Mafia 3

poruka: 523
|
čitano: 72.487
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 3
David87 kaže...

Da su bar napravili remake jedinice

 To zapravo i nije loša ideja čak i sa business side of view... Nebi morali izmišljati novu priču nit koncept... samo promijeniti engine, dodati par novih gameplay elemenata i to je to... Dobra prodaja bi im zasigurno bila zagarantirana jer bi nas sve (ak niš drugo) pukla nostalgija :D Jedino je jebeno sa voiceactorima al dovoljno bi bilo da vrate par najbitnijih kao Tommyja, Pauliea i Salieria...

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
13 godina
neaktivan
offline
Mafia 3

Zar nema nikakvih novosti o ovoj igri?

MiR
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Mafia 3

najvjerojatnije ce 19.4.2016 objaviti vise informacija o igri!

uplay: LeftY_CRO | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mafia 3

Novi trailer sutra u 14 sati!

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Mafia 3

Mafia 3 gameplay preview

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Mafia 3

ehhh sad cekati do 10. mjeseca :(

uplay: LeftY_CRO | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Mafia 3

Kakva jebenica.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mafia 3

Po meni je ovo otišlo daleko od Mafie. Ja vidim samo odličnu grafiku s puno "sam protiv svih" koljačine . Nema elegancije ni respecta kao u prva dva dijela.
Nadam se da sam u krivu!

Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Mafia 3

Moje mišljenje je da bi prodaja bila puno uspješnija sa remaster izdanjem jedinice. Znači samo grafiku i fiziku opizdit, a sve ostalo ostavit i to je jackpot.

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mafia 3
David87 kaže...

Moje mišljenje je da bi prodaja bila puno uspješnija sa remaster izdanjem jedinice. Znači samo grafiku i fiziku opizdit, a sve ostalo ostavit i to je jackpot.

 Upravo to!

10 godina
offline
Re: Mafia 3
SHELBY_09 kaže...

Po meni je ovo otišlo daleko od Mafie. Ja vidim samo odličnu grafiku s puno "sam protiv svih" koljačine . Nema elegancije ni respecta kao u prva dva dijela.
Nadam se da sam u krivu!

Mafia 2 je isto bila "sam protiv svih" koljačina, uz eleganciju i respect naravno.Jedinicu nisam ni igrao pa neću ni komentirati.

11 godina
offline
Mafia 3

jedinica je bila vrh, dvojka super al je malo odskalala od prvog djela no medjutim nista u negativnom smisli.

za trojku se nadam da ce biti ni manje ni vise nego vrhunska, posto me 2K dosad nije niti jednom razocarao pa se nadam da nece ni sada

uplay: LeftY_CRO | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mafia 3

Ovo će zvučati rasistički, ali mafija sa crncima u glavnoj ulozi?
U glavnoj ulozi treba biti zalizani bjelac koji živi u 40-ima ili 50-ima, nosi odijelo, vozi Ford Thunderbird i nekog Cadillaca, živi u kući s bazenom i ima tommy-a i pumpericu u ormaru odmah pokraj balonera. Ne neki crnac koji je došao iz Vijetnama i traži osvetu.

 

Jedinica je bila zakon, dvojka također. Trebali su nastaviti priču dvojke neposredno poslije kraja jer su 50-e zlatno doba mafije u Americi.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
14 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mafia 3

Istina.. Ni meni odabir glavnog lika nije nešto najbolje no čekajmo da vidimo.

Po trejlerima se može zaključiti da će talijanska mafia imati jako veliki utjecaj, možda će se priča dobro uklopiti..

Ali da, Mafia je trebala biti bazirana isključivo na odnosima između talijanskih obitelji u Americi i eventualno njihovi odnosi sa crncima i ostalim organizacijama.

 

Ispada da Mafia 3 gleda drugu stranu priče, položaj crnaca u to doba. Ok, vidjet ćemo :)

MiR
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.4.2016 8:46 (Omerta23).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mafia 3
David87 kaže...

Moje mišljenje je da bi prodaja bila puno uspješnija sa remaster izdanjem jedinice. Znači samo grafiku i fiziku opizdit, a sve ostalo ostavit i to je jackpot.

 

kul, znaci da dva puta naplate istu igru..

jednostavno odi i odigraj jedinicu, trebala bi raditi na novim racunalima bez problema

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.4.2016 9:19 (Fanu).
13 godina
neaktivan
offline
Mafia 3

Dali netko zna razlog zašto se već neko vrijeme Mafia 2 ne može kupiti na Steamu?

MiR
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mafia 3
Fanu kaže...
David87 kaže...

Moje mišljenje je da bi prodaja bila puno uspješnija sa remaster izdanjem jedinice. Znači samo grafiku i fiziku opizdit, a sve ostalo ostavit i to je jackpot.

 

kul, znaci da dva puta naplate istu igru..

jednostavno odi i odigraj jedinicu, trebala bi raditi na novim racunalima bez problema

 ? Jedinicu sam prošao barem 5 puta, a s obzirom da je igra stara 13 i pol godina, kaj bi falilo da naprave potpuno istu priču sa vrhunskom grafikom i fizikom. I nek košta kolko košta, uopće nije bitno, kad bi se sigurno dobro prodavala.

11 godina
offline
Re: Mafia 3
David87 kaže...
Fanu kaže...
David87 kaže...

Moje mišljenje je da bi prodaja bila puno uspješnija sa remaster izdanjem jedinice. Znači samo grafiku i fiziku opizdit, a sve ostalo ostavit i to je jackpot.

 

kul, znaci da dva puta naplate istu igru..

jednostavno odi i odigraj jedinicu, trebala bi raditi na novim racunalima bez problema

 ? Jedinicu sam prošao barem 5 puta, a s obzirom da je igra stara 13 i pol godina, kaj bi falilo da naprave potpuno istu priču sa vrhunskom grafikom i fizikom. I nek košta kolko košta, uopće nije bitno, kad bi se sigurno dobro prodavala.

 

trebamo vise originalnih igara a ne stalno remakove postojecih

 

pogle koliko je filmska industrija osla u 3pm zato sto samo rade nastavke/remakove filmova iz 80/90/00

13 godina
neaktivan
offline
Mafia 3

Evo puno novog gameplaya i komentara.

Hmm, toliko toga mi se sviđa a opet masu toga je katastrofa izvedeno.

npr, ovaj x-ray vision, gledanje ljudi kroz zidove,stvarno? wtf, pa nije ovo splinter cell ili rainbow six :/
Onda, opet one "munje" iznad glava neprijatelja.

Ali igra dobro izgleda i igrivost mi se čini baš fora. No te neke stvari meni totalno zeznu gušt.

 

MiR
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Mafia 3

Ne smeta mi što su uveli stealth, ali zašto ti daju nadljudske sposobnosti? Open combat jednako jadan, uđeš u cover neprijatelji samo dolazi do tebe a ti ih ubijaš, prema ovome totalno bezveze, AI tupav do bola.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.4.2016 15:12 (The_K).
11 godina
offline
Mafia 3

Realan da budem osim ovih Sci-fy gluposto sto su uveli u 1960-u godinu veoma me je razocaralo sto je glavni lik Crnac. Mafija pa jos i crnac. Nisam rasista ali mi bre ne ide nikako, kvari ugodjaj i sam taj dozivljaj mafije

Moj PC  
1 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 3

Igrao sam jedinicu.i jednostavno to je masterpiece..od igre do svega, price, likova, kako su prezentirani, i stvarno si imao dojam i utjecaj da se radi o mafi. Onda je dosla dvojka, bila je ok, iznad prosjeka al malo prekratka i malo je izgubila taj svoj "štih". Zatim kad sam vidio trailer za trojku gledam koj klinac? Mislim nisam rasist niti imam ista protiv ikog, al lik da bude crnac? tih godina u americi? + da bude u sklopu ili surađuje sa talijanskom mafiom? Odkad to? Znaju se jako dobro nepisana pravila mafije, pogotovo talijanske..iako je u americi smjesteno...sta ce bit sljedece? Kinez, japanac ili crnac u cosa nostri sa sicilije? Pa nije ovo Gomorra da se prima svih i svakog tako rec.

Origin ID: ReaLazio
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 3
chutac kaže...

Ovo će zvučati rasistički, ali mafija sa crncima u glavnoj ulozi?
U glavnoj ulozi treba biti zalizani bjelac koji živi u 40-ima ili 50-ima, nosi odijelo, vozi Ford Thunderbird i nekog Cadillaca, živi u kući s bazenom i ima tommy-a i pumpericu u ormaru odmah pokraj balonera. Ne neki crnac koji je došao iz Vijetnama i traži osvetu.

 

Jedinica je bila zakon, dvojka također. Trebali su nastaviti priču dvojke neposredno poslije kraja jer su 50-e zlatno doba mafije u Americi.

 Samo ime Mafia govori 30 i 40 godine 20 stoljeća. Čovjek talijanskog podrijetla i dalje da nastavim elegantno odijelo i tommy gun pod istim. Riječ mafia se uglavnom odnosila na pripadnike talijanske nacionalnosti u USA. Znaci ova nova igra nebi trebala imati epitet Mafia.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 3

Meni ova Mafia 3 vise izgleda na GTA nego na na Mafiu..samo da nakraju ne bude vise prave mafie u GTA4 nego ovdje, jer onda stvarno mogu i ime promjenit. Tj sta vise gledam gameplayeve sve vise shvacam pod koliki je utjecaj ova trojka dosla na GTA serijal, sta mislim da nebi trebali, iako su open world Mafia treba ostat fokusirana onim kako se i zove a GTA je prica za sebe. Bolje da su isli radit pravu talijansku mafiu sa sicilije i da su napravili Palermo, al ajd viidt cemo nakraju sta ce od ovog svega bit :)

Origin ID: ReaLazio
11 godina
offline
Re: Mafia 3
TheDarkSide kaže...

Igrao sam jedinicu.i jednostavno to je masterpiece..od igre do svega, price, likova, kako su prezentirani, i stvarno si imao dojam i utjecaj da se radi o mafi. Onda je dosla dvojka, bila je ok, iznad prosjeka al malo prekratka i malo je izgubila taj svoj "štih". Zatim kad sam vidio trailer za trojku gledam koj klinac? Mislim nisam rasist niti imam ista protiv ikog, al lik da bude crnac? tih godina u americi? + da bude u sklopu ili surađuje sa talijanskom mafiom? Odkad to? Znaju se jako dobro nepisana pravila mafije, pogotovo talijanske..iako je u americi smjesteno...sta ce bit sljedece? Kinez, japanac ili crnac u cosa nostri sa sicilije? Pa nije ovo Gomorra da se prima svih i svakog tako rec.

 Kao suradnik (associate) ne moras bit talijanskih korijena, ali nisi punopravni clan Cosa Nostre. Tako su vjerojatno i u igri smislili. Kasnije ce crnjo vjerojatno i ratovat s familijama LCN-a. Ja sam isto veliki zaljubljenik u Americku mafiju i razocarala me ova vijest, ali jbg, mozda na kraju ispadne zanimljivo.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
16 godina
offline
Mafia 3

Ono nisam rasist, ali glavni like je crnac, koji k...

 

Ne uopće niste rasisti. Samo vam užasno smeta glavni lik drugačije boje kože. Dno dna.

 
2 10 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mafia 3

Dobro govoriš Hal, dobro.

Ali istina je, čudan odabir glavnog lika. I ja bi radije volio da su se držali tematike prvog i drugog dijela. Ne zbog crnca, nego mi se to jednostavno ne uklapa, bar ovako na prvu.

 

Sve ovisi kako su oni to ukomponirali u priču, meni se čini da će biti neke gande osvete od strane glavnog lika.

 

Inače, ispravno ste rekli, članovi cosa nostre mogu biti samo talijani, dok su ostali njeni suradnici.

 

 

MiR
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 3
HAL kaže...

Ono nisam rasist, ali glavni like je crnac, koji k...

 

Ne uopće niste rasisti. Samo vam užasno smeta glavni lik drugačije boje kože. Dno dna.

 ne radi se tu o rasizmu nego o povijesnom revizionizmu :D nikad, ali bas nikad crnac ne bi prismrdio talijanskoj mafiji. znas zasto? jer su talijanski mafijasi rasisti, homofobi i opcenito zadrte seljacine. pa jesi vidio sta je toni soprano napravio kad mu je mala dofurala kmicu u kucu? 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice