Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC FAILS

poruka: 144
|
čitano: 18.127
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC FAILS

Ima igre koje volimo igrati koje nas oduševe a ima one za koje se pitamo jesu li programeri bili na nekim drogama ili halucogenim gljivama dok su ih pravili..

 

Pa koje su po vama najgore igre i največi promašaji????

Intel Core i7 920 @3.8 GHZ, Asus P6T, 6 GB DDR3 1333, Asus NVIDIA 295 GTX, 2*1 TB HDD WD, Samsung T260, Antec Skeleton Case + Asus 550W Power Supply [img]http://img301.imageshack.us/img301/8008/horn
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC FAILS

Red Ocean

da Bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC FAILS

COD BO {#}

Nesto mi se dogadja. Dopiydilo mi je piydit :(
 
48 1 hvala 0
14 godina
offline
Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC FAILS

S.T.A.L.K.E.R. - mrzim tu igru. Kretanje, odnosno ne kretanje zbog stalnog zapinjanja za prepreke visine 1 cm. Pucanje totalno šugavo i neprijatelji-letve koji ne reagiraju na metke dok napokon ne umru i padnu. Ko da pucam u letve, neznam kako to drugcije objasniti. Nikakav užitak, ništa. I dosada, oh. Odustajao sam vise puta od nje i ponovno se vraćao pokušavajući naći užitak al jednostavno nemogu. Nemogu. {#}

 

The elder scrools: Oblivion - jedini t.e.s. koji sam igrao. Sličan stalkeru. Dosada na kvadrat i neprijatelji ko da su retardirani. Nikakav užitak, ništa. Mislim da sam igrao nekakvog čarobnjaka. Čarolije su blago rečeno jadne.

 

edit1: Torchligt. Kupio jer sam čuo priče kak je igra fora, i mislio da će mi popunit prazninu u duši do izlaska diabla 3. Prevario se. Igra ima grafiku ko da je dijete crtalo, proporcije neprijatelja, izgled, boje su baš ko za teletabise. FUJ. itd. Užitak nikakav. Odusto nakon par dana igranja.

Crysis 2 nick: BUG Ketvok
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.3.2011 21:10 (FLes).
Moj PC  
8 22 hvala 0
15 godina
offline
Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC FAILS

Command & Conquer 4 - uvjek se zapitam što su jeli dok su pravili ovu igru.

 

Red Alert 3 - ponovo ista luda ekipa na djelu. Prešarena grafika, previše anime, pojednostavljena ekonomija, loš balans.

 

Empire Earth 3 - ovako uništit igru, kao da su developeri radili pijani. Loš pathfinding, iritirajući zvukovi, retardirani protivnici, pojednostavljena ekonomija....

 

Dragon Age 2 - kao da nemamo dosta hack&slash RPG-a morali su uništiti DA2

 

COD: Black Ops - ovako šta napraviti i zaraditi milijune na poluproizvidu jednostavno neshvatljivo - mislim da su njihovi fanovi previše opijeni imenom COD pa im sve oproste

 

Dungeons - nije ni upola zanimljiva kao Dungeon Keeper

 

Need For Speed Hot Pursuit 2010 - Jedino je grafika dobra. Svaki auto se jednako ponaša, ako te policija razbije ti se resetiraš i ideš dalje ko da ništa nije bilo. Ma previše jednostavna igra naspram Hot Pursuit 3.

 

Sometime the best defense is to attack!
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.3.2011 10:06 (Hummer).
 
12 1 hvala 0
15 godina
offline
Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC FAILS

Meni :

 

Command & Conquer 4 -  užas...osim grafike ništa lijepo u toj igri...totalno uništen stil C&C serijala...nema baze nema ništa nula od igre

 

Crysis 2 PC demo - Sudeči po viđenome u demou čeka nas razočaranje..no živi bili pa vidjeli jos uvijek postoji nada ? ??

 

Far Cry 2 -  očekivao sam dostojan nasljednik jedinice a ono što smo dobili je totalno druga smeće igra koja je samo po nazivu imala sličnosti sa prvim dijelom

 

 

Intel Core i7 920 @3.8 GHZ, Asus P6T, 6 GB DDR3 1333, Asus NVIDIA 295 GTX, 2*1 TB HDD WD, Samsung T260, Antec Skeleton Case + Asus 550W Power Supply [img]http://img301.imageshack.us/img301/8008/horn
Moj PC  
2 9 hvala 0
15 godina
offline
Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC FAILS

Svi noviji rtsovi...od homeworld 2 nisam odigrao strategiju koja bi me toliko privukla pricom i igrivosti...i dan danas znam odigrati HW2 i prosto zalim sto se niko nije dosjetio izbaciti kvalitetan nastavak.

He who dares, wins
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC FAILS

Vidim da se naveliko pljuje po dragon age 2 hehe? ?

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC FAILS

Novi front mission, nakon Front Missiona 3 razočaranje na kvadarat.

 

Front Mission 3 sam igrao do besvjesti, a ovi mi onda naprave ovakvo TPS sranje od igre.... Jedino što je falilo FM3 je VADS sustav kakav ima Fallout, sve drugo je bilo vrhunski. Za ovu zadnju abominaciju nemam riječi.

 

DA2 čista katastrofa. 

 

NFSHP2010 ružan san. Toliko sam se veselio u nadi da ću ponovno osjetiti onaj gušt koji je pružao NFS u doba plejke 1, a servirali su mi hladno govno.

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC F
CoD BO... u njemu je jedino Dead Ops Arcade dobar.

Koji je pokraden od legendarnog Crimsonlanda.
AMD Ax2 6400+ 3.5GHz | 4GB 800MHz | Gainward 8800GT 1024MB | 250GB HDD | ASUS M2N32-SLI Deluxe Wireless | Samsung 203B
13 godina
offline
Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC FAILS

Aliens vs predator 2010

NFS hot pursuit 2010

 

And Justice For All....
Moj PC  
1 3 hvala 0
14 godina
offline
Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC FAILS

COD: Black Ops- cod 4 je bio odlican, nesto skroz drugacije od prijasnjih codova, filmski ugodaj, akcija itd. cod 6 je vec bio lagano ponavljanje coda 4 ali je i dalje bio zanimljiv, vjerojatno jer se vecina radnji dogadala po danu a i dosta novih oruzja je ubaceno i grafika izgleda ljepse, black ops je totalna katastrofa, neoptimiziran(stavim sve na very low+rezolucija na nekih 800*600 i steka!  {#} ) i dosaadann. Izbornik je zabavniji od igrice -.-

Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC F

Far cry 2 definitvno najvise

Prince of persia-onaj koji je kao crtani smece tesko barem meni

Killing floor-Glupavo optimizirani mod koji neradi skoro pa nikada ni niti do koljena L4D2

 

Ostalo nista posebno Black ops mi radi normalno i nemam problema kao drugi...

Moje najdraze stranice:http://adf.ly/Then i http://adf.ly/ThfF
13 godina
offline
Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC FAILS

Dragon Age 2.

Paragon
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC FAILS

cod bo {#}

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC FAILS

far cry 2

mafia 2

 

itd

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.3.2011 18:32 (RuskeGTT).
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC FAILS

Far Cry 2 - ne zato što je loša jer nije, nego jednostavno nije dostojan nasljednik originala

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
offline
Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC FAILS

Turning Point: Fall of Liberty - Radnja igre: naziji nisu poraženi u WWII već se šire i napadaju Ameriku, točnije NYC. Protagonist je nekakav bauštelac koji uzima pušku u ruke i brani domovinu. Tema je donekle i originalna - moj jedini razlog zbog kojeg sam odigrao ovu igru, koja je blago rečeno: katastrofa. Sve u ovoj igri je smeće: od idiotske, potpuno linearne priče, retardiranih Nazija (posebno mi se sviđaju oni sa NVG a la Sam Fisher tako da ih uočiš sa 100m), jadne grafike pa sve do multiplayera kojeg nitko ne igra ( i nikad neće). Jedina dostojna stvar su melee eliminacije kojih naravno ima premalo. I igra je kratka (3-4h). Mogao ih pisati još danima o lošim stranama ove igre, ali zaključit ću s ovim - odgovor developera, nekakvog Sparkle Unlimiteda na loše kritike je: "Igra nije namijenjena hardcore nego casualnim gamerima" i "Recenzenti su previše oštri prema casual igrama"

 

Ničim ne mogu opravdati činjenicu da je igra sranje pa je zaključak: ZAOBIĐITE OVU IGRU U ŠIROKOM LUKU i ne dopustite da vas tema igra zavara kako je zavarala mene!

A life? Where can I download one of those?
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC F
Cod BO me nije razocarao jer nisam apsolutno nista ni ocekivao od njega. Ali me zato HP2010 bome je.
The best way to be boring is to leave nothing out.
14 godina
offline
Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC FAILS

Sve poslije izlaza xboxa i ps3 me razocaralo. Barem 95%.

 

Barem da ne postoje konzole :)

http://tridizajn.com/index.php
Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
offline
Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC FAILS

NFS Hot Pursuit. Naslov koji nije vrijedan imena ove legendarne franšize. Očekivao sam barem NFS 3 sa boljom grafikom, a nisu bili u stanju ni 1/10 toga isporučiti. Fizika automobila katastrofa, dead zone, ono driftanje preloše, kad se resetiraš sve normalno itd. A najgore što nema DLC-ova za PC sa starijim autima (Porsche 959, Lamborghini Countach i Diablo SV)

Come to the dark side, we have cookies.
Moj PC  
9 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC FAILS

vietcong purple haze i vietcong purple haze fist alpha, 200kn platio igricu i požalio...najveći fail od igrica....

KCB
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC F
  1. nfshp 2010. poslje shifta sam mislio da ce skuzit da auti ne mogu plovit po stazi. i skuzili su, sad se sa z4 moze driftat isto kao i sa gallardom Y_Y. ulazak sa 250 u ostri zavoj je opet moguc.
  2. AvP 2010. veselio sam se tome, poprilicno. ocekivao AvP2 s boljom grafikom. ostavila tolko los okus da sam moram zaigrat doom3 da ga popravim.
  3. poslje coda 4, svi ostali codovi. da waw nema zombace, bio bi na istom kupu.

 

ima jos par komada ali neka ostanu samo u ruznom sjecanju...

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.3.2011 18:54 (Bass).
16 godina
offline
Re: Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC F

Operation flashpoint:dragon rising

13 godina
neaktivan
offline
Re: Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC F
Daikatana

Crysis

Oblivion
15 godina
offline
Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC FAILS

Far Cry 2

 

Avatar

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Nekaže se VOLTAŽA nego NAPON FFS
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.3.2011 19:42 (Hyperion).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC F
FLes kaže...

S.T.A.L.K.E.R. - mrzim tu igru. Kretanje, odnosno ne kretanje zbog stalnog zapinjanja za prepreke visine 1 cm. Pucanje totalno šugavo i neprijatelji-letve koji ne reagiraju na metke dok napokon ne umru i padnu. Ko da pucam u letve, neznam kako to drugcije objasniti. Nikakav užitak, ništa. I dosada, oh. Odustajao sam vise puta od nje i ponovno se vraćao pokušavajući naći užitak al jednostavno nemogu. Nemogu. {#}

 

Slažem se. Smeće od igre, ne vjerujem da ljudi puše tu debilanu.

 

The elder scrools: Oblivion - jedini t.e.s. koji sam igrao. Sličan stalkeru. Dosada na kvadrat i neprijatelji ko da su retardirani. Nikakav užitak, ništa. Mislim da sam igrao nekakvog čarobnjaka. Čarolije su blago rečeno jadne.

 

Slažem se. Trzava grafika, likovi ko da su motku progutali, borba jadna i zamorna, Jedina dobra stvar - muzika. Ali za to kupujem glazbene CD-e!

 

edit1: Torchligt. Kupio jer sam čuo priče kak je igra fora, i mislio da će mi popunit prazninu u duši do izlaska diabla 3. Prevario se. Igra ima grafiku ko da je dijete crtalo, proporcije neprijatelja, izgled, boje su baš ko za teletabise. FUJ. itd. Užitak nikakav. Odusto nakon par dana igranja.

 

Ne slažem se. Igrivost je vrhunska, predmeta ima mali milijun, koncept sparivanja oružja i gemova super, a grafika je takva kakva je - pa i WOW je grafički identičan (i lošiji) pa je najprodavanija igra ikad. Zvukovi su produkcijski izvrsno napravljeni, dizajn levela je odličan, i nema gotovo niti jednog buga. Preporuka!!

 

Prodajem zjake...povoljno!
16 godina
offline
Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC FAILS

Svaki COD kojeg nije radio Infinity Ward. Jednostavno - nebo i zemlja, tj smeće i remek djelo.

 

 

Prodajem zjake...povoljno!
Moj PC  
9 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC F
CrnaBitanga kaže...
FLes kaže...

...pa i WOW je grafički identičan (i lošiji) pa je najprodavanija igra ikad...

 

ispravak netocne informacije: CoD BO je debelo to sasjeko.

 

OT: pridodajem kupu bilo koji painkiller poslje overdosa. pocevsi od gameplaya pa sve do brojnih bugova, tolko lose da covjeka srce zaboli.

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
15 godina
neaktivan
offline
Koje su Vas igre najviše razočarale tkz.EPIC FAILS

sad ćete me sasjeći, ali svjedno se pridružujem:

 

1. Need for speed: hot pursuit - toliko dobrih ocjena, hvale... meni dosadna za poludit, igra za osnovnoškolce

2. Fallout: NV - dvaput sam je probao, ali nikako ne ide... niš mi nije pasalo, atmosfera, dizajn, glazba, interface, questovi, sve tako mučno (sličan sam filing imao sa Far cry2)

iddqd
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice