NBA 2k18

poruka: 172
|
čitano: 30.346
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: NBA 2k18
Mitch kaže...
Da, ono sto sam primjetio je da rookieji sutiraju nenormalno dobro trice, sto nije istina...


Jedino kog su pogodili je Simmons :D

Markkanen ajde...ali Ballu ulazi svaka druga, a lik ima ispodprosjecan sut cak i za koledz..

 na koliko su ti slideri za tricu? i za usera i za cpu?

7 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k18
Ball je na collegu gadjao oko 40 posto na 5,5 pokusaja pa su valjda prema tome radili rejting
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NBA 2k18

ali je i trica metar bliža nego u nba ;)

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k18
Ma naravno, samo nisu na temelju niceg drugog mogli napraviti rejtinge za rookie osim na temelju collega. Meni je osobno slajder za tricu na 42, Cpu stavim na 47
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NBA 2k18

meni je 45 za oboje.. i user i cpu (na hall of fame igram)

prosjeci budu tu negdje kao zapravo oko 35%

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NBA 2k18

Na 43 je slider, mrvu spustim tricu ispod HoF uvijek, a mrvu povecam midrange ili layup

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NBA 2k18
batiste kaže...
Ma naravno, samo nisu na temelju niceg drugog mogli napraviti rejtinge za rookie osim na temelju collega. Meni je osobno slajder za tricu na 42, Cpu stavim na 47

 Pa ono, cak i novi update rostera nije poboljsao Kuzmu koji je u manje vremena pokazao vise ofenzivne kvalitete nego recimo Ingram (iako je velik potencijal)

 

 

12 godina
offline
Re: NBA 2k18
Mitch kaže...

Na 43 je slider, mrvu spustim tricu ispod HoF uvijek, a mrvu povecam midrange ili layup

 ako se dobro sjecam close shot mi je 40...layup na 40 ili 42...

volim kad mi pod kosem bude vise tih promasaja,a ne da prelako ulazi

15 godina
offline
Re: NBA 2k18
Istina, ali dokle god je prosjek poena simulacija na 99-101 ja sam zadovoljan.


Na 105 skidam slidere masovno :D
12 godina
offline
NBA 2k18

ja vise gledam koliki postotak suta kod obje ekipe bude...jer ukupan broj koseva cesce zna ovisiti o ''pace'' tj brzini igranja nego o samom prosjeku suta

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NBA 2k18

kako mi idu na kurac s tim apdejtovima...da sam znao sta ce bit nikad nebi stavljao ovaj zadnji update...
nakon njega niti jedna jedina ozljeda (a nisam bome jedini,jer citam istu stvar na drugim forumima)...cak sam slider za ozljede maknio s 50 na 100..ali ni to ne pomaze..jednostavno vise se nitko neozljedjuje...

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
NBA 2k18

Decki kupio sam PS4. Nisam dugo bio u konzolama i uopce nemam pojma kako funkcionira kupovanje igara i sl. Gdje mi je najpovoljnije kupiti ovo cudo? 

 

Ako ima neko iz ZD voljan mjenjati 2k18 za 3 igre koje ja imam, nek se javi

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
NBA 2k18

pozdrav,

 

ako ima netko zelju igrati menager ligu 2k18 na ps4, mozete se prijaviti ovde

 

http://www.balkan-gaming.net/bplforum/index.php?topic=38897.msg347275#msg347275

 

trenutno imamo 13 igraca, igramo menager ligu znaci da sami birate ekipu sa kojom zelite igrat (naravno od ovih slobodnih jos) i isto tako sami birate igrace koji ce igrati u vasem izabranom klubu (opet od ovih slobodnih). posle mozete da pravite i tradove..

 

sistem je vrlo dobro razradjen, liga zanimljiva, igraju ljudi iz svih ex-yu zemalja

 

svima kojima je ideja interesantna dobrodosli 😊

 

prva sezona na ps4 se polako blizi kraju, a nova je vec pred vratima, zato ne cekajte sa prijavom, da vam neko ispred nosa ne odnese vas omiljeni nba klub 😊

 

lp

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NBA 2k18

da mi nije istekao psn plus mozda bi se i pridruzio..ali ovako jebat ga...

neuzima mi se psn plus samo zbog tog

 

to mi je uzasna mana sonya...sto nemozes igrat online da neplatis dodatno....

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k18

Pozdrav! Jel ima netko da igra igru preko neta, odnosno playground tj park ili pro-am?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
NBA 2k18

Ekipa prvi puta sam poceo igrati na ps3 nba2k18...pa sam skuzio da neke face uopce nisu sređene tipa šarić, sabonis, valentine...izgledaju isto tj celavi i univerzalna faca...pa me zanima moze li se to i kako popraviti? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k18

Mozes u editoru sam.Ili bolje nabavi ps4 :)

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NBA 2k18

Pokušao ali ne mogu mijenjati facu...ps4 je odličan ali morat cu jos malo pricekati.

8 godina
neaktivan
offline
NBA 2k18

Igra je na rasprodaji s popustom od cak 87% za pc.

 

Jel se isplati uzeti? Kakav je multiplayer?

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
NBA 2k18

evo ovako,igram karijeru i dosao sam u playoffs dobio sam 4-0 u seriji al posto ovi ispod mene sto se krizam s njima nisu zavrsili sad neznam skipat tu njihovu tekmu pa da idem dalje igrat,pa bi molio za pomoc ako ko zna i radi se o ps4 :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NBA 2k18
jale1471992 kaže...

evo ovako,igram karijeru i dosao sam u playoffs dobio sam 4-0 u seriji al posto ovi ispod mene sto se krizam s njima nisu zavrsili sad neznam skipat tu njihovu tekmu pa da idem dalje igrat,pa bi molio za pomoc ako ko zna i radi se o ps4 :)

 da, skipas samo tu rundu onda. nemoj slucajno stisnut skip playoffs. mozes npr stisnut na njihove tekme i samo skipat do kraja i onda nastavis igrat sa svojima.

5 godina
neaktivan
offline
NBA 2k18

jednostaavno nece da mi nigdje izbaci skip match da predjem u drugi krug da igram dalje(playoffs),posto sam dobio u seriji 4-0 i moram cekat oklahomu da zavrse seriju,udjem u njihovu tekmu i nema nigdje za skip...pa ako moze ko pomoc,radi se o ps4..hvala :)

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice