Najteze igre na svijetu...

poruka: 18
|
čitano: 9.828
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Potraznja

Eke ljudi radim ovu temu zato jer sam umobolno bice koje ima fetish na sve teske igre ali one preeeteske.

Zanima me jer znate neke igre kao i wanna be the guy world's hardest game ever itd...

Btw pogledajte ovo ja sam se usro kad sam to vidio...

http://youtube.com/watch?v=sQZuidKexBQ

VIc: Ivek: Tata jer istina da internet poglupljuje ljude Tata: WTF! ROFLMAO xD
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Najteze igre na svijetu...

Get a life!Namigiva hehe

Pa mozes si na audiosurf stavit neku ultra-super-jako brzu pjesmu pa da te onda vidim!

Nothing is true, everything is permitted...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najteze igre na svijetu...

a moram nabavit audio surf ali ajde probat cu s thompsonom:D

Evo Juuuuure i Bobanaaaaaa...

VIc: Ivek: Tata jer istina da internet poglupljuje ljude Tata: WTF! ROFLMAO xD
16 godina
offline
Najteze igre na svijetu...

svi nastavci commandosaCool

What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najteze igre na svijetu...
crozoki kaže...

svi nastavci commandosaCool

 Been there, done that...
VIc: Ivek: Tata jer istina da internet poglupljuje ljude Tata: WTF! ROFLMAO xD
16 godina
neaktivan
offline
Najteze igre na svijetu...

Syobon Action (iliti Mario Cat), Unfair Platformer - ove dvije su kao iwbtg, više nisu fer nego što su teške

Ghosts 'n Goblins

cijeli serijal Megaman / Megaman X

Contra / Super Contra

 

 

 

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najteze igre na svijetu...

Ma japanci sve pretjeruju u arkadama, pogledajte što su napravili od tetrisa. Ja se klanjam ovom čovjeku koje reflekse ima

 

 

 

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najteze igre na svijetu...
Paolo2612 kaže...

Ma japanci sve pretjeruju u arkadama, pogledajte što su napravili od tetrisa. Ja se klanjam ovom čovjeku koje reflekse ima

 

 

 

 Moj boze koji bolesnik. Ja nemogu pratiti gledajuci, a kamoli da moram igrati. Idem bas sad probati tetris na lvl 50 pa nadalje da vidim dokle cu.
Arch user, Don't Panic!!!
16 godina
offline
Najteze igre na svijetu...

"bolesnik", a da nije ubrzano??? mislim na snimku.

hcsc
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najteze igre na svijetu...
HCSC kaže...

"bolesnik", a da nije ubrzano??? mislim na snimku.

 Ma tu su snimku stavili bugovci na BugDVD (ne znam koji), nisam ni ja tad vjerovao pa sam pogledao par filmića na youtube-u pa sam se uvjerio koji su to manijaci
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najteze igre na svijetu...

Šah sa Deep Blueom i Rubikova kocka. Sa Deep Blueom imaš šanse za remi i to ti je to. Imaš šanse i gotovo. A Rubikova kocka ovisi kako je ispremješana...

15 godina
protjeran
offline
RE: Najteze igre na svijetu...
Paolo2612 kaže...

Ma japanci sve pretjeruju u arkadama, pogledajte što su napravili od tetrisa. Ja se klanjam ovom čovjeku koje reflekse ima

 

 

 

 haha to je zesci bolesnik
Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
16 godina
offline
RE: Najteze igre na svijetu...
tutix kaže...

Šah sa Deep Blueom i Rubikova kocka. Sa Deep Blueom imaš šanse za remi i to ti je to. Imaš šanse i gotovo. A Rubikova kocka ovisi kako je ispremješana...

 Smjesno je zapravo koliko je lagana rubikova kocka kad znas formule. Ja sam ih znao prije i mogo sam ju sastavit za cca. dvije minute, kako god da je ispremjestana, ali sad sam zaboravio.
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Najteze igre na svijetu...

Ja sam ovo našao posluži se

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Najteze igre na svijetu...
tutix kaže...

Šah sa Deep Blueom i Rubikova kocka. Sa Deep Blueom imaš šanse za remi i to ti je to. Imaš šanse i gotovo. A Rubikova kocka ovisi kako je ispremješana...

Netočno gdje god da si pročital.
Tek su 2007. godine za igru Dama smislili da sigurno ima remi ukoliko čovjek odigra perfektno, za šah ni približno.
Evo potrudil sam se i pronašel dokaz:


http://www.vjesnik.hr/pdf/2007%5C07%5C24%5C40A40.PDF

 

Broj potencijalnih pozicija u dami, približno je jednak kvadratnom broju pozicija u šahu

 

http://www.chesscorner.com/games/deepblue/dblue1.htm

 

Iako je na kraju sveukupno pobjedil Deep Blue.

 

 

Tak da ak se gleda s te strane, šah je uvjerljivo najteža igra na svijetu - Fritz 11 i Chessmaster Grandmaster Edition

Imam obje te igre/programa.

Zabavniji mi je Fritz  jer se šali dok igra...

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
RE: Potraznja
Zeus kaže...

 

Zanima me jer znate neke igre kao i wanna be the guy world's hardest game ever itd...

 
Ne znam jel' misliš samo na vrlo dinamične igre (vještina kod uporabe kontrolera ili tipkovnice) kao teške ili i na hard-core RPG bez spremanja pozicije. Ako u tvoje izazove spada i hard-core RPG, a nećeš varati spremanjem HTML datoteke, onda te izazivam samo jednom kraticom - A.D.O.M. (ili samo ADOM - Ancient Domains of Mystery). Link na home i link na Wiki pojašnjenje.

Odigraj to prvih stotinjak levela bez varanja s HTML datotekom i onda ću ti se pokloniti, Zeuse Namigiva


Bolujem od sindroma PiTi, jeSt, Pit...
15 godina
protjeran
offline
Najteze igre na svijetu...

TetrisCool

HD 2400pro 256mb,1.81GHz,512mb of ram
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Najteze igre na svijetu...

da, tetris rocks, ja igro turnir i multiplayer :D

Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice