PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.289.107
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
9 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Preko vikenda sada igrali ovu novu mapu sanhok na test serveru, ajme meni kao da igraš drugu igru, sa tom mapom PUBG dobiva puni smisao, ono što je trebao biti od samog početka. Znači nas 4 iz ekipe skočimo nebitno gdje, nalutamo u 3 minute sve što bi trebali imati i konstantno akcija akcija akcija, prva 2 kruga kreću već u roku od 2 minute ostali manji krugovi za manje od minute, manje područje, non stop nailazili na ekipe, non stop fajtovi. Baš je nakon dugo vremena bilo gušt za igrati, skraćeno vrijeme igre za 10 minuta ma sve je odlično na 4x4 mapi. Sami koncept 8x8 mape je pogrešan jer igra je zamišljena da je igra 100 igrača na serveru ali developeri nisu išli na to da 50 igrača skoči na fajtove i u prvih 3-5 minuta zagine pola igrača i onda ako prije kraja gejma vidiš nekoga budeš sretan, loot za 4 igrača traje predugo i onda krugovi idu pre sporo i baš je postalo dosadno, zato su ovi iz fornitea bili pametni i odma na 100 igrača stavili manju mapu i imaju puno zabavniju igru, ja je ne igram ali koliko je već ljudi prešlo sa pubga na fornite i kazu da je 10x zabavnije. Kad dodje ova 4x4 mapa, erangel i miramar padaju u zaborav sto se mene tiče. Jer 4x4 mapa je čudo za igrati i takav je pubg trebao biti otpočetka...

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.5.2018 14:37 (BeLLicus).
Moj PC  
3 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
BeLLicus kaže...

Preko vikenda sada igrali ovu novu mapu sanhok na test serveru, ajme meni kao da igraš drugu igru, sa tom mapom PUBG dobiva puni smisao, ono što je trebao biti od samog početka. Znači nas 4 iz ekipe skočimo nebitno gdje, nalutamo u 3 minute sve što bi trebali imati i konstantno akcija akcija akcija, prva 2 kruga kreću već u roku od 2 minute ostali manji krugovi za manje od minute, manje područje, non stop nailazili na ekipe, non stop fajtovi. Baš je nakon dugo vremena bilo gušt za igrati, skraćeno vrijeme igre za 10 minuta ma sve je odlično na 4x4 mapi. Sami koncept 8x8 mape je pogrešan jer igra je zamišljena da je igra 100 igrača na serveru ali developeri nisu išli na to da 50 igrača skoči na fajtove i u prvih 3-5 minuta zagine pola igrača i onda ako prije kraja gejma vidiš nekoga budeš sretan, loot za 4 igrača traje predugo i onda krugovi idu pre sporo i baš je postalo dosadno, zato su ovi iz fornitea bili pametni i odma na 100 igrača stavili manju mapu i imaju puno zabavniju igru, ja je ne igram ali koliko je već ljudi prešlo sa pubga na fornite i kazu da je 10x zabavnije. Kad dodje ova 4x4 mapa, erangel i miramar padaju u zaborav sto se mene tiče. Jer 4x4 mapa je čudo za igrati i takav je pubg trebao biti otpočetka...

Meni se također više sviđa koncept manje mape (4x4 je baš taman). Jedva čekam :)

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

GUIDE: Best GRIP for the SKS (Some grips should NOT be used at all) - PUBG

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Neznam dal' ste čitali, bit će navodno nekih FPS poboljšanja uskoro: LINK

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
BeLLicus kaže...

Preko vikenda sada igrali ovu novu mapu sanhok na test serveru, ajme meni kao da igraš drugu igru, sa tom mapom PUBG dobiva puni smisao, ono što je trebao biti od samog početka. Znači nas 4 iz ekipe skočimo nebitno gdje, nalutamo u 3 minute sve što bi trebali imati i konstantno akcija akcija akcija, prva 2 kruga kreću već u roku od 2 minute ostali manji krugovi za manje od minute, manje područje, non stop nailazili na ekipe, non stop fajtovi. Baš je nakon dugo vremena bilo gušt za igrati, skraćeno vrijeme igre za 10 minuta ma sve je odlično na 4x4 mapi. Sami koncept 8x8 mape je pogrešan jer igra je zamišljena da je igra 100 igrača na serveru ali developeri nisu išli na to da 50 igrača skoči na fajtove i u prvih 3-5 minuta zagine pola igrača i onda ako prije kraja gejma vidiš nekoga budeš sretan, loot za 4 igrača traje predugo i onda krugovi idu pre sporo i baš je postalo dosadno, zato su ovi iz fornitea bili pametni i odma na 100 igrača stavili manju mapu i imaju puno zabavniju igru, ja je ne igram ali koliko je već ljudi prešlo sa pubga na fornite i kazu da je 10x zabavnije. Kad dodje ova 4x4 mapa, erangel i miramar padaju u zaborav sto se mene tiče. Jer 4x4 mapa je čudo za igrati i takav je pubg trebao biti otpočetka...

Mapa je ok ali još uvijek daleko iza Erangel.

To je jedna velika šuma/đungla po kojoj su razbacane jedne te iste drvene kućice. Akcija samo po tim šumama i kućama razbacanim u šumi, premalo u vojnim bazama.

Zabavno ti je bilo igrat jer su testno u svaku kuću stavili super loot,3 skopa, hrpu oružija, tako ostavit nema smisla jer ce za par dana dosadit.

PUBGu fali manja urbana-city mapa, moje mišljenje.

15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Novi patch na test serveru:

https://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/1648759816031158998

 

Osim kozmetike, Vector može "primiti" sad i neke druge grip-ove, smanjen recoil na prvom metku na M16 te malo smanjena učinkovitost Choke/Duckbill na šoticama

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Putn1k kaže...

Neznam dal' ste čitali, bit će navodno nekih FPS poboljšanja uskoro: LINK

Lik ima 0-10 fps vise na 1080Ti. Kad postignu 0-60 fps vise na 1060 onda mozemo pricat o fps poboljsanju.

Poserem im se u usta s njihovim poboljsanjima.

8 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

da dobijes 60fpsa vise na 1060tki ? ....koliko god igra imala problema mislim da ne postoji ta optimizacija gdje ces ti iz 1060tke softverski dobit transformaciju na 1080 lol

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sseennoonn kaže...

da dobijes 60fpsa vise na 1060tki ? ....koliko god igra imala problema mislim da ne postoji ta optimizacija gdje ces ti iz 1060tke softverski dobit transformaciju na 1080 lol

 To se zove optimizacija , sto znaci i da 1080 ce dobiti više fpsa.... 60 fpsa vise je nemoguce ali bar 20 fpsa da izvuku, bilo bi super

battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Igra ima nikakve teksture ono igra je smece gdi ne iscrtava travu na udaljenosti vecoj od stotinjak metara. Imas igre na trzistu koje daju bolju grafiku i ljepsu sa vise frejmova tak da ne ocekujem frejmove ko na 1080 nego frejmove kak spada a analogno s tim bi i 1080 dobila onda jos valjda 100 frejmova.

Dodali oni 60 ili 600 frejmova u igru ta igra bude i ostaje smece za sve vijeke vjekova jer je netcode uber smece. Igra je zabavna i zato je svi igraju ali je smece.
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
dado16 kaže...
sseennoonn kaže...

da dobijes 60fpsa vise na 1060tki ? ....koliko god igra imala problema mislim da ne postoji ta optimizacija gdje ces ti iz 1060tke softverski dobit transformaciju na 1080 lol

 To se zove optimizacija , sto znaci i da 1080 ce dobiti više fpsa.... 60 fpsa vise je nemoguce ali bar 20 fpsa da izvuku, bilo bi super

 ma i 20 FPS-a više je čudo ako dobiješ, recimo da sad imaš 60-80 to ti je 25-30% boosta i teško da će tolko dići.

 

Vjerovatno će samo napraviti stabilniji framerate, tako da ti ne padne na 40 u Jasnaji. Jer što ti znači ako imaš prosjek od 70 frameova ako u jednom momentu imaš 140, a u drugom 30.

15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...
dado16 kaže...
sseennoonn kaže...

da dobijes 60fpsa vise na 1060tki ? ....koliko god igra imala problema mislim da ne postoji ta optimizacija gdje ces ti iz 1060tke softverski dobit transformaciju na 1080 lol

 To se zove optimizacija , sto znaci i da 1080 ce dobiti više fpsa.... 60 fpsa vise je nemoguce ali bar 20 fpsa da izvuku, bilo bi super

 ma i 20 FPS-a više je čudo ako dobiješ, recimo da sad imaš 60-80 to ti je 25-30% boosta i teško da će tolko dići.

 

Vjerovatno će samo napraviti stabilniji framerate, tako da ti ne padne na 40 u Jasnaji. Jer što ti znači ako imaš prosjek od 70 frameova ako u jednom momentu imaš 140, a u drugom 30.

 i na to bi pristao....stabilniji framerate, a ne da kad prodem kroz 5 gradova u svakom drukciji framerate....Dovoljno mi i 60 fpsa al stabilno, ko u siegu, gdje god da dodes na mapi uvijek je 60 jbnih fpsa...

battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Njihova optimizacije je da maknu pola zgrada ali to nije optimizacija nego micanje kontenta. Engine nije napravljen za takvu igru i mogu oni pretakat iz supljeg u prazno ali nemres protiv ogranicenja engine-a koji je ocito ogranicen. Rade isto sranje ko oni glupani kaj rade DayZ, pretacu iz supljeg u prazno umjesto da kupe posteni engine i naprave igru kak spada, nije da nemaju love. Mogli bi komotno kupit engine koji moze to kaj njima treba i napisat igru kak spada. Imaju milijune i milijune te si mogu priustit jos jedan dev studio koji bi pisal igru na novom engine koji bi radil kak spada.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.5.2018 12:40 (NEW_MAN).
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
NEW_MAN kaže...

Njihova optimizacije je da maknu pola zgrada ali to nije optimizacija nego micanje kontenta. Engine nije napravljen za takvu igru i mogu oni pretakat iz supljeg u prazno ali nemres protiv ogranicenja engine-a koji je ocito ogranicen. Rade isto sranje ko oni glupani kaj rade DayZ, pretacu iz supljeg u prazno umjesto da kupe posteni engine i naprave igru kak spada, nije da nemaju love. Mogli bi komotno kupit engine koji moze to kaj njima treba i napisat igru kak spada. Imaju milijune i milijune te si mogu priustit jos jedan dev studio koji bi pisal igru na novom engine koji bi radil kak spada.

 pa sad imaju milijune, ali kad su počeni su imali jako malo para. Radilo je oko 30 ljudi na igri u početku. Sad radi 130. Jednostavno prije nisu imali animatore za vaulting koji su si sad priuštili i sl.

 

Unreal 4 je sam po sebi imao ogromne probleme sa optimizacijom i još danas ima kolko vidim. The Squad isto radi ko gnoj svaki put kad nešto mjenjaju, a pogotovo prvih godinu dana gdje ni jedan AMD nije mogao imati više od 25 framea. I to nije bio problem u igri, nego baš u tome što je Engine slabo optimiziran.

11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Smece,smwce,smece ali je uber zabavna.Odluci sta je igra.Opcenito ljudi koji kazu da je neka igra smece,takvi je ne igraju.
8 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Sve to stoji ako su dropovi koji ne bi trebali biti. Ja imam 1070  i fps mi je  u vecini slucajeva  oko 100...max 144(pretpostavljam da ne ide iznad jer nikad nisam vidio da je nznm 145-150fpsa) pa makar i na sekundu) . Ofc  na mjestima vise ljudi zgrada itd padne ispod 100 al rijetko mi kad padne na 30.. Al da netcode ne valja itd je istina sve 5. X puta su me ubili valjda telepatijom i imaju godmode kad ga otresem sacmom   u facu sa pol metra...al jbg sumnjam da ce ikad bit to rijeseno tako da radi kao neke odredene igre na drukcijem engineu etc. Ali isto tako se ne moze ocekivst na open world igru veceg razmjera da ce medium segment grafi tjerat  na xy fpsa neovisno sto graficki nije na nivou battlefielda 1 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Igra ima gori netcode nego igre od prije 20 godina... smeće na 5000tu potenciju, ali je svi igramo jer je zabavna... Nikad neće to popraviti, baš nikad - siguran sam u to. Koncentrirani su na nekakvu optimizaciju fps-a i izvođenja, dodavanja i krcanja loot crateova i raznorazne odjećice koja im donosi zaradu.. a netcode tko jebe, to je valjda neki srednjoškolac isprogramirao za pivu i čevape i tako je ostalo.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
9 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Treba samo da pogledate WoT kakav je bio kada je izasao i kakav je danas, tako da ne treba niakda sumnjati u to da nece popraviti netcode. Popravice oni to samo je pitanje kada, i u wot-u su vikali godinama da ce da izbace update koji ce da podrzava multicore procesore pa se to tek desilo nedavno. Ali sto se kaze bolje ikada nego nikada.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Asteroid1979 kaže...

Treba samo da pogledate WoT kakav je bio kada je izasao i kakav je danas, tako da ne treba niakda sumnjati u to da nece popraviti netcode. Popravice oni to samo je pitanje kada, i u wot-u su vikali godinama da ce da izbace update koji ce da podrzava multicore procesore pa se to tek desilo nedavno. Ali sto se kaze bolje ikada nego nikada.

 Ne igram Wot pet godina i kad oni pokrpaju Pubg ja ga vec pet godina ne budem igral. Nemam namjeru cekat pet godina da sloze igru da radi kak spada dok u pozadini prodaju skinove i padobrane. Tak dugo dok ima dovoljno ljudi koji se igraju oni ne budu mrdnuli kurcem, a posto je igra debelo top 1 na steamu po aktivnim igracima ne ocekujem popravak netkoda sljedecih trideset godina.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2018 8:12 (NEW_MAN).
6 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

problem je što tih 60 fps koliko iscjedim sve na very low na 1440p nvidia 1050 2gb,izgleda ko 30-40 fps u nekoj poštenoj igrici

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Ne znam druze, kod mene otac ima  i5 Intel 750@2,67GHZ uparenu sa Nvidia GTX 1050 2gb i konstantno drzi fps na 90+ (custom settings, low u prosjeku). 
Sad kod mene i5 7600K i 1050Ti vrti preko 120 konstantno... 

Ne znam do čega je, primijetio sam i ja da dosta mojih kolega s jačim mašinama imaju čak i slabiji fps od mog, mozda prosto PUBG ne moze iskoristiti raspolozivi vam hardware, al ovaj moj itekako iskoristi :)

15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Frki1988 kaže...

Ne znam druze, kod mene otac ima  i5 Intel 750@2,67GHZ uparenu sa Nvidia GTX 1050 2gb i konstantno drzi fps na 90+ (custom settings, low u prosjeku). 
Sad kod mene i5 7600K i 1050Ti vrti preko 120 konstantno... 

Ne znam do čega je, primijetio sam i ja da dosta mojih kolega s jačim mašinama imaju čak i slabiji fps od mog, mozda prosto PUBG ne moze iskoristiti raspolozivi vam hardware, al ovaj moj itekako iskoristi :)

 ja sa 1060 6 gb nemam toliki fps....a bogami ni na laptopu gdje nemam fx procesor nego i5 i gtx 1050 ti 4 gb isto ne radi tak

battletag:MasnaKrvavic#2275
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Frki1988 kaže...

Ne znam druze, kod mene otac ima  i5 Intel 750@2,67GHZ uparenu sa Nvidia GTX 1050 2gb i konstantno drzi fps na 90+ (custom settings, low u prosjeku). 

 na kojoj rezoluciji je tih 90 fps ?,ja igram na 2560x1440

5 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

1920*1080 je doduse rezolucija. 

 

Ali eto i mene čudi taj fps... od ove ver 1.0 kad je izasla iz EA-a mi je tako. Mislim nije da se zalim, mislio sam morat cu kupovat jaču mašinu :)

15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Frki1988 kaže...

1920*1080 je doduse rezolucija. 

 

Ali eto i mene čudi taj fps... od ove ver 1.0 kad je izasla iz EA-a mi je tako. Mislim nije da se zalim, mislio sam morat cu kupovat jaču mašinu :)

 Pics or it didn't happen

battletag:MasnaKrvavic#2275
6 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ova igra je dosadna. Księgowa Kraków

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.5.2018 11:28 (seelu91).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Evo, stavio sam na prodaju pc pa mi svi traze da vide fps. Meni najnize padne kad iskacem, narocito ako je iskociloo dosta ljudi sa mnom tu. Cak mi i tecnije radi na ovoj 1050 nego na 1050ti. Ono ljepsi nesto osjecaj, iako je manje frejmova. A i driveri na 1050 su stari do Boga, s onog cd-a što dodje u kutiji :)

5 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Ma jest Solo podosadan... Ali ako imaš dobru ekipicu za 4man squad...onda se moze i zabaviti covjek. Doduse, ko ne umije igrat pa stalno gine, njemu je vjerovatno dosadno... ali uvijek se onda mozes na čitere izvlačiti :). 

15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Frki1988 kaže...

Evo, stavio sam na prodaju pc pa mi svi traze da vide fps. Meni najnize padne kad iskacem, narocito ako je iskociloo dosta ljudi sa mnom tu. Cak mi i tecnije radi na ovoj 1050 nego na 1050ti. Ono ljepsi nesto osjecaj, iako je manje frejmova. A i driveri na 1050 su stari do Boga, s onog cd-a što dodje u kutiji :)

 Zapravo rađe bi da snimis....nije vjerodostojno :).... btw jel ti scale na 100% ili manje

battletag:MasnaKrvavic#2275
6 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

gle i meni u avionu je 115 fps al kad igram intenzivno scopam i sve pada na 50

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice