Neverwinter Online

poruka: 368
|
čitano: 60.280
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Neverwinter Online

Odskrolajte gore do mojeg predzadnjeg posta. Piše vam kako se zove domaći guild

 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Neverwinter Online

Jer igro jos ko ovo ? 

 

Stavio  sam skidati pa cemo probati dati sansu . Dali ima koji savijet oko klasa i opcenito in game :)  ? 

 

 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neverwinter Online
Vidio sam da si za drakeskang il kak se vec zive da je p2w , nije ni neverwinter daleko tako da sacuvaj si vrijeme i cancel download to vise nitko ne igra
11 godina
offline
Neverwinter Online

Dali itko igra ? 

 

Ja sam upravo poceo lvl 8 newbie , ako ima tko da malo objasni kako i sta ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Neverwinter Online

Steta sto je ova igra ovako nisko. Tko voli PvE (a igra je tesko PvE orjentirana, zaboraviti PvP), a ne zeli trositi pare, dusu dalo za igranje. Cak nije niti toliko p2w kao sto su ostale. Mislim, mozes olaksati par tisuca ojra da kupis sve, ali postoji i ingame valuta koju skupljas i koju mozes zamijeniti u onu -zen - koja se kupuje. Naravno, to ce potrajati dulje vrijeme. Postoje silne kampanje i valute. Postoji i VIP mjesecni status neki (ima neku sitnu prednost, ali ne veliku..).  Vjerojatno jedna od rijetkih, ako ne i jedina gdje mozes uzivati igrajuci f2p. Drndam ju i uzivam. Oliti, ganjam neke epic raidove nakon 6 mjeseci igranja bez ijedne uplacene lipe. Ali jos sam uvijek "leptiric"

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.12.2019 2:38 (SamoPitam3).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Neverwinter Online
SamoPitam3 kaže...

 Oliti, ganjam neke epic raidove nakon 6 mjeseci igranja bez ijedne uplacene lipe. 

 Neverwinter se može cijelo vrijeme igrati bez plaćanja. Ide malo sporije al nije neka razlika, pogotovo ako igraš PvE. Lovi double XP dane (odprilike svaka 3 mjeseca) pa možeš prije do jačeg oružja. Jedino moraš pazit ako imaš dosta questova gdje se izjednačava snaga protivnika sa tvojim levelom onda ako si povisiš previše level sa dupliranjem XP-a a nisi završio ove regularne questove da dobiješ jače oružje onda bez plaćanja zaglaviš(been there done that pa išla sve od početka). Ja sam na kraju odustala prije par mjeseci(igrala isključivo PvE) na Sharandaru zato što su svi živi bili tamo i lag je bio očajan. Doslovno se nije dalo igrat a kasnije mi se nije dalo ponovno downloadat. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
5 godina
offline
Re: Neverwinter Online
ddarknessfairyy kaže...
SamoPitam3 kaže...

 Oliti, ganjam neke epic raidove nakon 6 mjeseci igranja bez ijedne uplacene lipe. 

 Neverwinter se može cijelo vrijeme igrati bez plaćanja. Ide malo sporije al nije neka razlika, pogotovo ako igraš PvE. Lovi double XP dane (odprilike svaka 3 mjeseca) pa možeš prije do jačeg oružja. Jedino moraš pazit ako imaš dosta questova gdje se izjednačava snaga protivnika sa tvojim levelom onda ako si povisiš previše level sa dupliranjem XP-a a nisi završio ove regularne questove da dobiješ jače oružje onda bez plaćanja zaglaviš(been there done that pa išla sve od početka). Ja sam na kraju odustala prije par mjeseci(igrala isključivo PvE) na Sharandaru zato što su svi živi bili tamo i lag je bio očajan. Doslovno se nije dalo igrat a kasnije mi se nije dalo ponovno downloadat. 

 Auu. Gdje sam ja od Sharandara... Tamo sam davno zavrsio. Ja zavrsio vec i  posljednju mod kampanju (u prvom mjesecu bi trebala doci nova mapa). Sada odradjujem zaostatke, pogotovo onaj thunder nesto gdje stvarno treba puno grindati. Sa druge strane odradjena kampanja se da kupiti za 15ak dana ganjanja AD-a pa vazem trenutno. Ali kako sa vec poodmakao neda mi se trositi AD na to. Za padobrance, kampanja daje "boonse" sa kojima pojacavas lika. Mozes se i bez toga igrati, ali dosta znace. Posebno onaj najjaci gdje trenutno mozes samo 3 boda staviti, ako si odradio sve kampanje. Inace, ako je guzva na jednoj instanci mozes rucno otici na drugu. Ja nisam imao problema sa lagom. Bar ne ocajnih. Pojavi se tu i tamo koji, jer koliko sam citao serveri su u Americi. Nekada zna biti do losijeg hardware-a. Dosta znaci i ulazak u guild, jer dobijes "boon" od guilda. Ako se odlucis krenuti opet, samo reci pa da javim da te ubace, ako ne nadjes neki guild. Mislim, guild mi nije na max (20), jel'te :) . Mislim da nam je na 15. Ali je casual, tako da niko nikoga ne sili...

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2019 1:49 (SamoPitam3).
10 godina
offline
Neverwinter Online

Jel netko zna dal možda na The Maze engine kampanji ima neki glitch?

Odrađujem kampanje koje mi se prije nije dalo igrati i ne mogu se pomaknut na Maze engine chapter 4. Da otključam chapter 4 moram odradit "repel demons" za to treba 5 komada Tales of Adventure, imam dva komada al ne mogu dobit više. Probala sam igrat ponovno prva 3 chaptera al za to dobijem samo novac i xp. Od ostalih zadataka mi je dostupno samo ponavljajući "Defending the Sword Coast" iz kojeg bi po gamepediji trebala dobit svakih 24h jedan Tales of adventure al ja dnevno dobijem samo Alliance supplies. Jel neki glitch ili moram sto godina igrat da bi tu i tamo dobila koji svitak?

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.8.2020 21:53 (ddarknessfairyy).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice