Mafia 3

poruka: 523
|
čitano: 72.358
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Mafia 3

jao spoliler !

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Mafia 3

Samo sam moga optional misije sve sam prosa osim ovih di travu brodom vatam jel to bug ili nema mi story mission

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Mafia 3

kad pokrecem mafiu 

MARIJO KOBAS
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mafia 3
Itko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mafia 3

Imaš problem sa ms visual c++ 2015 redistributable-om.

 

Točnije prvo ažuriraj windowse na zadnju verziju i nakon toga reinstaliraj ovo iznad.

 

Nakon toga će ti raditi ;)

 

Inače ima i kračih načina da to riješiš ali ovo što sam ti napisao je najbolji kako ti se to više nebi dogodilo ni u jednoj igri.

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.11.2016 13:35 (amd freak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Mafia 3

free dlc - upisite steam://install/511890 u browser te stisnite enter, potrebno je imat steam upaljen

izvor

uplay: dr.LeftY | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Mafia 3

izasao patch, 5.8GB

 

These updates include:

  • UI Improvements
  • Improved car reflections
  • Improved streaming issues
  • Performance optimization
  • Fixed audio issues
  • Fixed some cases of savegame corruption
  • Fixed various issues for Cassandra’s Contraband missions
  • And more

 

https://mafiagame.com/en/news/view/update-mafia-3-free-outfit-dlc-and-new-patch-available-today

uplay: dr.LeftY | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mafia 3
LeftY_CRO kaže...

izasao patch, 5.8GB

 

These updates include:

  • UI Improvements
  • Improved car reflections
  • Improved streaming issues
  • Performance optimization
  • Fixed audio issues
  • Fixed some cases of savegame corruption
  • Fixed various issues for Cassandra’s Contraband missions
  • And more

 

https://mafiagame.com/en/news/view/update-mafia-3-free-outfit-dlc-and-new-patch-available-today

 I kakav je patch ima poboljšanja?

11 godina
offline
Re: Mafia 3
Jack Sparrow kaže...
LeftY_CRO kaže...

izasao patch, 5.8GB

 

These updates include:

  • UI Improvements
  • Improved car reflections
  • Improved streaming issues
  • Performance optimization
  • Fixed audio issues
  • Fixed some cases of savegame corruption
  • Fixed various issues for Cassandra’s Contraband missions
  • And more

 

https://mafiagame.com/en/news/view/update-mafia-3-free-outfit-dlc-and-new-patch-available-today

 I kakav je patch ima poboljšanja?

 na prvu:

-komp mi se i dalje pregrijava (jedina igra koja uzorkuje pregrijavanje)

-steam controller nije fixan

 

dalje nisam testirao, jer mi je ovo bilo dosta -.-

uplay: dr.LeftY | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
11 godina
offline
Re: Mafia 3
Na ps4 bolje je nego prije, nema vise onog cudnog buga sa vremenom, sad dalje cemo vidjet
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mafia 3

Prije patcah 21:9 rezolucija u gameplayju je radila sada nakon patcah više ne radi

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mafia 3
Povratak u buducnost
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 3
Takoder
mag.inf
16 godina
offline
Mafia 3

Meni je zadnji patch digao performanse jako. Zaključano 60 fps-a nema šanse da padne ispod sve na max.

 

Također xbox 360 kontroler radi savšeno, sve automatski postavke postavio savšeno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mafia 3

.. ima netko da je probao igrati na low-end kartici? .. uz podesavanja u samoj igri mi ide relativno dobro na gtx560, i u nvidia panelu na maximum performance .. medjutim, cesto bude freeze tako da uopce ne mogu izaci na desktop vec samo restart stroja .. pretpostavljam da je kartica, ipak pitam jer dok radi u igri uopce ne trza - nadogradnja pokazuje max fps, driveri su novi ..

 

pozz 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mafia 3

Ajd na nekih 70 posto igre sam i one main misije su dosta dobre i isplatit ce se odigrat radi toga. Jedino je glupo sto do glavne mete uvijek na isti nacin moram doc. I drago mi je sto igra nema dobre ocjene, treba jos losije imat pa bi se devovi mozda opametili malo. Bokte Mafia 3 a dva koplja losije izgleda od Mafie II...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mafia 3
Ko je reko da se nemoze letiti
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Mafia 3

Najbolja Mafia!

Oh, you say you want to succeed? Well I say go and fucking fail.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
online
Mafia 3

kako grije ova igra, još niti jedna dosad mi nije grafu ugrijala ovako

nikad ranije temperatura grafe nije prelazila 65 uz 1100rpm, a mafia je ugrije na 69 uz 1340rpm

još i procesor ide na 61-62 stupnja uz 1000rpm, a drugim igrama ne prelazi 60 stupnjeva

 

još da izgleda koliko je zahtjevna, ne bih ništa rekao, ali witcher 3 izgleda triput bolje uz manju zahtjevnost i manje grijanje 

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2017 17:53 (picajzla0707).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Mafia 3

Ali witcher 3 nema ovak kul muziku u igri i sočne finišere 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Mafia 3
Na koliko tvoju rx-icu zaprzi ovo cudo?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Mafia 3

Nemam pojma, odigrao i ne igram ju više. Prošao na R9 380X i pjevala je fino uz FX koji je bio napregnut po svih osam jezgri i to pošteno, moš si mislit...ali igra je išla čist fino na niskim detaljima, full HD..ima u temi kaj sam mjerio prek frapsa. Ono, ne treba ti centralno u toj sobi sa takvim kompom u toj igri :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 3

Dizu se temp proca i grafe zato jer je igra uzasno optimizirana. U jednom GTA5 temp mi je izmedju 50 i 55 na MSI RX 480 gaming x 8 gb sa maxed out postavkama, dok mafia 3 maxed out, grije se sve vie od gta a ni pribliizno ista grafika, isti tj slican FPS, i sve skupa, vec sam pisao gore..d ase vrti u razocaravajucem FPS-u s obzirom o kakvoj grafici se radi, i da na RX 480 bi se igra trebala puno bolje vrtit.

Origin ID: ReaLazio
11 godina
online
Mafia 3

zna li tko jel dodaci osvojeni na trkama dižu perfomanse, oni auspusi, turbo punjači i slično što osvojiš ako prođeš utrku brže od nekog rekorda?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Mafia 3
picajzla0707 kaže...

zna li tko jel dodaci osvojeni na trkama dižu perfomanse, oni auspusi, turbo punjači i slično što osvojiš ako prođeš utrku brže od nekog rekorda?

 bump

i još jedno pitanje - bio sam prvi u svim utrkama i misija stoji i dalje bezveze, sve utrke mi imaju označeno kvačicu, ali ništa od onog finog maraudera???

jel još nešto treba napraviti, prijaviti se negdje ili nekome poslije svih pobjeda?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 3
Pozdrav , instalirao sam igru i jako mi steka . Dali ima neki patch il nesto da instaliran pa da se smanji to ili je jednostavno moj laptop preslab i nemogu igrati ?
 
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 3
Mat9977 kaže...
Pozdrav , instalirao sam igru i jako mi steka . Dali ima neki patch il nesto da instaliran pa da se smanji to ili je jednostavno moj laptop preslab i nemogu igrati ?

 NHF ali pitanje ti je glupo! ISto kao da ja kazem "Bolestan sam! Sta mi je?" Daj malo podataka. Kako da ti netko odgovori dali ti je laptop preslab, ako nisi ispunio profil ili napisao u postu konfiguraciju?!

HAKOSUKA
7 godina
neaktivan
offline
Mafia 3

Pozdrav 😅😅😅 ekipo. Ovako evo otvaram novu poruku u vezi Mafia 3. Naime imam pitanje, da li kada se završi cijela igrica tj. Misije kada se sve završe, da li se može free roam po gradu ili???

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Mafia 3

moze da

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 3

Pozdrav. Znaci moze se free roam i raditi dodatne misije.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice