Path of Exile

poruka: 854
|
čitano: 201.165
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

Pa dobro i to je to. Osim toga mineovi su mrtvi. DOk sa trapovima mozes sve zivo u igri radit, plus Tinkerskin jedoslovno must za trapere. 

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Path of Exile
Gam3r kaže...

Pa dobro i to je to. Osim toga mineovi su mrtvi. DOk sa trapovima mozes sve zivo u igri radit, plus Tinkerskin jedoslovno must za trapere. 

 nisam još trapera igrao je rnevolim skillove sa cooldown-om al novu ligu bi baš mogao probat, čini mi se fora ovi novi fire trapovi

US server keke013#2101
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

ja sam ih igrao vise puta i odlicni su. Imao sam u planu poceti sa traperom ali vidjet cu. Definitivno cu igrati minimalno jednog trappera ove sezone posto ima gro novih skillova.

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

Nova sezona je tu. Jako mi se svida koncept. Iz prvog pokusaja sam uspio natjerati sasvim slucajno Incursion do kraja i uzu put na ne znam koju foru upgradat gem sobu na tier 3. Dobio svasta dobroga. Svida mi se liga i jako je zabavna za razliku od prosle. Trenutnom lvlam Occulist-icu. Koji si vasi planovi?

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Path of Exile
Gam3r kaže...

Nova sezona je tu. Jako mi se svida koncept. Iz prvog pokusaja sam uspio natjerati sasvim slucajno Incursion do kraja i uzu put na ne znam koju foru upgradat gem sobu na tier 3. Dobio svasta dobroga. Svida mi se liga i jako je zabavna za razliku od prosle. Trenutnom lvlam Occulist-icu. Koji si vasi planovi?

 eto mene do act5, nemam baš vremena za igrat al sam do sad 3 incursion-a odigrao 2 do kraja i u jednom mi je boss ostao nepovezan a nisam imao explosion room.

uglavnom sastavio sam nekakav arc sabo miner build https://pastebin.com/f7AQ2ded za sad se čini ok.

 

Edit: typo

US server keke013#2101
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2018 7:43 (keke13).
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

Fino. Ja sma vise puta probao GC minera i odlican je ali nije mi sjeo. Trenutno rokam Dark Pact Occulista i fino ide. Zavrsio par Incursion bosseva, dobio fine corrutione i tako to. Jako mi se svida liga, ali i ja nazalsot nemam toliko puno vremena za igranje. Sva sreca pa dugo traje sezona :)

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Path of Exile

uff zakon.. 4 white-a!!! meni se još nije posrećinlo sa corruptom! al zato sam dobio tier3 currency!! uglavnom brdo orbova

ma ni ja baš nemam previše vremena.. tek act 8 a ko šta kažeš ima 3 mjeseca...

US server keke013#2101
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Path of Exile

Nova sezona počinje za par dana. Nemam pojma kaj bih igrao. Zadnja je bila ona mini liga od 20 dana sa kinetic blast wanderom. Ostao mi još jedan achievement za izvršit pa ću vjerojatno napravit nekog dischargera. Budem još vidio za klasu.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
Zao mi je sto zbog obveza cu vjerojatno propustiti sljedecu sezonu. Izgleda fenomelano i ono totalno sam u bedu kad znam da nemrem igrat.
Reworkovi i novi genovi izgledaju super. Heraldi su mi skorz bezveze ali ajde mizds bude nesto od toga...
The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Path of Exile

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2200766

 

nerfs and buffs

 

očekivani trap nerf

neočekivano sunder nerf

US server keke013#2101
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Path of Exile

Ajmo ekipa dajte neke dobre buildove za njubaru...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Path of Exile
Friday kaže...

Ajmo ekipa dajte neke dobre buildove za njubaru...

 

Path of Exile se moze zvati i Path of Health...ostalo je oprema...

 

a kad smo kod opreme, duelist sa reflectionom je ubistacan....

žene ga vole
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2018 11:03 (Gorstak79).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Path of Exile
Gorstak79 kaže...

Path of Exile se moze zvati i Path of Health...ostalo je oprema...

 

 

 

Ovo je nazalost istina.

BTW - imam super build u standardu i sad kod zadnjeg update-a mi resetiraju skill tree (a bas sam htio igrati). Skoro sam monitor bacio kroz prozor...

Freak Show Inc.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
Meni je zao sto ne stigne igrati puno Delve jer se liga super zanimljiva, ali Bebach #1 ima prioritete :)
Uspio sam odigrati Necroa do low lvl mapa. Novi staff Soulwrest sa Phantasam on kill je boleano dobar. Ako niste probajte, jako je fora i dmg je bolesno dobar.
The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Path of Exile
Friday kaže...
Gorstak79 kaže...

Path of Exile se moze zvati i Path of Health...ostalo je oprema...

 

 

 

Ovo je nazalost istina.

BTW - imam super build u standardu i sad kod zadnjeg update-a mi resetiraju skill tree (a bas sam htio igrati). Skoro sam monitor bacio kroz prozor...

 Hahahahahaha, kako mrzim kad mi reset skill tree, zaboravim di sam sta stavio.

 

Je HP je super vazan u igri, treba sve trpati u HP.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
10 godina
offline
Path of Exile

hype!!!!

 

https://www.pathofexile.com/betrayal

 

jedva čekam

US server keke013#2101
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

Meni nije bas sjela nesto ideja lige. Bumo vidli...

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Path of Exile

S obzirom da danas počinje nova liga evo jedan moj build u PoB-u

https://pastebin.com/yVHY8cVZ

 

Uglavnom.. Arc trap sabo.

bacite oko koga zanima mislim da je ok kao starter, svi prijedlozi dobrodošli jer

vjerojatno još treba optimizacije.

US server keke013#2101
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

ja cu poceti sa Winter orb CoC-om. Elementalist ili Occulist, jos cu razmisliti... Ako ne bu islo onda cu nesto drugo.. Htio bi 24 chalenga skupit, zadnjih par liga mi se nije dalo/nisam stigao pa ono...

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Path of Exile

Kako me ova igra izludjuje, to nije normalno. Zasto je tako skrta na boljim orbovima?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Path of Exile
Friday kaže...

Kako me ova igra izludjuje, to nije normalno. Zasto je tako skrta na boljim orbovima?

 a jbga sreća.. mom frendu nije cijelu ligu ni jedan ex pao.. možda će bit bolje sljedeću

ja sam pak imao ogromnu sreću sa dropovima ovu ligu.. kaom heart, iz prve corrupt point blank na skirmish

+2 cold gem corrupt na frostferno, i nakrafto pun k...c ES body-a 6link sa preko 500 es

 

e da.. nova liga se čini zanimljiva

US server keke013#2101
16 godina
odjavljen
offline
Re: Path of Exile
keke13 kaže...
Friday kaže...

Kako me ova igra izludjuje, to nije normalno. Zasto je tako skrta na boljim orbovima?

 a jbga sreća.. mom frendu nije cijelu ligu ni jedan ex pao.. možda će bit bolje sljedeću

ja sam pak imao ogromnu sreću sa dropovima ovu ligu.. kaom heart, iz prve corrupt point blank na skirmish

+2 cold gem corrupt na frostferno, i nakrafto pun k...c ES body-a 6link sa preko 500 es

 

e da.. nova liga se čini zanimljiva

 

Vidi, ja nisam igrao bas puno. Ali u 320 sati igre mi je jedan jedini pao. Pa koji kurac??

Freak Show Inc.
10 godina
offline
Path of Exile

jbga kod mene je preko 1600h s tim da igram za dvoje (igra i žena pa moram i za nju skupit/kupit opremu)

mogu ti reć dvije stvari... nikad se ne oslanjaj na drop

1. craft opreme koja je meta (es armor, helm, shield ili shaper/elder ringovi i amulet...) s tim da za polovit kraftanje u detalje je poprilično

komplicirano.. (treba dosta znanja o base itemima onda ilvl pa shaper ili elder pa koji kraft... delve, essence..) uglavnom komplicirano ali jako isplativo

2. farmanje - tu ima nekoliko opcija ovisno koliko imaš živaca. lowlvl delve za fosile je po meni možda i najisplativije i najmanje dosadno,

ili t15 tower za nurse ili po meni najgore trenutno lowzone reaserch farming za scarabe ili pure breachstone (dosadno za popi...t ali isplativo)

 

za spomenut: shejpan atlas za farmanje mapa, farmanje mapa za karte (tipa labratory za kartu profesor), farmanje normalne atziri, labirint za enchantment...

 

ima more toga i uglavnom šta ljudi griješe je šta rade sve i ne koncentriraju se na jedno (ako želiš brzo do love)

inače pičiš po svome i btk ako to se neda farmat nego samo igrat.

 

ja sebe smatram casual (nisam ubio uber eldera) a trenutni lik mi ima oko 30ex opreme (keke_elet)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/keke13/characters

US server keke013#2101
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

Ele hit totems? Bome si hardcore ja bi reko prije. Ova i prosla liga je za mene cisti uzas bio. Nis nisam postigo, sve kaj sam poceo sam do 80-og lvla dropao jer nisam bio zadovoljan ili mi je dosadilo... Nadam se da cu iducu ligu malo vise uspjeti odigrati i da cu napokon malo end gamea rokati kako spada, a ne tu i tamo koja end game mapa kako to inace ide...

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Path of Exile
Gam3r kaže...

Ele hit totems? Bome si hardcore ja bi reko prije. Ova i prosla liga je za mene cisti uzas bio. Nis nisam postigo, sve kaj sam poceo sam do 80-og lvla dropao jer nisam bio zadovoljan ili mi je dosadilo... Nadam se da cu iducu ligu malo vise uspjeti odigrati i da cu napokon malo end gamea rokati kako spada, a ne tu i tamo koja end game mapa kako to inace ide...

 

Ja sam tek lvl70 u ovoj ligi jer sam prakticki poceo pred koji dan. Ali cim liga zavrsi nastavljam u standardu, hocu napokon porjesavati neke jace mape. Sa proslim likom sam tek do T13 stigao

Freak Show Inc.
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

ja imam preko 1500 sati a najvise solo kaj sam ikad igrao je t13-t14. jednostavno imam uzasnu naviku da mi likovi uzasno brzo dojade te brzo droppam likove. Nadam se da cu iduce sezone uzeti jednog i samo s njim igrati. Budemo vidjeli...

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Path of Exile
Gam3r kaže...

Ele hit totems? Bome si hardcore ja bi reko prije. Ova i prosla liga je za mene cisti uzas bio. Nis nisam postigo, sve kaj sam poceo sam do 80-og lvla dropao jer nisam bio zadovoljan ili mi je dosadilo... Nadam se da cu iducu ligu malo vise uspjeti odigrati i da cu napokon malo end gamea rokati kako spada, a ne tu i tamo koja end game mapa kako to inace ide...

 

Gam3r kaže...

ja imam preko 1500 sati a najvise solo kaj sam ikad igrao je t13-t14. jednostavno imam uzasnu naviku da mi likovi uzasno brzo dojade te brzo droppam likove. Nadam se da cu iduce sezone uzeti jednog i samo s njim igrati. Budemo vidjeli...

 Da to da ti lik brzo dosadi može bit problem jer po meni je bolje uložit sve u jednog lika nego u više njih jer

onda ni jedan nije zgiran kako treba. ja obično po sezoni 1-3 lika ovisno koliko mi se igra. i ovu sam kreneo sa arc trap ali

žena je igrala arc totem pa sam njoj skoro svu opremu dao jer su jako kompatibilni.

 

ma ne smatram se ja hardcore jer mi do mapa treba 3-7 dana na početku lige jer sam dosta u gužvi sa poslom + ostale obveze

opet kažem po meni je najčešći zajeb šta ljudi nađu build sa x milijardi dps-a pa ga krenu igrat a kad malo bolje pogledaš

opremu košta 100-500ex ili više, nakon toga ostanu razočarani jer nisu postigli željeni efekt i onda odustanu.

npr. kad vidiš build sa toombfist a samo one koštaju cca 5-10 ex. a da ne govorimo o 6-7 abisal jewel-a po par ex svaki i onda

još napišu odličan starter build..

 

meni je nekako uvijek u glavi vidjet koliko su neke moje mogućnosti i po tome si i radim build.

u zadnje vrijeme sve više ih sam slažem pa ako zapnem pogledam neke smjernice ili koji unique ljudi

koriste jer ko će ih znat svih cca 850.

 

e da je Elemental hit totemi sam koristio i ful je zabavan build ko može toteme igrat.

 

trenutno jedva čekam izmjene za "hand cast" (WTF) i kako su rekli kompletnu preradu spellova

US server keke013#2101
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

Ma ne znam vise iskreno. Igram redovito od Prophecy-a. Jedna od omiljenih liga mi bila Essense gdje sam imao neunistivog lika koji je tankao solo t15 bosseve kad sam sa frendom halao. Zadnjih par sezona mi je uzas, sto raznovrsnosti sto samog gameplay-a. Volim igrati neobicne i lude buildove koji su drugacji. Zadnjih par sezona mi se ne svida jer je jednostavno previse toga ugurano u njih i jednostavno mi nije to to vise. Nadam se da cu malo vise uspjeti igrati u iducoj sezoni. Krenut cu vjerojatno sam Soulrend Tricksterom i vidjeti kamo ce me odvesti sve to. U svojih ohoho sati nisam jos nijednom igrao neki svoj build bez oslanjanja na build guidove. Jednostavno nisam sposoban za tako nesto, a par pokusaja ostalo je uzasno bezuspjesno. Veselim se iducoj sezoni i nadam se da cu igrati samo jedonog, uvrh glave dva lika.

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Path of Exile

Pojavio mi se jos jedan "remove only" tab sa mapama u stashu. To su sad vec 2 viska

BTW - jel ima informacija kad planiraju atlas migrirati?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
Blago tebi ako imas dva. Ja imam jedno 100-ak remove only tabova :D
The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice