PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.293.682
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

 Tomore jel igraš dual mečeve? Da okrenemo koju partiju zajedno, možda nešta naučim haha 😂

 Ljudi ne vole igrati sa mnom nakon nekoliko mečeva, čak i ako bude chickena, brišu me i s friends liste. Pa onda igram rađe duo s randomima, solo i 1-man squad.

 

Navodno moj glas zvuči jako iritantno preko različitih vidova komunikacije, i "uvijek" se samo žalim. Ili im ne paše moj stil igranja, ili nešto treće. Uglavnom, mora da je problem u meni.

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...
ReverseFlash kaže...

 Tomore jel igraš dual mečeve? Da okrenemo koju partiju zajedno, možda nešta naučim haha 😂

 Ljudi ne vole igrati sa mnom nakon nekoliko mečeva, čak i ako bude chickena, brišu me i s friends liste. Pa onda igram rađe duo s randomima, solo i 1-man squad.

 

Navodno moj glas zvuči jako iritantno preko različitih vidova komunikacije, i "uvijek" se samo žalim. Ili im ne paše moj stil igranja, ili nešto treće. Uglavnom, mora da je problem u meni.

 😂😂😂

15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Trenutno prenose PGI iz Berlina, možete "gađati" pobjednika i osvojiti PGI crate:

https://www.twitch.tv/playbattlegrounds

Moj PC  
2 1 hvala 1
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Trenutno prenose PGI iz Berlina, možete "gađati" pobjednika i osvojiti PGI crate:

https://www.twitch.tv/playbattlegrounds

 Osvojili Jack Sparrow i ja - gađali smo Liquid!

 

 

7 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Iako se danas igra meni omraženi TPP nisam mogao vjerovati da će mi PUBG esport biti ovako zanimljiv

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Snoozly kaže...

Iako se danas igra meni omraženi TPP nisam mogao vjerovati da će mi PUBG esport biti ovako zanimljiv

 ja sam odma znao jer čim je igra napeta mora malo i gledanje biti

tpp necu gledati vec fpp

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

PUBG MYTHBUSTERS: Does the mysterious shooting range chart work? Season 2 
Episode 1

Moj PC  
4 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Čuo sam da će se ponovno moći birati koji battle royale mapu hoćemo igrati umjesto da nas prisiljava na random odabir. Jel itko ima informaciju jel to točno i kad taj update dolazi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

Čuo sam da će se ponovno moći birati koji battle royale mapu hoćemo igrati umjesto da nas prisiljava na random odabir. Jel itko ima informaciju jel to točno i kad taj update dolazi?

 Nisam ništa čuo po tom pitanju, a gledao sam i po službenom forumu.

 

Teoretski moglo bi biti na tajvanskom forumu, jer tamo prvo objavljuju takve stvari.

 

Nisam ni na redditu, ovako na brzinu, našao ništa slično.

9 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Zašto uopće igraju tpp na turniru ova 2 dana? Koji smisao je toga, kad svi koji su tamo praše fpp privatno i kvalifikacije su bile fpp, ne kuzim koji je smisao ovog tpp...

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
BeLLicus kaže...

Zašto uopće igraju tpp na turniru ova 2 dana? Koji smisao je toga, kad svi koji su tamo praše fpp privatno i kvalifikacije su bile fpp, ne kuzim koji je smisao ovog tpp...

 Dva dana TPP, danas poznati streameri za charity, sutra/prekosutra FPP.

 

Ciljaju na "kompletno" tržište. U Aziji ionako više vole TPP, a htjeli mi to priznati ili ne oni su ukupno gledano veće tržište nego EU + USA zajedno.

9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

 

Doc legenda :D

Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ova voditeljica je bombon.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jel ima netko viška key za title crate?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja cijelo vrijeme igram u TPPu, neopisivo mi je ugodnije i bolje tako u ovakvoj vrsti igre. Da ne spominjem koliko je lakše upravljati vozilom

Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja sam nedavno nabavio igru i samo sam jednom probao TPP, uopce mi se ne sviđa. Nakupio sam nekih 50h igranja i sve je u FPP.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Mi koji smo kupili igru cim je izasla nismo imali izbora...morali smo tpp, pa sam se previse navikao na to, al ev u zadnjih mj dana samo fpp igram cisto radi cheatera i tpsanja iza zidova
battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Par videa od kolege koji pokazuje samo koju mi glupost dsyncanu igramo

 

Ubija ga dok je u coveru

 

Metak prolazi kroz glavu haha

 

Metak iz kar98 opet pogađa glavu kar98 ništa se ne događa

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.7.2018 13:28 (BeLLicus).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Aj da i ja stavim koji win

 zadnji match ovaj dan, Shankok mi je pun pogodak.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.7.2018 0:01 (Stjepanj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ev i od mene

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.7.2018 1:26 (ReverseFlash).
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...

Aj da i ja stavim koji win zadnji match ovaj dan, Shankok mi je pun pogodak.lp

 

Jel se da igrati na 32 incha haha? Ja to nebi mogao nema šanse, 27 max za kompetativne igre, gdje moras brzo uočavati neprijatelje i slično. Btw koju grafu ti koristiš?

6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
BeLLicus kaže...
Stjepanj kaže...

Aj da i ja stavim koji win zadnji match ovaj dan, Shankok mi je pun pogodak.lp

 

Jel se da igrati na 32 incha haha? Ja to nebi mogao nema šanse, 27 max za kompetativne igre, gdje moras brzo uočavati neprijatelje i slično. Btw koju grafu ti koristiš?

 Zanima me logika iza ovog razmisljanja.

12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

I mene isto, ljudsko oko vidi do 200°...27" nemoze nikako biti bolje od 32" da uocis neprijatelja...inace pubg izgleda stravicno dobro i ostro na ovome.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.7.2018 11:41 (Stjepanj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ja se igram na 1728x1080 na very low pa uvijek lako spotam protivnike.
Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja nisam rekao da je 27 bolji niti da je 32 bolji, ja sam rekao da meni osobno 32 nebi pasao jer je to ipak malčice previše za mene, 27 mi je nekakva zlatna sredina za kompetativne igre.

 

https://prosettings.net/pubg-pro-settings-gear-list/

 

Pogledaj monitore od svih stremeara i pro igrača, teško je naći 27 incha a kamoli 32. I meni osobno bi to bilo previše, zato sam te pitao kako tebi to izgleda, na kojoj rezoluciji igraš. Dal koristiš freesync, jer ne vidim ti grafu pod moj pc. I koliko su ti oči udaljene od monitora?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
BeLLicus kaže...

Ja nisam rekao da je 27 bolji niti da je 32 bolji, ja sam rekao da meni osobno 32 nebi pasao jer je to ipak malčice previše za mene, 27 mi je nekakva zlatna sredina za kompetativne igre.

 

https://prosettings.net/pubg-pro-settings-gear-list/

 

Pogledaj monitore od svih stremeara i pro igrača, teško je naći 27 incha a kamoli 32. I meni osobno bi to bilo previše, zato sam te pitao kako tebi to izgleda, na kojoj rezoluciji igraš. Dal koristiš freesync, jer ne vidim ti grafu pod moj pc. I koliko su ti oči udaljene od monitora?

 Izgleda fenomenalno udaljen sam dok citam cca 80cm dok igram cc 50cm, nikakav 27 ili nedaj boze 24" se po spotanju nemoze mjeriti s 32" 1440p, pro gameri koriste 144, 165, 240hz iskljucivo zbog brzine jer kad igras tako dobro nezelis da te hw koci, monitore u 32" verziji tako brze jos nemas no doci ce i oni bez brige, ne koristim nikakav sync ja sam od onih koji vole otkljucan framerate, nesto sitnog screentearinga mi ne smeta no on se na vecem framerateu prakticki niti ne vidi, puno je gore kad imas manji framerate od refresh ratea, ovaj aoc 32" ima 75hz, mali input lag, odlicnu rezu, veliku dijagonalu(ppi kao na 24" fullhd) kad sve zbrojis odlican za igranje, tj allrounder.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...
BeLLicus kaže...

Ja nisam rekao da je 27 bolji niti da je 32 bolji, ja sam rekao da meni osobno 32 nebi pasao jer je to ipak malčice previše za mene, 27 mi je nekakva zlatna sredina za kompetativne igre.

 

https://prosettings.net/pubg-pro-settings-gear-list/

 

Pogledaj monitore od svih stremeara i pro igrača, teško je naći 27 incha a kamoli 32. I meni osobno bi to bilo previše, zato sam te pitao kako tebi to izgleda, na kojoj rezoluciji igraš. Dal koristiš freesync, jer ne vidim ti grafu pod moj pc. I koliko su ti oči udaljene od monitora?

 Izgleda fenomenalno udaljen sam dok citam cca 80cm dok igram cc 50cm, nikakav 27 ili nedaj boze 24" se po spotanju nemoze mjeriti s 32" 1440p, pro gameri koriste 144, 165, 240hz iskljucivo zbog brzine jer kad igras tako dobro nezelis da te hw koci, monitore u 32" verziji tako brze jos nemas no doci ce i oni bez brige, ne koristim nikakav sync ja sam od onih koji vole otkljucan framerate, nesto sitnog screentearinga mi ne smeta no on se na vecem framerateu prakticki niti ne vidi, puno je gore kad imas manji framerate od refresh ratea, ovaj aoc 32" ima 75hz, mali input lag, odlicnu rezu, veliku dijagonalu(ppi kao na 24" fullhd) kad sve zbrojis odlican za igranje, tj allrounder.lp

 Ne znam od kuda ti ova informacija ali je toliko kriva da ju ne mozes ni na krivulji iscrtati.

Osobno imam 35" UW (2560x1080) 144hz monitor. Ako hoces, poslati cu ti tocan model kad dodem doma.

12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kriva koliko i tvoja 1080p vertikala.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...

Kriva koliko i tvoja 1080p vertikala.lp

 Da, takozvani Ultrawide :)

Uzas je to, pogotovo u igricama :)

12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sexytoiletpaper kaže...

 Da, takozvani Ultrawide :)

Uzas je to, pogotovo u igricama :)

 Neznam, to si ti rekao ako si ti zadovoljan tko sam ja ili drugi da te osuduju...uzivaj.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice