Minecraft izdvojena tema

poruka: 6.706
|
čitano: 1.266.680
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Pozdrav svima. Ja sam ovdje novi na ovome forumu i vidio sam da dosta ljudi zanima minecraft, stoga sam odlučio postaviti tu link svojeg kanala na kojemu možete vidjeti fenomenalne građevine i razne avanture te mini-gameove. Kanal je pretežito vezan za mincraft tako da uživajte ako želite pogledati :D
https://www.youtube.com/channel/UC26tjfyT-08Xz_N3g6KPjdw

Još jednom Hvala!
P.S ispričavam se unaprijed ako sam objavio svoj kanal u krivu temu, ako jesam prebacite ga u pravu ako nije problem :D

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Kupio sam minecraft nalog.Nakon mjesec dana korištenja kada sam upalio minecraft pisalo mi je play demo.Ne znam u cemu je problem ako moze neka da mi objasni kako da poapravim to.
Unaprijed hvala.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Minecraft

Ako u mc launcheru pritisnem na switch user ce mi pisati email skojim sam se prijavio

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Minecraft

Pozdrav,

da li mi netko zna da li se jogurt verzija moze igrat u LAN-u? Htio bi isprobati da vidim kako to izgleda (doma bi odigrali koju, pa onda s vremenom uzeli i original ako bi nam se svidjelo)

 

pa ako tko zna kako/di isprobat, probao sam naci sam ali tesko....

 

hvala

 

edit: nasao sam ipak, a sad drugo pitanje, di mi se isplati najjeftinije kupiti igricu

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.6.2016 20:50 (cropunk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Minecraft
cropunk kaže...

Pozdrav,

da li mi netko zna da li se jogurt verzija moze igrat u LAN-u? Htio bi isprobati da vidim kako to izgleda (doma bi odigrali koju, pa onda s vremenom uzeli i original ako bi nam se svidjelo)

 

pa ako tko zna kako/di isprobat, probao sam naci sam ali tesko....

 

hvala

 

edit: nasao sam ipak, a sad drugo pitanje, di mi se isplati najjeftinije kupiti igricu

 Ja sam kupovao frendovima accounte za po 40/tak kuna (10km) na pik.ba od provjerenih likova pa pogledaj tamo.

 

Eh sad da vas pitam momci, jel ima ko zainteresovan za ozivljavanje starog dobrog BugCraft servera, striktno vanilla survival kao sto je bilo nekad :D

I named my penis The Truth, because bitches can't handle it!
15 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Jel tko uzimao server na bisecthosting.com ? Jel se moze server prebacit u offline mod pa da ga se pegla sa "non premium" klijentima?

 

EDIT: Ide.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.7.2016 20:19 (zerocool12).
 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Minecraft

Poz,koliko kosta " nov " premium acc. i gdje se to kupuje,origin ili steam ili gdje vec ?Moze li da se leti tu? Vidim dijeca koriste neko modove gdje mogu da lete i sl.  :)

Ne igram MC pa ne znam !

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2016 8:17 (mackocicko2004).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Minecraft

Ekipa, htio bih podici lokalni server za svoje kceri koje obozavaju minecraft. Htio bih im omoguciti da igraju skupa a to je nemoguce trenutno. Zato bih htio dici server. 

Da li moram kupiti jos jednu minecraft licencu da bi obje mogle igrati?

Zahvaljujem...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Koliko ja znam piratski i placeni rade jednako ako se server stavi u offline mode (to samo znaci da ne treba premium). Nego, jesi probao otvoriti MC i neki svijet na kojem igraju i onda u onom "escape" izborniku odabrat open to lan?
"Ono si što jedeš" - ja sam pizza (ne, ozbiljno, pitajte @Tony1999)
16 godina
odjavljen
offline
Re: Minecraft
Raykip kaže...
Nego, jesi probao otvoriti MC i neki svijet na kojem igraju i onda u onom "escape" izborniku odabrat open to lan?

 

Mislis da bi se u tom slucaju klijent u neku ruku pretvorio u servera?

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Minecraft

mozes igrat jogurt verzije u mrezi bez problema,ja sam igrao sa svojom kcerkom doma. ali ajde nakraju sam si uzeo premium,ali i opet mozemo igrat zajedno, bez obzira sto je njezina jos uvjek jogurt verzija

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Minecraft

A nisi gledao neki lokalni server IP pa da igraju skupa na njemu?

skorvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
16 godina
odjavljen
offline
Re: Minecraft
skorvy kaže...

A nisi gledao neki lokalni server IP pa da igraju skupa na njemu?

 

Pa i hocu dici server na svom stroju pa nek igraju. Jedna na mom pc-u, druga na laptopu. Dakle strogo lokalno...

Freak Show Inc.
11 godina
odjavljen
offline
Re: Minecraft

Najbolje bi ti bilo uzeti neki hosting za 7kn mjesečno za par igrača i tamo napraviš preko ip da se obje spoje, tako smo mi u početku kad smo krenuli s minecraftom.

skorvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
16 godina
odjavljen
offline
Re: Minecraft
skorvy kaže...

Najbolje bi ti bilo uzeti neki hosting za 7kn mjesečno za par igrača i tamo napraviš preko ip da se obje spoje, tako smo mi u početku kad smo krenuli s minecraftom.

 
A ne treba mi hosting, treba mi lokalni server. Imam kod kuce sve sto mi treba  

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Minecraft

cek zelis server za vise ljudi , ili samo da one igraju? nisam skuzio sad na kraju,ali ako samo za njih dvije - onda samo udes u igru i napravis open to lan, i spojis sa sa drugom igricom. Tako da nemas potrebe za serverima,hostinzima ili slicno. Ali ako sam sta krivo skuzio isprike.

Samo da napomenem da sam se namucio dok nisam nasao ok jogurt verziju,neke jednostavno ne zele radit kako treba

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2016 18:20 (cropunk).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Minecraft
cropunk kaže...

cek zelis server za vise ljudi , ili samo da one igraju? nisam skuzio sad na kraju,ali ako samo za njih dvije - onda samo udes u igru i napravis open to lan, i spojis sa sa drugom igricom. Tako da nemas potrebe za serverima,hostinzima ili slicno. Ali ako sam sta krivo skuzio isprike.

Samo da napomenem da sam se namucio dok nisam nasao ok jogurt verziju,neke jednostavno ne zele radit kako treba

 

Ma samo njih dvije da igraju. Nitko izvana. Uzet cu jos jednu licencu, nije bed...

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Minecraft

ma cak i ne moras,svi moze i na jogurt radit bez problema - ja sam isao tako,posto nisam bio siguran da li ce je drzat igrica tjedan dana pa proc ili joj se  bude dopala skroz... no nema straha jos uvjek se igra xD

8 godina
odjavljen
offline
Minecraft

Odvedi kćeri na filozofsku radionicu, ne zaglupljuj ih Minecraftom.

http://informanka.blogspot.hr/ (Ili jednostavno pretražite Google s ključnom riječju ‘informanka’.)
Moj PC  
0 7 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Minecraft
Arendelle kaže...

Odvedi kćeri na filozofsku radionicu, ne zaglupljuj ih Minecraftom.

 

Mogao bih iskoristiti svoj status ovdje na forumu i napisati ti stvari zbog kojih bi svi drugi forumasi dobili crni karton ali necu. Samo cu ustvrditi da ne vidim nista lose u cinjenici da mi djeca provedu par sati tjedno sadeci cvijece i postavljajuci trampoline po virtualnom svijetu minecrafta. Ostatak vremena se igraju vani sa drugom normalnom djecom i crtaju. Stvarno ne vidim kako bi im u njihovoj dobi (a i inace u zivotu) pomogla filozofska radionica. Same si biraju aktivnosti. Jedna hoce gimnastiku, druga plivanje. Ne vidim problem u tome...

Uostalom, kad se jednom udas i rodis mnogu djecu slobodno ih upisuj na kakve god radionice hoces.

Freak Show Inc.
16 godina
odjavljen
offline
Minecraft

BTW - eno radi. Legitimno je u LAN-u igrati vise instanci sa istom licencom. Samo se mora promjeniti json file da bi nick u igri bio drugaciji. Iz nekog razloga jedna instanca ne vidi drugu pa je potrebno preko direct connect upisati adresu "servera".

Cure presretne

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Minecraft

Super. Sad si miran da odes na pivo! :)

skorvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
15 godina
offline
Minecraft

meni bez problema nade server - a znaci legitimno je igrat tako? to nisam znao....ajde super

 

no bitno je da radi i da zadovljne, kao sto si napisao sadit cvijece, moja pak obazava zivotinje - tj konje - pa ih ima gomilu . hrani pazi i jase. uziva hehehe

a dok zajedno igramo,ja sam onaj koji rudari,ubija pazi - dok ona brine oko zivotinja,kopa bazene,ureduje vrtove itd :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Minecraft
skorvy kaže...

Super. Sad si miran da odes na pivo! :)

 

Ne pijem, ali evo otvorit cu si bocu dobre irske mineralne i gustati

Freak Show Inc.
10 godina
offline
Minecraft
Klinci mi već neko vrijeme igraju online sa jogurt verzijom i sada bi htjeli orginal, jer vele da na neke servere mogu samo sa orginalom. Jel to stvarno tako i gdje bi bilo najbolje kupiti ( gledao sam na minecraft.net 24 Eura)
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Minecraft
zmac kaže...
Klinci mi već neko vrijeme igraju online sa jogurt verzijom i sada bi htjeli orginal, jer vele da na neke servere mogu samo sa orginalom. Jel to stvarno tako i gdje bi bilo najbolje kupiti ( gledao sam na minecraft.net 24 Eura)

 Najbolje i najsigurnije je preko glavne stranice minecraft.net, nikakbe facebook stranice, i ostale gluposti. Jest da je skupo ali takva je cijena, kupi se jednom i miran si zauvijek. Pošto će sad Bozic mislim da ce i smanjiti cijenu.

10 godina
offline
Re: Minecraft
zviznemte kaže...
zmac kaže...
Klinci mi već neko vrijeme igraju online sa jogurt verzijom i sada bi htjeli orginal, jer vele da na neke servere mogu samo sa orginalom. Jel to stvarno tako i gdje bi bilo najbolje kupiti ( gledao sam na minecraft.net 24 Eura)

 Najbolje i najsigurnije je preko glavne stranice minecraft.net, nikakbe facebook stranice, i ostale gluposti. Jest da je skupo ali takva je cijena, kupi se jednom i miran si zauvijek. Pošto će sad Bozic mislim da ce i smanjiti cijenu.

 

 

Mene zanima da li sa orginalom dobijem neke dodatne stvari koje sa piratom ne mogu , ili moram još nešto doplaćivati za premium.

24 Eura i nije prevelika cijena s obzirom da ovi naši traže i do 300 kuna.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.12.2016 12:21 (zmac).
11 godina
offline
Re: Minecraft
zmac kaže...
zviznemte kaže...
zmac kaže...
Klinci mi već neko vrijeme igraju online sa jogurt verzijom i sada bi htjeli orginal, jer vele da na neke servere mogu samo sa orginalom. Jel to stvarno tako i gdje bi bilo najbolje kupiti ( gledao sam na minecraft.net 24 Eura)

 Najbolje i najsigurnije je preko glavne stranice minecraft.net, nikakbe facebook stranice, i ostale gluposti. Jest da je skupo ali takva je cijena, kupi se jednom i miran si zauvijek. Pošto će sad Bozic mislim da ce i smanjiti cijenu.

 

 

Mene zanima da li sa orginalom dobijem neke dodatne stvari koje sa piratom ne mogu , ili moram još nešto doplaćivati za premium.

24 Eura i nije prevelika cijena s obzirom da ovi naši traže i do 300 kuna.

 

 Jedina razlika između vanilla accounta i premium (kupljenog) je ta sta sa premiumom mogu ulaziti na sve moguće servere.
I ne, jednom kad se kupi ne treba se ništa dodatno doplatit.

Di to traže 300kn?

10 godina
offline
Re: Minecraft
zviznemte kaže...
zmac kaže...
zviznemte kaže...
zmac kaže...
Klinci mi već neko vrijeme igraju online sa jogurt verzijom i sada bi htjeli orginal, jer vele da na neke servere mogu samo sa orginalom. Jel to stvarno tako i gdje bi bilo najbolje kupiti ( gledao sam na minecraft.net 24 Eura)

 Najbolje i najsigurnije je preko glavne stranice minecraft.net, nikakbe facebook stranice, i ostale gluposti. Jest da je skupo ali takva je cijena, kupi se jednom i miran si zauvijek. Pošto će sad Bozic mislim da ce i smanjiti cijenu.

 

 

Mene zanima da li sa orginalom dobijem neke dodatne stvari koje sa piratom ne mogu , ili moram još nešto doplaćivati za premium.

24 Eura i nije prevelika cijena s obzirom da ovi naši traže i do 300 kuna.

 

 Jedina razlika između vanilla accounta i premium (kupljenog) je ta sta sa premiumom mogu ulaziti na sve moguće servere.
I ne, jednom kad se kupi ne treba se ništa dodatno doplatit.

Di to traže 300kn?

 

Instar -271 kuna

Gameshop-na akciji 276 ( inače 307).....

 

11 godina
offline
Re: Minecraft
zmac kaže...

 

Instar -271 kuna

Gameshop-na akciji 276 ( inače 307).....

 

 Skupo

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice