NBA 2k18

poruka: 172
|
čitano: 30.379
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
NBA 2k18

napravio prvi trejd gdje bi ipak trebao biti na dobitku...

 

Marjanović i Acy u Lakerse...a ja dobio Clarksona i Kuzmu....

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: NBA 2k18

Jel si morao dati koji pick uz ova dva drva? 

12 godina
offline
NBA 2k18

da,dao sam pick 1.runde iz 2020

 

clarkson mi se vec poceo isplacivat,posto sam sam na smom dnu po broju zabijenih trica i po postotku

mislim da sam na prosjeku od 6 zabijenih po utakmici...i sad zadnje dvije tekme 11,pa 12...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NBA 2k18

Ja sam krenuo s Utahom, malo sam zamrznuo save s Orlandom. Utah mi se jako sviđa zbog obrambenog grit & grind stila košarke. Samo sam na početku trejdao Sefolososhu i Burkesa za Wesa Matthewsa i to je to. Petorka Rubio, Hood, Matthews, Favors, Gobert i s klupe Ingles, Mitchell, Joe Johnson, Exum i Udoh. U napadu se većinom ide preko Hooda, pa onda Favors ili Matthews, a u obrani je Gobert zvijer koja zatvori i ono malo što prođe, ima 88 rating i to velikom većinom zbog obrane. Trenutno sam na 12-7, doma sve ubijam, dok se u gostima malo mučim. Zapad je ionako klanje tako da je cilj uć u playoff, i to po mogućnosti izbjeć Golden State u prvom krugu jer mislim da se sa svima ostalima mogu nosit, pa onda do kud se stigne.

7 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k18
Ja sam zavrsio sa prvim offseasonom sa Chicagom. Imao sam 5.pick, upiko sam si DeAndre Aytona, talentiranog centra kojeg cu u buducnosti upariti sa Markanenom. Ayton vec sada ima solidan sut cak i za 3 poena, tako da je prioritet to razvit za danasnju modernu kosarku. Sto se tice free agenta, potpisao sam Glena Robinsona III, atleticnog sutera koji ce bit solidan role player. Imam mladu ekipu i nisam opterecem nikakvim dugorocnim i velikim ugovorima, sada samo ostaje razvijati ih. Imam dobru mladu jezgru koju cine Lavine, Markanen i Ayton, tu je jos i Dunn kojem sam vec nakon prve sezone doveo tricu na sasvim solidnu razinu, Portis koji ce biti 6.igrac u buducnosti. Idemo dalje sa 2.sezonom, ne ocekujem neki veliki napredak u vidu pobjeda, ali se nadam da ce klinci opravdat ocekivanja tako da kroz dvije sezone budem konkurentan i da se pokazemo kao privlacna destinacija za nekom kapitalca u free agencyu. E da, na trade deadlineu sam si doveo i Luwavu Cabarota, phila ga uopce nije koristila i ocito im nije bio u planovima za buducnost iako je vrlo dobar mlad igrac, tako da sam slozio paket sa dva picka druge runde i Justinom Holidayom sto su ovi prihvatili, a ja sam dobio potencijalno vrlo dobrog 3nD igraca. Zasad ide super, uzivam u novom 2k-u.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NBA 2k18
batiste kaže...
Ja sam zavrsio sa prvim offseasonom sa Chicagom. Imao sam 5.pick, upiko sam si DeAndre Aytona, talentiranog centra kojeg cu u buducnosti upariti sa Markanenom. Ayton vec sada ima solidan sut cak i za 3 poena, tako da je prioritet to razvit za danasnju modernu kosarku. Sto se tice free agenta, potpisao sam Glena Robinsona III, atleticnog sutera koji ce bit solidan role player. Imam mladu ekipu i nisam opterecem nikakvim dugorocnim i velikim ugovorima, sada samo ostaje razvijati ih. Imam dobru mladu jezgru koju cine Lavine, Markanen i Ayton, tu je jos i Dunn kojem sam vec nakon prve sezone doveo tricu na sasvim solidnu razinu, Portis koji ce biti 6.igrac u buducnosti. Idemo dalje sa 2.sezonom, ne ocekujem neki veliki napredak u vidu pobjeda, ali se nadam da ce klinci opravdat ocekivanja tako da kroz dvije sezone budem konkurentan i da se pokazemo kao privlacna destinacija za nekom kapitalca u free agencyu. E da, na trade deadlineu sam si doveo i Luwavu Cabarota, phila ga uopce nije koristila i ocito im nije bio u planovima za buducnost iako je vrlo dobar mlad igrac, tako da sam slozio paket sa dva picka druge runde i Justinom Holidayom sto su ovi prihvatili, a ja sam dobio potencijalno vrlo dobrog 3nD igraca. Zasad ide super, uzivam u novom 2k-u.

 Sviđa mi se kako postepeno gradiš ekipu. Nisi kao neki nakon prve sezone rebuildinga odmah otišao po neku zvijezdu koja uopće nebi odgovarala tako mladoj jezgri i onda bi se njoj trebalo prilagođavat. Fora je i što gradiš na stari način, od visokih igrača kao kamena temeljca, dok danas svi nekako traže playa koji će to biti. Markannen i Ayton bi stvarno mogli bit zanimljiv i za protivnike problematičan dvojac. Potpisao si par mladih igrača koji bi mogli izrasti u dijelove te momčadi budućnosti i Luwawu se i meni sviđa, fino si ga "ukrao" iz Philadelphije. Sad taj play tvoje generacije bullsa, čini mi se da još uvijek nemaš/tražiš, osim ako misliš da bi Dunn mogao biti to. Čak i ako izraste u korisnog igrača, Dunn će vjerojatno uvijek biti defanzivac na prvom mjestu, tako da ti osim njega na pozicijama dva i tri trebaju neki strijelci i kreativni igrači. Sretno

 

Meni se jako sviđa moj ML s Utahom, ali zapad je stvarno klanje i bit će stvarno velika borba za playoff. Trenutno sam na 17-17, malo sam bio pao, zaredali su se neki porazi, raspored je bio ubitačan, na zapadu stvarno nema lakih utakmica osim s Phoenixom i Sacramentom, a čak su i te dvije ekie opasne. S tim scoreom sam 10. na zapadu, a na istoku bi bio negdje 5.-6. Morat ću podić formu jer s 50-50 omjerom neću moći u playoff na zapadu. Zadnju sam igrao s Pelikanima doma i izgubio u tijesnoj završnici, Cousins me pokopao, ali bila je utakmica onako old school, obje ekipe imaju naglasak na visokim igračima i igranjem na snagu i visinu tako da je bilo dosta faulova. Sad je raspored nešto mrvicu lakši pa se nadam da ću kroz prvi mjesec upasti među tih 8. i završiti među 7., ali to mi se zasad čini nekako kao best case scenarij.

12 godina
offline
NBA 2k18

koji vam je do sada bio najneugodniji igrac protiv kojeg ste igrali?

mislim da je mene najvise ubijao drummond..21+33+5blk...33+20+4blk nekako je bio najnezaustavljiviji od svih do sada

 

klay thompson mi je uvalio jednom 8 trica (vecinom u 2 i 3 cetvrtini)..pa pred kraj 3.cetvrtine napustio igru i nije se vracao..u toj tekmi drzao sam se protiv warriorsa sve do poluvremena..i onda odmah na startu 3.cetvrtine serija 5-23 i na kraju to otislo i na -30

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2017 13:23 (Mortiis).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NBA 2k18
Mortiis kaže...

koji vam je do sada bio najneugodniji igrac protiv kojeg ste igrali?

mislim da je mene najvise ubijao drummond..21+33+5blk...33+20+blk nekako je bio najnezaustavljiviji od svih do sada

 

klay thompson mi je uvalio jednom 8 trica (vecinom u 2 i 3 cetvrtini)..pa pred kraj 3.cetvrtine napustio igru i nije se vracao..u toj tekmi drzao sam se protiv warriorsa sve do poluvremena..i onda odmah na startu 3.cetvrtine serija 5-23 i na kraju to otislo i na -30

 Nisam igrao protiv svih ekipa, ali od ovih koje jesam nekako mi se Jeremy Lin najviše urezao u pamćenje, možda neočekivan i neobičan izbor. Dva puta sam igrao protiv Netsa, jednom s Orlandom jednom s Utahom i oba puta me natrpao do vrha. Brz prvi korak, lako me probije i i onda ima dobar ulaz ili se samo digne s poludistance i to sve trpa, sljedeći put ću ga probat s nekim višim igračem čuvat, Hood ili Matthews

12 godina
offline
NBA 2k18

nisam ni ja jos protiv svih igrao ..ali ovaj me 2 x bas unakazio..

zanimljivo zizic koji mi je na prosjeku 5.6pts i 4.2rebs mi drzi ovosezonski rekord kluba u broju koseva i broju skokova...

33pts i 17 rebs (oboje ostvario u istoj utakmici )...sto je najjace ostvario je to bez imalo forsiranja ili neceg drugog...ako se dobro sjecam imao je sut 12-18 iz igre.. i 9-12 slobodna bacanja..

ledjnom tehnikom je zabio vecinu koseva,plus put back nakon ofenzivnog skoka

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NBA 2k18
Mortiis kaže...

nisam ni ja jos protiv svih igrao ..ali ovaj me 2 x bas unakazio..

zanimljivo zizic koji mi je na prosjeku 5.6pts i 4.2rebs mi drzi ovosezonski rekord kluba u broju koseva i broju skokova...

33pts i 17 rebs (oboje ostvario u istoj utakmici )...sto je najjace ostvario je to bez imalo forsiranja ili neceg drugog...ako se dobro sjecam imao je sut 12-18 iz igre.. i 9-12 slobodna bacanja..

ledjnom tehnikom je zabio vecinu koseva,plus put back nakon ofenzivnog skoka

 Na kojem si omjeru, ja sam na 18-18, ali sad ću morat više utakmica igrat, ako želim do kraja 7. ili višu poziciju za playoff uhvatit, bit će zajebano

12 godina
offline
NBA 2k18

nikako od zene doci na ps4 pa jako slabo igram...mislim na 9-20

sad ce valjda ugasit taman,pa cu valjda uspjet barem 1 tekmu odigrat :P

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k18
@Hazar slazem se za Dunna. Mislim da cak i u buducnosti moze biti starter, ovisno kako se ostatak ekipe izgradi. Za sad imam viziju za njega da bude moj Derek Fisher, defanzivac dobrog suta, zato mu prvenstevno razvijam tricu. Defanzivno je vec na vrlo dobroj razini tako da cemo vidjet, sve ovisi koliko ce traziti za produljenje ugovora, za sad ga ostavljam i razvijam.

Da volim tako graditi ekipu, da sve ima nekakvog smisla i da ide polako i postepeno. Tu mi je najveci gust jer mislim da svatko moze potpisat bilo kojeg free agenta vec nakon prve sezone, bez obzira koliko mu losa ekipa bila. Vidim da i ti tako radis, napokon netko ko rebuilda kako bi se i trebalo.

Jel igras svaku tekmu?
12 godina
offline
NBA 2k18

mislim da ti on odigra samo 30ak% tekmi...

ja odigram ama bas sve

 

inace sad sam odigrao vrlo vrlo zanimljivu utakmicu...

protiv Utah - vodio sam 3min prije kraja 81-67 ...taj rezultat tj odljepljivanje od egal utakmice napravila je moja rezervna petorka...u drugom poluvremenu sam igrao sjajnu obranu,utah je iz igre sutirala samo 5-23 (kasnije i 6-26)...

ostalo je do kraja cini mi se 3:35..i mislim,polako je to vec gotovo..privest cu to mirno kraju..i onda crna rupa 81-75 (uvodim startnu petorku)...i minutu prije kraja 81-82 :o

zabijam polaganje sa Thomason i 2 bacanja sa Clarksonom za 85-82..i onda mi joe johnson zabije tricu preko ruke za 85-85,20 sek prije kraja...

krecem u napad i 8 sekundi prije kraja clarkson sam na trici...nisam mogao odolit i jbg promasaj :P

favors na drugoj strani zabija sa sirenom,ali desetinsku sekunde prekasno i nevrijedi kos..produzeci...odmah u prva 2 napada utah zabija iz posta i tricu iz kontre 85-90...

ima sam 4minute za stizat..i u te 4minute dosao na 90-90...favors 3 sekunde prije kraja ima sansu rijesit tekmu...isfintirao mog horforda pod kosem,ali napravio korake..

drugi produzetak...e tu sam dominirao...izvadio bradleya i vratio vrlo zivog clarksona u igru i donjelo mi pobjedu (na kraju s puno bacanja pa zavrsilo 111-104)

 

thomas rekord sezone 27 pts..clarkson 22pts...horford 13+9...zizic sa sjajnom obranom na gobertu (imao je samo 8 pts ali cak 25 rebs...ubijao me pod kosem!)

..saric na 9+13...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NBA 2k18
Mortiis kaže...

mislim da ti on odigra samo 30ak% tekmi...

ja odigram ama bas sve

 

inace sad sam odigrao vrlo vrlo zanimljivu utakmicu...

protiv Utah - vodio sam 3min prije kraja 81-67 ...taj rezultat tj odljepljivanje od egal utakmice napravila je moja rezervna petorka...u drugom poluvremenu sam igrao sjajnu obranu,utah je iz igre sutirala samo 5-23 (kasnije i 6-26)...

ostalo je do kraja cini mi se 3:35..i mislim,polako je to vec gotovo..privest cu to mirno kraju..i onda crna rupa 81-75 (uvodim startnu petorku)...i minutu prije kraja 81-82 :o

zabijam polaganje sa Thomason i 2 bacanja sa Clarksonom za 85-82..i onda mi joe johnson zabije tricu preko ruke za 85-85,20 sek prije kraja...

krecem u napad i 8 sekundi prije kraja clarkson sam na trici...nisam mogao odolit i jbg promasaj :P

favors na drugoj strani zabija sa sirenom,ali desetinsku sekunde prekasno i nevrijedi kos..produzeci...odmah u prva 2 napada utah zabija iz posta i tricu iz kontre 85-90...

ima sam 4minute za stizat..i u te 4minute dosao na 90-90...favors 3 sekunde prije kraja ima sansu rijesit tekmu...isfintirao mog horforda pod kosem,ali napravio korake..

drugi produzetak...e tu sam dominirao...izvadio bradleya i vratio vrlo zivog clarksona u igru i donjelo mi pobjedu (na kraju s puno bacanja pa zavrsilo 111-104)

 

thomas rekord sezone 27 pts..clarkson 22pts...horford 13+9...zizic sa sjajnom obranom na gobertu (imao je samo 8 pts ali cak 25 rebs...ubijao me pod kosem!)

..saric na 9+13...

 Da odigram recimo na 4 utakmice jednu, znaci negdje 20 utakmica u regularnom dijelu, iako ću sada morati više igrat ako želim s Utahom uhvatit playoff, ne zato što mi bolje ide, protiv Golden Statea recimo neću igrat jer znam da su mi šanse minimalne, ali dok simuliram znaju mi se dogodit kiksevi, a mislim da je za to manja mogućnost ako ću igrati te utakmice, recimo iduća je protiv atlante pa protiv pistonsa, obje u gostima, ali u obje sam favorit i ako to dobijem bit ću na 25-23 i s tim omjerom bi se već trebao sasvim približiti ovim momčadima na rubu playoffa. Samo ja nisam u rebuildingu, hvatam taj playoff, cilj mi je doći što dalje, ali da, ne mijenjam puno, Gobert mi je temelj ekipe i još je uvijek relativno mlad i dok god njega imam ekipa će se gradit oko njega.

 

Mortiis tekma zvuči bolesno, Clarkson se čini kao pun pogodak. Kako sam ja izgubio od Cavsa, to je za plakat, vodio sam 4 razlike 20 sekundi prije kraja i onda LeBron skrumpa neku tricu odbije se od prednjeg obruča u zrak i uđe i onda me fauliraju i Rubio promašuje jedno bacanje i Isaiah mi zabija tricu za pobjedu. Nisam mogao vjerovat

12 godina
offline
NBA 2k18

na 10-24 bio..sad uspio dobit dvije zaredom..new york pa chicago...

 

12-24

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NBA 2k18

stalo igranje?

 

ja na 13-26...polako se blizi i deadline (mislim da sam sada taman na pocetku 1.mjeseca)...a to znaci da klub sigurno uskoro napustaju Thomas,a mozda i Bradley...

za njih dvojicu dobio ponudu od Sacramenta...Hield & Fox...i ozbiljno razmisljao prihvatit...ako nebude nista bolje do transfer deadline,onda bi mogao mozda pucat na ovo

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NBA 2k18

pa imas onu opciju da vidis sto ti svaki klub nudi za nekog igraca, stisni to i vidi koji ti nudi najbolje. ovako ako samo cekas ponude neces dobit bog zna sto.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
NBA 2k18

3. sezona uzeo naslov s Knicksima na HoF.

 

 

Trejdao dosta toga, doveo Zubca za nikakav trejd, napredovao je sa 70 na 80.

 

Rijesio se u 2. sezoni Carmela, doveo sam Drummonda i Gallowaya u trejdu za Ntilkinu, Hardawaya.

 

Na kraju potpisao Porzingisa, potpisao Duranta u 2. sezoni, doveo Allena na veteran minimum. Potpisao jos i Danny Greena, draftao nekog playa za 15. pick dosta dobar je.

 

 

Dakle petorka mi je taj draftani play/Allen/Durant/Porzingis/Drummond

 

Sa klupe ulaze Zubac, D. Green i Galloway.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
NBA 2k18

Ja sam morao krenuti ponovo kad sam vidio neki neki lik je napravio roster sa svim zadnjim ozljedama i pravim rotacijama i akcijama. Krenuo sam sa Spursima, mislim da će ovo bit to, krenula je sezona zapravo, stavio pravu draft klasu, slidere updejtane, spreman sam za stvarno zabavnu i dugoročnu myleague. Nemam šta puno petljat u prvoj sezoni sa Spursima, ide se po naslov, bit će teško, zapad je brutalan, GSW je teško pobjediv, ali može se. Možda neki manji trejd napravim kasnije u sezoni. E poslije prve sezone bi već moglo doći do potrebe za nekim većim promjenama. Ako Popovich ode u penziju, bit će teško nać nekog tko će ga moći dostojno zamijeniti. Također Ginobili Parker i Gasol su stari i ako netko od njih ode u penziju isto će trebati naći zamjene. Volio bih nekog centra tipa Brook Lopez potpisati, on će biti slobodan igrač. Ali otom potom. Zasad je cilj završit što više u sezoni.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NBA 2k18
Kod mene je u prvoj sezoni CLE na HoF uzeo lagano naslov....


odma je KD bio na listi FA haha, ja ga prvi piknuo, ponudio malo vise love (oko 36 godisnje) i pristao je.
12 godina
offline
Re: NBA 2k18
mar123 kaže...

pa imas onu opciju da vidis sto ti svaki klub nudi za nekog igraca, stisni to i vidi koji ti nudi najbolje. ovako ako samo cekas ponude neces dobit bog zna sto.

 a sta mislis kako sam dolazio do tih trejdova :P

pa uvijek je islo sve preko trade findera,samo sto za thomasa ne nude ama bas nista dobro..cak kad i bradleya dodam..

12 godina
offline
Re: NBA 2k18
Hazar kaže...

Ja sam morao krenuti ponovo kad sam vidio neki neki lik je napravio roster sa svim zadnjim ozljedama i pravim rotacijama i akcijama. Krenuo sam sa Spursima, mislim da će ovo bit to, krenula je sezona zapravo, stavio pravu draft klasu, slidere updejtane, spreman sam za stvarno zabavnu i dugoročnu myleague. Nemam šta puno petljat u prvoj sezoni sa Spursima, ide se po naslov, bit će teško, zapad je brutalan, GSW je teško pobjediv, ali može se. Možda neki manji trejd napravim kasnije u sezoni. E poslije prve sezone bi već moglo doći do potrebe za nekim većim promjenama. Ako Popovich ode u penziju, bit će teško nać nekog tko će ga moći dostojno zamijeniti. Također Ginobili Parker i Gasol su stari i ako netko od njih ode u penziju isto će trebati naći zamjene. Volio bih nekog centra tipa Brook Lopez potpisati, on će biti slobodan igrač. Ali otom potom. Zasad je cilj završit što više u sezoni.

 koja je to draft class u pitanju?

13 godina
offline
Re: NBA 2k18
Mortiis kaže...
Hazar kaže...

Ja sam morao krenuti ponovo kad sam vidio neki neki lik je napravio roster sa svim zadnjim ozljedama i pravim rotacijama i akcijama. Krenuo sam sa Spursima, mislim da će ovo bit to, krenula je sezona zapravo, stavio pravu draft klasu, slidere updejtane, spreman sam za stvarno zabavnu i dugoročnu myleague. Nemam šta puno petljat u prvoj sezoni sa Spursima, ide se po naslov, bit će teško, zapad je brutalan, GSW je teško pobjediv, ali može se. Možda neki manji trejd napravim kasnije u sezoni. E poslije prve sezone bi već moglo doći do potrebe za nekim većim promjenama. Ako Popovich ode u penziju, bit će teško nać nekog tko će ga moći dostojno zamijeniti. Također Ginobili Parker i Gasol su stari i ako netko od njih ode u penziju isto će trebati naći zamjene. Volio bih nekog centra tipa Brook Lopez potpisati, on će biti slobodan igrač. Ali otom potom. Zasad je cilj završit što više u sezoni.

 koja je to draft class u pitanju?

 Ona koju je tu netko stavio, od nationalballa, sad su je još updejtali mislim, 2018. godina

12 godina
offline
NBA 2k18

cini mi se da i ja to imam,samo nisam skinio updateanu verziju,ali to se moze i u sred sezone pa nije problem...

jel se isplati uopce sad nju ubacivat? dosta tog apdejtali ili?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NBA 2k18
Mortiis kaže...

cini mi se da i ja to imam,samo nisam skinio updateanu verziju,ali to se moze i u sred sezone pa nije problem...

jel se isplati uopce sad nju ubacivat? dosta tog apdejtali ili?

 Ma mislim da ne trebaš, koliko sam vidio sada se više koncentrira na klase 2019 i 2020 pa eto imat ćeš i to kad završiš prvu sezonu.

Ja sam na 4-1 sa Spursima, igram sad svaku drugu, baš je užitak igrat s njima. Fino europska košarka, svaki igrač na terenu možeš šutnut izvana, sve pametni igrači, i superstar Kawhi da povuče kad zagusti. Protiv Toronta sam igrao i vodili su me u prvom poluvremenu, ali u 3. četvrtini je bio uragan i na kraju sam uvjerljivo pobjedio.

13 godina
offline
Re: NBA 2k18
Mitch kaže...

3. sezona uzeo naslov s Knicksima na HoF.

 

 

Trejdao dosta toga, doveo Zubca za nikakav trejd, napredovao je sa 70 na 80.

 

Rijesio se u 2. sezoni Carmela, doveo sam Drummonda i Gallowaya u trejdu za Ntilkinu, Hardawaya.

 

Na kraju potpisao Porzingisa, potpisao Duranta u 2. sezoni, doveo Allena na veteran minimum. Potpisao jos i Danny Greena, draftao nekog playa za 15. pick dosta dobar je.

 

 

Dakle petorka mi je taj draftani play/Allen/Durant/Porzingis/Drummond

 

Sa klupe ulaze Zubac, D. Green i Galloway.

 Svaka čast. Brzo si od Knicksa napravio šampione. Naravno potpis Duranta je glavni razlog, i eto, imao si sreće da ti je došao. Fina ekipa, ček Ray Allen?

15 godina
offline
Re: NBA 2k18

Nop, Tony Allen.


Iznenadujuce ima 78 OVR a ima 35 godina. Vet minimum.

Kod mene jos nije bio potpisan na roster updateu, sada je u Pelicansima...

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.10.2017 5:09 (Mitch).
15 godina
offline
NBA 2k18

Moram priznat da je gust igrat sa slabijom ekipom svih 48 min na HoF. 

Dosta veci gust nego u 2k17 ne znam zasto.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k18
Nema veceg gusta, jos si smanjis slajdere da su realni postotci, pa u 48 min nekad ne bude ni 200 poena sve skupa
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NBA 2k18
Da, ono sto sam primjetio je da rookieji sutiraju nenormalno dobro trice, sto nije istina...


Jedino kog su pogodili je Simmons :D

Markkanen ajde...ali Ballu ulazi svaka druga, a lik ima ispodprosjecan sut cak i za koledz..
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice