Live For Speed domaći vozači

poruka: 119
|
čitano: 28.803
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
Live For Speed domaći vozači

Viđam domaće ljude na serverima, pa da vidim koliko vas odavdje vozi i kakva su vam vremena?

 

A dalo bi se i neko online okupljanje dogovorit ;)

 

Ja vozim demo (SaBbA - CRO), samo FBM na Blackwood-u, trenutni PB 1:13:26

Naj mi ga mam deti, daj me prvo malo lubi...
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.3.2011 12:55 (Sabbathian).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Live For Speed domaći vozači

1:13:21 :) Talkin to myself :)

Naj mi ga mam deti, daj me prvo malo lubi...
13 godina
neaktivan
offline
Live For Speed domaći vozači

igra sam do nedavno, nick mi je bia Runner, sad cekam LFS S3

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
strid3r kaže...

igra sam do nedavno, nick mi je bia Runner, sad cekam LFS S3

Pa naleti ... jer pitanje kad će S3 ;)

Naj mi ga mam deti, daj me prvo malo lubi...
14 godina
odjavljen
offline
Live For Speed domaći vozači

Poziv svim pravim vozačima da dođu na AA servere i uživaju u pravoj sportskoj vožnji ;)

 

Ajde, znam da vas ima :)

Naj mi ga mam deti, daj me prvo malo lubi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Live For Speed domaći vozači

Nick mi je Speed , isto cekam S3 :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
Sabbathian kaže...

1:13:21 :) Talkin to myself :)

O srce mu bozje, pa na kojem setupu????

 

Ja nemogu ispod 1:18:00 nikako

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
14 godina
offline
Live For Speed domaći vozači

Prosjek mi je oko 1.16

 

Igram s misem :)...btw: ako netko ima dobar setup za mis, fbm blackwood naravno, pm

Doctor Who ; Dexter ; True Blood
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
syncmaster245b kaže...
Sabbathian kaže...

1:13:21 :) Talkin to myself :)

O srce mu bozje, pa na kojem setupu????

 

Ja nemogu ispod 1:18:00 nikako

Vidio sam lika kojem fali 8 stotinki za WR  1:11 nesto nesto :D

 

Meni je PB 1:15:02 damnit nemogu ispod 1:15...nick je dome....mogli bi se naci na MRc serverima ?

15 godina
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
DOme123 kaže...

Vidio sam lika kojem fali 8 stotinki za WR  1:11 nesto nesto :D

 

Meni je PB 1:15:02 damnit nemogu ispod 1:15...nick je dome....mogli bi se naci na MRc serverima ?

 

U medjuvremenu sam dosao na 1:16:55, ali svejedno mi i dalje nisu jasni svi koji voze ispod 1:14 {#}

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
14 godina
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
syncmaster245b kaže...
DOme123 kaže...

Vidio sam lika kojem fali 8 stotinki za WR  1:11 nesto nesto :D

 

Meni je PB 1:15:02 damnit nemogu ispod 1:15...nick je dome....mogli bi se naci na MRc serverima ?

 

U medjuvremenu sam dosao na 1:16:55, ali svejedno mi i dalje nisu jasni svi koji voze ispod 1:14 {#}

Vozi opustenije, njeznije, budi lagan na kocnicama, koci kasnije(ali nikako u samom zavoju), pokusaj sto ranije "stati" na papucicu gasa pri izlasku iz krivine, koristi cijelu stazu pri skretanju....puno ces si poboljsat vrijeme. Sto jednolicnije, tj smirenije vozis, vozis bolje.

Imas si takodjer i za skinut WR PB od fbm-a za blackwood (msm da je 1.11.80 world record). Puuuuuno mozes naucit o voznji samo gledajuci proo-a kako vozi..

 

Zapravo, evo LINK (37kb). (dropbox, tako da nema cekanja, nego odmah download.)

dvoklik i lfs ce se sam pokrenuti a snimka poceti :)

Doctor Who ; Dexter ; True Blood
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.1.2012 18:57 (passat).
15 godina
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
passat kaže...

Vozi opustenije, njeznije, budi lagan na kocnicama, koci kasnije(ali nikako u samom zavoju), pokusaj sto ranije "stati" na papucicu gasa pri izlasku iz krivine, koristi cijelu stazu pri skretanju....puno ces si poboljsat vrijeme. Sto jednolicnije, tj smirenije vozis, vozis bolje.

Imas si takodjer i za skinut WR PB od fbm-a za blackwood (msm da je 1.11.80 world record). Puuuuuno mozes naucit o voznji samo gledajuci proo-a kako vozi..

 

Zapravo, evo LINK (37kb). (dropbox, tako da nema cekanja, nego odmah download.)

dvoklik i lfs ce se sam pokrenuti a snimka poceti :)

Hvala na savjetima, no mislim da je meni veci problem sto previse razmisljam dok vozim.

 

A sta's, izgleda da to dolazi s godinama {#}

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
12 godina
neaktivan
offline
Live For Speed domaći vozači

Evo dosao do 1:14:44 sa race_blackwood setupom :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.2.2012 21:13 (DOme123).
 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Live For Speed domaći vozači

1:12:83 ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
syncmaster245b kaže...
passat kaže...

Vozi opustenije, njeznije, budi lagan na kocnicama, koci kasnije(ali nikako u samom zavoju), pokusaj sto ranije "stati" na papucicu gasa pri izlasku iz krivine, koristi cijelu stazu pri skretanju....puno ces si poboljsat vrijeme. Sto jednolicnije, tj smirenije vozis, vozis bolje.

Imas si takodjer i za skinut WR PB od fbm-a za blackwood (msm da je 1.11.80 world record). Puuuuuno mozes naucit o voznji samo gledajuci proo-a kako vozi..

 

Zapravo, evo LINK (37kb). (dropbox, tako da nema cekanja, nego odmah download.)

dvoklik i lfs ce se sam pokrenuti a snimka poceti :)

Hvala na savjetima, no mislim da je meni veci problem sto previse razmisljam dok vozim.

 

A sta's, izgleda da to dolazi s godinama {#}

Jedino što je bitno je praksa... i samo praksa :)

 

Mnogi griješe misleći da će im setup od nekog bržeg dati ista ta vremena.... svi koji voze ispod 13 imaju samo puno krugova iza sebe ... ja imam 8600 :)

15 godina
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
Sabbathian kaže...

 

Mnogi griješe misleći da će im setup od nekog bržeg dati ista ta vremena.... svi koji voze ispod 13 imaju samo puno krugova iza sebe ... ja imam 8600 :)

4000 krugova kasnije 1:14.000 {#}

 

Nazalost nemam vremena koliko bi htio da vozim cesce, no i ovo smatram dovoljno dobrim.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
14 godina
odjavljen
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
syncmaster245b kaže...
Sabbathian kaže...

 

Mnogi griješe misleći da će im setup od nekog bržeg dati ista ta vremena.... svi koji voze ispod 13 imaju samo puno krugova iza sebe ... ja imam 8600 :)

4000 krugova kasnije 1:14.000 {#}

 

Nazalost nemam vremena koliko bi htio da vozim cesce, no i ovo smatram dovoljno dobrim.

Aman-taman ;) Ne moraš biti najbrži da bi se dobro zabavio... i ima puno ljudi sa kojima vozim svakodnevno i imaju otprilike takva vremena... istina, većinom sam brži pa može biti malo dosadno, ali i za mene ima lijeka :) Jer ima daleko bržih vozača... koji bez problema rade 1:12...

15 godina
online
Re: Live For Speed domaći vozači
strid3r kaže...

igra sam do nedavno, nick mi je bia Runner, sad cekam LFS S3

Moze li netko pojasniti sto predstavlja ovaj S3? inace, igrao sam tu igru nekada davno...

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
14 godina
neaktivan
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
Ti si mi poznat vozim i ja fbm sad mi je nick m3v8 prije bio ante gotovina :)
...train hard, feel good, never give up...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
Sabba ti si aim ili sta vec tamo
...train hard, feel good, never give up...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
Sabba ti si admin ili sta vec tamo
...train hard, feel good, never give up...
14 godina
odjavljen
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
deelight kaže...
Ti si mi poznat vozim i ja fbm sad mi je nick m3v8 prije bio ante gotovina :)

hehe, je, vozili smo skupa par puta ;)

 

Limad sam na AA i mRC serverima

 

Sada sam većinom na mRC-u pod nickom Husaberg

15 godina
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
Sabbathian kaže...

 

Sada sam većinom na mRC-u pod nickom Husaberg

 

Ja zadnje vrijeme uzivam u cargame.nl serverima. Odlicna ekipa prilicno cisto se vozi, ali nazalost, navecer je prilicno tesko upasti u server jer je krcat (32/32)

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
14 godina
neaktivan
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
Zar nije mrc pun konjina koji ne postuju pravila??
...train hard, feel good, never give up...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
deelight kaže...
Zar nije mrc pun konjina koji ne postuju pravila??

Ovisi,ako se skupi njabina koji ne shift/s-aju i kojima je super zabijati se u vodećeg onda....

 

Ali admini većinom srede njabine....

14 godina
odjavljen
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
deelight kaže...
Zar nije mrc pun konjina koji ne postuju pravila??

Ma konjina ima svugdje... od toga nemreš pobjeći ... ali kada su limadi online, onda se brzo sredi... ali uvijek ti se može desiti da naleti neki kreten... toga barem ima na bacanje...

 

Trebalo bi složiti servere sa malo rigoroznijim predispozicijama za ulazak u utrku... visok RT, nešto veći EX i vrijeme od barem 1:14... onda bi bilo ok, ali bi isto tako bilo prazno ;)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
A znam da ja vozim na tipkovnici oa vrijeme 1:13 je super za to al miras but precizan ajme. Kad dolazi taj s3 oce bit velikih promjena?
...train hard, feel good, never give up...
14 godina
odjavljen
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
deelight kaže...
A znam da ja vozim na tipkovnici oa vrijeme 1:13 je super za to al miras but precizan ajme. Kad dolazi taj s3 oce bit velikih promjena?

Ono što se sigurno zna je kompletno nova fizika guma i Scirocco... ali imam neki filing da bi mogli ubaciti još toga

15 godina
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
Sabbathian kaže...

Ono što se sigurno zna je kompletno nova fizika guma i Scirocco... ali imam neki filing da bi mogli ubaciti još toga

 

Koliko sam ja shvatio , fizika, gume i Scirocco dolaze prije S3 i to kao besplatni patch svima sa S1 i S2 licencom.

 

c/p sa sluzbene stranice

 

After the physics update and the VW Scirocco are released as a free update for all S1 and S2 license holders, we will work towards the S3 version which will provide more tracks and cars to S3 license holders.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
14 godina
odjavljen
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
syncmaster245b kaže...
Sabbathian kaže...

Ono što se sigurno zna je kompletno nova fizika guma i Scirocco... ali imam neki filing da bi mogli ubaciti još toga

 

Koliko sam ja shvatio , fizika, gume i Scirocco dolaze prije S3 i to kao besplatni patch svima sa S1 i S2 licencom.

 

c/p sa sluzbene stranice

 

After the physics update and the VW Scirocco are released as a free update for all S1 and S2 license holders, we will work towards the S3 version which will provide more tracks and cars to S3 license holders.

Što god da bilo, mislim da bi moglo biti veliko ... jer dugo već rade na tome

 

p.s. - pao novi PB danas :) 1:12:78

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice