Lord of the Rings:Conquest

poruka: 74
|
čitano: 25.399
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Lord of the Rings:Conquest

Vaša mišljenja o igri?

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of the Rings:Conquest
Armor kaže...

Vaša mišljenja o igri?

 Prvih deset minuti zanimljiva nakon toga dosadi.Borbe su zamorne i ponavljajuće Mršti se
Kako odabrati mogućnost heroa kad se pojavi u misiji? Plač
Intel Core 2 Quad Q9400 MB Gigabyte EP43-DS3L 4 GB DDR2 800MHz A-Data Sapphire ATI Radeon HD 4870 512 MB GDDR5 Seagate Barracuda 500GB Chieftec 450W
16 godina
offline
Lord of the Rings:Conquest

Nemam dovoljno jak komp da pokrenem Plač

Zanimljivo je što se može igrati u LAN-u (napravi se dedicated server)

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.1.2009 11:21 (Najbrži).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of the Rings:Conquest

 

LOTRC je tipična "Battlefield" igra. Očarava samo LOTR ozračjem, ali sve je ostalo klasična "sportska" mrežna igra - osvoji taj i taj point, postigni onaj cilj, zadrži ovo područje 2 minute...

 

Ne znam kako se bira hero, ali mi je upao Isildur da ga odaberem i uzeo da mlatim Saurona (vidi sliku). Nasmijao sam se kad sam na kraju training misije dobio ubiti Saurona, bilo je zanimljivo.

 

Sve u svemu, ovako bi trebali biti moćni igrači u MMO igrama, u PvE igranju, osobito u LOTRO igri. U LOTRO se vaš avatar, junačina, mlati s jednim do dva goblina par minuta, pa onda opet, pa opet, dok se jedva probije negdje ili pogine. U LOTRC je junak kao pravi borac iz LOTR svijeta i filmova, mlati hrpe goblina i orkova koji nadiru, to mi se sviđa, pravi dojam LOTR bitke.

 

Dvije glavne kampanje su War of the Ring (vidi sliku misija) i Rise of Sauron, pa se onda otključava ostalo.

 

 

Isildur vs Sauron Isildur vs Sauron
Misije Misije
Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Lord of the Rings:Conquest

Meni se igra jako svidjela zbog lotro universa i fora su mi misije i to

 

HD4850 2gig ram E7300
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of the Rings:Conquest

Igra je fantastična! Jutros mi je stigla. Ovako dobar ugođaj LOTR-a nisam dugo, dugo imao. Ovo je, kao što kolega kaže, baš kako LOTR junak treba izgledati. Jako zabavne borbe u stilu SW:Battlefronta, BF-al... zbog ovoga se u WoW nisam logirao cijeli dan.

 

Naravno, ovu moju kritiku uzmite s rezervom jer sam ja apsolutni obožavatelj svega s Tolkienom u imenu i u ovom slučaju me ne zanima objektivna ocjena igre već samo činjenica da je atmosfera u igri tijekom kampanja do sada najbliže filmu što je jedna igra došla.

C# je fantastičan jezik, .NET neopisivo dobar framework, ali WebForms model je definitivno jedna od najružnijih stvari u posljednjih 10 godina IT-a.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.1.2009 23:38 (naxeem).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Lord of the Rings:Conquest

Oni su igru najavljivali tako da sam pomislio da igrač sudjeluje u bitkama sa stotinama NPC-a a ustvari je najviše protivnika oko 50 i to sa preglupim AI-om,  a one kao bitke okolo su čiste besmrte animacije... uglavnom razočaranje i sa gameplayeom i sa zvukom, ste čuli one retardirane komentare???  Riječ AWESOME  u LOTR svijetu!  WTF!???

"Um caruje, Dundo Maroje..."
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of the Rings:Conquest
zv'jer2 kaže...

uglavnom razočaranje i sa gameplayeom i sa zvukom

 
Ima ograničenja, jer je namjena igre mrežna borba, ali zvukove su pogodili, osim tih par komentara. Glazba i glasovi iz filma su totalno prenešeni, urlikanje i skičanje goblina i orkova, totalno dobro.


Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće...
16 godina
neaktivan
offline
Lord of the Rings:Conquest

Ima li netko jos screenshotova, da vidimo grafiku i atmosferu.

Intel Core 2 Duo E8500 i SCYTHE Mine, ATi Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w, Creative Labs X-Fi Xtreme Game
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lord of the Rings:Conquest

Koji su minimalni zahtjevi?

"1.6 billion Chinese are angry with Jack Bauer. Sounds like a fair fight."
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of the Rings:Conquest

Ako niste baš obožavatelji LOTR-a nemojte nabavljati igru jer je tako-tako (SW Battlefront s drugim skinom), ali ako vam se svidjela dobra atmosfera COD4-a iako je 1-time iskustvo, onda ćete uživati i u ovome. Kratko ali dobro. MP je malo ... tipičan...

C# je fantastičan jezik, .NET neopisivo dobar framework, ali WebForms model je definitivno jedna od najružnijih stvari u posljednjih 10 godina IT-a.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lord of the Rings:Conquest

Evo ja igram malo igru i sviđa mi se.

Oduvijek volim LOTR na sve načine pa mi je i ovo dobro.

 

Nego imam jedan probelm; kak da si namjestim kontrole za Logitech Rumblepad 2-on radi u igri i menijima ali ne mogu znati koja je koja kad na izbor imam isključivo tipkovnica/miš?

Recimo, training, piše kombinacija za neki kombo itd. ali ja nemam pojma koji su to gumbi na mom gamepadu...

Živo me zanima ak neko znaNamigiva

 

Evo i par screensa:

 

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lord of the Rings:Conquest

igra je dobra sama po sebi.mada ima premalo sudionika u borbama i neke misie su teske a neke prelagane...sve u svemo 7 od 10 :P

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of the Rings:Conquest

evo zanima me dali postoji neki patch gdje mogu online da igram,posto je igra skinuta sa neta. postoji mozda neki private server za multiplayer il tako nesto?

Proud to be adicted to WoW
15 godina
protjeran
offline
Lord of the Rings:Conquest

kakvaje meni je odlićna nije baš pre lagana potiće na razmišljanje što je vazno sad sam oko 6 nivoa vidićemo štoče biti do kraja

inaće sveukupna ocjena-8,10-d

ps.uglavnom bolje od smrdljivog col2

MB-Gigabyte-EP35-DS3P-Q9450 4×2.66-Crosair Dominator 4×1GB DDR-2,1066Mhz-HDD-2×SAGATE 31000340as 1-TB-NVIDIJA GF 8800 Gts 512-Thermaltake W0131R,850W-Samsung T220P 1920×1200,ful HD Revoltec tipkovnica miš-Predator gejmer laser 3300dpi kućište HELLGATE-3000
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.1.2009 1:55 (giga).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of the Rings:Conquest

zna netko pitanje gore sta sam postavio=)?

Proud to be adicted to WoW
15 godina
protjeran
offline
RE: Lord of the Rings:Conquest
Sonny kaže...

Ima li netko jos screenshotova, da vidimo grafiku i atmosferu.

 evoti par slika ali slikane dig kameron dok igran nije nesto kvaliteta ali da se naslutit kako izgleda
eto u međuvremenu san doša do kraja pa evo još fotki

 

MB-Gigabyte-EP35-DS3P-Q9450 4×2.66-Crosair Dominator 4×1GB DDR-2,1066Mhz-HDD-2×SAGATE 31000340as 1-TB-NVIDIJA GF 8800 Gts 512-Thermaltake W0131R,850W-Samsung T220P 1920×1200,ful HD Revoltec tipkovnica miš-Predator gejmer laser 3300dpi kućište HELLGATE-3000
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.1.2009 20:36 (giga).
16 godina
offline
RE: Lord of the Rings:Conquest
vidikovac kaže...

evo zanima me dali postoji neki patch gdje mogu online da igram,posto je igra skinuta sa neta. postoji mozda neki private server za multiplayer il tako nesto?

I zašto prvo ne "prosurfate" to je 3-5 minuta posla...
To sam ja skinuo odmah čim sam nabavio igru...
̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.1.2009 12:34 (Najbrži).
15 godina
neaktivan
offline
Lord of the Rings:Conquest

Ma igra je cist OK, mada je meni malo drazi ipak Battlefront 2 tj. Star wars

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of the Rings:Conquest
Najbrži kaže...
vidikovac kaže...

evo zanima me dali postoji neki patch gdje mogu online da igram,posto je igra skinuta sa neta. postoji mozda neki private server za multiplayer il tako nesto?

I zašto prvo ne "prosurfate" to je 3-5 minuta posla...
To sam ja skinuo odmah čim sam nabavio igru...
 Jel si ti corav ili sta ? :D Jel vidis da covjek kao prvo trazi multiplayer server , a ne da napravi multiplayer server jer ima ilelgalni LOTR. Drugo, kako ocekujes da napravi dedicated server ako nema orginal ? I mene muci isto ovo ... Dakle trebamo patch gdje se nalazi lista privatnih servera A GDJE TI NETREBA ACCOUNT (CD-KEY retail)
15 godina
protjeran
offline
Lord of the Rings:Conquest

evo još malo fotki da ljudi vide kako to izgleda ako se odlućite zaigrat igraje odlićna samo malo kratka

MB-Gigabyte-EP35-DS3P-Q9450 4×2.66-Crosair Dominator 4×1GB DDR-2,1066Mhz-HDD-2×SAGATE 31000340as 1-TB-NVIDIJA GF 8800 Gts 512-Thermaltake W0131R,850W-Samsung T220P 1920×1200,ful HD Revoltec tipkovnica miš-Predator gejmer laser 3300dpi kućište HELLGATE-3000
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of the Rings:Conquest

Igra mi je  super .

Moj forum o 3d programiranju http://threedimensions.forumi.hr/index.php
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lord of the Rings:Conquest

Ja mislim da će WoW past u sjenu nakon LOTRO i AoC

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of the Rings:Conquest
sk8 4 life kaže...

Ja mislim da će WoW past u sjenu nakon LOTRO i AoC

 
Ovo je tema o LOTRC, a ne o LOTRO.

A ova tvoja retorička izjava... Kronološki da, sve će igre proći, pa tako i WoW, datumski, jednom u budućnosti, ali zbog sjene LOTRO ili AoC, e to ne vjerujem (premda ne volim WoW, ali se divim tom projektu).


Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće...
15 godina
protjeran
offline
RE: Lord of the Rings:Conquest
sk8 4 life kaže...

Ja mislim da će WoW past u sjenu nakon LOTRO i AoC

 pa već je u sjeni ko još to igra samo nekolicina bolesnika
MB-Gigabyte-EP35-DS3P-Q9450 4×2.66-Crosair Dominator 4×1GB DDR-2,1066Mhz-HDD-2×SAGATE 31000340as 1-TB-NVIDIJA GF 8800 Gts 512-Thermaltake W0131R,850W-Samsung T220P 1920×1200,ful HD Revoltec tipkovnica miš-Predator gejmer laser 3300dpi kućište HELLGATE-3000
15 godina
neaktivan
offline
Lord of the Rings:Conquest

igra je odlicna ali pre kratka.odprilike 5 do 7 sati igre...

MB Gigabyte EP45-DS5,s775,ip45 Intel Core 2 Quad Q8300 Box 4×2.5GHz,1333MHz-ddr2 4GB(2×2GB kit)pc8500(1066MHz)OCZ,Reaper--OCZ 700W SLI-ready--Nvidia 8800ultra×2
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of the Rings:Conquest

Prešao sam kampanju War of The Ring i najbolja mi je zadnja staza gdje ima samo heroje za birati .

Cool igra.

Mlačenj,mlačenje i samo malačenje .

Moj forum o 3d programiranju http://threedimensions.forumi.hr/index.php
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of the Rings:Conquest

Igra je odličnaCool

Intel q6600, EP45-DS3R,Sapphire 4850,Cheiftec 650w,640gb hdd, 4gb ddr2 ram
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lord of the Rings:Conquest

Meni je igra super jer volim sve u vezi LOTR-a, jedino je prekratka.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lord of the Rings:Conquest

 Kako da igram Lord Of Rings: Conquest multiplayer bez da se moram registrirati za account.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice