce ne izgleda tako dobro igra... npr Witcher 3 mi radi na Ultra puno bolje nego ovo, a izgleda bolje... npr trava izgleda uzasno pikselizirano iz blizine, teksture u kucama (iako koristim DLC HD teksture) i tako, def nije potpuno savrsen vizualni dozivljaj i ne vidim razloga zasto bi bilo toliko zahtjevno...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
13 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Meni se dešavalo kad je igra bila full screen borderless da bi imao frame dropove i stutter. 

Kad sam prebacio na windowed, igra je radila puno bolje. Pa probaj to, neznam kaj bi drugo moglo biti. 

12 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

TO je stara fora sa triple bufferingom.
Pokrenes igru,metnes iz fullscreen border u window,sacekas par sekundi i vratis u Fullscreen.
neradi na svim game enginima doduše,treba probat

12 godina
neaktivan
offline
Kingdom Come Deliverance

Izrazito volim igrati RPG-ove ali s ovom igrom se mučim. Evo stoji instalirana već par mjeseci, pokrenem je 1-2 puta u tjednu i to na pola sata.

Ne znan kako objasniti... naporan mi je sustav borbe, save sistem je loš i to što te tjera da spavaš i jedeš svako malo me isto nervira. Pretamna je igra čak i po danu... inventory je uvije full i premalen...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kingdom Come Deliverance

Sweet mother of... koji grafički mod:

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Nije baš mod u smislu da mijenja game fileove (bolje texture itd.) vec samo reshade (enb) ne znam, uvijek svi pretjeraju sa osvijetljenjem, bojom itd. Primjerice nebo tu, gdje je tako plavo nebo? Da ima bar bas neki kompletni texture pack to bi bilo dobro

Battlelog: D3lBoy-00
16 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Ja sam editiro global illumination fileove od ejdnog moda i izgled igre je fantastičan

Evo usporedba:

 

Video:

+

 

Galerija slika

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.12.2019 7:24 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Možeš negdje uploadati taj svoj config ili sto li je vec?

Battlelog: D3lBoy-00
16 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Prebaci sve iz rara u:

KingdomComeDeliverance main folder

 

download

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

 

odlična vijest, do četvrtka je besplatan Kingdom Come: Deliverance na Epic games Storeu, ja nisam još probao igru, a već neko vrijeme želim, nažalost slabo stignem al ovo ću sada baš isprobati

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Jedna od najboljih igara što sam ikada igrao!

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
Dodinho kaže...

Jedna od najboljih igara što sam ikada igrao!

 Je, stvarno je bila osvježavajuća. Nadam se samo da će se u nastavku još to malo izbalansirati jer sam već u mid game-u bio praktički nezaustavljiv. Prebrzo se digneš od seljaka do majstora svega.

And how can man die better than facing fearful odds, for the ashes of his fathers and the temples of his Gods.
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2020 9:40 (Reichz).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice