Modern warfare 2 zaključana tema

poruka: 158
|
čitano: 41.985
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Call of Duty: Modern Warfare 2
15 godina
offline
Modern warfare 2

evo danas je sluzbena prezentacija coda 6 dolazi nam malo veci trailer ako bude neko imao taj trailer neka ga posta?Vidio sam danas neki trailer 0.17 sekundi al nije to taj.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Modern warfare 2
razer1911 kaže...

evo danas je sluzbena prezentacija coda 6 dolazi nam malo veci trailer ako bude neko imao taj trailer neka ga posta?Vidio sam danas neki trailer 0.17 sekundi al nije to taj.

  Al' smo nestrpljivi a?
Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
15 godina
offline
RE: Modern warfare 2
lijepo, lijepo. ali zašto otvaraš novu temu. to si mogao reći i u bilo kojoj drugoj o modern warfareu 2
Bubamara na steroidima.
15 godina
offline
RE: Modern warfare 2
boxer kaže...
razer1911 kaže...

evo danas je sluzbena prezentacija coda 6 dolazi nam malo veci trailer ako bude neko imao taj trailer neka ga posta?Vidio sam danas neki trailer 0.17 sekundi al nije to taj.

  Al' smo nestrpljivi a?
 sta mislis boxer ko nije
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.5.2009 2:28 (razer1911).
15 godina
offline
Modern warfare 2

He he...ja umalo zaboravio, da nisi otvorio temu sigurno bi zaboravio.

 

Procitao sam da ce se trailer pojaviti danas u 5.30 p.m po istocnom vremenu u utakmici NBA Eastern Conference Finals.

Smijeh

 

We just got word that there's another great reason to tune in to TNT this Sunday during the NBA Eastern Conference Finals: The first full-length trailer for Modern Warfare 2 will be revealed during the game. Tip-off is at 5:30 p.m. Eastern Time if you need to set your DVR.

 

http://xbox360.gamespy.com/xbox-360/call-of-duty-6/985964p1.html?RSSwhen2009-05-22_112900&RSSid=985964 

 

http://modernwarfare2.net/ 

Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.5.2009 2:48 (boxer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Modern warfare 2

Razočarenje.

Grafika ostala ista.

Daj neka naprave pristojnu i fino optimiziranu grafiku platit cu im ja ak treba.

Treba min 250FPS za normalno igranje u MP.

da joj kupim 3 crvene ruže, 3 crvena.... kramfila...možda bi mi oprostila xD
Moj PC  
0 9 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Modern warfare 2
neki_lik kaže...

Razočarenje.

Grafika ostala ista.

Daj neka naprave pristojnu i fino optimiziranu grafiku platit cu im ja ak treba.

Treba min 250FPS za normalno igranje u MP.

 Srašan komentar(NEMA ŠTA).Po tom kratkom traileru si ti došao do zaključka kakva grafika če bit.I bolje da grafika ostane kao kod prvog dijela nego da idu prčkat pa za rezultat dobiš igru koja če žderat grafu poput Crysisa.
M.C
14 godina
neaktivan
offline
Modern warfare 2

Poslušaj micromana , i nama i njima bi bilo bolje da ne pretjeruju sa reqsima jer malo ljudi ce podrzavat gigante od igrica poput GTA IV, Crysisa itd. Ja ne vidim sto je problem ako ostane ista grafika ko u MW 1 sto fali ?? Meni je na 1680x1280 prelipo radilo i jos je ovo ostalo bilo na medium jer sam imao losiji crack pa nisam mogo na high. Sta se mene tice neka naprave pricu i lipi gameplay a grafiku ko šiša

Spirit...
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Modern warfare 2

Crysis je poznat po svojoj grafici,gladom za resursima i solidnoj igrivosti te prići.

Modern warfare je poznat po odličnoj igrivosti(SP I MP),prići i solidnoj grafiki.

I zato bolje da to ostane tako nego da se moram plakat kad vidim samo 25FPS-a(SA HD4870) kao u krizi.

ZAKLJUČAK:Važna je i grafika(u današnje doba) no još uvijek je igrivost i priča najvažnija stvar koja može opravdat i nešto lošiju grafiku.

M.C
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.5.2009 11:11 (microman).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Modern warfare 2

Ak bude ovak izgledala, fantastično, skidam kapu.Cool

 
0 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
Modern warfare 2

Ma negovorim vam ja o ljepoti grafike

Već o tom specifičnom problemu Quake 3 Engineu

Treba barem Lock na 125FPS za ugodno igranje.

I treba da bude zahtjevan ko crysis, jer kad dođe na high će ga moc vrtjet neka HD4770/9800GT, a one će tada koštat 500KN.

da joj kupim 3 crvene ruže, 3 crvena.... kramfila...možda bi mi oprostila xD
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.5.2009 11:36 (neki_lik).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Modern warfare 2
Ovo nije citav trailer, nego su samo produzili malo onaj prvi i ako bolje pogledas taj trailer je postan na GameTrailers 22. Maja,
a InfinityWard je svoj pravi trailer najavio za danas.
  Veceras ce biti citav trailer. 
Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
15 godina
protjeran
offline
RE: Modern warfare 2
Neutral kaže...

Poslušaj micromana , i nama i njima bi bilo bolje da ne pretjeruju sa reqsima jer malo ljudi ce podrzavat gigante od igrica poput GTA IV, Crysisa itd. Ja ne vidim sto je problem ako ostane ista grafika ko u MW 1 sto fali ?? Meni je na 1680x1280 prelipo radilo i jos je ovo ostalo bilo na medium jer sam imao losiji crack pa nisam mogo na high. Sta se mene tice neka naprave pricu i lipi gameplay a grafiku ko šiša

  Fali joj dosta toga.
Sjene su OK.
HDR osvjeetljenje bezveze.
Shaderi su dobri.
Optimiziranost loša. Nekažem da je loša u SP, ali za MP treba bar 125FPS za ugodno igranje.
Fiziku netreba spominjat, zna se da je najgora. 
da joj kupim 3 crvene ruže, 3 crvena.... kramfila...možda bi mi oprostila xD
15 godina
neaktivan
offline
RE: Modern warfare 2
neki_lik kaže...

Ma negovorim vam ja o ljepoti grafike

Već o tom specifičnom problemu Quake 3 Engineu

Treba barem Lock na 125FPS za ugodno igranje.

I treba da bude zahtjevan ko crysis, jer kad dođe na high će ga moc vrtjet neka HD4770/9800GT, a one će tada koštat 500KN.

Kaj je lose da sa jeftinom konfom mozes imati 125lock,i ugodno igrati?
Ako ti zelis svakih tri mjeseca kupovat nove komponente i praznit novcanik,da bi mogao samo pokrenuti igru,jer igranje crysisa na 30fps-a za mene nije igra nego mucenje i cekanje kad ce zalagat,onda superOsmijeh
Razmisli prije nego napises glupostiNamigiva
...Scooter Tuning is not A Crime!!...
15 godina
offline
RE: Modern warfare 2
neki_lik kaže...

Ma negovorim vam ja o ljepoti grafike

Već o tom specifičnom problemu Quake 3 Engineu

Treba barem Lock na 125FPS za ugodno igranje.

I treba da bude zahtjevan ko crysis, jer kad dođe na high će ga moc vrtjet neka HD4770/9800GT, a one će tada koštat 500KN.

 a šta će ti zaboga 125 FPSa? jel ti to imaš neki specijalni monitor? a igra sasvim dobro izgleda...
15 godina
protjeran
offline
Modern warfare 2

Pa vjerovatno niste igrali više od 100sati Call of Duty 4: Modern Warfrae   Multiplayer.

Pa neznate kako je loše igrat s 60-70FPS.

Koliko sporije puca.

Koliko sporije trči.

De prvo malo proučite COD4 engine, pa onda pametujte.

@dejo6: Aj ti igraj war s 60FPS, još kad uđeš u dimnu bice ti 10.

da joj kupim 3 crvene ruže, 3 crvena.... kramfila...možda bi mi oprostila xD
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.5.2009 12:03 (neki_lik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Modern warfare 2
neki_lik kaže...

Pa vjerovatno niste igrali više od 100sati Call of Duty 4: Modern Warfrae   Multiplayer.

Pa neznate kako je loše igrat s 60-70FPS.

Koliko sporije puca.

Koliko sporije trči.

De prvo malo proučite COD4 engine, pa onda pametujte.

@dejo6: Aj ti igraj war s 60FPS, još kad uđeš u dimnu bice ti 10.

 Ak igraš iz ove konfe iz profila, nije ni čudo kaj ti šteka.
I još sigurno sve staviš  na High.
Torrent je zakon!! S Linuxom dobiješ kuću, a s Windowsima samo prozore.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.5.2009 12:08 (Koja_pila).
15 godina
offline
RE: Modern warfare 2
neki_lik kaže...

Pa vjerovatno niste igrali više od 100sati Call of Duty 4: Modern Warfrae   Multiplayer.

Pa neznate kako je loše igrat s 60-70FPS.

Koliko sporije puca.

Koliko sporije trči.

De prvo malo proučite COD4 engine, pa onda pametujte.

@dejo6: Aj ti igraj war s 60FPS, još kad uđeš u dimnu bice ti 10.

 a majke ti... znači kad ima više FPSova brže trči, brže puca. Smijeh
jesi ti siguran da znaš šta je to FPS?
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.5.2009 12:13 (dejo6).
15 godina
offline
RE: Modern warfare 2
neki_lik kaže...

Pa vjerovatno niste igrali više od 100sati Call of Duty 4: Modern Warfrae   Multiplayer.

Pa neznate kako je loše igrat s 60-70FPS.

Koliko sporije puca.

Koliko sporije trči.

De prvo malo proučite COD4 engine, pa onda pametujte.

@dejo6: Aj ti igraj war s 60FPS, još kad uđeš u dimnu bice ti 10.

 Da, istina, al opet najgore ti je cod igrat kad ti fps varira, odskace, visok pad FPSa, vjeruj mi meni je bilo od 200- 333 fpsa na cod2 i bilo je kao da imam 15 fps-a, nekako cudno!
Sa 333 fpsa vise skaces, neke puske brze pucaju, i sl.
Koja_pila kaže...
neki_lik kaže...

Pa vjerovatno niste igrali više od 100sati Call of Duty 4: Modern Warfrae   Multiplayer.

Pa neznate kako je loše igrat s 60-70FPS.

Koliko sporije puca.

Koliko sporije trči.

De prvo malo proučite COD4 engine, pa onda pametujte.

@dejo6: Aj ti igraj war s 60FPS, još kad uđeš u dimnu bice ti 10.

 Ak igraš iz ove konfe iz profila, nije ni čudo kaj ti šteka.
I još sigurno sve staviš  na High.
 Alo ej, nemas pojma suti onda!

Ja imam tu graficku, i GTA IV sam igrao sve na high (nesto i na very High) al texture na medium i imao sam min. 30 FPSa, a kad smanjim to sa very high na high, onda imam 35 fpsa, grafikca je odlicna, a taj procesor se more clockat i bit ce za 5, a vec je za 4!
I don't care...
15 godina
neaktivan
offline
Modern warfare 2

pa da kad imas vise FPS-A metak ti prije dodje...imas brzu okretnost...itd..itd

Odi na google i upiši SEARCH...:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Modern warfare 2
dejo6 kaže...
  a majke ti... znači kad ima više FPSova brže trči, brže puca. Smijeh
  U principu je tako.
 
Ljudi ovdje se prica o multiplayeru, pa prema tome bolje je ako imas vise fps jer ce ti se igra bolje odvijati.
To je jos poznato od CoD2.
U singleplayeru ne treba ti vise od 35 fps jer sve dobro radi dok je multiplayer malo drugacija prica. 
A uostalom sta se imate raspravljati kako i sta, cekajte trailer koji ce biti veceras i onda cemo viditi kako izgleda.  
Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
15 godina
offline
Modern warfare 2

to vam nijie triler jos rekli su da ce trajat 5.20 min

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Modern warfare 2

Pa taj cod je onda preglup ako fps određuje tvoju igru....kako sa 300 frama ti ideš brže?? pa to onda nešto ne štima,ti ne biš smijo ić brže,slika mora bit ugodnija a ne brža...Ja u Crysis warsu kad sam igrao sa 45 fps i sad sa 75 frama sve je isto samo šta puno manje laga,al ja isto brzinom pucam i istom brzinom hodam...tak da ne kuzim to u codu to je totalno glupo

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Modern warfare 2
boxer kaže...
dejo6 kaže...
  a majke ti... znači kad ima više FPSova brže trči, brže puca. Smijeh
  U principu je tako.
 
Ljudi ovdje se prica o multiplayeru, pa prema tome bolje je ako imas vise fps jer ce ti se igra bolje odvijati.
To je jos poznato od CoD2.
U singleplayeru ne treba ti vise od 35 fps jer sve dobro radi dok je multiplayer malo drugacija prica. 
A uostalom sta se imate raspravljati kako i sta, cekajte trailer koji ce biti veceras i onda cemo viditi kako izgleda.  
 Jeli hoces rec da je Cod 2 zastario ?
To je poznato joše veele prije cod2, to je takav engine, koji je u svim codovima, cak i u onoj glupoj petici , koja je zapravo Cod4 WAW.
I don't care...
15 godina
offline
Modern warfare 2

http://codhr.com/index.php/Call_of_Duty_4/novi-codmw2-trailer.html pogledajte vi sta ovi likovi pisu koje gluposti njima treba uzet taj forum izlgedat ce ko call of duty unitted offensive ti nisu culi za mw

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Modern warfare 2
markoal kaže...
boxer kaže...
dejo6 kaže...
  a majke ti... znači kad ima više FPSova brže trči, brže puca. Smijeh
  U principu je tako.
 
Ljudi ovdje se prica o multiplayeru, pa prema tome bolje je ako imas vise fps jer ce ti se igra bolje odvijati.
To je jos poznato od CoD2.
U singleplayeru ne treba ti vise od 35 fps jer sve dobro radi dok je multiplayer malo drugacija prica. 
A uostalom sta se imate raspravljati kako i sta, cekajte trailer koji ce biti veceras i onda cemo viditi kako izgleda.  
  Jeli hoces rec da je Cod 2 zastario ?
To je poznato joše veele prije cod2, to je takav engine, koji je u svim codovima, cak i u onoj glupoj petici , koja je zapravo Cod4 WAW.
  Ja sam poceo online multiplayer sa CoD2 i njega sam uzeo kao primjer jer je ista stvar u CoD2 kao i u CoD4 sto se tice vise/manje fps.
Pri tome mislim na djelovanje viseg fps na odvijanje igre u multiplayeru. 
Jel sad kontas sta sam htio reci?  
Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
15 godina
offline
RE: Modern warfare 2
boxer kaže...
  Ja sam poceo online multiplayer sa CoD2 i njega sam uzeo kao primjer jer je ista stvar u CoD2 kao i u CoD4 sto se tice vise/manje fps.
Pri tome mislim na djelovanje viseg fps na odvijanje igre u multiplayeru. 
Jel sad kontas sta sam htio reci?  
 Ma znam sta si htio rec, neigram ja Cod mjesec dana, nego kad čitaš izgleda kao da hoces rec da je CoD 2 zastario,(to je još poznato od cod2)
I don't care...
15 godina
protjeran
offline
RE: Modern warfare 2
Koja_pila kaže...
neki_lik kaže...

Pa vjerovatno niste igrali više od 100sati Call of Duty 4: Modern Warfrae   Multiplayer.

Pa neznate kako je loše igrat s 60-70FPS.

Koliko sporije puca.

Koliko sporije trči.

De prvo malo proučite COD4 engine, pa onda pametujte.

@dejo6: Aj ti igraj war s 60FPS, još kad uđeš u dimnu bice ti 10.

  Ak igraš iz ove konfe iz profila, nije ni čudo kaj ti šteka.
I još sigurno sve staviš  na High.
  Ne.
Igram na 800*600, sve na Off i sve na low i iman lock na 250. 
dejo6 kaže...
neki_lik kaže...

Pa vjerovatno niste igrali više od 100sati Call of Duty 4: Modern Warfrae   Multiplayer.

Pa neznate kako je loše igrat s 60-70FPS.

Koliko sporije puca.

Koliko sporije trči.

De prvo malo proučite COD4 engine, pa onda pametujte.

@dejo6: Aj ti igraj war s 60FPS, još kad uđeš u dimnu bice ti 10.

  a majke ti... znači kad ima više FPSova brže trči, brže puca. Smijeh
jesi ti siguran da znaš šta je to FPS?
  Da. Kad imaš bolji FPS brže trči, puca, preciznije gađa...
FPS - Kratica za Frames Per Secnod. Broj sličica u sekundi. 
Stoja kaže...

Pa taj cod je onda preglup ako fps određuje tvoju igru....kako sa 300 frama ti ideš brže?? pa to onda nešto ne štima,ti ne biš smijo ić brže,slika mora bit ugodnija a ne brža...Ja u Crysis warsu kad sam igrao sa 45 fps i sad sa 75 frama sve je isto samo šta puno manje laga,al ja isto brzinom pucam i istom brzinom hodam...tak da ne kuzim to u codu to je totalno glupo

  To vam pričam cijelo vrijeme, tj. ako bude ovaki Engine u MW2 mogu se pozdravit s igranjem u MP, jer će sigurno bit 2x zahtjevnij, a to znači da cu morat novu grafičku/quad procesor.
Starij igrači, znaju da je Quake 3 Arena imala potpuno isti problem, a COD1 je temeljen na njemon engineu, što pokazuje da je sama srž COD4 enginea potpuno ista kao i u Quake 3. 
da joj kupim 3 crvene ruže, 3 crvena.... kramfila...možda bi mi oprostila xD
15 godina
offline
RE: Modern warfare 2
neki_lik kaže...
  Da. Kad imaš bolji FPS brže trči, puca, preciznije gađa...
  FPS - Kratica za Frames Per Secnod. Broj sličica u sekundi. 
 ti si ko moj brat, tjera battlefield 1942 na 300FPSa a monitor radi na 75Hz. broj FPSa nema nikakve veze sa brzinom igre! ne znam gdje ste to čuli, ali krivo ste čuli.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Call of Duty: Modern Warfare 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice