Minecraft izdvojena tema

poruka: 6.706
|
čitano: 1.266.158
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Minecraft

bas sam sad gledao i vidio da nema Minecraft u ponudi na eplati Plač

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.10.2010 21:40 (xCode).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Prije 10min je covjek rekao da mozes kupiti preko njega, pogledaj prijasnju stranicu

 

A sto se tice eplati jbg iz BiH sam (aha opca uplatnica) i sumnjam da bi mi roditelji bas pristali na to -.-, kod njih svi kradu, mislili bi da je eplati neka hakerska organizacija.

The ONE and ONLY!
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.10.2010 21:49 (PLASMAorLCD).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Minecraft

Probao sam ovo čudo od igre. Puno mi je zabavnije raditi nivoe u unreal editoru nego ovako šta. Igra nije loša samo meni baš i nema nekog smisla. Onima kojima se sviđa preporučam da kupe.

Sometime the best defense is to attack!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Minecraft
Hummer kaže...

Probao sam ovo čudo od igre. Puno mi je zabavnije raditi nivoe u unreal editoru nego ovako šta. Igra nije loša samo meni baš i nema nekog smisla. Onima kojima se sviđa preporučam da kupe.

Pa nije minecraft za izradu levela nego je to vise survival tip igre.A minecraft classic je izgradnju razlicitih stvari,recimo ja sam danas napravio brod i luku Cool

13 godina
neaktivan
offline
RE: Minecraft
miner kaže...
JokeKralj kaže...
Gremlin144 kaže...
JokeKralj kaže...

evo radim forum za ovu igru , btw hat down autoru igre koji je sve ovo sam napravia... još je igra u Alphi... Pogledajte samo šta igra nudi , to je nevjerovatno za 10€ , stvarno mi je drago šta nema ogromnu publiku (oko 40 000 igrača ima - koji su kupili   i još oko 200 000 šta nisu) ...

Što je Garry za Garrys mod to je Notch za Minecraft

Jedva cekam dok napravis server Smijeh

  viruj mi još više čekam ja :D , trebam srediti sedmicu , optimizirati pun kufer gluposti i tako to :) , sad kad upadne 4-jezgreni proc odvojit ću komp za hostanje igara (iako mi je slab upload)

btw forum će biti otvoren za 2 dana tako da možemo namistit partije i slično :)

Pozz, oce li biti ista od toga? Bilo bi super zaigrat na domacem serveru

  jbg odužilo se na poprilično...Mršti se

Škola i sve to , neman vremena , kad budem uvatit ću se posla :)

I see no changes wake up in the morning and I ask myself is life worth living should I blast myself?
14 godina
offline
RE: Minecraft
JokeKralj kaže...

  jbg odužilo se na poprilično...Mršti se

Škola i sve to , neman vremena , kad budem uvatit ću se posla :)

Posto ja imam server samo reci ako trebas pomoc oko neceg Namigiva

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.10.2010 22:27 (xCode).
15 godina
neaktivan
offline
 
5 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
RE: Minecraft

Ja je kupio odma preko paypala i evo vec dva dana igram bez prestanka...onaj koji je rekao da mu starci nemaju povjerenja u kupnju preko interneta pokazi im ovo i neka ne piii :)

14 godina
offline
Minecraft

Evo da podijelim malo moje "kreativnosti"Osmijeh sa classic multiplaya...

Pogodite od kud sam :D Pogodite od kud sam :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.10.2010 23:20 (xCode).
Moj PC  
18 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Minecraft

Svima koji igraju Classic Multiplayer preporučam SpecialAttack Freebuild.Namigiva

 

Na serveru je konstantno 64 igrača,ima preko 20 levela na kojima se može gradit. Od običnih,do šumskih,pa do pixelarta.

Postoje i takozvane klase. Nakon što napravite nešto zovete admina koji dolazi i ocijenjuje vam rad. Ako vam je rad dobar dobivate promociju,svaka klasa ima druge mogućnosti(naravno što veća to bolja). Kao builder vi možete kickat igrače,možete koristeći anredbu /c stavljati ogromne količine blokova(znači odredite prvu točku,zatim drugu i igra će vam automatski obložiti područje između te 2 točke. Isto tako ima odlična naredba /r s kojom vi označite ogromnu količinu zemlje i sa jednim pritiskom na enter pretvarate u BILO koju drugu vrstu blocka.

 

Isto tako na serveru je minimalno 3 admina ili operatora kosnstantno što znači da bilo koji griefer instantno dobiva kick a ako i dalje griefa dobiva ban. Vi možete radit jedan build i 2 tjedna i imati ćete dovoljno mjesta,build će vam biti maksimalno siguran i imati ćete pomoć od 64 igrača.

 

 

Isto tako preporučam svima koji još nisu da instaliraju World Of Minecraft client koji vam omogućava da letite-jedna iznimno neophodna stvar.

 

 

Ako netko želi igrati na tom serveru neka se javi,pa ću mu ja pomoći da napravi prvi build koji će ga promaknuti u buildera(mogućnost lava,vode,c komande) tako da onda zajedno možemo raditi na nečemu.Smijeh

 

Isto tako ako netko ima pitanja vezana za WoM client neka pita.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.10.2010 12:04 (someoneCRO).
15 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Moze li mi netko tocno objasnit kako cu kupiti minecraft sa njihove stranice bez paypala (cuo sam nesto u vezi eplati pa ne shvacam tocno).

Kill a man, one is a murderer; Kill a milion, a conqueror; Kill them all, a God.- Jean Rostand(1894-1977)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Minecraft
Living.Dead kaže...

Moze li mi netko tocno objasnit kako cu kupiti minecraft sa njihove stranice bez paypala (cuo sam nesto u vezi eplati pa ne shvacam tocno).

da, i mene zanima, molio bih eplati forumaša da se javi ovdje

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
15 godina
offline
RE: Minecraft

posaljete pare na eplati preko opce uplatnice i kad on dobije pare on vam kupi account za vas..vi se dogovorite za username i password...tako sam ja kupio heroes of newerth

 

Usluga se naplacuje 20 kuna

http://movies-monkey.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.10.2010 12:46 (dado16).
15 godina
offline
RE: Minecraft
dado16 kaže...

posaljete pare na eplati preko opce uplatnice i kad on dobije pare on vam kupi account za vas..vi se dogovorite za username i password...tako sam ja kupio heroes of newerth

 

Usluga se naplacuje 20 kuna

i kolika je cijena, sa tih njegovih 20 kn, ako znaš?

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
offline
RE: Minecraft
mind_challenge kaže...
dado16 kaže...

posaljete pare na eplati preko opce uplatnice i kad on dobije pare on vam kupi account za vas..vi se dogovorite za username i password...tako sam ja kupio heroes of newerth

 

Usluga se naplacuje 20 kuna

i kolika je cijena, sa tih njegovih 20 kn, ako znaš?

Mislim da je negdje 90 Kn

16 godina
offline
Minecraft

korisnik eplati je suspendiran, pa vam se ne može javiti. Ali najjednostavnije je da mu se javite preko njegove stranice i onda se sve dogovorite. Svi znate da nije grijeh pitati, tak da ga slobodno sve možete pitati...

 
1 0 hvala 1
14 godina
online
Minecraft

eplati je zbog nekog razloga suspendiran.

XFIRE; mypet
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
RE: Minecraft

Evo moj hotel na kojem sam radio:

 

 

Hotel Hotel
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.10.2010 14:28 (someoneCRO).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Minecraft

eplati, mentalist, Weky Smijeh

The ONE and ONLY!
14 godina
offline
Minecraft

Evo ljudi napravio sam server za minecraft classic,Igramo ja i jokekralj,Server se zove Free Build 101 MultiWorld max.12 (uskoro 20) igraca Ima anti-grief i dovoljno admina za svaki slucaj :D.

Posto imam dynamic IP nemogu vam dati link ali ga mozete potrazit na listi ili me dodat na xf: roby195 pa cu vam poslat link kad god sam online Cool.Inace dozvoljen je WoM client i kad dodete na server javite se pa da dobijete visi rank prek veze hehehehe Osmijeh

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.10.2010 23:16 (xCode).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Evo jedne slike danas sa servera Namigiva

 

[IMG]http://i51.tinypic.com/2czrno1.jpg[/IMG]

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.10.2010 23:32 (entertainer).
 
3 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Minecraft

evo da se opet javim... Igram s xcodom... doslovno sam mu okupira server xD

Imamo spleef arene gdje provodimo dobar dio vremena ... dobro nije on uvijek tu ali uvik bude neki hrvat :P

Screenove ću postat kad hosta server....

I see no changes wake up in the morning and I ask myself is life worth living should I blast myself?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Minecraft

Evo dodao sam te xcdode,uglavnom zovem se cro_boy ako me vidite na SpecialAttacku ili bilo gdje javite se.Cool

14 godina
offline
RE: Minecraft
someoneCRO kaže...

Evo dodao sam te xcdode,uglavnom zovem se cro_boy ako me vidite na SpecialAttacku ili bilo gdje javite se.Cool

Primio sam te na xf-u.Uglavnom ak vidis da mi u statusu pise "Minecraft"...server je ukljucen pa slobodno pošalji poruku i poslat cu ti link Namigiva

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.10.2010 18:14 (xCode).
13 godina
neaktivan
offline
Minecraft

evo vam malo da gledate :D

Ugl ovo je xcodov server , multiworld...

Uvik kad je hostan neko ko poznaje domaći (hrv , bos ili srbski ) je na serveru ili engleski...

Ima više construct , specijalnih i sličnih mapa...

Ovaj petak ću napraviti forum s svim elementima , a ako se on složi mogli bi u petak baciti turnir u spleefu :D

Ugl evo mali dio sveukupnog servera :

Ima milijun stvari za raditi... možete RP-at , možete raditi gradove itd itd...

Vrijedi probati i zaraziti se xD

I see no changes wake up in the morning and I ask myself is life worth living should I blast myself?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Evo ljudi slike s Xcodovog servera , nemojte TU i hvala meni već njemu :)

 

Bazen u podrumu :D Bazen u podrumu :D
Ludi slovenac :) Ludi slovenac :)
Spleef arena , jos je u pocetnoj fazi Spleef arena , jos je u pocetnoj fazi
Lijepa naša... Lijepa naša...
Ovdi ja vjezbam arhitektonske vjestine Ovdi ja vjezbam arhitektonske vjestine
kanalizacija spaja mene i Sloveniju :D kanalizacija spaja mene i Sloveniju :D
Privatna knjiznica ispod kuce ;) Privatna knjiznica ispod kuce ;)
Spleef arena ispod mah house Spleef arena ispod mah house
Pixel art , van mape... Ovo brišem (zjb se ) Pixel art , van mape... Ovo brišem (zjb se )
Bazen ispod kuce... Bazen ispod kuce...
I see no changes wake up in the morning and I ask myself is life worth living should I blast myself?
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.10.2010 22:03 (JokeKralj).
Moj PC  
7 0 hvala 3
16 godina
offline
Minecraft

Što je to 'spleef arena'?

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Minecraft
Dado_ZG78 kaže...

Što je to 'spleef arena'?

Spleef je jedno natjecanje u igri.Cilj je izbrisati protivniku tlo pod nogama da on padne u lavu,hladnu vodu... Imas vise o tome ovdje http://www.minecraftwiki.net/wiki/Spleef .Evo i slike jedne od spleef arena s mog servera Cool

Spleef arena Spleef arena
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.10.2010 1:00 (xCode).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Minecraft
Dado_ZG78 kaže...

Što je to 'spleef arena'?

  grieferski sport :D

I see no changes wake up in the morning and I ask myself is life worth living should I blast myself?
14 godina
offline
Minecraft

Zna li tko gdje mogu skinuti komande za Minecraft classic imam svoj server pa bi želio da skinem komande za bržu gradnju

 

Tražim vec jedan sat i nita nisam našao

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.10.2010 17:39 (Gremlin144).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice