NBA 2k13

poruka: 323
|
čitano: 75.799
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
NBA 2k13

Ekipa iz 2KSportsa je danas najavila novu igru iz serijala NBA 2K, NBA 2k13 izlazi 2. listopada u Americi, odnosno 5.listopada u Europi i ostalim dijelovima svijeta na PS3, Xbox 360, PC, Nintendo Wii i PSP.

 

Za sada je poznato samo da će igrači koji naprave prednarudžbu za PS3 i Xbox 360 verziju igre dobiti "All-Star DLC" koji omogućuje da napravite vlastiti NBA All-Star Weekend prema vašim željama. Iz 2K Sportsa kažu da je to "hvala" za sve igrače koji vjerno prate ovaj serijal 2K Sportsa.

 

Više na ovom linku:

http://www.facebook.com/notes/2k-sports/2k-sports-announces-nba-2k13s-triumphant-return-to-virtual-hardwood-on-october-2/402929559746527

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

 

Evo i prvi gameplay.Osobno ne vidim nista puno drugacije,ali vrlo je rano tako da ce se valjda jos ponesto novoga dodat.Dunk contest mi se svidja

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
NBA 2k13

dal ce biti ovaj all-star dlc i za pc :S stvarno j glupost sto ni u 2k11 ni u 2k12 nema slam dunk contest i sl.... da hoce malo bolje napraviti kad je all-star weekend...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k13
DangerousB kaže...

dal ce biti ovaj all-star dlc i za pc :S stvarno j glupost sto ni u 2k11 ni u 2k12 nema slam dunk contest i sl.... da hoce malo bolje napraviti kad je all-star weekend...

Mislim da ce bit za one koji unaprijed naruce igru,sad ne znam jel se to odnosi samo na konzole ili i na pc. Ja se nadam da ce bit i za pc jer mi ovaj Guitar Hero dunk contest izgleda sroz zabavno :)

16 godina
offline
Re: NBA 2k13
besla kaže...

Mislim da ce bit za one koji unaprijed naruce igru,sad ne znam jel se to odnosi samo na konzole ili i na pc. Ja se nadam da ce bit i za pc jer mi ovaj Guitar Hero dunk contest izgleda sroz zabavno :)

Meni je isto prvo na pamet pao Guitar Hero {#} Evo vam livestream sa E3a, Ronnie 2K i neka butra melju... Ugl očekujem dosta novosti, hoću realnost, mogućnost donošenja odluka direktno u pick&rollu (bilo je malo toga u 2K12 ali sad hoću da to još razrade), bolje akcije, imao sam u glavi popis al kako sam prodao 2K12 zaboravio sam i previše toga, morat ću kod frenda da odigramo koju. Ako kupujem preorderam za xbox sigurno. Jedini slučaj u kojem nebi kupio igru je da je na naslovnici Lebron, jbg preko nekih stvari nemogu preći. {#}

 

He who is brave is free.
15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k13
Dwyane Wade kaže...
besla kaže...

Mislim da ce bit za one koji unaprijed naruce igru,sad ne znam jel se to odnosi samo na konzole ili i na pc. Ja se nadam da ce bit i za pc jer mi ovaj Guitar Hero dunk contest izgleda sroz zabavno :)

Meni je isto prvo na pamet pao Guitar Hero {#} Evo vam livestream sa E3a, Ronnie 2K i neka butra melju... Ugl očekujem dosta novosti, hoću realnost, mogućnost donošenja odluka direktno u pick&rollu (bilo je malo toga u 2K12 ali sad hoću da to još razrade), bolje akcije, imao sam u glavi popis al kako sam prodao 2K12 zaboravio sam i previše toga, morat ću kod frenda da odigramo koju. Ako kupujem preorderam za xbox sigurno. Jedini slučaj u kojem nebi kupio igru je da je na naslovnici Lebron, jbg preko nekih stvari nemogu preći. {#}

 

To je sve bilo bolje odrađeno u 2k11,nije mi jasno zasto su to uopce mijenjali.Al ja recimo mislim da je vecina akcija u nba 2k11 bila preucinkovita.Znaci pozoves akciju za sutera i on doslovno u 99% slucajeva ima otvoren sut,dok je recimo u 2k12 po meni to malo pre rijetko pa bi bilo dobro da izbace neku sredinu.A za p&r se slazem,nismo imali nikakvu kontrolu nad igracem koji postavlja blok i to treba promijenit,znaci da mi kontroliramo jeli on rola na piku ili popa ili bilo sta drugo

15 godina
offline
NBA 2k13

Nagađa se da neće izdati za PC!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NBA 2k13
milanji kaže...

Nagađa se da neće izdati za PC!

 

izdati će za PC, to su najavili još u prvom predstavljanju igre, ima gore na onom linku u prvom postu.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Re: NBA 2k13
besla kaže...
Dwyane Wade kaže...
besla kaže...

Mislim da ce bit za one koji unaprijed naruce igru,sad ne znam jel se to odnosi samo na konzole ili i na pc. Ja se nadam da ce bit i za pc jer mi ovaj Guitar Hero dunk contest izgleda sroz zabavno :)

Meni je isto prvo na pamet pao Guitar Hero {#} Evo vam livestream sa E3a, Ronnie 2K i neka butra melju... Ugl očekujem dosta novosti, hoću realnost, mogućnost donošenja odluka direktno u pick&rollu (bilo je malo toga u 2K12 ali sad hoću da to još razrade), bolje akcije, imao sam u glavi popis al kako sam prodao 2K12 zaboravio sam i previše toga, morat ću kod frenda da odigramo koju. Ako kupujem preorderam za xbox sigurno. Jedini slučaj u kojem nebi kupio igru je da je na naslovnici Lebron, jbg preko nekih stvari nemogu preći. {#}

 

To je sve bilo bolje odrađeno u 2k11,nije mi jasno zasto su to uopce mijenjali.Al ja recimo mislim da je vecina akcija u nba 2k11 bila preucinkovita.Znaci pozoves akciju za sutera i on doslovno u 99% slucajeva ima otvoren sut,dok je recimo u 2k12 po meni to malo pre rijetko pa bi bilo dobro da izbace neku sredinu.A za p&r se slazem,nismo imali nikakvu kontrolu nad igracem koji postavlja blok i to treba promijenit,znaci da mi kontroliramo jeli on rola na piku ili popa ili bilo sta drugo

U 2K11 nije uopće ni postojala kontrola obrane u picku tako da nezz o čem pričaš. Što se tiče ovog dal se diže van na šut iz picka ili se rola prema košu sve to postoji u 2K12 {#} Ja sam mislio da još dignu obranu iako su bile oprije dal ići preko, ispod ili preuzeti pick, uvijek može bolje. A što se tiče ovih akcija tebi je realno da svaki put kad zavrtiš neku akciju igrač ostane otvoren na šutu? To nema nigdje, pogotovo ne u NBA gdje ne možeš istu akciju prodavati 5puta zaredom, obrana se prilagođava, uost akcije nisu jednosmjerne - svaka je imala barem 3-4 opcije rijetko kada sam ih vrtio baš do kraja. Ono što trebaju srediti je onaj izbornik za akcije, i isti kada se aut izvodi - rekli su da budu. Također passeve trebaju promijeniti, da ju dam od poda kad ja oću itd...

He who is brave is free.
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

Kolko znam najavljen je Nba Live 13.Baš me zanima

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: NBA 2k13
Tommy_123 kaže...

Kolko znam najavljen je Nba Live 13.Baš me zanima

A vidjet ćemo iako od toga nemam neka prevelika očekivanja. Zadnji koji sam uspoređivao sa 2K je NBA Live 10 i to je završilo uz lagani podsmjeh i bitch please od mene i frenda. Nešto kao kad uzmeš Fifu 12 pa ideš usporediti sa PESom (iako sjetimo se PES je prije bio kralj nogometnih simulacija a FIFA se digla iz pepela).

He who is brave is free.
13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k13
Dwyane Wade kaže...
Tommy_123 kaže...

Kolko znam najavljen je Nba Live 13.Baš me zanima

A vidjet ćemo iako od toga nemam neka prevelika očekivanja. Zadnji koji sam uspoređivao sa 2K je NBA Live 10 i to je završilo uz lagani podsmjeh i bitch please od mene i frenda. Nešto kao kad uzmeš Fifu 12 pa ideš usporediti sa PESom (iako sjetimo se PES je prije bio kralj nogometnih simulacija a FIFA se digla iz pepela).

Izašli su skrinsi od Nba live i igrači izgledaju kao iz crtića.Zgazit će ih 2k13 samo tako.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
16 godina
offline
Re: NBA 2k13
Tommy_123 kaže...

Izašli su skrinsi od Nba live i igrači izgledaju kao iz crtića.Zgazit će ih 2k13 samo tako.

A uvijek su tako izgledali, grafika je uvijek bila nekako "mekana" - od tabli i obruča pa do igrača. U 2K me pak živcira kad smo kod grafike nekoliko stvari: to što svi imaju istu debljinu ruku i manje-više tijela. Dafuq?? Probaj napraviti svog igrača i dat mu najmanju visinu i max kg. Mrvu će ga raširiti i podebljat će mu listove. Fkt WOW. Razlika se vidi je*eno. Druga stvar - šuze, premutne su teksture, je da se bez beda raspozna o kojima se radi ali trebaju biti detaljne poput lica, pogotovo recimo u My Playeru kada biraš šuze koje ćeš nositi i customiziraš ih - treba biti savršeno čisto kao da ih radiš na nikeIDu (btw tako se to i zove u 2K).

He who is brave is free.
13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k13
Dwyane Wade kaže...
Tommy_123 kaže...

Izašli su skrinsi od Nba live i igrači izgledaju kao iz crtića.Zgazit će ih 2k13 samo tako.

A uvijek su tako izgledali, grafika je uvijek bila nekako "mekana" - od tabli i obruča pa do igrača. U 2K me pak živcira kad smo kod grafike nekoliko stvari: to što svi imaju istu debljinu ruku i manje-više tijela. Dafuq?? Probaj napraviti svog igrača i dat mu najmanju visinu i max kg. Mrvu će ga raširiti i podebljat će mu listove. Fkt WOW. Razlika se vidi je*eno. Druga stvar - šuze, premutne su teksture, je da se bez beda raspozna o kojima se radi ali trebaju biti detaljne poput lica, pogotovo recimo u My Playeru kada biraš šuze koje ćeš nositi i customiziraš ih - treba biti savršeno čisto kao da ih radiš na nikeIDu (btw tako se to i zove u 2K).

Istina.Npr uzet ćemo Wayda i Gasola.Potpuno su isti samo što je Gasol veći lol.Sredit će to nadam se.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k13
Dwyane Wade kaže...
besla kaže...
Dwyane Wade kaže...
besla kaže...

Mislim da ce bit za one koji unaprijed naruce igru,sad ne znam jel se to odnosi samo na konzole ili i na pc. Ja se nadam da ce bit i za pc jer mi ovaj Guitar Hero dunk contest izgleda sroz zabavno :)

Meni je isto prvo na pamet pao Guitar Hero {#} Evo vam livestream sa E3a, Ronnie 2K i neka butra melju... Ugl očekujem dosta novosti, hoću realnost, mogućnost donošenja odluka direktno u pick&rollu (bilo je malo toga u 2K12 ali sad hoću da to još razrade), bolje akcije, imao sam u glavi popis al kako sam prodao 2K12 zaboravio sam i previše toga, morat ću kod frenda da odigramo koju. Ako kupujem preorderam za xbox sigurno. Jedini slučaj u kojem nebi kupio igru je da je na naslovnici Lebron, jbg preko nekih stvari nemogu preći. {#}

 

To je sve bilo bolje odrađeno u 2k11,nije mi jasno zasto su to uopce mijenjali.Al ja recimo mislim da je vecina akcija u nba 2k11 bila preucinkovita.Znaci pozoves akciju za sutera i on doslovno u 99% slucajeva ima otvoren sut,dok je recimo u 2k12 po meni to malo pre rijetko pa bi bilo dobro da izbace neku sredinu.A za p&r se slazem,nismo imali nikakvu kontrolu nad igracem koji postavlja blok i to treba promijenit,znaci da mi kontroliramo jeli on rola na piku ili popa ili bilo sta drugo

U 2K11 nije uopće ni postojala kontrola obrane u picku tako da nezz o čem pričaš. Što se tiče ovog dal se diže van na šut iz picka ili se rola prema košu sve to postoji u 2K12 {#} Ja sam mislio da još dignu obranu iako su bile oprije dal ići preko, ispod ili preuzeti pick, uvijek može bolje. A što se tiče ovih akcija tebi je realno da svaki put kad zavrtiš neku akciju igrač ostane otvoren na šutu? To nema nigdje, pogotovo ne u NBA gdje ne možeš istu akciju prodavati 5puta zaredom, obrana se prilagođava, uost akcije nisu jednosmjerne - svaka je imala barem 3-4 opcije rijetko kada sam ih vrtio baš do kraja. Ono što trebaju srediti je onaj izbornik za akcije, i isti kada se aut izvodi - rekli su da budu. Također passeve trebaju promijeniti, da ju dam od poda kad ja oću itd...

 

 

Što se tiče picka ja sam govorio o napadu a ne o obrani.Mislim ti kad kontroliraš obrambenog igrača možeš sam iskočit na picku ili preuzet ili ovisi šta oćeš i bez tih kontrola iako bi to bilo puno bolje.Ae ponovno pročitaj šta sam ja gore napiso,reko sam da mi to nije valjalo u 2k11 a da u 2k12 mi je bilo premalo uspješnih akcija,tako da bi u 2k13 trebali izdat neku sredinu,znači da CPU ne bude toliko glup da akcija svaki put uspije,a opet da ne budu toliko inteligentni pa da svaku akciju uspiju procitat i obranit,znači ono,nekad uspije nekad ne

14 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k13
Dwyane Wade kaže...
Tommy_123 kaže...

Izašli su skrinsi od Nba live i igrači izgledaju kao iz crtića.Zgazit će ih 2k13 samo tako.

A uvijek su tako izgledali, grafika je uvijek bila nekako "mekana" - od tabli i obruča pa do igrača. U 2K me pak živcira kad smo kod grafike nekoliko stvari: to što svi imaju istu debljinu ruku i manje-više tijela. Dafuq?? Probaj napraviti svog igrača i dat mu najmanju visinu i max kg. Mrvu će ga raširiti i podebljat će mu listove. Fkt WOW. Razlika se vidi je*eno. Druga stvar - šuze, premutne su teksture, je da se bez beda raspozna o kojima se radi ali trebaju biti detaljne poput lica, pogotovo recimo u My Playeru kada biraš šuze koje ćeš nositi i customiziraš ih - treba biti savršeno čisto kao da ih radiš na nikeIDu (btw tako se to i zove u 2K).

Kod mene nije tako.

15 godina
offline
NBA 2k13
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.6.2012 16:16 (DangerousB).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

Oću Sunse iz 92-93, za ostalo me baš boli briga{#}

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

Malo zamrla tema,

Evo gameplay video i lik prica o poboljsanjima.

I nadam se da ce mjuza i dalje biti super.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k13

Znam da je teški offtopic ali jeli itko ovdje slušao soundtrac NBA Live 2003? Meni je to uz THPS 3 najlegendarniji soundtrack ikada.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.8.2012 21:46 (bobo rastur).
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

Uvijek mi te kosarkaske igre imaju odlicnu muziku, neznam zkj druge sportske igre nemaju takvu mjuzu.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

Ako ništa Live serijal je uvijek imao legendarnu muziku. Inače evo Chris Smoove priča o njegovim satima provedenim za igricom.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
NBA 2k13

evo dva nova videa, ovaj drugi sa animacijama mi se posebno sviđa.

 

NBA 2K13 All Star Trailer:

 

NBA 2K13 Developer Insight - Animations:

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.8.2012 22:02 (antimadridista).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
NBA 2k13

joj kad viidm ovaj all-star weekend uhhh... ali glupost sto nece biti za pc!! {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NBA 2k13
DangerousB kaže...

joj kad viidm ovaj all-star weekend uhhh... ali glupost sto nece biti za pc!! {#}

kako misliš da neće biti za PC? Di si pročitao to?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k13
antimadridista kaže...
DangerousB kaže...

joj kad viidm ovaj all-star weekend uhhh... ali glupost sto nece biti za pc!! {#}

kako misliš da neće biti za PC? Di si pročitao to?

All Star weekend se dobije na preorderu za konzole.

14 godina
offline
NBA 2k13

Ajme s*anje, nisam znao za to.

možda izdaju za PC kasnije u nekom DLC-u.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.8.2012 23:19 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k13
antimadridista kaže...

Ajme s*anje, nisam znao za to.

možda izdaju za PC kasnije u nekom DLC-u.

Čisto sumnjam...

15 godina
offline
Re: NBA 2k13
bobo rastur kaže...
antimadridista kaže...

Ajme s*anje, nisam znao za to.

možda izdaju za PC kasnije u nekom DLC-u.

Čisto sumnjam...

ja stvarno nezz koji im je k.... za to?? :S {#}

15 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice