Max Payne 3

poruka: 1.086
|
čitano: 173.647
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Max Payne3

Izgleda da Max Payne izlazi

30.10 tocno na moj rodjendanSmijeh i to prije Alan wake-a.

http://www.ocklub.net/?p=642 evo jedne informacije

ako nekog zanima.

born to be gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Max Payne3

Max Payne 3 je odgođen za iduću godinu.

BioShock 2, Max Payne 3 Delayed into 2010

 

15 godina
protjeran
offline
Max Payne 3

Ali mislim da je malo previse vremena proslo od Max Payne-a 2.

Pa ne ocekujem bas neku odlicnu igru.

born to be gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Max Payne 3
brhgzugfewu kaže...

Ali mislim da je malo previse vremena proslo od Max Payne-a 2.

Pa ne ocekujem bas neku odlicnu igru.

zasto ne ocekujes?sada max paynea rade rockstar team vancouver a znas da rockstar zna dobru igru slozit.takoder,rekli su da nece izmisljati "toplu vodu" te da se koncept nece mjenjati u odnosu na predhodnike.jedna novost koja je zasad otkrivena je cover system tako da cemo se moci sakrivati iza zidova kao u Gears of War-u Smijeh

Jedva cekam da vidim kako ce to ispasti.Akcije,kazu,nikada nece nedostajati tako da bismo trebali dobiti lijepo ispoliranu igru.

Jedino mi je cudno sto glavni lik ima sigurno preko 60 godina i zamislite onu scenu "bullet time" kad se baci u stranu.Kičmu bu si čovjek slomil.xDCool

Batman je zakon!
15 godina
neaktivan
offline
Max Payne 3

Ja sam bojim da će pretjerati s akcijom, ne kažem da akcije nije bilo prethodnim nastavcima, ali i radnja je bila genijalna, imam osjećaj da će ovdje natrpati brdo atraktivnih poteza i oružja,a priča će pasti u drugi plan.

Nadam se da sam u krivu. Osmijeh

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Max Payne 3
thuglife kaže...

Ja sam bojim da će pretjerati s akcijom, ne kažem da akcije nije bilo prethodnim nastavcima, ali i radnja je bila genijalna, imam osjećaj da će ovdje natrpati brdo atraktivnih poteza i oružja,a priča će pasti u drugi plan.

Nadam se da sam u krivu. Osmijeh

ma kako pretjerati?ja sam oba dva djela presao i nema niti malo predaha prepuno akcije.zna biti malo trcanja ali to akcija zasjeni nakon 10 sekundiIzlanuo se

 

 

Batman je zakon!
15 godina
neaktivan
offline
Max Payne 3

Pročitaj opet post poviše, kažem da ima akcije, ali da je i priča genijalna, a ovde se bojim da će biti samo akcije dok će priča biti glupa.

Holywoodsky način izrade igara.

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Max Payne 3
thuglife kaže...

 ovde se bojim da će biti samo akcije dok će priča biti glupa.

 

Zašto glupa? Čemu priča... Pištolj u ruku i idemo... U prva dva dijela je bio odličan sam dizajn igre,sjećam se spašavanja tipa odjevenog u pajaca... Fenomenalno... Pa Maxove halucinacije,hodanje između sna i jave...

Bit će dobro...Sigurno...Cool

15 godina
protjeran
offline
Max Payne 3

neznam po prvim slikama izgleda kao uncharted

ali ok jos nije nekakav game play izasao pa neznam.

born to be gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Max Payne 3
Bugy kaže...
thuglife kaže...

 ovde se bojim da će biti samo akcije dok će priča biti glupa.

 

Zašto glupa? Čemu priča... Pištolj u ruku i idemo... U prva dva dijela je bio odličan sam dizajn igre,sjećam se spašavanja tipa odjevenog u pajaca... Fenomenalno... Pa Maxove halucinacije,hodanje između sna i jave...

Bit će dobro...Sigurno...Cool

A spašavanje tipa odjevenog u lika iz stripa i halucinacije su bili rezultati odlične priče, pažnje na detalje i na povezanost likova i detaljnje razrade svijeta u kojima se ta priča odvija, dakle nema priče nema ni takvih dijelova igre. Pištolj u ruke a bez dobre priče i dobiš R6: Vegas, a.k.a linearnu glupost (ako će se moći u MP3 skrivati iza zidova ko i u R6V).

 

offtopic:

Zato je i film bio takva jad i bijeda, priča i način na koji je ona bila iznesena su bili prejadni. Stave Milu Kunis u ulogu Mone Sax(xx), ozbiljnog profesionalnog ubojice, a ona to nikako ne može odglumiti jer izgleda kao da ima 15 godina pa kad mi počne glumatati s onom MP5icom izgubim uopće volju za gledati, a ni ono s "supervojnikom" kojeg glumi Amaury Nolasco (Sucre) im se baš nije uklopilo u u Max Payne svijet.

Taj fim je trebalo napraviti u dva dijela. U prvom je trebalo detaljno objasniti Payneovu tragediju, njegovu paranoju, halucinacije i potragu za ubojicama i to sve s puno unutrašnjih monologa, razmišljanja i u jako mračnoj atmosferi s gromovima i olujom u pozadini. I s nekoliko jednostavnih, realističnih i brutalnih vatrenih okršaja. A u drugom dijelu se odmah na početku sazna tko je glavni odgovorni i onda slijedi dio nabrijan s akcijom i pucnjavom u kojoj Max već na granici ludila dobiva lude reflekse i ubija sve pred sobom dok napokon ne ubije sve odgovorne za smrt svoje obitelji.

I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2009 12:36 (ZC_Someone).
15 godina
offline
Max Payne 3
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Max Payne 3

Ah te odgode Osmijeh. Ali jedva čekam. Nevjerovatno da i sad da instaliram max payne 2 opet bi ga s guštom odigra. Jedva čekam trojku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Max Payne 3

Ja sam Max Payne 1 i 2 presao par puta ovog ljeta,unatoc losoj grafici za danasnje standarde,uzivao sam.

Samo da developeri ne unsite onaj predivan gameplay koji je proslavio Max Payne i sve ce biti u redu.

Luckyluke!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Max Payne 3

Max Payne 3 i dalje u razvoju,izgleda ništa ni ove godine

http://www.1up.com/news/agent-max-payne-3-in-development-spec-ops-delayed

M4X @ 3.14zda GHz
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Max Payne 3

Ovo mi sve vise lici na Duke-a :(

Mentalist je moj idol... I torrente isto
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Max Payne 3

đuka je bio "u razvoju" skoro 15 god. ako ocekujemo isto od gospona pejna, nece biti bas lijep potez od njih.

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Max Payne 3
tnakir kaže...

Ovo mi sve vise lici na Duke-a :(

iskreno se nadam da nebude ,jer mi se ne čeka opet 14 godina za igru {#}

 

jedino me zanima kaj je sad?

opet prerada priče? novi engine? problemi sa kodom?sa konzolama?

neda im se raditi{#}?

napokon dočekao DNF!
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2011 15:06 (vrx).
14 godina
offline
RE: Max Payne 3
luckyluke kaže...
brhgzugfewu kaže...

Ali mislim da je malo previse vremena proslo od Max Payne-a 2.

Pa ne ocekujem bas neku odlicnu igru.

zasto ne ocekujes?sada max paynea rade rockstar team vancouver a znas da rockstar zna dobru igru slozit.takoder,rekli su da nece izmisljati "toplu vodu" te da se koncept nece mjenjati u odnosu na predhodnike.jedna novost koja je zasad otkrivena je cover system tako da cemo se moci sakrivati iza zidova kao u Gears of War-u Smijeh

Jedva cekam da vidim kako ce to ispasti.Akcije,kazu,nikada nece nedostajati tako da bismo trebali dobiti lijepo ispoliranu igru.

Jedino mi je cudno sto glavni lik ima sigurno preko 60 godina i zamislite onu scenu "bullet time" kad se baci u stranu.Kičmu bu si čovjek slomil.xDCool

 

luckyluke kaže...
thuglife kaže...

Ja sam bojim da će pretjerati s akcijom, ne kažem da akcije nije bilo prethodnim nastavcima, ali i radnja je bila genijalna, imam osjećaj da će ovdje natrpati brdo atraktivnih poteza i oružja,a priča će pasti u drugi plan.

Nadam se da sam u krivu. Osmijeh

ma kako pretjerati?ja sam oba dva djela presao i nema niti malo predaha prepuno akcije.zna biti malo trcanja ali to akcija zasjeni nakon 10 sekundiIzlanuo se

 

 

 

Bugy kaže...
thuglife kaže...

 ovde se bojim da će biti samo akcije dok će priča biti glupa.

 

Zašto glupa? Čemu priča... Pištolj u ruku i idemo... U prva dva dijela je bio odličan sam dizajn igre,sjećam se spašavanja tipa odjevenog u pajaca... Fenomenalno... Pa Maxove halucinacije,hodanje između sna i jave...

Bit će dobro...Sigurno...Cool

 

luckyluke kaže...

Ja sam Max Payne 1 i 2 presao par puta ovog ljeta,unatoc losoj grafici za danasnje standarde,uzivao sam.

Samo da developeri ne unsite onaj predivan gameplay koji je proslavio Max Payne i sve ce biti u redu.

 

ekipa se opravdano boji "lošeg" nastavka i priče (btw,tako je i na forumima uokolo) zbog par razloga :

1. Remedy nije developer a 3DR nije producent. 'nuff said (u biti,max i je igra od 3DR-a)

2. Štimung nije i nije baš Max Paynovski

-on je bio murjak ,pobjegao je i sada šljaka za nekakvog brazilskog narko bosa,ako sam dobro pohvatao priču

3. očito Rockstarovcima i ne ide tako dobro ,čim je već druga?treća? odgoda u igri

4. originalna priča je prerađena na novo,zasad jedanput...

5. postoji problem da se zbog učestalih odgoda,ubrza izbacivanje igre ,pa ko i do sada ,dobijemo polu-proizvod i naravno loš konzolaški port.

 

 

e sad, nadam se ,kao i svi naravno ,da se igra bude završila ,da bude dostojna prethodnih nastavaka...

 

čekamo nove uzbudljive pustolovine omiljenog nam Max Heat -a{#}

(upućeni u tematiku će znati razumijeti ovu zadnju rečenicu)

napokon dočekao DNF!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2011 7:37 (vrx).
13 godina
neaktivan
offline
Max Payne 3

Očekivanja su na minimumu. Uz sami setting koji ovako na papiru izgleda očajno, ni ove silne odgode ne mirišu na dobro. Mada R* je u pitanju pa nisam do kraja otpisao igru. Valjda će biti kakav gameplay trailer skoro.

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Max Payne 3

I da dosao je i taj dan objavljen je datum izlaska :D

 

Mart 2012.

 

http://www.rockstargames.com/newswire/article/18761/max-payne-3-coming-march-2012.html

http://vgm.tv/
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Max Payne 3

Prvi Trailer izlazi 14. Septembra :D

 

http://twitter.com/#!/RockstarGames/status/112133437795737601

http://vgm.tv/
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Max Payne 3

Također su objavili izgled omota

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Max Payne 3

zna neko kad ce trailer?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Max Payne 3

Oko 19:00 ili 20:00

http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Max Payne 3

a jbg ja mislio da ce sad uskoro.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Max Payne 3

Evo ga trailer

Vi veri veniversum vivus vici
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Max Payne 3

trailer je *ebenica, nisam mislio da ce u prvom traileru tolko pokazat(in game footage). graficki je igra odlicna, vidim prica bi mogla bit ok(ne tako dobra kao u proslim nastavcima). vidim da se moze preorderat, gdje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Max Payne 3

A few MaxPayne3 facts for those who are asking: 

 

1) Yes, that is the voice of James McCaffery, original voice actor from Max Payne 1 and 2

2) Max Payne 3 is running on a new iteration of Rockstar’s RAGE engine

3) Today’s Max Payne 3 trailer is all in-game footage

4) Like GTAIV and Red Dead Redemption, Max Payne 3 uses the Natural Motion character behavior system for lifelike weight and movement

5) No, Max Payne 3 is not an open world game – we’re staying true to Max’s roots in atmosphere, story and gameplay design

6) Today’s Max Payne 3 trailer shows a small part of Max’s journey – much more info soon http://rsg.ms/pDWwKQ

 

http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Max Payne 3

IGN Rewind Theater: Max Payne 3 Trailer Analysis

 

 
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice