Mortal Kombat X

poruka: 60
|
čitano: 12.351
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Mortal Kombat X

 

 Following the publication of this story, Warner Bros. announced more details about Mortal Kombat X. The game is coming to Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4, and PC. It will be on display next week at E3 2014. Warner Bros. says Mortal Kombat X will deliver a "cinematic" presentation combined with "all-new gameplay" to offer up the "most brutal Kombat experience ever." It's also going to have a significant online component. Warner Bros. says it will deliver a "fully connected experience" where players are launched into a "persistent online contest where every fighter matters in a global battle for supremacy."

For the first time in Mortal Kombat history, you'll be able to choose from multiple character variations, Warner Bros. says. This can impact your characters' strategy and fighting style, the studio says. There's also an "original story" included that will showcase characters like Scorpion and Sub-Zero, while also introducing new challengers that "represent the forces of good and evil."

The original story is below.

 

The wait is over. After various leaks and teases, Mortal Kombat series creator Ed Boon officially announced the next entry in the longrunning fighting franchise today. It's called Mortal Kombat X, and it marks the tenth installment in the core series, following 2011's Mortal Kombat. The game launches in 2015 for unspecified platforms and you can watch a trailer now.

"Fueled by next-gen technology, Mortal Kombat X combines unparalleled, cinematic presentation with dynamic gameplay to create an unprecedented Kombat experience," reads the game's description on YouTube. Leaked Amazon product pages for Mortal Kombat X suggest the game is coming to Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4, and PC, but there's no mention of platforms whatsoever in today's announcement.

Mortal Kombat will feature an original track called "Can't Be Stopped" written rapper Wiz Khalifa. You can hear the track in the video above.

 

Izgleda da paralelno izlazi za PC i konzole.

 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Mortal Kombat X

1st...Izgleda obecavajuce!

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.6.2014 19:38 (Dr.Feel).
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Mortal Kombat X

mocno

a i prosli MK na pc je bio meni odlican!!

~^iGoR~
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Mortal Kombat X

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Mortal Kombat X

Story mode:

 

Intro-Brutality:

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2015 17:37 (AmonZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mortal Kombat X

Zakon, baš se veselim. Prethodni je imao iznenađujuće zabavan story mode za jednu tabačinu. Meni barem jer nisam igrao nastavke za konzole.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Mortal Kombat X

Nemojte gledat uz jelo

 

Dvije su tajne uspjeha:1.Nikad ne otkrij sve što znaš
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mortal Kombat X
Pc verzija ima probleme. Tako da uzmite za konzolu ili čekajte. Ja nism još uzo.
12 godina
online
Re: Mortal Kombat X

Probleme koje PC verzija ima je ta da se ne instaliraju svi dodaci pa su dijelovi igre zakljucani.

Other than that Port je odlican,FPS je super,grafika izgleda odlicno...

 

Tak da,nije tolko gamebreaking ko što se priča. Bitno je da je PORT odlican i da igra radi do jaja

13 godina
offline
Re: Mortal Kombat X
Rocinante2112 kaže...

Probleme koje PC verzija ima je ta da se ne instaliraju svi dodaci pa su dijelovi igre zakljucani.

Other than that Port je odlican,FPS je super,grafika izgleda odlicno...

 

Tak da,nije tolko gamebreaking ko što se priča. Bitno je da je PORT odlican i da igra radi do jaja

 Pa to je game breaking problem za neke xD. Jer ne mogu igrati.

 

Čuo sam da igru nebi treba početi igrati prije nego se sve skine.

14 godina
offline
Re: Mortal Kombat X
tigerija kaže...

 Pa to je game breaking problem za neke xD. Jer ne mogu igrati.

 

Čuo sam da igru nebi treba početi igrati prije nego se sve skine.

Pa prvo trebaš ući u igru i onda izaći jer Steam tek onda počinje skidati ostatak od ukupno 30 GB. Preload je bio samo 3 GB. Tako kada dođem sa posla danas idem igrat, jer mi od jučer skida ostatak igre.

Jedva čekam

12 godina
online
Re: Mortal Kombat X

Igram Story mode i ODLICAN JE!

 

devetka je super bila al ovo tops the cake!

Jedina zamjerka: igra je 60fps,xray i neki specijalni potezi di je interakcija s okolisem itd je 30fps. Other than that,jako fluidno,works like a charm (i prekrasno izgleda)

13 godina
offline
Re: Mortal Kombat X
Rocinante2112 kaže...

Igram Story mode i ODLICAN JE!

 

devetka je super bila al ovo tops the cake!

Jedina zamjerka: igra je 60fps,xray i neki specijalni potezi di je interakcija s okolisem itd je 30fps. Other than that,jako fluidno,works like a charm (i prekrasno izgleda)

 Meni je MK9 story bio puno bolji. Ali i ovaj je ok.

 

Nego, nema Sektora i Cyraxa :( .

 

BTW, koliko ste platili igru? Ima po 120kn čak :D .

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2015 21:04 (tigerija).
12 godina
offline
Mortal Kombat X

320 sa kombat packom i goro dlc-om.

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Mortal Kombat X

Evo zavrsio sma story. Hm šta reći,malo prekratko (gotovo za jedan dan...)

Ali,svidja mi se više nego MK9 story,al to je osobna preferenca. Ima kul momenata (Jax - Quan Chi) samo bi htio da duze traje. Sad kad sam zavrsio neda mi se baš igrat Towers i tako to,priča me gurala dalje. U Kriptu sam dost tog otključo pa se mozda vratim tu i tamo koju odigrat...
Ak niš bice na hardu instaliran pa kad ekipa dodje malo bacit,il mozda kakav turnir u klubu organizirat...

12 godina
offline
Mortal Kombat X

planiram uzeti desetku sa ovim kombat packom. zanima me jel sa njim dobijem goro i onaj drugi dlc koji je trenutno na steamu?

Layla, you've got me on my knees.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mortal Kombat X
Hornet_93 kaže...

planiram uzeti desetku sa ovim kombat packom. zanima me jel sa njim dobijem goro i onaj drugi dlc koji je trenutno na steamu?

Goro je bio preored bonus, sada je 5 dolara ili ga dnevno možeš besplatno igrat tako da ga otključaš ako rješiš kratki tower challenge.

Ovaj drugi DLC ulazi pod Kombat Pack, kao i svi nadolazeći. Sljedeći izlazi 26.4. Kombat Pack je u stvari season pass iz EA i Ubisoft igara.

 

 

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
10 godina
neaktivan
offline
Mortal Kombat X

i predator ce bit guest character

apach jesi probao online?

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mortal Kombat X

da gledam upravo na wiki koji dolaze, već vidim sa kim ću igrat

 

ne, samo sam instalirao i odigrao jedan meč da vidim kako mi radi. ovaj ću vikend isprobati ako napokon uhvatim sat-dva.

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Mortal Kombat X

Kupio na Nuuvem, instalirao na Steamu, downloadao 30GB dodataka (sync) i odigrao par mečeva protiv AI. Nisam još probao Online nakon patcha ali igra izgleda super, brutalna je baš koliko i treba biti za MK serijal :)

Moj Portfolio - http://3docean.net/user/tomislavn
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mortal Kombat X

Ako nekog zanima, Goro je već u igri, a može ga se otključati pomoću malog config file-a od 1kb-a.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Mortal Kombat X
Alex Mercer kaže...

Ako nekog zanima, Goro je već u igri, a može ga se otključati pomoću malog config file-a od 1kb-a.

Erm, Goro je meni bio otključan u igri od prvog dana, već sam igrao s njime 14.4.? Dobio sam DLC preorder kod za aktivirati ga na Steamu uz ključ same igre. Je li to nešto zbugano onda ili samo nisam u toku?

Moj Portfolio - http://3docean.net/user/tomislavn
12 godina
offline
Mortal Kombat X

ma to vjerojatno govori za one koji nemaju dlc. ti samo uneseš kod i to je to.

 

edit: jel netko probao online? jel ima još onih pucanja konekcije i bacanja u lobby?

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2015 15:14 (Apachy).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Mortal Kombat X

Neki lik hakiro igru i osposobio Baraku i Sindel kao playable karaktere :D .

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mortal Kombat X
tigerija kaže...

Neki lik hakiro igru i osposobio Baraku i Sindel kao playable karaktere :D .

 I Raina 

15 godina
offline
Mortal Kombat X

Jel ima netko problema s frame dorpovima? sa 60 padne na 30 i onda laga...jel postoji mogućnost lockanja na 30 ili isključiti v sync? ja gledao svugdje u opcijama i ne mogu naći. Znam da mi nije komp neki, al ne pada nikako ispod 30 fps na medium detaljima, nego stalno varira između 30 i 60, a bude 20 fpsa razlike u dropovima pa nije fluidno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Mortal Kombat X

dropa na 30 fps svima tijekom xrayeva i nekih poteza ,nisam siguran za fatalitye. Neke interakcije s nivoom (onaj sa balvanom koji ode u slo motion je isto 30fps)

to se nemre iskljucit,tak je jednostavno.

 

a za varijacije,zalim do kompa je. a igra nema baš neki options meni,tj. nemoš baš puno toga s njim radit :(

 

13 godina
offline
Re: Mortal Kombat X

X rays i fatalities su 30 fps. Tako su to napravili. Ionako ne možete ništa raditi tako da...

 

PC verzija je katastrofalno loše optimizirana tako da...

Portao ju je High Voltate koji su loši. Zato se i sve raspada :D .

 

Stavite shadows na low. Maknite FXAA (ne znam da li jede FPS jer je taj jeftin, ali je i ružan, bolje izgleda bez jer to samo blura sve).

Motion blur dosta jede isto ja mislim, nisam siguran za bloom.

Particles smanjite isto.

 

Pa vam frame budu bolji.

 

Čuo sam također da skroz koristi procesor. Pa neki kažu da kroz task manager onesposobite SAMO JEDNU jezgru. Znači ako imate quad, oslobodite jedan i onda radi igra na 3. Puni kažu da im to popravi FPS.

 

Svi imaju problem sa đunglom. I da ima neki memory leak.

Uglavnom, PC verzija je katastrofa :D. Ako imate konzolu igrajte tamo.

12 godina
offline
Mortal Kombat X

igrao sinoć na ps4 sa kolegom i skužim da verzija za konzole ima dodatne animacije likova u dijelu kad odaberete borca i arenu, prođe loading screen i onda announcer veli "round 1, fight" i šoranje počinje.

na konzolama je animacija u dijelu prije "round 1, fight" u kojima tauntaju protivnika i rade neke kerefeke po areni. nije ništa presudno, al ipak daje neku draž kad se scorpion i sub zero ili raiden i shinook vrijeđaju i prijete pa bace referencu na događaje iz starijih igara...

 

igru jedva nateram na 80-90 fps-a uz povremene dropove na fhd uz max detalje i opcije, a na 1440p nije ni 60... gpu usage je oko 50-60%, dok cpu iznad 80% redovito.

 

eh i da probao sam i online, odigrao sam 7 mečeva sve zajedno. nije bilo pucanja veze, ali u 3 sam imao takav lag sa moje strane da to nisam mogao povezati jednostavni kombo sa tri tipke. odem na speedtest provjerit ping, manji od 15. probam bf3 multi, nema laga ping opet <15.

 

 

inače igra kao takva je prva liga, zabavna, dosta likova, hrpa skillova i poteza, komboa, fatalitya, brutalitya, x-ray, korištenje elemenata arene, pa onda faction kills (ovisi koju ste frakciju izabrali na početku), pa onda online faction wars, borba za prevlast i nagrade...

tu su još hrpa stvari u singleplayeru poput izazova, kripte...

 

ps4 verzija radi stvarno bez mane, FHD uz 60 stalnih fps-a. online je bez lagga, nema fps dropova, šljaka za 5.

ne znam, PC verzija ne vrijedi 320kn koliko sam dao, a punu cijenu nikako, koju bih sad rado platio samo da igra radi kako spada. moj je savjet ako imate PC i niste kupili da pričekate još neko vrijeme dok i ako uopće srede tehničku stranu i online

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Mortal Kombat X

port za pc je inače radio high voltage software, isti su radili i na mk 9. niš čudno da smo dobili ovakav port.

 

btw, goro je op

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice