MW2 Quick Scope

poruka: 13
|
čitano: 2.330
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
MW2 Quick Scope

ljudi postalo mi je interesantno igrat quick scope... pa ako ima netko tko to voli igrat neka me doda na steamu kao "tsimicx" (sad se zovem SIMIC__IM) .

call of duty mw2
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.4.2011 21:57 (cod__kiLL3r).
Moj PC  
0 8 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: MW2 Quick Scope
ima li iko?
call of duty mw2
15 godina
offline
Re: MW2 Quick Scope
Ne kužim šta imaš igrat quick scope ?????

Pa to odeš na neki server i igraš sa sniperom pa igraš tako da quickscopaš. Mislim da si ti krivo shvatio poantu što je to quickscope
Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
13 godina
neaktivan
offline
Re: MW2 Quick Scope
Mitch kaže...
Ne kužim šta imaš igrat quick scope ?????

Pa to odeš na neki server i igraš sa sniperom pa igraš tako da quickscopaš. Mislim da si ti krivo shvatio poantu što je to quickscope

nije interesantno kad netko na tebe gađa sa ump-om a ti sa interventiom... ako fališ 1 put treba ti 2 sek dok relodas trebas tako da si dotad mrtav...

call of duty mw2
13 godina
neaktivan
offline
MW2 Quick Scope

Joj daj molim te, to je samo igra. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: MW2 Quick Scope
Ray0 kaže...

Joj daj molim te, to je samo igra. 

pa u čemu je problem? samo trazim nekoga tko zna igrat quick scope da igra s menom...

call of duty mw2
14 godina
protjeran
offline
MW2 Quick Scope

Imam taj MW2, ali rijetko igram.

 

Jednom sam 2 sata isprobavao oruzja i shvatio da su najbolja ona 2 automatska pistolja u combo-u.

 

Zasto QS-as?

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.4.2011 22:26 (Mentalist).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: MW2 Quick Scope
Mentalist kaže...

Imam taj MW2, ali rijetko igram.

 

Jednom sam 2 sata isprobavao oruzja i shvatio da su najbolja ona 2 automatska pistolja u combo-u.

 

Zasto QS-as?

pa zato sto mi je interesasntno... i sad kad sam poceo dobro igrati prijatelj mi je prodao mw2 i eto.. sad nemam s kim igrat...

call of duty mw2
15 godina
neaktivan
offline
Re: MW2 Quick Scope
cod__kiLL3r kaže...
Mentalist kaže...

Imam taj MW2, ali rijetko igram.

 

Jednom sam 2 sata isprobavao oruzja i shvatio da su najbolja ona 2 automatska pistolja u combo-u.

 

Zasto QS-as?

pa zato sto mi je interesasntno... i sad kad sam poceo dobro igrati prijatelj mi je prodao mw2 i eto.. sad nemam s kim igrat...

Imaš jedno miljardu servera na internetu, velika ti je razliak igrao s ljudima koji su na njima ili sa ljudima na forumu koje isto tako ne poznaješ.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.4.2011 13:25 (thuglife).
13 godina
neaktivan
offline
Re: MW2 Quick Scope
thuglife kaže...
cod__kiLL3r kaže...
Mentalist kaže...

Imam taj MW2, ali rijetko igram.

 

Jednom sam 2 sata isprobavao oruzja i shvatio da su najbolja ona 2 automatska pistolja u combo-u.

 

Zasto QS-as?

pa zato sto mi je interesasntno... i sad kad sam poceo dobro igrati prijatelj mi je prodao mw2 i eto.. sad nemam s kim igrat...

Imaš jedno miljardu servera na internetu, velika ti je razliak igrao s ljudima koji su na njima ili sa ljudima na forumu koje isto tako ne poznaješ.

ma sve to je... ali kad nemogu nac nekog da igra s menom... onda džaba sve...

call of duty mw2
14 godina
offline
Re: MW2 Quick Scope
cod__kiLL3r kaže...
Mitch kaže...
Ne kužim šta imaš igrat quick scope ?????

Pa to odeš na neki server i igraš sa sniperom pa igraš tako da quickscopaš. Mislim da si ti krivo shvatio poantu što je to quickscope

nije interesantno kad netko na tebe gađa sa ump-om a ti sa interventiom... ako fališ 1 put treba ti 2 sek dok relodas trebas tako da si dotad mrtav...

Nauci ne promasiti.

BBC2 nick: reader562
13 godina
neaktivan
offline
Re: MW2 Quick Scope
mitchell kaže...
cod__kiLL3r kaže...
Mitch kaže...
Ne kužim šta imaš igrat quick scope ?????

Pa to odeš na neki server i igraš sa sniperom pa igraš tako da quickscopaš. Mislim da si ti krivo shvatio poantu što je to quickscope

nije interesantno kad netko na tebe gađa sa ump-om a ti sa interventiom... ako fališ 1 put treba ti 2 sek dok relodas trebas tako da si dotad mrtav...

Nauci ne promasiti.

hahaha... pokušavam ali treba dosta vježbe za to..

call of duty mw2
13 godina
neaktivan
offline
MW2 Quick Scope
a zna li netko jeli bolje QS-ati sa ACOG- sight ili na obični sight..
call of duty mw2
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice