Omerta: City of Gangsters

poruka: 10
|
čitano: 5.011
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Omerta: City of Gangsters

Eto, od studia Tropico series najavljen je gangsterski RPG/RTS na jesen za PC i Xbox360.

Grafika baš i nije "up to date" ali u ovakvim igrama to nije niti bitno. Samo se prisjetite legendarnih Gangsters-a 1 i 2.

 

više inf:  

http://www.gamezone.com/products/omerta-city-of-gangsters/previews/e3-2012-omerta-city-of-gangsters-preview

http://www.eurogamer.net/articles/2012-05-17-omerta-city-of-gangsters-announced-for-pc-xbox-360

 

Trailer:

Screenshots:

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2012 12:25 (sylar951).
Moj PC  
1 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: Omerta: City of Gangsters

Podsjeca me na Mafiu iz više perspektive, vidit cemo kako ce radit....samo na traileru, kad ekipa trci izbanke di vec, doslovno trce jedno 10-20 centimetra iznad zemlje...al dobro..vjerovatno još sređuju igru...

 

Voznja i trcanje i hodanje ljudi mi je sve nekako isto, ukoceno...i kao da su svi na jedan kalup, al vidit cemo u finalnoj vrziji igre sta ce bit

12 godina
neaktivan
offline
Omerta: City of Gangsters

i to šta kažeš, igra je vjerojatno još u razvoju, treba ju ispolirat... a boga mi ova treća slika baš ga vuče na Mafiu I

ali kao što sam rekao i prije nije mi baš bitna grafika i neke vizualne greškice.. kod ovakvih igara jaka strana je addictive gameplay...

igra mi izgleda kao mješavina Mafije, Gangstersa i Jagged Alliancea zbog turn based combata...

vjerujem da ste mafiju svi zaigrali i prešli ali Gangsterse 2 vam preporučujem...

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2012 12:58 (sylar951).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Omerta: City of Gangsters

Eh ovo me sjetilo na Chicago 1930{#}

 

 

The quieter you become, the more you are able to hear | where there is a shell , there is a way (◣_◢) 伊凡992...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Omerta: City of Gangsters

gameplay trailer

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Omerta: City of Gangsters

Cekam igru...volim ovakav tip igre, a bas sa ovom temom..mafiom i nema puno igra, a kamoli kvalitetnih...nadam se da ce makeri tropica dobru igru nam donijeti:)

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
15 godina
offline
Omerta: City of Gangsters

Ne djeluje lose....  igra mi ide na listu iscekivanih naslova.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Omerta: City of Gangsters

I... Igra već odavno izašla ali tek danas sam ju isprobao...

Pa nije baš da me oduševila... Kao što mnogi review-ovi kažu igra ima potencijala ali sve skupa je to ispalo ispod svih očekivanja...

Nezz, puno bolji su mi bili Gangsters 2 {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Omerta: City of Gangsters

molim za pomoć u pronalasku patcha 1.07 koji popravlja glavnu priču na kojoj zapneš i ne ide dalje. svuda vidim da su riješili s tim patchom ali nigdje ne mogu naći download. pa ako netko može neka pomogne jer sam zapeo na pola igre

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Omerta: City of Gangsters

itko?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice