Oblivion

poruka: 247
|
čitano: 78.109
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Oblivion

Jel neko ikad uspio proć Oblivion na najtežem nivou težine?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Oblivion

Nema šansone, pokušavam već 5-milionti put!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Oblivion

Nikada mi nije bilo jasno zašto bi itko pokušavao preči neku igru na najtežim postavkama (osim ako je mazohist hehehe)?!?

Nemam ja za to vremena niti živaca. Samo zaista dobre naslove prelazim na 'normal', a ako me samo zanima malo vidjet ugođaj/atmosferu i grafiku tada čak igram na 'easy'-ju.

Igre bi trebale biti zabava a ne tlaka i gubljenje živaca Namigiva

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
26 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Oblivion

probaj pokrenuti konzolu sa tildom, i upiši tgm i psb. nema više brige o healthu, magicki,spellovima...

usput, di mogu naći sluge u Chorrolu i di naći one glupe biljke kad vas expelaju iz mage's guilda?

imam još gomilu pitanja...

kako enchantati stvari? di mugu naći dovoljno velike soul gemove za scampove, deadre i slično? potrošio sam ono što sam imao.

di dovraga naći master's alcemy pribor?Smijeh

16 godina
offline
RE: Oblivion

ja sam uspio proći kad sam ju drugi put prolazio

pa evo nekoliko savjeta

 

moj lik je bio:

Name/Class: - / -
Race/Gender: Redguard / Male
Birthsign: The Warrior
Specialization: Stealth
Attributes: Intelligence, Strength
Major Skills: Alchemy, Mysticism, Restoration, Speechcraft,
   Sneak, Blade, Heavy Armor

Health/Magicka/Fatigue: 120/70/195
Max Level: 51
Encumbrance: 325

Abilities:
  - Adrenaline Rush (daily: effects below for 1 min.):
   -- Fortify Agility, Speed, Strength, and Endurance (50 pt. Self)
   -- Fortify Health (25 pt. Self)
  - Resist Poison (constant: 75 pt. Self)
  - Resist Disease (constant: 75 pt. Self)

Stats:
  INTELLIGENCE-35: Alchemy-25, Mysticism-25, Conjuration-5
  WILLPOWER-30: Destruction-5, Alteration-5, Restoration-25
  PERSONALITY-30: Illusion-5, Mercantile-15, Speechcraft-30
  AGILITY-40: Security-10, Sneak-30, Marksman-10
  SPEED-40: Athletics-15, Acrobatics-10, Light Armor-15
  STRENGTH-65: Blunt-15, Blade-35, Hand to Hand-5
  ENDURANCE-60: Block-5, Armorer-5, Heavy Armor-30
  LUCK-50

 

znam da se izbor skillova čini malo kontradiktoran, ali to sam izabrao zbog visokih početnik Health/Fatigue 120/195 i Encumbrance: 325 da možeš nositi puno stvari za prodavanje, Heavy Armor za bolju zaštitu, blade i sneak zbog razornog sneak attacka, alchemy zbog otrova i prodavanja napitaka, Restoration iz očitih razloga, Mysticism zbog hvatanja duša, da vidim neprijatelje kroz zidove i reflektiranja spellova

 

na toj težini po mom mišljenju najbolje je uzeti nekog klase thief/assassin, čisti spellcasteri su jedostavno preslabi i teško je preživjeti, pogotovo na nižim levelima, eventualno neki battlemage, a čisti warrior je također pri niskim levelima slabo upotrebljiv jer ispočetka jednostavno moraš izbjegavati borbu, eventualno 1vs1, također čim dobiješ mogučnost počni voditi čim više NPCa sa sobom na misije

 

a ako zbilja ne možeš nikako preživjeti, a ne želiš imati grižnju savijesti zbog korištenja narebi u konzoli, napraviš lika koji je dobar u illusionu, čim prije uđeš u mage guild, i kad dobiš illusion na 50 dobiješ mogučnost enchantanja chameleon spella u stvari, napraviš 5 komada odjeće s po 20% chameleona i imaš "legalni" god mod jer radiš što hoćeš budući da te nitko ne vidi

I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Oblivion

Ja nisam prelazio igru na težim levelima, samo se bavim allcemyom i spellovima. Usput, probajte upisati u konzolu coc testhall, preludo, ako nešto tražite, tamo ćete to sigurno naći. Imaju sve armore, sva oružja, skoro sve biljke, sve allcemy pribore(ne znam di to naći u igri bez cheatova), i što je najbolje, sve ključeve iz cijele igre. No nemojte pretjerati kao ja, pola sata će vam se ućitavati inventori. Inaće, zna tko koji Ayled ruin koji je vrijedan prekopavanja?

15 godina
protjeran
offline
Oblivion

daj ljudi oživite malo temu za ovu savršenu igru...!!!

ja je počeo neki dan opet igrat

nemogu se nadivit tom svijetu, koliko je detaljno napravljeno

sad malo više slušam kaj likovi pričaju...svakaj doznaš, trač parti ftw!

jučer odradio sma onaj quest dok se onaj kreten zatoči u vlastitoj slici...lol

našao sma jednog Gay-a ... glavna faca Fighters guilda je još...lol

ajmo pričajte svoje doživljaje i prijavljujte probleme i rješenja...

IGRAJ E JOŠ ŽIVA!!!

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
RE: Oblivion
probaj igrat online :D
15 godina
odjavljen
offline
Oblivion

Ja je tucem u zadnje vrijeme ponovno ko lud :D

 

Na pocetku sam bio knight, birthsign thief... ima to svoje :)

 

lik mi ima jaku opremu, sam jest jak, a oprema mi daje 100% chameleon i imam 100 stealht, nitko me necuje i nevidi, a kad ljapim nema mu ostat ziv :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Oblivion
dado16 kaže...
probaj igrat online :D

igra mi odlicna sam pitanje...Kako igrati online? postoji mod neki ili??

da nema NIKOLE TESLE mi bi danas televizor gledali u MRAKU
15 godina
neaktivan
offline
Oblivion

Eh kad se sjetim ove igre :)

Stvarno dosta dobra igra iako je patila od nekih nedostataka.

 

Meni osobno je igra bila jako, jako dobra.

Eh, koliko sam li samo sati potrošio igrajući ju...

 

Ali ne žalim, grafika predivna, otvoreni svijet, dosta mogućnosti, dosta questova...

Hm, stvarno bi ovo možda mogao ponovno zaigrati.

www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Oblivion

za sve koji vole Oblivion a nemaju OOO mod (Oscuro's Oblivion Overhaul) to je apsolutni must have

I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.7.2009 6:49 (ZC_Someone).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Oblivion

Prešao sam igru jednom bez ekspanzija i jednom s ekspanzijama te sam nekoliko puta igrao onak do pola; nekad malo više nekad manje, ovisi kako mi dosadi. Uglavnom skupio sam nekih barem 300 sati u Cyrodiilu, što mislim da i nije malo. Dovoljno je reći da sam pokupio mislim sve Nirnroote u igri.

Razer neću kupiti iz principa. Ne mare za arahnofičnu i ofidijofobičnu rulju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Oblivion
hrvatskafarkasevec kaže...
dado16 kaže...
probaj igrat online :D

igra mi odlicna sam pitanje...Kako igrati online? postoji mod neki ili??

da bio sam googlo i naisao na neki mod...i stvarno se moze igrat online, ja sam probao sebi namjestit al uvijek sam dobio neki error :(...pogledaj na youtube imas video kak igraju online

15 godina
neaktivan
offline
Oblivion

Je li netko mozda zna je li moze na mom kompu oblivion? (pod moj pc pogledajte)

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Oblivion

igrao sam to davno, 2006. uzeo tad najjacu grafulju x1900xtx 512mb bre i znam da mi je trzao ko lud na 1680*1050 ultra high 2xaa, uzasno zahtjevna igra iako sam imao tada najjacu graficku u svjetu (kao danas gtx295).

srbija breee
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Oblivion

koje modove koristite (armor , weapon itd)

 

i moze li je hd 4670 512 ddr3 i 4 gb rama vrtit na high

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Oblivion

radit će ti bez problema...

na med postavkama

ja igram s Bretoncem, brijem da je Mage, Lady birthsign... xD

daj baci koji screen od tog moda...

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Oblivion

trenutno nemogu ali bude uskoro koji screenshoot jer mi je main komp crko tj grafa pa cu je zamjenit sa hd 4670 ovo ja sa laptopa (mos mislit kako bi radilo na 256 mb VRAMACool)

 

ali uglavnom koristim modove za poboljsanje grafike ( beaming sunglare , real lava , clocks of cyrodiil , imersive interface itd a ti)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Oblivion

imam igru kakva je, čistu bez modova

al volio bi pokoji mod za uljepšavanje grafike iskoristiti

aj baci koji link...

zanima me mod koji bi u globalu poboljšao grafiku... nekaj u stilu real moda za crysis...

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Oblivion

Oblivion je legenda.

Sad ste me podsjetili ovom temom na njega...

Štos je u tome kaj nije još bil instaliran na ovom kompu s kojeg sad pišem, nego na starijem - na kojem još uvijek i je!

Baš sam ga upalil i vidim da je gore Oblivion, War3, PES 6, Toca Race Driver 3, Virtua Tennis 3, San Andreas itd...

Odma me hvata nostalgijaNamigiva

Naime radi se o starom dobrom Bartonu 2600+, 768mb ddr-a, GeCube 9550xt, Maxtor 80gb...

Pa se sjetim kud je nestal GeCube...?

 

No vratimo se Oblivionu, nisam ga imal prilike igrati s tim strojem sve na high, sad bi mogelCool

Druga stvar je da nisam odigral ni jednu od dvije ekspanzije.

Znači, dobar razlog za instalaciju... :)

 

Sejvse imam znači na starom kompu, krcat sam svime, sve full pređeno, problem je kaj samo malo zaboravil štoseve itd...

Znam samo da sam oblečen u Dark Brotherhood obleku i da putujem sa svojim vjernim Shadowmere-om.

 

E sad, početi iz početka...u vrijeme kad je vani tolko igara - teško

"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Oblivion

Ja sam prešao već 2 puta i sada opet prelazim.Jednostavno je predobra igra.Trenutno sam na zadnjem zadatku od Thieves Guilda.

 

Dali zna netko dali pstoji mod ili nešto da mogu izbjeći onu misiju od Dark Broderhooda Sanctuary?Baš mi se neda sve ubijati unutra,mogli bi mi zatrebati.

 

Jel uspio netko pobrat sve Nirnroote u igri,ja sam izgubio cijeli dan da bih ih pronašao 100.Dali zna netko šta se dogodi poslije kada mu ih donesem još deset,dali da novce ili napitak.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.7.2009 12:47 (Monte Christo).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Oblivion
kad ce izaci novi the elder scrools :(.....morrowind i oblivion sam vise puta presao..:/..
14 godina
neaktivan
offline
Oblivion

Na internetu piše da će izaći 2010.

 

Nadam se da će biti isti ako ne i bolji od Obliviona.

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Oblivion
ak bude isti opet sam zadovoljan...jedva cekam da pocnem igrat novi nastavak :)..i da svaki put kad je izaso novi nastavak elder scrools-a igrao sam s stekanjem(i presao :D)..nadam se da to necu dozivit s novim nastavkom :)
15 godina
offline
Oblivion

a ne da mi se više igrat, toliko puta sam je preša i igra da

je to boli glava, a opet me nekad uvati nostalgija za zaigrat...

definitvno best rpg

Najbolji osjećaj je upala mišića........
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Oblivion

evo na ovoj stranici imas na milijarde modova pa izaberi koji ti se sviđaCool

 

http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=oblivionmods.list

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Oblivion

Mene svako ljeto uhvati da igram Oblivion,samo i je sada bezveze što znam šta moram napraviti,sa 30 sati igranja već sam glavni u Fighters guildu, u Areni,uskoro i u Thieves Guildu,sada ću opet izgubiti par sati dok nađem onu špilju koju traži ona Mazoga u Bravilu meni se čini.

 

Koji je najjači armor ili oružje koje imate.Meni je najdraže sve od Ebony.

 

Doom Giver hvala na ovim modovima,pronašao sam šta mi treba.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.7.2009 13:27 (Monte Christo).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Oblivion

najjači armor i oružja su deadric ,iznimno dobrog demon izgleda i ogromne snage vjeruj miBelji se

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Oblivion

Ma znam ali mi je najljepši Ebony imam jedan Deadric štit koji vrijedi kao sva ostala oprema zajedno,čini mi se da sam ga dobio kod Peryite shrine,odbija 30% magije,za sada je to najjače šta im

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice