L.A. Noire

poruka: 235
|
čitano: 61.245
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire

Vidim da ova vrhunska igra koja dolazi na PC 11.11 nema još svoju vlastitu temu u ovom podforumu.

Inače za one koji neznaju radi se o detektivskoj avanturi koja treba izaći od strane Rockstar Gamesa i u kojoj je glavni cilj rješavanje zločina uz pomoć pronađenih tragova i ispitivanja svjedoka ili osumnjičenih. p.s svaki zločin može se riješit na više načina, ne samo na ubijanje ili bijeg krivca

Premda igra nije podbacila na konzolama trebala bi tj. sigurno će biti među boljima ove godine.

 

One bright morning when my work is over I will fly away home ...Bob Marley
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire

jedva čekam, ali garant će nešto usra*i na pc verziji

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire
I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
L.A. Noire

Nije trailer iz PC verzije ali nije ni bitno, glavno da ljudi vide o cemu se otprilike radi.

 

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: L.A. Noire

Malo glupo jer ovo nije situacija kao kod drugih igara. Slažem se da ne treba otvarati temu za svaku igru posebno, ali je ovo poseban slučaj.

http://steam-expo.com/ But, you won't find love in a, won't find love in a hole. It takes more than fucking someone to keep yourself warm.
13 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire

Mislim da nema smisla zaključavati temu jer je ovo ipak PC verzija i većina ljudi koji ima PC, a nema konzolu nikada nije ni pogledala na podforum za konzolaške igre. Tako da se nadam da će tema ostati.

Life is Hard :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: L.A. Noire

lol, pa nema teme za ovu igru, prije ili posli bi se otvorila

ako može imat battlefield, cod, skyrim zašto nebi i ova igra imala svoju temu?

One bright morning when my work is over I will fly away home ...Bob Marley
14 godina
offline
Re: L.A. Noire

Ima tema, ali je za konzole - LINK

 

Bila je i tema za PC verziju, ali je zaključana jer je glupo da postoje 2 različite teme za istu igru.

Jhva Elohim Meth.
14 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire

to je za konzole ovo je za pc, ali ako želite lock neka je mod locka briga me

 

One bright morning when my work is over I will fly away home ...Bob Marley
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: L.A. Noire

Već je bila tema za PC verziju pa je lockana..

Jhva Elohim Meth.
13 godina
neaktivan
offline
Re: L.A. Noire
Cerina15 kaže...

to je za konzole ovo je za pc, ali ako želite lock neka je mod locka briga me

 

Pa što si je onda otvarao ako te nije briga ?

Life is Hard :)
14 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire

Ko locka ovu temu glup je, sorry moderatori ali imate par tema pod PC igrama od GTA IV i niste ih lockali, a LA Noire tako revno lokate{#}

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire

ok dosta o tome oče li ju lockat il neče...nego, oče li ko ovo kupovat?? i šta mislite jel če biti port i ako da dali če shebat nešt pa čemo odpočetka trebati patch??

 

uglavnom se jako veselim igri...sviđa mi se ovo sa razgovorima i promicanjem kroz igru i tak...ja mislim da če biti odlična

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
L.A. Noire

Pa kolko se može vidjeti iz filmova, igra bude prosjek na PC-u. Avantura koju će igrati samo oni koji vole takve tipove igara. Jedino će se možda slabije prodavati jer su najavili visoke hardverske zahtjeve za pokretati. igra bi trebala biti optimizirana, pa kasni za konzolama 3-4 mjeseca, a ako neće biti onda će sigurno biti veliki fail na PC-u jer će ju igraći pupljuvati po raznim forumima.

 
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire

evo, ja več skidam...oče još neko ovo igrat ili ste svi na MW3 i BF3???

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire

Ja! {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: L.A. Noire
scOOby kaže...

evo, ja več skidam...oče još neko ovo igrat ili ste svi na MW3 i BF3???

 BF3 se igra navecer s ekipom na mumble-u, a ovo preko dana.

BBC2 nick: reader562
14 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire

jeli iko probao? prvi dojmovi?

One bright morning when my work is over I will fly away home ...Bob Marley
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
L.A. Noire
trenutna "verzija" je u banani,treba malo tweakanja u opcijama da radi u pristojnom fps-u,čekajte "provjerene izvore".
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
L.A. Noire

na e8500 3.72Ghz , 8800 ULTRA 675/1130mhz i 8gb rama i rezoluciji 800x600 jedva igrivo nekih 15-20 fps

 

edit dodo sam u option -str -npd tamo skroz dolje di se mnjenja rezolucija i radi igra ko zmaj na 1280x1024 :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.11.2011 21:35 (Xboxn00b).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
L.A. Noire
Danas sam baš instalirao igru, i krenuo s igranjem i odmah na početku problem. Skroz na početku kampanje kad te igra postavi na raskrižje u autu i trebaš se odvesti na mjesto zločina ili gdje već, nemogu pokrenuti auto ni naprijed ni nazad. Piše mi "press W for acceleration" i normalno pritisnem ali auto ne mrda, probao sam promjeniti kontrole ali ništa. Mogu izaći van iz auta i normalno hodat, trčat...itd. Jel to neki bug ili ja nešto propuštam? Ima li još tko sličan problem?
“Courage is being scared to death but saddling up anyway.” -John Wayne
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: L.A. Noire
Promster kaže...
Danas sam baš instalirao igru, i krenuo s igranjem i odmah na početku problem. Skroz na početku kampanje kad te igra postavi na raskrižje u autu i trebaš se odvesti na mjesto zločina ili gdje već, nemogu pokrenuti auto ni naprijed ni nazad. Piše mi "press W for acceleration" i normalno pritisnem ali auto ne mrda, probao sam promjeniti kontrole ali ništa. Mogu izaći van iz auta i normalno hodat, trčat...itd. Jel to neki bug ili ja nešto propuštam? Ima li još tko sličan problem?

Bump! Zna li tko kako ovo riješiti? Prešao sam malo dio kampanje, jer sam dao da partner vozi, ali sad kad ja baš moram voziti (jer treba zaustaviti "street racere") ne mogu dalje igrati.
“Courage is being scared to death but saddling up anyway.” -John Wayne
12 godina
odjavljen
offline
L.A. Noire

Samo da nadodam jedan komentar. Igra uopće nije tako zahtjevna kako su svi govorili. Meni ide normalno na 1440x900 sa svim postavkama na Quality, tak da se može bez problema igrati. Ovo nek je smjernica za sve sa dual procesorima. Istina probal sam samo prvi slučaj, ali ostali ne bi trebali biti zahtjevniji.Igra ide 10 put bolje od GTA.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.11.2011 2:32 (formula1live).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire

ja imam jedan problem oko ove igrice.instalirao sam igricu, kopirao crack ali kad pokušam pokrenuti patch ili igricu jednostavno ne reagira.zna li netko u čemu bi mogao biti problem?pomoć molim {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: L.A. Noire
hrki kaže...

ja imam jedan problem oko ove igrice.instalirao sam igricu, kopirao crack ali kad pokušam pokrenuti patch ili igricu jednostavno ne reagira.zna li netko u čemu bi mogao biti problem?pomoć molim {#}

Patch moras prvo staviti u folder od igre

14 godina
neaktivan
offline
Re: L.A. Noire
Segata kaže...
hrki kaže...

ja imam jedan problem oko ove igrice.instalirao sam igricu, kopirao crack ali kad pokušam pokrenuti patch ili igricu jednostavno ne reagira.zna li netko u čemu bi mogao biti problem?pomoć molim {#}

Patch moras prvo staviti u folder od igre

to sam bio i napravio ali jednostavno nije reagiralo pa sam se odlučio da izbrišem i ponovno instaliram igru i evo sad radi kao da ništa nije bilo, nadam se da više neće biti nikakvih problema {#}

15 godina
offline
L.A. Noire

, kad ti se instalira odi di je igra instalirana , zgasi internet , i izbriši razmak između (L.A. Noire) da bude L.A.Noire i Rockstar games da bude RockstarGames , onda kopiraj patch i instaliraj , pa crack , pa instaliraj social club koji se pojavi tam di i crack kopiraš , i pokreni igru i igraj LANoire.exe

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire

Da li ću ja moći gurati ovu igru, bar na nekim minimalnim postavkama ?

Life is Hard :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: L.A. Noire

teško , neoptimizirana je za poludit

 

Hrki nemoj lagat da ti radi , nije sramota

14 godina
neaktivan
offline
Re: L.A. Noire
Bubabug kaže...

teško , neoptimizirana je za poludit

 

Hrki nemoj lagat da ti radi , nije sramota

 

 

bože dragi pa zašto bi lagao,što je najgore mislio sam da će radit jer se upalila ali kad uđem u igricu i kad se očitava pojavi se samo crni ekran i ništa dalje.čini se da me čeka mukotrpan posao oko ove igrice da bi je uopće počeo igrat

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice