Nba 2k15

poruka: 141
|
čitano: 32.924
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Nba 2k15

Pozdrav ekipa, vidim da nitko nije otvorio temu za nadolazeću NBA 2K15 igru pa evo idem ja budući da ovu igru čekam ko ozeba sunce.

Vjerovatno svi znate da igra izlazi na sve konzole uključujući i PC verziju koja je za razliku od predhodnih godina ove godine ista kao i za PS4 i XBOX one (popularno next gen) šta me jako raduje.

Sistemski zahtjevi za PC su sljedeći:

NBA 2K15 Minimum System Requirements

  • OS: Windows 7 32-bit 
  • CPU: Intel Core 2 Duo E4400 2.0 GHz or AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2.1 GHz
  • RAM: 2GB System Memory
  • GPU RAM: 512 MB Graphics Memory
  • GPU: Nvidia GeForce 8600 GT  512MB or AMD Radeon HD 3600 Series
  • HDD: 50GB Free Hard Drive Space
  • DX: DirectX 10.1
  • Audio: DX 9.0c Compatible Sound Card
  • Additional: Keyboard or dual-analog gamepad

NBA 2K15 Recommended System Requirements

  • OS: Windows 7 64-bit
  • CPU: Intel Core i7-860 Quad 2.80 GHz or AMD FX-8120 8-Core 3.1 GHz
  • RAM: 4 GB System Memory
  • GPU RAM: 2048 MB Graphics Memory
  • GPU: Nvidia GeForce GTX 750 Ti or AMD Radeon R7 260X
  • DX: DirectX 11
  • Additional: Dual-analog gamepad

 

Iznesite svoja misljenja, sta vi cekate najvise, sta vas posebno u novom naslovu veseli itd....

 

Gameplay trailer:

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nba 2k15

Igru su veoma dobro optimizirali,cak i oni sa nekoliko godina starim racunarima ce moci igrati sto je dobro.Mozda jedina je mana sto ce se moci samo igrati na Windowss 7 OS.Eh sad sta ocekivat u 2K15?Ja ne ocekujem neke velike promjene u odnosu na 14-ku,mada bih volio vidjeti pametniji AI i jos malo bolji gameplay.Ima tu jos dosta stvari koji bi se trebale poboljšati ali sve u svemu mi je najvise drago sto je i PC dobio next-gen verziju{#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.8.2014 9:27 (Activ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Nba 2k15

samo neka napokon poprave multiplayer. beskonačna izbacivanja su uništili multi u 2k14

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nba 2k15

Mislim da ce bit i gameplay poboljsan ove godine...bit ce totalno drugacije iskustvo za igrati s obzirom da je next gen...od grafike animacija i svega ostalo. Toalno drugacije nego sta smo dosad igrali na pc-u. Stoga jedva cekan...

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nba 2k15
Duh_ratnika kaže...

Mislim da ce bit i gameplay poboljsan ove godine...bit ce totalno drugacije iskustvo za igrati s obzirom da je next gen...od grafike animacija i svega ostalo. Toalno drugacije nego sta smo dosad igrali na pc-u. Stoga jedva cekan...

jamačno će se koševi zabijati nogom. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Nba 2k15
Duh_ratnika kaže...

Mislim da ce bit i gameplay poboljsan ove godine...bit ce totalno drugacije iskustvo za igrati s obzirom da je next gen...od grafike animacija i svega ostalo. Toalno drugacije nego sta smo dosad igrali na pc-u. Stoga jedva cekan...

Upravo tako.{#}

10 godina
neaktivan
offline
Nba 2k15

nba 2k13 i dalje vrh sve je bilo moćno pogotovo driblanje a tek pjesme sa jay z-om se ne može promašiti

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nba 2k15

spomenes sta ti je najbolje kao u igrici i onda kazes ''pjesme''..pa kog zaboli k...za bilo koju pjesmu u bilo kojoj igri :S

kod mene uvijek background music ide na off...

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nba 2k15

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Nba 2k15

igra je izasla, jel igra neko?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nba 2k15

Ja razmišljam kupit igricu, mislim da se isplati napokon, pošto je sada next gen grafika i ima puno novih modova tako da ...

Mislim da ću pričekat par dana da vidim da li su serveri korektni i ne leggaju, a onda uzimam sa ove stranice : https://www.g2a.com/nbn-2k15-steam-cd-key-global.html - samo imam pitanje - jel moguće da ovi sa G2A prevare ili je stranica 100% sigurna, jer naspram 60 eura sa steama ovih 30 je prava milina :O .

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nba 2k15
Tonyvg kaže...

Ja razmišljam kupit igricu, mislim da se isplati napokon, pošto je sada next gen grafika i ima puno novih modova tako da ...

Mislim da ću pričekat par dana da vidim da li su serveri korektni i ne leggaju, a onda uzimam sa ove stranice : https://www.g2a.com/nbn-2k15-steam-cd-key-global.html - samo imam pitanje - jel moguće da ovi sa G2A prevare ili je stranica 100% sigurna, jer naspram 60 eura sa steama ovih 30 je prava milina :O .

 

To je provjerena.100% legitimna stranica,ali ako kupujes odatle pazi da imas  kvakicu na G2a shield,to ti je jos 1 EUR.Ako ne platis taj jos jedan dodatni EUR cesto ti posalju upotrebljen kljuc a ne vrate ti novce.Inace ja mislim da je najbolja stranica za kupovinu online igara GreenManGaming.Tu sam ja narucio NBA 2K15 i izisla me oko 37€ sa KD Bonus Pack,dakle 13 eura jefitnije nego na Steamu.Ako se bojis kupovati sa tih stranica imas ovde https://www.trustpilot.com/ i ukucas npr G2a i vidis kako su ih ostali kupci ocjenili

11 godina
neaktivan
offline
Nba 2k15

40GB Prostora zauzima??? :OOO

Kako god (Y)

 

Spurs Bench :D

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.10.2014 19:06 (picija21).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Nba 2k15

meni za ps3 ima 8.9 gb.

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Nba 2k15

Evo sad igrao malo na PC, igra je fantazija, nevjerojatno... To se zove next-gen. Inače ako vas zanima igra radi na fullhd rezi, max detalji, 4x AA, 60 fps lockano na mojoj konfi.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nba 2k15

Kako lockaš fps ?

14 godina
offline
Re: Nba 2k15
Pas22 kaže...

Kako lockaš fps ?

Ukljucis vsync u igri :)

9 godina
neaktivan
offline
Re: Nba 2k15
picija21 kaže...

40GB Prostora zauzima??? :OOO

Kako god (Y)

 

Spurs Bench :D

 

 

Da dobro, koliko "blizanaca" u gledalištu. i zato im bilo potrebno nekih 40 GB.

 

Haha, nex gen{#}

12 godina
offline
Re: Nba 2k15
mar123 kaže...

meni za ps3 ima 8.9 gb.

zato jer na ps3 nije next gen

13 godina
offline
Re: Nba 2k15
apschiha kaže...
picija21 kaže...

40GB Prostora zauzima??? :OOO

Kako god (Y)

 

Spurs Bench :D

 

 

Da dobro, koliko "blizanaca" u gledalištu. i zato im bilo potrebno nekih 40 GB.

 

Haha, nex gen{#}

Ne kužim kak nekog mogu smetat te gluposti, onak na to ni ne obraćam pažnju dok igram, glavno da publika nije karton, a to što slične jedni drugima, pa kakve to ima veze. Neki ljudi stvarno ne znaju uživati u ovom savršenstvu od igrice, pc dobije next gen iako se to nije očekivalo i opet ne valja.

15 godina
online
Re: Nba 2k15
Mortiis kaže...
mar123 kaže...

meni za ps3 ima 8.9 gb.

zato jer na ps3 nije next gen

je. pogledaj malo.

12 godina
offline
Re: Nba 2k15
mar123 kaže...
Mortiis kaže...
mar123 kaže...

meni za ps3 ima 8.9 gb.

zato jer na ps3 nije next gen

je. pogledaj malo.

{#}

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
11 godina
offline
Re: Nba 2k15
Reedy kaže...
Pas22 kaže...

Kako lockaš fps ?

Ukljucis vsync u igri :)

 

Hvala :D.

 

I jedno pitanje za sve koji su zaigrali.

Igrači koji imaju kosu/bradu, tj. svi osim čelavih, imaju li vam oni kao neku mrežicu na glavi ?

Ne znam kako drugačije objasnit.

Npr., prije utakmice kad u studiju pričaju Shaq i onaj tip, bijelac, on meni ima tu "mrežicu" na glavi, pa me zanima jel to općenito neki bug ili je do mene :).

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.10.2014 14:31 (Pas22).
14 godina
offline
Re: Nba 2k15
Pas22 kaže...
Reedy kaže...
Pas22 kaže...

Kako lockaš fps ?

Ukljucis vsync u igri :)

 

Hvala :D.

 

I jedno pitanje za sve koji su zaigrali.

Igrači koji imaju kosu/bradu, tj. svi osim čelavih, imaju li vam oni kao neku mrežicu na glavi ?

Ne znam kako drugačije objasnit.

Npr., prije utakmice kad u studiju pričaju Shaq i onaj tip, bijelac, on meni ima tu "mrežicu" na glavi, pa me zanima jel to općenito neki bug ili je do mene :).

Do tebe je nešto, meni je sve oke

14 godina
offline
Re: Nba 2k15
mar123 kaže...
Mortiis kaže...
mar123 kaže...

meni za ps3 ima 8.9 gb.

zato jer na ps3 nije next gen

je. pogledaj malo.

PS3 i Xbox 360 verzije su ostale gotovo iste, na novim konzolama i PC-u je razlika nebo i zemlja u odnosu na stare konzole, druga igra.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nba 2k15

Da li opet na PC-u igrači imaju manje opcija od igrača na konzolama kao i na 2k14? Mislim na multiplayer.

14 godina
offline
Nba 2k15

Što sve NBA 2k15 nudi od modova u online dijelu igre? Znam da ima njihova verzija Ultimate teama iz Fife, no ima li i lige sa normalnim klubovima? Ima li nešto slično Seasonsu u Fifi?

šumski put je bio ravan.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nba 2k15
dreammaker kaže...

Što sve NBA 2k15 nudi od modova u online dijelu igre? Znam da ima njihova verzija Ultimate teama iz Fife, no ima li i lige sa normalnim klubovima? Ima li nešto slično Seasonsu u Fifi?

Ima i bolesno je

14 godina
offline
Nba 2k15

NBA 2k15 kupljen. Čeka se key i da mogu početi. Nisam ga igrao prošle godine, pa će trebati malo privikavanja. Ima li još tko odavde da je uzeo Steam verziju? Možda jednom i neku ligicu organiziramo?

šumski put je bio ravan.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nba 2k15

Mogao bih i ja uzeti, ali prvo moram probati gusarsku verziju da vidim kako mi radi.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice