Najavljen Farming Simulator 2010

poruka: 245
|
čitano: 110.732
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Najavljen Farming Simulator 2011

Farming Simulator 2011 je izašo!

 

Official Site

 

 

Traktori

 

Kombajni

 

Strojevi za Baliranje

 

Prikolice

 

Ostala oprema

 

Stranice za modove:

 

LS MOD

 

GameModing

 

LS Planet

 

Mod Hoster

 

Simulator Mod

 

 

Evo patch download link!

 

Fixes:

  • Fixed typo in stop refuel text message
  • Fixed PDA tip triggers stats
  • Fixed selecting seed type in multiplayer
  • Fixed baleforks for Agrovector and Agrofarm textures


Updates:

  • Improved driving behavior of several vehicles
  • Improved visual quality of wheat, barley and grass windrows
  • Improved viusal quality of Agrovector attacher
  • Improved visual quality of chat user interface
  • Improved visual quality of cow animations
  • Improved visual quality of windrows on multiplayer clients
  • Improved mass calculation of trailers
  • Improved visual quality of multiplayer avatar
  • Improved shop messages in multiplayer games on the game host
  • Save settings of the multiplayer game creation screen
  • Added total number of available open games to the join game screen
  • Added auto save option to the game host admin screen and added new console commands gsAutoSave and gsAutoSaveInterval
  • Added savegame history system
  • Added Internet/LAN icon image to the join game screen
  • Added mod management screen to remove installed mods
  • Added advanced controls screen that allows the adjustment of gamepad deadzones and mouse sensitivity
  • Added new options "allow clients to sell vehicles" and "allow clients to create new fields" to multiplayer admin screen
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.7.2012 20:15 (ToMisLaW).
Moj PC  
2 1 hvala 2
15 godina
offline
RE: Najavljen Farming Simulator 2010

igram 2009, tj sad malo manje, ali jedva čekam 2010, jer 2009 je dosta monotona, nema previše moućnoosti s obzirom na najavu 2010 mislim da će biti puno bolja od prethodne zbog tih svih novih dodatakaNamigiva

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
14 godina
neaktivan
offline
Najavljen Farming Simulator 2010

A jel zna netko kojeg datuma izlazi FS2010???

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.11.2009 22:36 (dr.House2222).
Moj PC  
0 1 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
RE: Najavljen Farming Simulator 2010

to se pitam i ja???!!!

14 godina
neaktivan
offline
RE: Najavljen Farming Simulator 2010

Sad sam ja čitao na nekom forumu koji je na engleskom i tamo kažu da izlazi u prvoj četvrtini 2010 godine, znači do 4 mjeseca bi trebala valjda izaći....

Jeva čekam!!!!!!!!!!

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
15 godina
offline
Najavljen Farming Simulator 2010

hehe. imam sad instaliran fs2009, ali ne igram. igra brat... taj nije normalan. igra ko sumanut...

Atomska bubamara. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
 
0 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najavljen Farming Simulator 2010

Ja sam je igrao kao manija cijelo vrijeme...I onda sam instalirao Patch za tu igru, bacio neke mods-e i jednom sam ušau i igru i ŠOK. Igra totalno prazna....Svi strojevi i traktori, ma sve mi je nestalo i onda sam poludio i obrisao igru....Sad čekam 2010...

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
14 godina
neaktivan
offline
Najavljen Farming Simulator 2010

bok.ja jako igram fs 2009   i zanima me je postoje koja druga stranica za modove   neka mi ju napiše   hvala unapijed

perušić
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najavljen Farming Simulator 2010

Igrica je OK, imam ju instaliranu igrao par sati i instalirao brdo modova no dobro bi mi još došlo par kao brazde koje nastaju poslje oranja,a ne samo ravno sivo tlo, kamioni(to sam već nabavio) i bageri,krave...

 

No odustajem. Imam i krave, 2 traktora,2-3prikolice ,bager,par priključaka kod kuće zašto bi onda igrao igricu kada to mogu radit u stvarnom životu. Ipak je grafika bolja u stvarnom životu, a pogotovo fizika (ROFL)

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Moj PC  
6 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najavljen Farming Simulator 2010

ajde molim te daj mi pošalji linkove

Smijeh

perušić
14 godina
neaktivan
offline
Najavljen Farming Simulator 2010

jel mi neko može spržit na dvd ili cd modove   jel ja imam internet   1 gb.ajde molim vas pa mi pošaljite poptom.

perušić
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Najavljen Farming Simulator 2010
antunp.96 kaže...

bok.ja jako igram fs 2009   i zanima me je postoje koja druga stranica za modove   neka mi ju napiše   hvala unapijed

ne znam, ali vidim da moj brat modove skida odavde i odavde

Atomska bubamara. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
16 godina
offline
Najavljen Farming Simulator 2010

Kako natankat gorivo, gdje kupujes mehanizaciju, traktor ? Jel su skupi radnici kada ih zaposlis ? Kako prodat zito il sta vec uzgajas ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Najavljen Farming Simulator 2010

ljuda dal neko ima counter stike source neka se javi

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Najavljen Farming Simulator 2010
Batista kaže...

Kako natankat gorivo, gdje kupujes mehanizaciju, traktor ? Jel su skupi radnici kada ih zaposlis ? Kako prodat zito il sta vec uzgajas ?

1. imaš benzinsku pumpu i dođeš tam i držiš slovo t

2. stisneš p

3. samo stisneš h i oni sami idu, ne plaćaš ništa....

4. imaš na mapi kontenjere za flaše i sl. tamo voziš, imaju rešetke ugrađene u pod, tamo nateraš traktor i pojaviti se da stisneš q i onda se sve iskipa....možeš uzgajat žito, ječam, kukuruz,i još puno modova za saditi imaš na internetu....

 

   * * *

hahaha. ovo je piso brat, a ne ja...

Atomska bubamara. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2009 16:01 (jurluk).
15 godina
offline
Najavljen Farming Simulator 2010

Ja sam stavio cijenu onog prvog traktora "-10 000 000 000$" pa kada ga kupim u biti dobijem 10 milijardi i imam para za cijeli život.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Najavljen Farming Simulator 2010
Hyperion kaže...

Ja sam stavio cijenu onog prvog traktora "-10 000 000 000$" pa kada ga kupim u biti dobijem 10 milijardi i imam para za cijeli život.

Kak to napravit ? Skinuo sam jedan mod i kaj sad s njim ?

15 godina
offline
RE: Najavljen Farming Simulator 2010
Batista kaže...

Kak to napravit ? Skinuo sam jedan mod i kaj sad s njim ?

stavi ga u Dokumenti\My Games\FarmingSimulator2009\mods. i onda ga možeš kupit kao kad normalno kupuješ traktore i ostale strojeve

Atomska bubamara. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
14 godina
neaktivan
offline
Najavljen Farming Simulator 2010

Ej ljudi vidim da ima dosta zainteresiranih za ovu temu pa bi vam predložio da se dogovorimo nešto u vezi modova.....Ajmo svi koji imamo bilo kakve (naglašavam, bilo kakve) modove za FS 2009 uploud- ati na neku stranicu....  Ja sam svoje modove izbrisao sasvim slučajno i sad mi je žao a vidim da ima puno ljudi koji žele modove a nisu ih u mogučnosti sami skinuti....  npr. na ovu stranicu www.easy-share.com

Molim za malo solidarnosti!

Hvala

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2009 17:40 (dr.House2222).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Najavljen Farming Simulator 2010
pa imaš one linkove što sam ja dao!
Atomska bubamara. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najavljen Farming Simulator 2010

Pa da znam, ali onda kad odeš na tu stranicu moraš čekati 130sekundi, pa onda ovaj link ne radi, pa ovo, pa ono....Zar nije ovako jednostavnije, jednostavno iz one mape pokupi sve modove stavi iz u .RAR i stavi je negdje i svi lijepo skinemo bez ikakvih komlikacija, surfanja, traženja i sve ostalog....

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
16 godina
offline
Najavljen Farming Simulator 2010

Ajme meni kako cu se naigrat, nego gdje je nekakvo skladiste ? Naime, kada zelim kupit nesto onda mi javlja nesto - fetch....store... - moze pomoc ? Shvatio sam

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2009 19:04 (Batista).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Najavljen Farming Simulator 2010

da ko zna šifru za novac??

14 godina
neaktivan
offline
RE: Najavljen Farming Simulator 2010

Dajte ljudi molim Vas!!!!! Evo sad sam pokušavao skinuti neke modove i neće mi nešto skidati sa file-Upload.net......Neka netko uplod-a svoje sve modove što ima jer poludit ću sa ovakvim stranicama..... Ili neka mi netko pošalje zipane na mail: balentic@hotmail.com

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
16 godina
offline
Najavljen Farming Simulator 2010

Kako ubrzat da izraste usjev ? Koliko to traje ? Kako prosirit obradivu povrsinu ? Evo ja cu ti uploadat jednu mrcinu od Caterpillara, uploadao bih vise ali trenutno nabijam ratio za THR ak me kuzis...

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2009 20:16 (Batista).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najavljen Farming Simulator 2010

To je nemoguće ubrzati, mislim sa prvotno verzijom igre rast usjeva je brži, a sa patchom 1.1. je dosta sporiji, a obradivih površina mislim da ima dosta, a ako ti ni to nije dosta onda jednostavno uzmi plug i sam proširi obradive površine kuda i koliko hočeš

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
15 godina
protjeran
offline
Najavljen Farming Simulator 2010

hahahhaahahah kak mi je to smjesno vi to igrate a ja to imam doma lol

battlefield bc 2 :D// pills here
Moj PC  
0 1 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najavljen Farming Simulator 2010

Pa i ti si smješan....Imam i ja to doma....Većina nas to ima doma zato nam je igra i zanimljiva.....Ako imaš nešto protiv nemoj sudjelovati u raspravi i rugati se drugim ljudima

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
15 godina
protjeran
offline
RE: Najavljen Farming Simulator 2010
dr.House2222 kaže...

Pa i ti si smješan....Imam i ja to doma....Većina nas to ima doma zato nam je igra i zanimljiva.....Ako imaš nešto protiv nemoj sudjelovati u raspravi i rugati se drugim ljudima

pa ko se ruga nemoj bit tako ozbiljan pa ja sam igro simse pa to imam doma ccc da se rugam 

onda bi se i sebi rugo 

malo sam pogledo igru i izgleda zanimljivo kad rjesim par problema na kompu mogo bi ju zaigrat

battlefield bc 2 :D// pills here
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2009 20:56 (hrvatskafarkasevec).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najavljen Farming Simulator 2010
hrvatskafarkasevec kaže...
dr.House2222 kaže...

Pa i ti si smješan....Imam i ja to doma....Većina nas to ima doma zato nam je igra i zanimljiva.....Ako imaš nešto protiv nemoj sudjelovati u raspravi i rugati se drugim ljudima

pa ko se ruga nemoj bit tako ozbiljan pa ja sam igro simse pa to imam doma ccc da se rugam 

onda bi se i sebi rugo 

malo sam pogledo igru i izgleda zanimljivo kad rjesim par problema na kompu mogo bi ju zaigrat

Ok. Oprosti! Moja isprika! Mislio sam da imaš drugačije namjere.

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice