Najzahtjevnije igrice

poruka: 34
|
čitano: 12.192
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Najzahtjevnije igrice

Recite sto mislite koje od novoizaslih igrica imaju najbolju grafiku (najljepše izgledaju), nedavno sam nadograđivao PC pa me zanimaju neke igrice koja bi mogle posteno oznojiti graficku.
Zanimaju me igrice koje su vec izasle ali i one koje su najavljene koje ce izaci tijekom ove godine.

Gezo
Moj PC  
1 8 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Najzahtjevnije igrice

Metro Last Light na max..ima da ti podere grafičku..odnosno da je uspori do boli,uključi naravno PhysX..{#}

 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Najzahtjevnije igrice
Gezo kaže...

Recite sto mislite koje od novoizaslih igrica imaju najbolju grafiku (najljepše izgledaju), nedavno sam nadograđivao PC pa me zanimaju neke igrice koja bi mogle posteno oznojiti graficku.
Zanimaju me igrice koje su vec izasle ali i one koje su najavljene koje ce izaci tijekom ove godine.

Battlefield 3, Metro Last light, Crysis 3, Bioshock Infinite, Battlefield 4 (izlazi). Inače u ovim igrama mi je nakucao grafu na 100% kada sam igrao, koristio sam afterburner da bi mogao vidjeti iskorištenost.

Kalko1212 ingame
11 godina
offline
Najzahtjevnije igrice

Battlefield 3,Far Cry 3,GTA4 sa modovima,Metro 2033 i Last Light.

EDIT: Kolega me preduhitrio sa odgovorom poviše.

BF3: CRO_hRci
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.7.2013 23:17 (Hrci).
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najzahtjevnije igrice

Project CARS će ti oznojit grafičku, ako uspiješ zaigrat igru xD 

IRebic
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Najzahtjevnije igrice
IRebic kaže...

Project CARS će ti oznojit grafičku, ako uspiješ zaigrat igru xD 

Šta je s tim, to je izašlo ili...?

13 godina
offline
Najzahtjevnije igrice

Super Mario 64, 3 grafe mi pregorele

 
5 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Najzahtjevnije igrice

Metro last light sve na najjačem, physx ukljucen i nije ni zaštekao, zaboravio sam pratiti fps-ove. crysis sam tek nabavio, danas sam tek malo igrao ali samo na medium, sutra cu pokusati na ultra high stavit da vidim kako ce se ponasati.
Graficka koju sad imam u kompu je nvidiina geforce GTX 550 ti, za sad sam zadovoljan.

Gezo
Moj PC  
2 14 hvala 1
13 godina
offline
Re: Najzahtjevnije igrice
Gezo kaže...

Metro last light sve na najjačem, physx ukljucen i nije ni zaštekao, zaboravio sam pratiti fps-ove. crysis sam tek nabavio, danas sam tek malo igrao ali samo na medium, sutra cu pokusati na ultra high stavit da vidim kako ce se ponasati.
Graficka koju sad imam u kompu je nvidiina geforce GTX 550 ti, za sad sam zadovoljan.

Rezolucija 640x480?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Najzahtjevnije igrice

Rezolucija 1920x1080

Gezo
13 godina
offline
Re: Najzahtjevnije igrice
Gezo kaže...

Rezolucija 1920x1080

{#} - slika vrijedi tisuću riječi

16 godina
offline
Najzahtjevnije igrice

Mora da si dobio prokleti primjerak GTX 550 ti, budući da na tim postavkama (i na rezi 1920x1200) igra radi prosječno na 31 FPS s GTX 680 i na 29 FPS-a s HD7970...

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Moj PC  
9 0 hvala 0
11 godina
offline
Najzahtjevnije igrice

Za koliko ćeš prodat grafu?

BF3: CRO_hRci
 
7 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Najzahtjevnije igrice

Grafu ne prodajem, ali nije mi sve na najjacem, sad sam iso provjerit, ssaa mi je iskljucen i filtering mi smanjen, a grafa je vjerojatno bolja jer sam se ja malo zezo oko overclockanja

Gezo
Moj PC  
0 14 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Najzahtjevnije igrice
Volume kaže...
IRebic kaže...

Project CARS će ti oznojit grafičku, ako uspiješ zaigrat igru xD 

Šta je s tim, to je izašlo ili...?

Koliko ja znam samo oni koji su podržali projekt donacijama su dobili pristup beti...

IRebic
12 godina
neaktivan
offline
Najzahtjevnije igrice

očigledno je Gezo neviđena faca!

Moj PC  
15 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Najzahtjevnije igrice

Jako zanimljiva tema, a još zanimljiviji pokretač, budući da tera Metro: Last Light na MAX sa GTX550. Nego kad smo već kod Metroa, zanima me da li je zahtevniji od Crysisa 3? Evo neke moje teorije: za minimalno pokretanje, Metro: Last Light traži slabiju konfiguraciju od Crysisa 3, poseduje DX9,DX10 i DX11, dok Crysis 3 može samo na DX11. Za maksimum, Metro: Last Light traži bolju konfiguraciju, a opet može na DX9,DX10 i DX11. Metro: Last Light je zahtevniji. Am I right?

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Najzahtjevnije igrice
Comi123 kaže...

Jako zanimljiva tema, a još zanimljiviji pokretač, budući da tera Metro: Last Light na MAX sa GTX550. Nego kad smo već kod Metroa, zanima me da li je zahtevniji od Crysisa 3? Evo neke moje teorije: za minimalno pokretanje, Metro: Last Light traži slabiju konfiguraciju od Crysisa 3, poseduje DX9,DX10 i DX11, dok Crysis 3 može samo na DX11. Za maksimum, Metro: Last Light traži bolju konfiguraciju, a opet može na DX9,DX10 i DX11. Metro: Last Light je zahtevniji. Am I right?

koja svrha stavljati nesto na dx9{#}...no na stranu to, metro i c3 na najacim detaljima ce pokidati gpu, no crysis 3 ce papreno opteretiti i cpu i to svih osam "thredova" dok metro samo 4! prema tome sveukupno ispada da je crysis  3 nesto zahtjevniji i optimiziraniji...

||| Intel Core™ i7 inside |||
16 godina
offline
Re: Najzahtjevnije igrice
Comi123 kaže...

Jako zanimljiva tema, a još zanimljiviji pokretač, budući da tera Metro: Last Light na MAX sa GTX550. Nego kad smo već kod Metroa, zanima me da li je zahtevniji od Crysisa 3? Evo neke moje teorije: za minimalno pokretanje, Metro: Last Light traži slabiju konfiguraciju od Crysisa 3, poseduje DX9,DX10 i DX11, dok Crysis 3 može samo na DX11. Za maksimum, Metro: Last Light traži bolju konfiguraciju, a opet može na DX9,DX10 i DX11. Metro: Last Light je zahtevniji. Am I right?

Za minimalnu se slažem, ali i za max je ista stvar uz manju razliku. C3 je zahtjevniji (barem na mojoj konfi).

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
11 godina
offline
Re: Najzahtjevnije igrice
Lovac kaže...
Comi123 kaže...

Jako zanimljiva tema, a još zanimljiviji pokretač, budući da tera Metro: Last Light na MAX sa GTX550. Nego kad smo već kod Metroa, zanima me da li je zahtevniji od Crysisa 3? Evo neke moje teorije: za minimalno pokretanje, Metro: Last Light traži slabiju konfiguraciju od Crysisa 3, poseduje DX9,DX10 i DX11, dok Crysis 3 može samo na DX11. Za maksimum, Metro: Last Light traži bolju konfiguraciju, a opet može na DX9,DX10 i DX11. Metro: Last Light je zahtevniji. Am I right?

Za minimalnu se slažem, ali i za max je ista stvar uz manju razliku. C3 je zahtjevniji (barem na mojoj konfi).

Igrao sam i Metro LL i C3 i po mom mišljenju je Metro zahtjevniji. Sa prvom konfom(Q6600+HD4850) C3 mogu na low vrtiti a rijetko mi se pojavljuje lagg,sa Metro LL je sasvim druga priča,dok sam u tunelima sve je uglavnom ok a na površini je ajme majko,FPS<15. Sa drugom konfom(i7 3770k+HD7970) C3 vrtim na max(min 50FPS) samo umjesto MSAA koristim FXAA dok Metro LL igram na max također sa SSAA X2 i FPS je uglavnom oko 40,povećanjem SSAA je neigrivo.

 

EDIT: Isprika,pobrkao sam malo,radi se o C2 ne C3. Na prvoj konfi vrtim C2 bez problema na low dok na drugoj konfi(i7 3770k+HD7970) vrtim C3 na max.

BF3: CRO_hRci
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.7.2013 22:04 (Hrci).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Najzahtjevnije igrice
Hrci kaže...

Igrao sam i Metro LL i C3 i po mom mišljenju je Metro zahtjevniji. Sa prvom konfom(Q6600+HD4850) C3 mogu na low vrtiti a rijetko mi se pojavljuje lagg

Ti igraš Crysis 3 sa DX10.1 grafičkom?

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.7.2013 11:29 (formula1live).
14 godina
offline
Najzahtjevnije igrice

ajd jedan mali ispravak,

osim što je OP očigledno nadobudni mladić koji pokušava podvaliti spiku o uber gtx550 koja mu je prošla kod prijatelja iz škole)

ako mi išta smeta i diže tlak uz kavu onda je to naslov , naime nisu igrice nego igre.   !

 

i da, i ja isto tjeram sve na max na hd6770 @2560x1600 ,desktop i browser leeetaju u barem 100fps....ako ne i više...

napokon dočekao DNF i Diablo 3
Moj PC  
5 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Najzahtjevnije igrice
vrx kaže...

ajd jedan mali ispravak,

osim što je OP očigledno nadobudni mladić koji pokušava podvaliti spiku o uber gtx550 koja mu je prošla kod prijatelja iz škole)

ako mi išta smeta i diže tlak uz kavu onda je to naslov , naime nisu igrice nego igre.   !

 

i da, i ja isto tjeram sve na max na hd6770 @2560x1600 ,desktop i browser leeetaju u barem 100fps....ako ne i više...

Kakva je razlika, za ime boga dragoga, jeli čovik napisa IGRE ili IGRICE???

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.7.2013 10:58 (LadiesMan).
12 godina
protjeran
offline
Re: Najzahtjevnije igrice
LadiesMan kaže...
vrx kaže...

ajd jedan mali ispravak,

osim što je OP očigledno nadobudni mladić koji pokušava podvaliti spiku o uber gtx550 koja mu je prošla kod prijatelja iz škole)

ako mi išta smeta i diže tlak uz kavu onda je to naslov , naime nisu igrice nego igre.   !

 

i da, i ja isto tjeram sve na max na hd6770 @2560x1600 ,desktop i browser leeetaju u barem 100fps....ako ne i više...

Kakva je razlika, za ime boga dragoga, jeli čovik napisa IGRE ili IGRICE???

pa ista razlika kad bi svog ferrarija nazvao autićem a ne autom! muski ego je cudna stvar! da ti nisi gay mozda?{#} ehhe {#} sala kolega...LP

||| Intel Core™ i7 inside |||
13 godina
offline
Re: Najzahtjevnije igrice
LadiesMan kaže...
vrx kaže...

ajd jedan mali ispravak,

osim što je OP očigledno nadobudni mladić koji pokušava podvaliti spiku o uber gtx550 koja mu je prošla kod prijatelja iz škole)

ako mi išta smeta i diže tlak uz kavu onda je to naslov , naime nisu igrice nego igre.   !

 

i da, i ja isto tjeram sve na max na hd6770 @2560x1600 ,desktop i browser leeetaju u barem 100fps....ako ne i više...

Kakva je razlika, za ime boga dragoga, jeli čovik napisa IGRE ili IGRICE???

http://www.bug.hr/ostav/smrt-igricama/70915.aspx

 

Razlika je koju vide samo pravi ljudi i gospoda...

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
14 godina
offline
Re: Najzahtjevnije igrice
LadiesMan kaže...
vrx kaže...

ajd jedan mali ispravak,

osim što je OP očigledno nadobudni mladić koji pokušava podvaliti spiku o uber gtx550 koja mu je prošla kod prijatelja iz škole)

ako mi išta smeta i diže tlak uz kavu onda je to naslov , naime nisu igrice nego igre.   !

 

i da, i ja isto tjeram sve na max na hd6770 @2560x1600 ,desktop i browser leeetaju u barem 100fps....ako ne i više...

Kakva je razlika, za ime boga dragoga, jeli čovik napisa IGRE ili IGRICE???

hmm... neću ili ne ću ? ;)

nadam se da razumiješ kontekst.

dođe to s godinama, pa ako već ne nauči da treba manje lagati, barem će pravilnije pisati {#}

napokon dočekao DNF i Diablo 3
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.7.2013 12:11 (vrx).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Najzahtjevnije igrice
vrx kaže...

ako mi išta smeta i diže tlak uz kavu onda je to naslov , naime nisu igrice nego igre.   !

 

fila2208 kaže...

Razlika je koju vide samo pravi ljudi i gospoda...

Za mene će uvijek biti "igrica" i točka

To što se nekome diže tlak kad svojeg ferarija nazovem fićekom ili kolicima ili autićem, me ne dira ni najmanje. Moje je pravo da stvari koje posjedujem (ili koristim) zovem kako hoću.

i btw, korištenje termina unutar istog konteksta "računalna igrica" i "pravi ljudi", "gospoda" i (netko u prethodnom postu) "muški ego" .. halloooo ?!? {#}

 

Ja sam u duši dijete i zato igram igrice.

Vi ste veliki muževi i zato igrate IGRE.

tema već prožvakana (link si, fila, već stavio).

 

a autor topika zaudara na trola.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend ----- | -----
14 godina
offline
Re: Najzahtjevnije igrice
Zura kaže...
vrx kaže...

ako mi išta smeta i diže tlak uz kavu onda je to naslov , naime nisu igrice nego igre.   !

 

fila2208 kaže...

Razlika je koju vide samo pravi ljudi i gospoda...

Za mene će uvijek biti "igrica" i točka

To što se nekome diže tlak kad svojeg ferarija nazovem fićekom ili kolicima ili autićem, me ne dira ni najmanje. Moje je pravo da stvari koje posjedujem (ili koristim) zovem kako hoću.

i btw, korištenje termina unutar istog konteksta "računalna igrica" i "pravi ljudi", "gospoda" i (netko u prethodnom postu) "muški ego" .. halloooo ?!? {#}

 

Ja sam u duši dijete i zato igram igrice.

Vi ste veliki muževi i zato igrate IGRE.

tema već prožvakana (link si, fila, već stavio).

 

a autor topika zaudara na trola.

ma naravno, i baš zato zato u blogu jednog pilota pišeš u tekstovima "IGRA" a ne "IGRICA" počevši od Dust 514...

 

gle, nije bilo na ikakvoj osobnoj bazi , IMHO ali termin igrica za video igre je smijurija

bili mi muževi ili ne, ne mijenja činjenicu da je pravilnije pisati IGRA.

 

a OP je trolčina samo takva....

 

napokon dočekao DNF i Diablo 3
15 godina
neaktivan
offline
Re: Najzahtjevnije igrice
vrx kaže...

..pišeš u tekstovima "IGRA" a ne "IGRICA" počevši od Dust 514..

.

ma to je ipak ozbiljan tekst za ozbiljnu publiku ;)

u duši je to meni sve igrica.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend ----- | -----
11 godina
neaktivan
offline
Najzahtjevnije igrice

Pa kad več nitko nije stavio. ARMA igre su vrlo zahtjevne.

Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice