Najbolje mmorpg igrice

poruka: 51
|
čitano: 25.354
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Najbolje mmorpg igrice

Zna li netko neku dobru mmorpg igru ali da nemoram plaćat kao za wow ili neekako chetat da neplaćam jer mi se stvarno nedaju pare.

Postoji li neka igra slična Mount&Bladeu jer mi se igra takav tip igre.

90% Of teens would cry if they saw the jonas brothers on the empire statebuilding about to jump. if your the 10% who would grab a chair with some popcorn shouting jump "jump fagots jump!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje mmorpg igrice

sve možeš pronać ovdje http://www.mmorpg.com/

imaš game list s ocjenama i samo si pogledaj one free

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.6.2009 11:13 (Spank Master).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolje mmorpg igrice

Dobro ti veli Spank Master. Ja sam prije igrao MMORPG-ove i MMOG-ove, ali mi je dosadilo...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje mmorpg igrice

Ako ti je WoW dobar igraj ga besplatno na privatnom serveru kao ja.

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje mmorpg igrice

Ako se ne varam, igra Guild Wars je, barem tako kažu, odličan MMORPG i ne trebaš mjesečno ništa plaćati. Znam da je trebala izaći i dvojka, sad ne znam je li izašla ili nije, nisam baš previše upućen u igru.

www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Najbolje mmorpg igrice

2MOONS. Po meni odlican MMORPG.

 

http://2moons.acclaim.com/

 

Igra je stvarno nesto. 6 charactera, 150 lvl-a.

Spirit...
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Najbolje mmorpg igrice

Što se tiče guild warsa treba key a skidanje je bespaltno wtf?

Aj mi dajte stranicu sa privatnim wow serverima.

Sad sam gledo koji wow da skinem molim link?

90% Of teens would cry if they saw the jonas brothers on the empire statebuilding about to jump. if your the 10% who would grab a chair with some popcorn shouting jump "jump fagots jump!
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.6.2009 14:34 (Perkan777).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje mmorpg igrice

igrice, eh da Smijeh

no pustimo to, evo koje free mmorpg igre mislim da su dobre: free world international, metin2, mozes i dofus možda i wow na privatnom kako je vec neko rekao ;)

šta gledaš u ovaj potpis, rađe zuri u sunce ili tako nešto
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Najbolje mmorpg igrice

jel se igra guild wars? ima u algoritma uzet orginal i ekspanzije za nekih 300 kn.a duja tko zna kad ce izac....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje mmorpg igrice

koliko znam GW 2 ili ti Guild Wars 2 nece jos izaci nije ni usla u zatvorenu betu a trebala je vec odavno izaci, ali neka oni prvo srede igru kako treba pa neka je onda izbace!

 

Preporucujem GW jer je odlican za cijenu koju ga kupijes

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Najbolje mmorpg igrice
Nitrium kaže...

koliko znam GW 2 ili ti Guild Wars 2 nece jos izaci nije ni usla u zatvorenu betu a trebala je vec odavno izaci, ali neka oni prvo srede igru kako treba pa neka je onda izbace!

 

Preporucujem GW jer je odlican za cijenu koju ga kupijes

znam da je dobar.igra sam je u frenda davno taman nakon sto je izasla pa me zanima da li su serveri puni?

15 godina
offline
Najbolje mmorpg igrice

Ja čekam:

 

Star Wars The Old Republic

 

Star Trek Online

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Najbolje mmorpg igrice
Hyperion kaže...

Ja čekam:

 

Star Wars The Old Republic

 

Star Trek Online

i ja cekam star wars.

16 godina
offline
Najbolje mmorpg igrice

Na 'www.mmorpg.com' imaš popis svih besplatnih MMO-eva pa si prouči kaj bi te zanimalo..

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Najbolje mmorpg igrice
Zaja kaže...
Nitrium kaže...

koliko znam GW 2 ili ti Guild Wars 2 nece jos izaci nije ni usla u zatvorenu betu a trebala je vec odavno izaci, ali neka oni prvo srede igru kako treba pa neka je onda izbace!

 

Preporucujem GW jer je odlican za cijenu koju ga kupijes

znam da je dobar.igra sam je u frenda davno taman nakon sto je izasla pa me zanima da li su serveri puni?

 

GW igram već godinu i 3-4 mjeseca, rekao bih da ima dovoljno ljudi. Nedavni update je malo živnuo situaciju. Mada, za nove igrače možda ne bude blistavo. Dosta ljudi je već dugo to, prešli su sav sadržaj i grindaju za titule čekajući GW2, ili visi u hard modeu i po elitnim lokacijama i dungeonima (generalno najbolji dijelovi igre). To za PVE...

 

Ako si ljubitelj PvP-a, tu nećeš osjetiti nedostatak bilo čega, samo ako nađeš dobar guild.

 

Meni je igra odlična. Nisam siguran koliko je to tačno, uglavnom negdje sam pročitao da je još uvijek #2 MMO, nakon WoW-a.

14 godina
protjeran
offline
Najbolje mmorpg igrice

Ma sve super ali GW se treba platit da se igra a wow neznam gdje legalno skinut i kako igrat na privatnim serverima

90% Of teens would cry if they saw the jonas brothers on the empire statebuilding about to jump. if your the 10% who would grab a chair with some popcorn shouting jump "jump fagots jump!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Najbolje mmorpg igrice

Jel zna netko od vas ko u zagrebu prodaje piratske igrice za pc

vedan
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje mmorpg igrice

Last chaos svakim mjesecom je sve bolji preporučujem ga svima

 

kiwe@ samo reci kojiinternet paket koristiš 10 GB ili flat ili neš drugo

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromahXXXXXXXXXNathan Gale burn in HELL!!!!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.6.2009 17:56 (sk8 4 life).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Najbolje mmorpg igrice
rashomon kaže...
Zaja kaže...
Nitrium kaže...

koliko znam GW 2 ili ti Guild Wars 2 nece jos izaci nije ni usla u zatvorenu betu a trebala je vec odavno izaci, ali neka oni prvo srede igru kako treba pa neka je onda izbace!

 

Preporucujem GW jer je odlican za cijenu koju ga kupijes

znam da je dobar.igra sam je u frenda davno taman nakon sto je izasla pa me zanima da li su serveri puni?

 

GW igram već godinu i 3-4 mjeseca, rekao bih da ima dovoljno ljudi. Nedavni update je malo živnuo situaciju. Mada, za nove igrače možda ne bude blistavo. Dosta ljudi je već dugo to, prešli su sav sadržaj i grindaju za titule čekajući GW2, ili visi u hard modeu i po elitnim lokacijama i dungeonima (generalno najbolji dijelovi igre). To za PVE...

 

Ako si ljubitelj PvP-a, tu nećeš osjetiti nedostatak bilo čega, samo ako nađeš dobar guild.

 

Meni je igra odlična. Nisam siguran koliko je to tačno, uglavnom negdje sam pročitao da je još uvijek #2 MMO, nakon WoW-a.

vise me zanima pvp nego pve.trenutno igram warhammer online ali mi dosta zapnije a gw je davno izasa pa bi mi treba radit dobro.

14 godina
protjeran
offline
Najbolje mmorpg igrice

Ja vam imam flat.

Nego mene zanimaju igrice tipa Mount&Blade ako niste igrali probajte a volim i FPS više nego išta.

90% Of teens would cry if they saw the jonas brothers on the empire statebuilding about to jump. if your the 10% who would grab a chair with some popcorn shouting jump "jump fagots jump!
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.7.2009 12:15 (Perkan777).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Najbolje mmorpg igrice

ja znam pono mmorpg-a ali neznam koko igrati wow na privatnom serveru

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Najbolje mmorpg igrice

e ljdi ja sam skinuo wow ali kada se login-am nemogu igrat (kažu da tkvi username i password nepostoje) zna li netkokako se mogu besplatno ućlanit u wow plizzzzzzzzzzzzzzz................. recize miSramim se

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Najbolje mmorpg igrice

evo ako mi kažete ponudit ću vam pono mmorpg-a npr. guild wars, dungeons & dragons,jade dynasti,perfect world,ether saga,4story,gates of andaron... zadnje dvije su slićne

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolje mmorpg igrice

e stari pa moš neš nać na GW private servers ako ze znaš koristiti njima

 

vidio sam izašla je GW dvojka ali ne u algoritmu ist moš igrat na privatnom serveru ali kaj će ti kad moš igrat besplatno samo što nemreš neke stvari i to je to

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolje mmorpg igrice

e ja sam download-o igru , napravio 500 accaunt-a , zato mi molimte reci kako igrat na privatnom serveru

 

15 godina
neaktivan
offline
Najbolje mmorpg igrice

Ne bih želio ulaziti u tvoju odluku da ne želiš placati i bazirati se na "free to play" izdanja, your time - your money.

Ali, "free to play" su u navodicima namjerno. 

Nema ništa besplatno pa tako ni ovo, vecin tih izdanja se bazira (i financira) putem premium itema - slobodno to protumaci da sve sto zaista vrijedi (dobri itemi, mounts itd)

neces dobiti preko dropa ili questa nego se treba kupiti - cha-ching, please insert your credit card number, thank you :) . 

Ono sto ti zelim reci je da ne bih zelio da potrosis uzalud 3-6 ili vise mjeseci grindajuci 5 sati dnevno i dalje imati srednju zalost od chara jer ti dosta stvari nece uopce biti dostupno te ce te premium players pwnat u svakom pogledu.

Gubitak vremena. :)

 

 

 

 

From dying heaven To living hell
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Najbolje mmorpg igrice

zaigraj 4storyNamigiva

http://www.4story.co.uk/

jednostavno za instalirat i za igrat

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najbolje mmorpg igrice
GW se placa samo jednom (box) i onda besplatno igras, isplati se dati pare.

Evo ja imam svoj box, igru sam presao pa je dam za neku lovu, PM. Da doma ne stoji.

Cim izade dvojka, kupujem.
Yes, no.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Najbolje mmorpg igrice

EVE-online

Bez sumnje najbolja

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Najbolje mmorpg igrice

Najbolja je definitivno Archlord bar što se tiče mene,dok WoW mi je predjetinjast

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice