PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.288.970
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Joj kak volim ove pocetke sezone :)

Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Jesam prije , dok nisam uzeo ssd i novi win snimio. Imo sam fps drop dok je geforce exp radio nekih 20 fps manje..

10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

...najbolje zasjede na mostu.... hm, zvuk je u early accessu bio puno bolji nego danas....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

...problemi sa m16, i kako ih rjesiti.... samo u burst modu....

...vratilo se 100njak K igraca,

 

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Jest detaljno odradio svaka mu cast .. Ja uopste ne primjetim problem sa m16, uzimam je cesto ako nemam sr kakav. Ali samo da bi je koristio na single shot, uzmem je ako skocim u bootcamp pa ako je jedina puska. I u tom slucaju, burst i samo spamam po lijevom kliku.. haha, inace sve preko 5-10m koristim je na single..

15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ammo - PUBG Logic (handing your teammate a loaded weapon) | Viva La Dirt 
League (VLDL)

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Prije par stranica je bila rasprava oko Shrouda i taman sam nabasao na filmić o njemu (nisam ni ja znao ko je lik dok se niste počeli ovdje svađat oko njega )

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Soldier977 kaže...

Prije par stranica je bila rasprava oko Shrouda i taman sam nabasao na filmić o njemu (nisam ni ja znao ko je lik dok se niste počeli ovdje svađat oko njega )

 .... nije bilo svadje .... sve cari pubga, shroudova bomba u Berlinu i kako je prezivjeti, wtf????? only in pubg moment.... samo se mogu nadati da je to "popravljeno".....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...

 .... nije bilo svadje .... sve cari pubga, shroudova bomba u Berlinu i kako je prezivjeti, wtf????? only in pubg moment.... samo se mogu nadati da je to "popravljeno".....

 To je zapravo ispravan nade, bia je udaljen toliko da napravi 95 damage-a, i toliko healtha su i izgubila oba lika.

Live and let live.
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Soldier977 kaže...

Prije par stranica je bila rasprava oko Shrouda i taman sam nabasao na filmić o njemu (nisam ni ja znao ko je lik dok se niste počeli ovdje svađat oko njega )

 

 

Izgleda da lik prestaje s PUBGom

10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Hahahah, 95hp. 

O čemu ti??,  ovo je kao da mu je u ruci pukla, tribali su bit mrtvi. 

cecenac 

Gamer
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.10.2018 1:27 (mirko111222).
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
cecenac kaže...
Tallahassee kaže...

 .... nije bilo svadje .... sve cari pubga, shroudova bomba u Berlinu i kako je prezivjeti, wtf????? only in pubg moment.... samo se mogu nadati da je to "popravljeno".....

 To je zapravo ispravan nade, bia je udaljen toliko da napravi 95 damage-a, i toliko healtha su i izgubila oba lika.

 ...ne znam na osnovu cega si to "izmjerio"?..... bombica im je explodirala prakticki pored uha, knockani lik je MORAO bit mrtav, a stojeci barem knockan ako je itko od njihovog tima jos bio ziv, ako ne, trebali su obojica u vjecna lovista... desilo mi se slicnih situacija vise od jednom, i uvjek sam bio mrtav, cak od same bombe bacene u prostoriju a kamoli ovako blizu pored same glave....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...
cecenac kaže...

 To je zapravo ispravan nade, bia je udaljen toliko da napravi 95 damage-a, i toliko healtha su i izgubila oba lika.

 ...ne znam na osnovu cega si to "izmjerio"?..... bombica im je explodirala prakticki pored uha, knockani lik je MORAO bit mrtav, a stojeci barem knockan ako je itko od njihovog tima jos bio ziv, ako ne, trebali su obojica u vjecna lovista... desilo mi se slicnih situacija vise od jednom, i uvjek sam bio mrtav, cak od same bombe bacene u prostoriju a kamoli ovako blizu pored same glave....

 Shroud je sam reka, if this was before the grenade nerf they would've been dead, but it was a bit above and couple of meters away so it took almost 100 damage.

 

I bio je duo turnir ako se dobro sjećam.

Live and let live.
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

jel netko skuzio nove refleksije u igri? vide se na vodi, vatra na okolnim objektima, ogradi i sl. dok kisa pada itd..lp

Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.10.2018 22:31 (Stjepanj).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...

jel netko skuzio nove refleksije u igri? vide se na vodi, vatra na okolnim objektima, ogradi i sl. dok kisa pada itd..lp

Nope. Tj. Imao je kolega neke probleme da mu je sjene bacalo u zatvornim prostorima...a i svi skupa smo bili previše zauzeti pizditisom na random killeve.

U 800 sati koliko ju igram meni igra nikad lošije nije radila. 

You should never underestimate the predictability of stupidity
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Još nisu popravili te sjene i ostale pizdarije?

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

To je bio problem sa prezadnjim updateom od nvidie, link . Meni je to rijeseno sa ovim zadnjim updateom.

12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...

jel netko skuzio nove refleksije u igri? vide se na vodi, vatra na okolnim objektima, ogradi i sl. dok kisa pada itd..lp

 Nemaju svi AOC WF32 da to vide!

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Lol , moras cu veceras skupit squad istrazivaca refleksija na vodi. Jel moramo svi imati istu grafu za to?
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

jel pubg negdje sprema postavke tj kontrole? neki dan sam slucajno stisnuo "default" razjebo si sve dobio slom zivaca dok nisam to sve ponovno poslozio? ak nije problem neda mi se traziti a vjerujem da ce si i jos netko sigurno to spremiti

inace pubg od zadnjeg ili predzadnjeg patcha radi katastrofa, tj "menu" radi nesto kao onda u early acessu matchmaking uopce nemre pronaci, kad pronade to je u pravilu cca 50 igraca, pa moram izaci jer postepeno se taj broj smanjuje itd itd...prije si cekao cca 60+ sekundi pa skakanje s padobranom sad su dodali i matchmaking koji traje svjetlosnu godinu, nadam se da ce to popraviti tj ubrzati a ne produzivati vrijeme cekanja na igru, vise skoro i ne pali ona fora s stalnim klikanje na start pa cancel da priej udemyebeni uzas vise buljim u meni nego sto se igramlp

Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.10.2018 0:45 (Stjepanj).
Moj PC  
1 2 hvala 1
16 godina
moderator
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

CoD Blackout je povukao ogroman broj igrača, po prvi puta se događa da van udarnih sati u PUBG-u nije moguće pronaći partiju unutar par sekundi (naravno, matchmaking svakako dodatno odmaže).

 

Nadalje, svjetlosna godina je jedinica udaljenosti, a ne vremena 

Never put Dolby on snake detectors.
Moj PC  
9 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Davor kaže...

CoD Blackout je povukao ogroman broj igrača, po prvi puta se događa da van udarnih sati u PUBG-u nije moguće pronaći partiju unutar par sekundi (naravno, matchmaking svakako dodatno odmaže).

 

Nadalje, svjetlosna godina je jedinica udaljenosti, a ne vremena 

Agreed.
PUBG dnevno gubi od 15-30k igrača prateći steam statistiku.

Što mi je i drago.
Prvi put to kažem. Nakon par tjedana ne igranja, vratim se na Sanhok i imam što vidjeti. Matchmaking, odvratno mutavi igrači i kempanje čak i u FPP-u.
Netcode, bugav lobby.
Koliko god sam branio igru sve ovo vrijeme, koliko god ekipe izgubio zato što su prešli na druge igre, ja ostao vjeran PUBG-u. 
Za mene je PUBG mrtav.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

PC1.0 Update #23 je na test serverima

 

link

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

AFK GRANDMASTER - Exposing the ranking system of PUBG

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Dodge - PUBG Logic (refusing to give up when knocked) | Viva La Dirt League 
(VLDL)

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

dodge this.... hahahaha

10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...
Davor kaže...

CoD Blackout je povukao ogroman broj igrača, po prvi puta se događa da van udarnih sati u PUBG-u nije moguće pronaći partiju unutar par sekundi (naravno, matchmaking svakako dodatno odmaže).

 

Nadalje, svjetlosna godina je jedinica udaljenosti, a ne vremena 

Agreed.
PUBG dnevno gubi od 15-30k igrača prateći steam statistiku.

Što mi je i drago.
Prvi put to kažem. Nakon par tjedana ne igranja, vratim se na Sanhok i imam što vidjeti. Matchmaking, odvratno mutavi igrači i kempanje čak i u FPP-u.
Netcode, bugav lobby.
Koliko god sam branio igru sve ovo vrijeme, koliko god ekipe izgubio zato što su prešli na druge igre, ja ostao vjeran PUBG-u. 
Za mene je PUBG mrtav.

 ...prerano ste pokopali pubg.... cod blackout, je u blackoutu... osam dana nakon izlaska i vec se ceka po pet minuta da se server napuni.... a to u pubgiju nisam dozivio NIKAD::::: blackout is dead, dead at birth....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

svi zapeli za pubg a igra je veće govno. pa kog vraga vide svi u toj igri? izgleda da je većina playera ispod 15 godina 

11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Koliko imas h igri , pa govoris da je govno ? Evo ja imam squad s kojim redovito derem imamo 20,21,24,30 

10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Skullscar1989 kaže...

svi zapeli za pubg a igra je veće govno. pa kog vraga vide svi u toj igri? izgleda da je većina playera ispod 15 godina 

 ....odmah znam gdje smo, uglavnom bas oni koji imaju tolko s tim i pokusavaju podhebavat....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice