Overwatch (Blizzard studios)

poruka: 3.497
|
čitano: 381.160
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Promster kaže...

Kaj mislite o mapama u Overwatchu, općenito kakav posao Blizzard radi na tom području po vašem mišljenu? Koje su vam najdraže, a koje najomraženije?

 

Neke od meni najboljih su: Nepal, Eichenwalde, King's Row. Dok Oasis i Horizon Lunar Colony ne mogu smisliti. Ostale su sve tu njegdje, ima bolji i gorih, al ove koje sam ispisao se ističu (po dobrom il lošem).

 Sve mape su mi u redu, ali nisam baš fan Numbania i Gibraltara.

 

Control gamemode i njegove mape su mi nekako najdraže.

 

Neznam zašto ljudi ne vole Lunar, vidio sam tamo da je zbog toga što je to mapa koja najviše preferira attackere, ali imati jednu takvu mapu u rosteru koja u par postotaka daje prednost napadačima je sasvim normalno i po meni poželjno.

7 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Ovaj problem s Houston Outlawsima najbolje pokazuje koliko je Tracer zapravo miljama najvažniji heroj u igri.

 

Naime, oni nemaju dedicated Tracer igrača. To im u prvoj fazi nije toliko smetalo i uspješno su to anulirali odličnom Junk igrom, kemijom u momčadi i po njihovim navodima "nižom razinom igre nego u 2. fazi" što je na kraju rezultiralo i playoffom prve faze. Naime pod tom nižom razinom su mislili kako momčadi nisu bile još toliko dobro uigrane i kako su određene strategije mogle proći zbog nedostatka iskustva u igranju protiv njih, također Junk je u međuvremenu nerfan.

 

No, u 2. fazi Houston Outlawsi igraju razočaravajuće i postižu mnogo gore rezultate nego u prvoj fazi, a primarni razlog tomu ističu nedostatak one trick Tracer igrača. Njihovi DPS igrači Jake, Linkzr i Clockwork nisu Tracer igrači i preuzimaju tu funkciju po potrebi te na njoj najviše improviziraju. Muma i Bani u intervjuu ističu kako je to najveći trenutačni problem. Jake i Linkzr na svojem streamu i u intervjuu naglašavaju kako je teško sustići level kvalitete na Tracerici koji imaju one trickeri koji je igraju od početka igre (dvije godine), dok oni imaju jedva mjesec dana iskustva. Statistika potvrđuje njihove strahove - trio Outlawsovih DPS-a Jake, Linkzr i Clockwork su NAJGORI Tracer igrači u ligi.

 

U međuvremenu njihov coach na twitteru objavljuje kako oni netrebaju Tracer igrača i potpisuje ugovor sa FCTFCTN-om koji je tenk igrač.

 

Outlawsi su trenutno u raspadu....

 
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
D-wook kaže...
Tygaa kaže...

po prvi put u GMu D:

 Samo jedno pitanje, jel igraš na 144 HZ monitoru ili 60HZ?

 60hz

 

evo igrao sad gejm isto, protivnički tim 4.2k+ , trojica im trollaju gejm. tak da nije ni u gmu bolje baš, meni se posrećilo

 

uskoro ce se radit nekakva mini liga overwatch na balkanu, pa ako ste zainteresirani budem vam javio

 

hvala svima btw :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2018 1:32 (Tygaa).
15 godina
online
Overwatch (Blizzard studios)

The Untold Story of Brigitte [Overwatch Explained]

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Ovaj Overwatch competitive je zbilja teška zabluda. Neznam kakav to oni sustav vode, ali swingovi su malo preveliki i prečesti. Znači na početku sezone sam dosegao 3008, pao na 2550 i sad se vratio na 3000. Ne razumijem kako je moguće da kroz jednu sezonu imam swingove od skoro 500 sr. Doslovno match za matchom trollovi, throweri, idioti itd. da me sruše skoro do golda i onda odjednom počinjem dobivati masu smurfova, ljude koji komuniciraju i shotcallaju, ljude koji se grupiraju prije svake borbe i generalno igrače koji znaju što rade da bi me vratilo natrag u diamond.

 

Matchmaking treba postati transparentan i to što prije jer se zbilja iz ovakvih stvari nemogu izvući pozitivni zaključci.

 
0 1 hvala 0
15 godina
online
Overwatch (Blizzard studios)

Developer Update | Avoid as Teammate | Overwatch

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Slabo je to, samo 2 igrača na tjedan dana? Pa ja prijavljujem po 2 igrača po meču, a ne na tjedan dana wtf...

 

Mei i Reaper buffovi izgledaju dobro, možda ih uskoro vidimo u meti. Dva zasluženo mali nerf. Nerf Zenya za nas ispod mastersa i tako ništa ne mijenja jer mi desni klik ni ne koristimo, a još manje s njime nekoga uspijemo snajpati. Čak je još i bolje jer će se kao najslabiji support heroj manje i koristiti.

 

Gledao sam jučer playoofs druge faze, odlični mečevi, kako i priliči završnici. Fusion je nevjerojatnom igrom izbacio Spitfirea i skoro steamrollao Excelsior, ali umor nakon 7 zaredom odigranih mapa ih je sustigao. U kombinaciji sa prilagodljivim protivnikom i nekoliko neshvatljivih taktičkih odluka kao inzistiranje Flete na widowici kad je bio u potpunosti beskoristan i raspad Boomboxa na Zenyatti su doveli do velikog preokreta.

 

No, svaka čast Fusionu, odigrali su fenomenalno. Boombox je carryao protiv Spitfirea, no kasnije se je njegova igra raspala. Fragi je nekoliko puta preduboko dajvao što je bilo kažnjeno. Fleta je na momente razočarao. Najveće iznenađenje je Snillo koji je kao zamjena na Tracerici odigrao FENOMENALNU partiju. Mislim da oni trebaju početi razmišljati da ga presele u prvi napadački par zajedno s Fletom.

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Ja sam tek sad oformio nekakvo mišljenje o Moiri. I samo mogu reći da je odličan heroj, jako dobar healer pogotovo ako se igra triple tank. Ali mislim da ima joj je primary attack OP za jednog healera, damage je uredu, problem je range/domet. Po mom mišljenju je totalno neprirodno da te “zrake” ili kaj već jesu imaju takav domet. Nadam se da će se to malo tweakati s vremenom. Ali eto moram priznati da do sad nisam vidio nikog koji ima mišljenje isto ili barem slično mojem, i to mi je malo čudno ali eto...Možda je to samo moja brija.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Overwatch (Blizzard studios)
D-wook kaže...

Slabo je to, samo 2 igrača na tjedan dana? Pa ja prijavljujem po 2 igrača po meču, a ne na tjedan dana wtf...

 

Mei i Reaper buffovi izgledaju dobro, možda ih uskoro vidimo u meti. Dva zasluženo mali nerf. Nerf Zenya za nas ispod mastersa i tako ništa ne mijenja jer mi desni klik ni ne koristimo, a još manje s njime nekoga uspijemo snajpati. Čak je još i bolje jer će se kao najslabiji support heroj manje i koristiti.

 

Gledao sam jučer playoofs druge faze, odlični mečevi, kako i priliči završnici. Fusion je nevjerojatnom igrom izbacio Spitfirea i skoro steamrollao Excelsior, ali umor nakon 7 zaredom odigranih mapa ih je sustigao. U kombinaciji sa prilagodljivim protivnikom i nekoliko neshvatljivih taktičkih odluka kao inzistiranje Flete na widowici kad je bio u potpunosti beskoristan i raspad Boomboxa na Zenyatti su doveli do velikog preokreta.

 

No, svaka čast Fusionu, odigrali su fenomenalno. Boombox je carryao protiv Spitfirea, no kasnije se je njegova igra raspala. Fragi je nekoliko puta preduboko dajvao što je bilo kažnjeno. Fleta je na momente razočarao. Najveće iznenađenje je Snillo koji je kao zamjena na Tracerici odigrao FENOMENALNU partiju. Mislim da oni trebaju početi razmišljati da ga presele u prvi napadački par zajedno s Fletom.

 Fleta uopce ne igra u Philadelphiji...

7 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Promster kaže...

Ja sam tek sad oformio nekakvo mišljenje o Moiri. I samo mogu reći da je odličan heroj, jako dobar healer pogotovo ako se igra triple tank. Ali mislim da ima joj je primary attack OP za jednog healera, damage je uredu, problem je range/domet. Po mom mišljenju je totalno neprirodno da te “zrake” ili kaj već jesu imaju takav domet. Nadam se da će se to malo tweakati s vremenom. Ali eto moram priznati da do sad nisam vidio nikog koji ima mišljenje isto ili barem slično mojem, i to mi je malo čudno ali eto...Možda je to samo moja brija.

Jel ti što ideš na official forume? Pa od kada je Moira izašla se naveliko piše da je "OP", što je i Jeff potvrdio kad je izbacio popis najigranijih heroja po svim rankovima.  Moira se masovno igra upravo zbog toga što ima odličan healing, u redu damage i veliki survivability. Sve DPS-ove osim Junk-a i Reapera CQB 1v1 može pobjediti. Ja sam jednom riješio Roadhoga 1v1. Doduše on je falio 3 kuke zaredom, ali to ti dovoljno govori kako se Moira nikoga ne boji.

 

Ako jedna ekipa ima Moiru, a druga nema ni Moiru ni DVa to je u većini slučajeva gotov meč. Opet ponavljam, Moira i Mercy najbolji support par. Zeny, Ana i Lucio su ispod mastersa neupotrebljivi, eventualno Lucio na nekim mapama gdje može skupljati enviromentalse i u određenim kompozicijama uparen sa Moirom što zahtjeva komunikaciju.

 

Kad god vidim Anu ili Zenya u svome timu to je već negdje 70% šanse da ćemo izgubiti jer se oni nemogu pobrinuti za sebe, a ako ja kao Moira moram peelati za njih onda ostatak tima u međuvremenu bude rasturen jer su bez healinga. Ljudi kao nedostatak tog para ističu nepostojanje obrambenog ultimatea poput Sound Barrier ili Transendence, ali sam primjetio da je u soloq puno bolje imati sustainability i midfight mogućnosti nego reakcijske obrambene ultimateove. Moira i Mercy u paru bi trebali dobiti svaku borbu bez teamwipe ultimateova, a kada se oni dogode ide se na restart. Sound Barrier i Transendence previše puta failaju da bi se u njih puno uzdalo. Dovoljno je samo primjetiti koliko se ti ultimatovi koriste dok je 6v6. Rijetko, inače uvijek bude brojčana premoć neprijatelja kada ljudi popaju te ultimateove, a tada je bitka u većini slučajeva več gotova.

 

Genji dasha i riješi našeg Soldiera, pokrene Dragonblade i vidiš našeg Zenya kako pokreće Transendence. E jebiga, bez Soldiera nemamo više dovoljno damagea da završimo bitku. Naš Genji dragonbladea u protivnički tim, naš Lucio pokrene sound barrier, obuhvati sve osim Genjia. Saund barrier završi, Genji trejdan 1 za 1, totalna lakrdija. Koliko puta se dogodi da se popa Transendence ili SB, oni završe i apsolutno se ništa ne promijeni. U najboljem slučaju trejdaš 1 za 1 ultimate, ali ako oni na kraju pobjede taj teamfight to je svejedno fail.

 

Ništa to, ako igrate supporte ispod Mastersa, naučite igrati Mercy ili Moiru. Zeny, Ana i Lucio osim što imaju mnogo veći skill floor zahtjevaju i mnogo više koordinacije. Meta će se zasigurno promijeniti i možda netko do njih ponovno bude viabilan i za niže rankove, ali za sada to definitivno nisu.

 

Minneyar kaže...
D-wook kaže...

Slabo je to, samo 2 igrača na tjedan dana? Pa ja prijavljujem po 2 igrača po meču, a ne na tjedan dana wtf...

 

Mei i Reaper buffovi izgledaju dobro, možda ih uskoro vidimo u meti. Dva zasluženo mali nerf. Nerf Zenya za nas ispod mastersa i tako ništa ne mijenja jer mi desni klik ni ne koristimo, a još manje s njime nekoga uspijemo snajpati. Čak je još i bolje jer će se kao najslabiji support heroj manje i koristiti.

 

Gledao sam jučer playoofs druge faze, odlični mečevi, kako i priliči završnici. Fusion je nevjerojatnom igrom izbacio Spitfirea i skoro steamrollao Excelsior, ali umor nakon 7 zaredom odigranih mapa ih je sustigao. U kombinaciji sa prilagodljivim protivnikom i nekoliko neshvatljivih taktičkih odluka kao inzistiranje Flete na widowici kad je bio u potpunosti beskoristan i raspad Boomboxa na Zenyatti su doveli do velikog preokreta.

 

No, svaka čast Fusionu, odigrali su fenomenalno. Boombox je carryao protiv Spitfirea, no kasnije se je njegova igra raspala. Fragi je nekoliko puta preduboko dajvao što je bilo kažnjeno. Fleta je na momente razočarao. Najveće iznenađenje je Snillo koji je kao zamjena na Tracerici odigrao FENOMENALNU partiju. Mislim da oni trebaju početi razmišljati da ga presele u prvi napadački par zajedno s Fletom.

 Fleta uopce ne igra u Philadelphiji...

 E dobro si primjetio, mislio sam na Carpea...

7 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

I još samo da kažem onaj Gibraltar 2nd point mi je možda i najomraženiji point bilo koje mape. Ako se defenderi namjeste i kontroliraju high ground to je muka Isusova probiti se kroz njihovu obranu. Imaš 4 ulaza od kojih se svi mogu pokrivati sa high grounda. Defenderi mogu pokati, određuju kad će napasti i na koga, ono je užas. Još sam mislio da samo to nama scrubovima neide, ali gledajući OWL i pogotovo jučer Fusion-Excelsior vidio sam da je to univerzalni problem. Rađe napadati Hanamuru 2nd nego restartati za Gibraltar 2nd.

 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
D-wook kaže...

I još samo da kažem onaj Gibraltar 2nd point mi je možda i najomraženiji point bilo koje mape. Ako se defenderi namjeste i kontroliraju high ground to je muka Isusova probiti se kroz njihovu obranu. Imaš 4 ulaza od kojih se svi mogu pokrivati sa high grounda. Defenderi mogu pokati, određuju kad će napasti i na koga, ono je užas. Još sam mislio da samo to nama scrubovima neide, ali gledajući OWL i pogotovo jučer Fusion-Excelsior vidio sam da je to univerzalni problem. Rađe napadati Hanamuru 2nd nego restartati za Gibraltar 2nd.

 Da slazem se prelako je drzat taj drugi point uvijek kad wipeoutamo cijeli tim kazem svojim suigracima da odemo na vrata jer je prelako tamo ih drzat. Mozda da maknu ona velika vrata iz sredine mozda bi to rjesilo problem kao sto su kod Eichenwalda na zadnjem pointu maknuli vrata i stavili da se zatrpa sa kamenjem.

9 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

:) idemo idemo

 
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Tygaa kaže...

:) idemo idemo

Svaka čast! Ovo je već veoma impresivno

10 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Tygaa kaže...

:) idemo idemo

 Koji su tvoji mainovi?

9 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

najbolje igram moira mercy i lucia.

na smurfu anu i zena igram.

 

https://www.overbuff.com/players/pc/tyga001-2280?mode=competitive statsi

 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Overwatch (Blizzard studios)

Bit će opet event na Kings Row:

Overwatch Mission Archives | King’s Row Uprising

 

4 Most ANNOYING Brigitte Tactics - Overwatch Tips & Tricks

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
TomoR kaže...

Bit će opet event na Kings Row:

Overwatch Mission Archives | King’s Row Uprising

 

4 Most ANNOYING Brigitte Tactics - Overwatch Tips & Tricks

 Jadno , šta stvarno nisu mogli nešto novo smisliti ???

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
13 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
morbida kaže...
TomoR kaže...

Bit će opet event na Kings Row:

Overwatch Mission Archives | King’s Row Uprising

 

4 Most ANNOYING Brigitte Tactics - Overwatch Tips & Tricks

 Jadno , šta stvarno nisu mogli nešto novo smisliti ???

A malo jeste, da. Svi ti eventovi osim Junkenstein's Revenge su mi dosta loši, taj Uprising sam isto samo jednom probao i nikad više taknuo. A ovo ponavljanje eventova nas nebi trebalo iznenađivati pošto su i sami rekli da će ih ponavljati i poboljšavati umjesto da smišljaju nove.

10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Ovaj matchmaking im je stvarno u k. Dva dana ne mogu pobijediti sve laki porazi onda dva dana ne mogu izgubiti sve lake pobijede. Ide mi na zivce sto rijetko kad moj play utjece na game.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Overwatch (Blizzard studios)

[NEW SEASONAL MISSION] Retribution | Overwatch

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Jučer Dragons vs Fuel. Svi se nadali da će Dragonsi konačno ostvariti svoju prvu pobjedu protiv drama Fuela, ali mislim da im je ova postava još gora nego prijašnja. Niti jedan igrač koji je jučer igrao nije uopće bio u momčadi u prvoj fazi, tako da neznam zašto su komentatori predviđali pobjedu Dragonsa. Effect ih je sam rastavio, AKM je u redu DPS igrač i treba istaknuti povratak Harryhook-a za kojeg je KyKy rekao da ga više nikada neće koristiti i Seagulla na off tenku- DVa. Od Dragonsa premijerni nastup je imala Geguri, prva ženska pro igračica u OWL, a dobrom igrom na Genjiu se je istaknuo Ado. Daemin je nekako sumnjiv na Tracerici, ali recimo da ovoj novoj postavi treba pružiti šansu da se uigraju i da pokažu što znaju.

 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
TomoR kaže...

[NEW SEASONAL MISSION] Retribution | Overwatch

 1:17 budući novi heroj ?

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
15 godina
online
Overwatch (Blizzard studios)

Overwatch RETRIBUTION Explained - Comic & Event Lore

 

Overwatch Retribution: New Archives Event Teaser & Comic Full Overview

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
online
Overwatch (Blizzard studios)

Overwatch Seasonal Event | Overwatch Archives

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
online
Overwatch (Blizzard studios)

Overwatch Retribution Skins & Cosmetics [Archives Event]

 

Huge Reaper Buff + D.VA Nerfed [New Overwatch Patch]

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.4.2018 22:51 (TomoR).
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
online
Overwatch (Blizzard studios)

Ne kuzim, jesi ti placen od tog Your Overwatcha i slicnih sranja da linkas svaki njihov video bez ijedne popratne rijeci?

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
online
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Minneyar kaže...

Ne kuzim, jesi ti placen od tog Your Overwatcha i slicnih sranja da linkas svaki njihov video bez ijedne popratne rijeci?

 Ne, ali smatram da možda zanima ljude koje se promjene događaju u igri. Videi su uglavnom kratki i brzo objašnjavaju.

 

Vidim da se tebi ne sviđa i da me mrziš zbog toga, ali šta ću, to je Internet...

 

Slobodno me stavi na Ignore, pa nećeš vidjeti ništa od toga.

15 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Iskreno meni je fora to što stavljaš 

 

Više ne igram uopće, s tim da otvorim po par sati svaki put kad dođe nova mapa ili novi heroj, a ovako sam informiran s tvoje strane (indirektno) 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice