PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.839
|
čitano: 1.286.647
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Nema... Al nadje se za 15$..
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
galinjo24 kaže...
Nema... Al nadje se za 15$..

 

A trenutno nemam niti jednu kupljenu igru na Steamu pa nmg dodavati frendove.

Al da, vidim da ima na Kinguinu za 20€

12 godina
odjavljen
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Dodaj te me

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2021 20:24 (Dex.pwn).
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Chicken Dinner - PUBG Logic (after you win on the battleground) | Viva La 
Dirt League (VLDL)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kako vam se cini update? solo fpp sanhok treba mu 30-60 sec da nadje game , ostalo sve uredu 

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
PiDzI kaže...

Kako vam se cini update? solo fpp sanhok treba mu 30-60 sec da nadje game , ostalo sve uredu 

 GPU usage mi pao na 40%

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nisam ni pratio to , al ovo gubim zivce , pa nemam strpljenja cekat da mi nadje game 1 min ne mogu. U pola dana trazi ovoliko game, ne znam samo sta ce bit poslije ponoci, nece ga nikako nac. ( do sad samo sanhok solo fpp, nisam probao nista drugo)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
PiDzI kaže...

Kako vam se cini update? solo fpp sanhok treba mu 30-60 sec da nadje game , ostalo sve uredu 

Prva implementacija region locka, jbga.. 
I novog matchmakinga.. Vjerujem da će biti ok s vremenom..

Ostale stvari?

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ne cekajte vec stiscite start pa cancel tako ponavljajte meni nade game nekad u sekundi nekad treba 5-7puta..ali 10x brze nego da cekate mislim da to nesto ne stima s igrom.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

.... performanse bez promjena, ni dobio ni izgubio.... nisam imao crash ili neki drugi problem.... sta se pronalaska servera tice, squad fpp quick join nadje igru ko i prije par sekundi.... treba vidjet sat ingame dijagnosticke ikone znace.....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...

.... performanse bez promjena, ni dobio ni izgubio.... nisam imao crash ili neki drugi problem.... sta se pronalaska servera tice, squad fpp quick join nadje igru ko i prije par sekundi.... treba vidjet sat ingame dijagnosticke ikone znace.....

Kao i u svim drugim multiplayer igrama koje imaju to implementirano

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

...ko zna kak se trejdaju itemi????.... vidio sam sliku izgleda kao da je ingame... a u igri ja ne mogu nac ikakav trade menu....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

dopizdio mi pubg nakon milijon chikena uvijek isto a sad čujem da su se i cheateri namnožili......Jel to fakat tako?

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

mi skacemo 90% vremena na bootcamp i nije nam dosadilo.

 

igramo svaku vecer par sati :D

 

pa i nema baš.

 

iako nas je neku vecer lik sa m24 svu cetvoricu skinuo iron sight. 2 od nas je unscoped skinuo. mislim da je imao samo puno srece.

8 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

novi feature u pugbu..od ovog zadnjeg apdejta nemogu pokupit vise oruzje sa poda.. i nakon 23 pokusaja kada pokupim tu istu pusku treba jos barem 15-23 pokusaja da bi stavio attachment na tu istu pusku .bit će neki nightmare mode  ingame opcija :D

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

hmm , to bas nisam primjetio, cak i kad upadnem u server a ono 130-150 ping i tako cijelo vrijeme, povucem jednom ima neki delay od 0.01 al bas da povlacim dosta puta pusku i attachments hmm 

 

i dalje predugo traje trazenje samo jedne mape ne bitno koje, dok quick join bez problema, cim pritisnes vec krene loadirat 

 

.... 

 od prije par dana

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2018 16:21 (PiDzI).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sseennoonn kaže...

novi feature u pugbu..od ovog zadnjeg apdejta nemogu pokupit vise oruzje sa poda.. i nakon 23 pokusaja kada pokupim tu istu pusku treba jos barem 15-23 pokusaja da bi stavio attachment na tu istu pusku .bit će neki nightmare mode  ingame opcija :D

 Mislim da te baca na servere van EU zone. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

 Thnx za ovo, ne bi upratio drugačije nego ovdje na forumu.

Priključio sam se i odigrao par mečeva. Cijela igra sad ima veći smisao jer se osjeti duh kompetitivnosti u ovoj ligi i puno ozbiljniji i oprezniji pristup što definitivno povećava napetost. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
PiDzI kaže...

hmm , to bas nisam primjetio, cak i kad upadnem u server a ono 130-150 ping i tako cijelo vrijeme, povucem jednom ima neki delay od 0.01 al bas da povlacim dosta puta pusku i attachments hmm 

 

i dalje predugo traje trazenje samo jedne mape ne bitno koje, dok quick join bez problema, cim pritisnes vec krene loadirat 

 

.... 

 od prije par dana

A što očekuješ, imao si ping 145-150 ms u trenutku kad si umro.
I još ako je taj lik koji te ubio imao jednako velik ping, ajme divote.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Soldier977 kaže...

 Thnx za ovo, ne bi upratio drugačije nego ovdje na forumu.

Priključio sam se i odigrao par mečeva. Cijela igra sad ima veći smisao jer se osjeti duh kompetitivnosti u ovoj ligi i puno ozbiljniji i oprezniji pristup što definitivno povećava napetost. 

 ... meni najvise napetosti doprinosi glavna nagrada od 1350 bucksa, koja ce se s vremenom povecavati.... kaj se stila igre tice uvjek sam na rubu jer nikad nisam ni igrao rambo stil, samo se vise zivciram kad zahebem....

 

EDIT: RTX2080Ti vs PUBG, ko ce pobjediti .... lol, di su oni beauty naslovi koje 2080 jede..... pubg ftw....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2018 19:49 (Tallahassee).
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Jest , na prvom videu sam imao 140-150ms , a u drugom ? 80ms i opet ista stvar, msm bez obzira na to, ne pljujem igricu. Nego ovo je hajmo rec dva trenutka koja su mi se desila prvi put.

10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
PiDzI kaže...

Jest , na prvom videu sam imao 140-150ms , a u drugom ? 80ms i opet ista stvar, msm bez obzira na to, ne pljujem igricu. Nego ovo je hajmo rec dva trenutka koja su mi se desila prvi put.

 ...hebo mene pas ako ja kuzim kaj je problem..... ovaj drugi video koji si postao, desync????? vidim da si mrtav ali nema protivnika, ako nije los kut kill cama, ne kuzim sta je???? ja to nisam dozivio nikad....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Neznam koji cpu ima ovaj WackyJacky no ja s gtx 1080 imam 85fps-avg(mjerio s frapsom Avg: 84.599 - Min: 51 - Max: 157)

s gtx 1080ti mi se nije spustalo ispod 100 dakle avg je puno visi, 1440p sve ultra kao kod njega. Mislim da sere, nvidia mu poslala novi gpu 2080ti je vjerojatno u teskom BN s ovom neoptimiziranom igrom, mazanje ociju.lp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 5 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Ako malo bolje pogledas ,pred kraj videa 1 sec , izletit ce lik na prozor i ubit me.. Odnosno on ce mene ubit, pa tek onda izletit na prozor.. Snimljeno je sa instant replay od nvidie , tako da ne bi trebalo imat nikakvih bagova pri snimanju, kao sto se dogadja kad gledat death cam i sl.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2018 2:21 (PiDzI).
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Pidzi to ti je sve normalno u pubg, igra je za close combat u teskom kurcu, ja doslovno lika prepolovim s 30 metaka krv sprica koda sam vola zaklo, pogledam deathcam nisam ga taknuo, ja lezim mrtav..kad gadas na daljinu to se toliko ne kuzi jer imas osjecaj aj kao fulao sam ga pa neuzimas to toliko k srcu, osobno pokusavam izbjegavati close combat sto vise iz tih razloga desynca los kod ili nesto trece jer se nazivciram a extremno ak sam ja prvi poceo pucati.lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

.... sa tvojim procom i 8 gb rama ja uopce ne bi iskljucio mogucnost da ti bas nvidijin shadwoplay ne stvara probleme... ajde lijepo taj insta replay iskljuci pa onda probaj.... ionako imas ingame replay koji nakon partije mozes pogledat - snimit - izbrisat.... a kolko se iz googla vidi nekima i sa novijim i jacim konfama shadowplay stvara input lag, koji se onda misteriozno naziva desync....https://www.reddit.com/r/PUBATTLEGROUNDS/comments/7hs53c/shadowplay_causing_lag/

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nisam sreo cheatera ingame na FPP, vjerojatno nekih pola godine, a igram svako drugi dan skoro par sati. Od ovog update-a već na tri naišao.

 

I mislim da znam u čemu je problem, Region lock im uopće ne radi i igramo sa retardiranom azijskom djecom. Ameri se žale masivno na twitteru i forumima da su prije kad bi igrali random squads u 99% slučajeva dobijali samo amerikance, a da sad skoro svaki gejm igraju sa azijatima i europljanima. Desync je još uvijek tu, pojavio se i debilan bug kad izlaziš iz aviona pa ti okrene smjer za 90stupnjeva, sve osim quick join traje po minutu za uć u game, a ima još dosta toga..

 

Sve u svemu, daleko najgori update do sada za mene.

Live and let live.
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Daaa, do prije par dana dok nisam imao ssd sam imao neki input lag i manje frameova kad mi je ukljucen gf experience. Kupim ssd , stavim igru na njega i nove win i totalno druga prica, frameovi isti al nema tog laga koji sam imo sa gf

exp.

 

 

Ako iko treba da zna za ovo sam ja ahhaa , imam 8-9+  sati igre dnevno zadnjih par mjeseci.. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2018 15:11 (PiDzI).
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
PiDzI kaže...

Daaa, do prije par dana dok nisam imao ssd sam imao neki input lag i manje frameova kad mi je ukljucen gf experience. Kupim ssd , stavim igru na njega i nove win i totalno druga prica, frameovi isti al nema tog laga koji sam imo sa gf

exp.

 

 

Ako iko treba da zna za ovo sam ja ahhaa , imam 8-9+  sati igre dnevno zadnjih par mjeseci.. 

Ček gasiš Gefore exp. dok igraš?

 

Meni je stalno upaljen, dovoljno je samo ubit app u procesima ili treba neke postavke mijenjat?

Live and let live.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice