PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.839
|
čitano: 1.286.765
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Osjecaj kada ostanes u top 5 u PUBG se moze porediti samo s onim kada gledas penale na SP, Raketa bi bi dobar u PUBGu 100%. Oni englezi igraju Fortnite i odmah su dobili na penale nakon 100 godina, ima tu nesto...

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...

Osjecaj kada ostanes u top 5 u PUBG se moze porediti samo s onim kada gledas penale na SP, Raketa bi bi dobar u PUBGu 100%. Oni englezi igraju Fortnite i odmah su dobili na penale nakon 100 godina, ima tu nesto...

Top 5 su produžeci. 

Top 3 su penali  Tko ce prvi naletit na igrača, otpucat i otkrit svoju poziciju.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
8 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Nisu nikad ni krenuli prema naprijed, stoje gdje su i poceli, ova sancock mapa je dobre velicine ali otspotovi su mjesta za dsync i lag, tamo gdje dropa vise od 10 ljudi je neigrivo

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
bik kaže...

Imaš na discordu ekipe za igrat ako nemoš nac tu

 Ima nekoliko naših discorda, jedan najveći drugi malo manji ali neaktivno je to, umjesto da naprave da onaj ko upali igru mora uć u sobu i da se svak svakom joina, jer od 600tinjak membera vazda ima 3-4 da igraju pubg i eto imaš squad, od 0-24 možeš s nekim igrat

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...

Osjecaj kada ostanes u top 5 u PUBG se moze porediti samo s onim kada gledas penale na SP, Raketa bi bi dobar u PUBGu 100%. Oni englezi igraju Fortnite i odmah su dobili na penale nakon 100 godina, ima tu nesto...

 Malo sam se popravio sada svaku mapu uzmem kill ili 2 :D

Nedavno u top 10 bio, i nema nikog šušti ono lišće kad se samo metak čuje na sluškama, prepade se odleti mi ruka sa miša.

Za sad mi je rekord biti 4 od 100.

 

 

Koliko je vama sati trebalo da napravite chiken dinner na solu?

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hanteed kaže...
Evil Access kaže...

Osjecaj kada ostanes u top 5 u PUBG se moze porediti samo s onim kada gledas penale na SP, Raketa bi bi dobar u PUBGu 100%. Oni englezi igraju Fortnite i odmah su dobili na penale nakon 100 godina, ima tu nesto...

 Malo sam se popravio sada svaku mapu uzmem kill ili 2 :D

Nedavno u top 10 bio, i nema nikog šušti ono lišće kad se samo metak čuje na sluškama, prepade se odleti mi ruka sa miša.

Za sad mi je rekord biti 4 od 100.

 

 

Koliko je vama sati trebalo da napravite chiken dinner na solu?

 Nije problem uopce napraviti chicken dinner..Najlaksi nacin je kempanje...lootanje na pocetku sa malo neprijatelja pa lagano se vuces kako ide zona, stalno si oko bijele crte ili mozes ici na to da si stalno u sredini i kempas...Drugi je da ides na killove pa gdje te odvede odvede....Neki miks toga je najbolji, doduše u sanhoku mozes samo ici na killove jer gdje god ides ima nekog...Na svakoj mapi je drukacija taktika...Na staroj erangel mapi, je dovoljno neki dobar assault rifle + snipe/drm al mozes proci i sa assault/smg...dok naprimjer na pustinji nema sanse bez snipe rifle-a u vecini slucajeva....a sanhok mozes i sa vectorom winat...Ugl win je lako pokupit al ne dobijes nest puno ak nemas killova a ak ides na killove malo je teze uvatit win, nikad neznas kad mozes naletit na nekog kineza sa cheatom ili je tak dobar da vise neznas jel vara ili ne

 

I sati nisu uopce bitni ak si vec igrao neke fpsove...bitno je kak ces pristupiti igri i sa kojom taktikom... Cod taktika nije bas pozeljna

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.7.2018 11:29 (dado16).
7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

 

Jedan od boljih guide kako win solo game. Vozila su ti najbolji prijatelj i gradjevine u centru zone. Uvije idi tamo di ima neki cover ili ridge. Na kraju treba imati malo srece i sa zonom i sa tim di su drugi igraci.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Hvala na objašnjenju, pogledat cu video poslije. Da je meni samo neki deathmatch da se uvjezbam sa svakom puškom ja bi lako, eto bio je taj sa shotgunovima, ima neki war mode i to cu probati.

Shvatio sam neke cake i sa krugom jer vidim svi gledaju ledja to jest u plavu zonu da vide gdje će ko izletit, u pravu si za kombinaciju da malo rokam malo kampam, jer najgore je kad si na centru kruga pa se on suzi nekoliko puta i opet si ostao u njem, i onda te roknu kao tipa 11og igrača a ti nemaš killa, dzabe osto dzabe potrosio vrijeme :D zato je najbolje na početku ajmo pa ko će dulje i kad se pošoramo onda kampiranje :D

Uglavnom nema ovdje šale, mora se svaki kamen gledati, dosta ova igra kaznjava, i najmanju grešku.

 

Nedavno sam spectatao znači jedan lik na brdašcu i tu je nekoliko drveća i kamen veći gdje se može sakrit i krug osto na pola brdašca i pola ledine gole ledine i ovaj iza drveta lagano sačeko i poroko ih

 

Btw ja ne znam kako ti čiteri rade ne kontam zašta mu služi čit, wallhack? aimbot?

 

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.7.2018 14:32 (hanteed).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

 

Dogurao sam do lvl 30 - daily + weekly i evo me.

 

 
 

Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Shroud dobio mjesec dana ban u PUBG-u.

 

Igrao je off-stream sa likom za kojeg je znao da je hacker, jer je malo htio letjeti okolo s njim autom po mapi i tako to...

 

https://kotaku.com/pubg-temporarily-bans-top-streamer-who-played-with-hack-1827483557

Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Careful Game - PUBG Logic (when you try play the long game) | Viva La Dirt 
League

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Trebam jak tim, želim postići uspjeh i osvojiti utakmicu u četveročlanoj ekipi.
Moj nadimak u PUBG-u je HitmanusPR
The matter is as simple as a stick, and the stick has two ends - so check the speed of your connection first so that the game runs smoothly.
another advice is to play Path of Exile and PUBG, as well as the previously mentioned Battle Royal PoE version.
Event and Crossover of this type took place due to the new year (if I remember correctly) and the Battle Royal mode was moved to the world of Path of Exile - the system worked simply, the mode itself was similar to other games of this type.
A large map, 100 players are placed, the zone decreases and you fight PvP, staying behind you receives HP points. The last one to survive and win (only one team or one player can win) gets PoE Currency, for which you can buy Mirror of Kalandra or other Path of Exile Items.
Battleroyal in PUBG is something known and in my opinion it is definitely the best game of its kind at the moment, some still like Fortnite, but I prefer PUBG and Path of Exile. In each Event there is an additional currency and orbs, if you want to buy something, try to buy PoE Currency here buy poe currency

 

Exalted orbs su temelj i morate uložiti u njih, to je svakako najvredniji orbs iz currency-a. Ja sam prilično prijateljski i dobro će se uklopiti u vaš team PlayersunkownBattleground i Path of Exile tim. Svi moji hrvatski prijatelji su vrlo prijateljski ljudi koji misle da je vrijedno znati što učiniti da bude jači i dobiti više ISKUSTVA. Ja ću igrati s tobom u Path of Exile, sretno

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2018 1:52 (Jocrek).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jocrek kaže...

Trebam jak tim, želim postići uspjeh i osvojiti utakmicu ...

 Pitaj naše nogometaše, dobro im ide.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jocrek kaže...

Trebam jak tim, želim postići uspjeh i osvojiti utakmicu u četveročlanoj ekipi.
Moj nadimak u PUBG-u je HitmanUPR

 Sad ozbiljno, pretraži temu, ima nekoliko Discord hrvatskih servera, lako pronađeš ekipu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Točno se vidi koliko shrouda boli tuki za pubg više, dojadilo mu je u svakom smislu. Sad do 8.8 je dobio ban i on i wadu... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nedavno sam baš izrazio kako sam zadovoljan s igrom, a sad idem rant-at.

 

Ne znam kako je vama, al ja gotovo svaki put kad umrem, umrem dok sam u coveru iza zida/vrata/kuće. Pa to je nevjerojatno. Događalo se nekad to prije, al nikad kao sada, pa stalno se događa. Ne razumijem, jel do mene? Jel do pinga? Jel do kompa?

Live and let live.
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Desync.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...
Jocrek kaže...

Trebam jak tim, želim postići uspjeh i osvojiti utakmicu u četveročlanoj ekipi.
Moj nadimak u PUBG-u je HitmanUPR

 Sad ozbiljno, pretraži temu, ima nekoliko Discord hrvatskih servera, lako pronađeš ekipu.

 Lako?

svaka čast ako lako nadje ekipu, ja sam na 3 mala i jedan veliki glavni discord i niko nista ne piše, eto juče na pisali hrv u finalu, kad pitaš hoće neko igrat 2 sata prodje

da neko odgovori

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Na kojem si to velikom discordu?
Imas Agora discord di ima preko 2500 ljud, tamo nades odma gejm ako zelis.
Battlelog: LtMoNkK
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.7.2018 19:17 (Doca15).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Doca15 kaže...
Na kojem si to velikom discordu?
Imas Agora discord di ima preko 2500 ljud, tamo nades odma gejm ako zelis.

 Jebote ja uso na pubg hrvatska oni imaju 600tinjak članova ja sam mislio da je to najveći na balkanu

Daj posalji link da udjem, jučer sam popizdio, igro sam random squad niko ništa ne može odma propadnu, slete na veliko mjesto pa ih ubiju a nije ni mene sreća mazila, nema dok ne igram s našima lako se dogovoriti ako ništa

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2018 9:32 (hanteed).
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Mene ionako nitko ne voli pa si igram 1-man squad-ove. Sanhok idealan za to:

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
cecenac kaže...

Nedavno sam baš izrazio kako sam zadovoljan s igrom, a sad idem rant-at.

 

Ne znam kako je vama, al ja gotovo svaki put kad umrem, umrem dok sam u coveru iza zida/vrata/kuće. Pa to je nevjerojatno. Događalo se nekad to prije, al nikad kao sada, pa stalno se događa. Ne razumijem, jel do mene? Jel do pinga? Jel do kompa?

 

To je upravo razlog zasto sam i ja i cijela ekipa s kojom igram odlucila na pauzu od PUBGa. Dok ne uvedu Region-Lock i srede anticheat nema smisla. Ulozis 25 minuta vremena da bi te na kraju ubio netko iz jedne od amerika ili azije jer sa njegovih 200+ms dobiva prednost kod peak-a i damage-a. Igrali smo nedavno napokon na drugim serverima, ulazili u fajtove i ekipa reseta po nama a mi ne primamo damage dok na EU umiremo prije nego sa druge strane pocnu pucati.

Je da smo to zamijenili sa Tarkovom koji je jos gori po pitanju netcode-a, desynca i AC im se, bar kako se prica, sastoji od jednog uspavanog lika koji gleda Twitch streamove i pokusava tamo naci citere. Ali malo promijene dobro dode.

10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hanteed kaže...

Hvala na objašnjenju, pogledat cu video poslije. Da je meni samo neki deathmatch da se uvjezbam sa svakom puškom ja bi lako, eto bio je taj sa shotgunovima, ima neki war mode i to cu probati.

Shvatio sam neke cake i sa krugom jer vidim svi gledaju ledja to jest u plavu zonu da vide gdje će ko izletit, u pravu si za kombinaciju da malo rokam malo kampam, jer najgore je kad si na centru kruga pa se on suzi nekoliko puta i opet si ostao u njem, i onda te roknu kao tipa 11og igrača a ti nemaš killa, dzabe osto dzabe potrosio vrijeme :D zato je najbolje na početku ajmo pa ko će dulje i kad se pošoramo onda kampiranje :D

Uglavnom nema ovdje šale, mora se svaki kamen gledati, dosta ova igra kaznjava, i najmanju grešku.

 

Nedavno sam spectatao znači jedan lik na brdašcu i tu je nekoliko drveća i kamen veći gdje se može sakrit i krug osto na pola brdašca i pola ledine gole ledine i ovaj iza drveta lagano sačeko i poroko ih

 

Btw ja ne znam kako ti čiteri rade ne kontam zašta mu služi čit, wallhack? aimbot?

 

 ....ako hoces ubrzani tecaj, onda probaj one man squad.... kreni sigurno, ali probaj skocit u blizini nekog squada recimo zapadno od Water treatmenta ili skole ili istocno od prisona, high loot podrucje ali malo povrsinom, ne grad.... u tim zonama ces naci nesto bolju opremu a u vecini slucajeva je sigurno.... kad se opremis lijepo se prisuljas high loot podrucju i cekas da netko izviri i vjezba pocinje.... prison je najbolji za ovo jer su stijene prakticki vertikalno iznad kompleksa, pruzaju najbolji cover i neprijatelj te ne moze flenkat da ti to ne vidis a i gube puno vremena da uopce dodju do tebe, i imaju samo jedan izlaz na sjever....

metalni punker
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

konto sam da je baš teško one man squad hah

ali kad skontam upravu najbolja vjezba jer su svi blizu 4 igrača blizu nema rastrkanosti puno

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hanteed kaže...

konto sam da je baš teško one man squad hah

ali kad skontam upravu najbolja vjezba jer su svi blizu 4 igrača blizu nema rastrkanosti puno

 Često knock-am trojicu, pa me 4-i dokrajči, ili ono pratim jedan squad pa čekam priliku da ih drmnem, onda mi iz plavog s leđa dođe drugi squad... Zato je pozicioniranje u 1-man squad najbitnije, a suppresor je zakon.

 

Najgore je kada dva squada počnu pucati na tebe, a međusobno se ko fol ne vide...

9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Sve ja ovo polako svladavam ali mehanika pucanja ostaje da se uvjezba jer sliči i više mi odgovara nego battlefieldova mehanika, samo da je uvježbam, pogotovo gdje treba napraviti free kill kad lik na golom trči prelazi cestu ja ga ne ubijem on pobjegne i ja dobijem batine

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds
Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ljudi ja ev 2-3 dana igram squadove s random ljudima, i mogu vam reci da sam se izigrao i uzivao u velikoj vecini meceva. 

Cak sam i par ljudi dodao ili su mene dodali pa igramo po cijelu noc :D. 

Igram Sanhok, i bas bude smijesno kako i bez komunikacije se svi drzimo onako jedan uz drugog, jbg kako je mapa nabijena akcijom, ne isplati ti se lunjati okolo bez backup-a.

 

Uglavnom, kome je dotuzilo igrati, samo opalite random squad bez komunikacije :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice