Mass Effect: Andromeda

poruka: 1.032
|
čitano: 100.996
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
Father_Dougal kaže...
Granzon kaže...
...

Sve u svemu, definitivno korak u pravom smjeru (što se multija tiče) i pojačavanje powera i raznoraznih comboa je definitivno unijelo živost u igru.

Meni se patch tek sad skida (prokleti posao ) pa ću isprobati kako sad inžinjerac diše a bome se i druge power klase se sad čine kudikamo primamljivije

Adept napokon može igrati samo sa SMGjem i nanijeti ozbiljan damage powerima.

Još će to trebati balansirati, ali ovo je korak u dobrom smjeru...

Jeli se učinilo štogod po pitanju lag-a i disconnecta?

Nisam igrao MP davno iz gornjih razloga, ali definitivno zvuči dobro sa stanovišta pojačavanja powera (bili su skoro pa beskorisni, izuzev onih koji smrzavaju/onesposobljavaju ili oslabljuju).

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
13 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
Zura kaže...

Jeli se učinilo štogod po pitanju lag-a i disconnecta?

Nisam igrao MP davno iz gornjih razloga, ali definitivno zvuči dobro sa stanovišta pojačavanja powera (bili su skoro pa beskorisni, izuzev onih koji smrzavaju/onesposobljavaju ili oslabljuju).

 Lag i disconnect su tu i dalje iako u mrvice manjoj mjeri. I dalje nema načina da vidiš koliki ti je ping, di se nalazi host te uopće ikakvih opcija da barem ograničiš matchmaking na europu

 

Poweri su jači a razlika od prije i sada se stvarno osjeti, samo što sad upada u oči preveliki cooldown na powerima. Nije to to kad ti za tech klase treba oružje sa ammo consumablom za priming neprijatelja

Pokušavam nekako upogoniti inžinjerce ali brate mili krhki su za qurac, s time da onaj ljudski još ima i samo skillove koji ga bacaju van zaklona pa gine zaista prečesto.

 

Ima tu još jako puno posla da bi igra bila barem u ranku me3 ali barem su krenuli u pravom smjeru.

 

Battlelog: [G] pijana_carapa
12 godina
neaktivan
offline
Mass Effect: Andromeda

dal su stavili konacno chat opciju u igru? i mute ?

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
=xfact= kaže...

dal su stavili konacno chat opciju u igru? i mute ?

Chat nisam primjetio, mute je postojao od prije.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
12 godina
neaktivan
offline
Mass Effect: Andromeda

ima u lobbyu ako se dobro sjecam.kad krene runda nemas pa moras slusat nekoga kako vristi cijeli game.znao sam samo opalit alt f4

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
=xfact= kaže...

ima u lobbyu ako se dobro sjecam.kad krene runda nemas pa moras slusat nekoga kako vristi cijeli game.znao sam samo opalit alt f4

Mogao si. Ali nespretno.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
13 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
Jel jos netko ima preko Origina problema s instalacijom Vcredista? Prva instalacija pa svaki daljnji patch stalno errori i onda x pokretanja instalacije da bi po logovima otkrio na kojem je fileu zastekao i zamijenio ih verzijama koje su prosle. Fakat mi dode zao sto sam platio original pa toliko sranja s instalacijom.
Uzeo sam i preko Uplaya GR Wildlands pa se desilo slicno - kaze da je instalacija damaged i da mira skinuti ponovno - 45gb. Dobro da imam optiku...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
=xfact= kaže...

dal su stavili konacno chat opciju u igru? i mute ?

 

=xfact= kaže...

ima u lobbyu ako se dobro sjecam.kad krene runda nemas pa moras slusat nekoga kako vristi cijeli game.znao sam samo opalit alt f4

Chat nisam primjetio.. valjda neće to nikad staviti (nonsense).

Što se tiče mute-a, imaš u lobby-u, ali i imaš tijekom igre. odabereš opciju da prikaže tablicu s rezultatima i onda moraš ubost mišem na pravo polje (sličicu zvučnika). To mi je nemjerljivo smanjilo frustraciju povezanu sa zvukom (nema ništa gore od isprekidanog zvuka šuma podebljanog do daske koji te prati cijeli meč).

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
12 godina
protjeran
offline
Mass Effect: Andromeda
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Mass Effect: Andromeda

Pa ja se slažem sa njima iako nisam neki osobiti fan serijala pa možda i ne najbolja osoba za prosudbu. Meni je taj serijal oduvjek bio prezentacijski vrh ali gameplay MEH. Ovaj zadnji dio mi je još i najigriviji i najzanimljiviji, iako prezentacijski ispod nivoa originalnog serijala.

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
NiramX kaže...

smijesno

It's not who you are, it's who you know.
16 godina
offline
Mass Effect: Andromeda

Plaćeni promo igre koja ide u zaborav brže od očekivanog? Priča, Ryder, likovi kao dobre stvari? Ahahaaha :D

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
Lovac kaže...

Plaćeni promo igre koja ide u zaborav brže od očekivanog? Priča, Ryder, likovi kao dobre stvari? Ahahaaha :D

 tuzno je da je jedan mass effect spao na tako niske grane... 

It's not who you are, it's who you know.
10 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
Obi Wan kaže...
Lovac kaže...

Plaćeni promo igre koja ide u zaborav brže od očekivanog? Priča, Ryder, likovi kao dobre stvari? Ahahaaha :D

 tuzno je da je jedan mass effect spao na tako niske grane... 

 
Mali ispravak tuzno da je dev poput BioWarea postao ovo sto je postao.
Jos od kad su Westwood ubili prezirem EA sta naprave od nekih devsa.

11 godina
odjavljen
offline
Mass Effect: Andromeda

SP je takav kakav je, i tu se ne može puno.. 

MP možda izvuku donekle. 

SkorvY
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
NiramX kaže...

 Pa to je screen rant. Njih nemozes svacat ozbiljno.

12 godina
offline
Mass Effect: Andromeda

u 10 od 15 nabrojanih stvari andomeda je najgori u serijalu, a tu plasiraju kao win... još će neka budala to pričitati i pljunuti 50+ eura

What could possibly go wrong?
 
6 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Mass Effect: Andromeda
Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Mass Effect: Andromeda

Smiješno. Lipe više nedam za bilo što, a da ima veze s Andromedom.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
Lovac kaže...

Smiješno. Lipe više nedam za bilo što, a da ima veze s Andromedom.

Nemoj tako, igra je toliko zarazna da je nisam upalio već mjesec dana (a očistio sam tek dva planeta)

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
12 godina
neaktivan
offline
Mass Effect: Andromeda

mogu slobodno ostat tamo gdje jesu ti quarianci.. 

xfact
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Mass Effect: Andromeda

Evo patch 1.08

 

http://blog.bioware.com/2017/06/06/mass-effect-andromeda-patch-1-08-notes/?sf55659346=1

 

 

Vjerojatno nitko neigra vise, ali eto reda radi stavljam link.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
Zajeb kaže...

Evo patch 1.08

...

Vjerojatno nitko neigra vise...

 Igrat ću ja.. samo se moram prisiliti prvo

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
13 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
Zura kaže...
Zajeb kaže...

Evo patch 1.08

...

Vjerojatno nitko neigra vise...

 Igrat ću ja.. samo se moram prisiliti prvo

 Osobno nisam upalio igru nakon sta sam je presa. Vidit cu sa dlcom sta je.

14 godina
offline
Mass Effect: Andromeda

Treba se namuciti preci uopste , ja sam igrao do onog planeta s krogan coloniom i dosadilo mi, uninstall da oslobodim prostora.

Sarma
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
Zajeb kaže...

Evo patch 1.08

 

http://blog.bioware.com/2017/06/06/mass-effect-andromeda-patch-1-08-notes/?sf55659346=1

 

 

Vjerojatno nitko neigra vise, ali eto reda radi stavljam link.

 Nova gej romansa... Da... To je to što je falilo igri... O jebem te živote

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
13 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
skank666 kaže...
Zajeb kaže...

Evo patch 1.08

 

http://blog.bioware.com/2017/06/06/mass-effect-andromeda-patch-1-08-notes/?sf55659346=1

 

 

Vjerojatno nitko neigra vise, ali eto reda radi stavljam link.

 Nova gej romansa... Da... To je to što je falilo igri... O jebem te živote

ALO ALO

 

Zaboravija si nove frizure. To je jednako gay.

16 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda

Odlican clanak o poteskocama tijekom razvoja Andromede.

 

Ako procitate, komentirajte pa da vidimo misljenja

It's not who you are, it's who you know.
12 godina
online
Re: Mass Effect: Andromeda
Obi Wan kaže...

Odlican clanak o poteskocama tijekom razvoja Andromede.

 

Ako procitate, komentirajte pa da vidimo misljenja

 Ovo potvrđuje neke glasine koje sam čuo dok je igra bila u razvoju. Jbg. Ali sve u svemu, igra sad s ovim 1.07 patchem (još nisam 1.08 skinuo) nije više toliko loša, koliko je bila na samom izlasku. Ima svojih mana, ali meni je "ispunila" očekivanja.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
Obi Wan kaže...

Odlican clanak o poteskocama tijekom razvoja Andromede.

 

Ako procitate, komentirajte pa da vidimo misljenja

 Pa ono, cijeli članak o tome kakva je igra mogla biti i na kraju se sve svede na animacije... Pa jebem te živote! Nije problem u animacijama nego u nekim glupim igrinima mehanikama... Hold on questovi, jednostavni questovi, questovi na 3 planeta, preletavanje preko cijelog klastera da bi ti lik rekao da ćemo pričat na jebenoj Kadari itd. O tome ni riječi?! Ni riječi o tome zašto se vrata otvaraju 5 sekudni?! Ili zašto imamo 3 vrste beštija u cijelom klasteru i 2 inteligentne rase?! Prazni i jednostavni planeti (a sere u članku kako su ih handcraftali itd.)?! Kompanjoni

 Niš, nula... Samo bitchanje o outsourcingu i animacijama. Jebe mi se za animacije. Igra je bezveze od glave do pete i amen. Od mene bi dobila čitava 2 boda više samo da su questovi normalni i da ga ne moram dogovarat preko cijelog klastera. Kužim da im je bilo teško ali mene to nije briga. Prodali su mi igru koja je bila super prvih 20 sati ali onda je sve ošlo u krasni kurac kad je počelo umjetno produživanje igre. Ma nek se jebu oni i EA i andromeda. 

 I, kao šlag na kraju, članak izađe baš kad je izašao i patch koji umjesto da popravi gore navedene stvari - dodaje jebenu gej romansu i frizure?! Mda... Seru kvake jer su napravili sranje od igre.

 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice