PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.288.727
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

PEEKER's ADVANTAGE & DESYNC EXPLAINED/DEMONSTRATION - PUBG

 

Počeo sam ovo sve više primjećivati...

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Putn1k kaže...

Apsolutno se slažem i igram obje igre, PUBG je trenutno na hold jer malo odmaram u Apexu, a ne dopadaju mi se baš ove izmjene sa flare gunovima zbog gore navedenih razloga. Nažalost mi je pol ekipe quittalo i prešlo u Apex, ne zato što su beta mužjaci i imaju manje od 15 godina, nego iz raznih razloga koje su krivica isključivo PUBG Corpa.

Imao je i ima PUBG svojih problema ali sad je i solidno ispoliran. Naravno da i devsi ubacuju stvari koje će im privući ili zadržati i mlađu populaciju. Nemojmo se lagati. Koliko ljudi u 40ima igra te igre a koliko ovih od 15 ili 25?. Mislim da smo mi stariji u debeloj manjini. Jedan od glavnih razloga kaj je PUBG izgubio dio igrača je baš to. Mlađa ekipa je prešla na APEX. APEX nije smeće baš kao što niej ni PUBG ali ta igra ima svemirske puškice, heroje i posebne moći is lične pizdarije na kojim se ta mlađa generacija tesala i na koje se ipak nas većina starijih ne pali. S tim da moram reći da sam ja općenito veliki fun SFa ali mi to kod igara ne paše (unutra neke COD-like pizdarije tipa križić preko nanišanjenog protivnika). Na kraju krajeva odrastao sam na raznoraznim semi SF igrama. Bilo bi fer reći da su obje igre dobre pa baš kao i Fortnite našle su svoju publiku. Ja nisam primjetio da nešto duže čekam na meč u PUBGu.

 

TomoR kaže...

PEEKER's ADVANTAGE & DESYNC EXPLAINED/DEMONSTRATION - PUBG

 

Počeo sam ovo sve više primjećivati...

 Desync je uvijek bio i to u svim igrama. Nekad veći nekad manji. U SCUMu zna biti ekstreman.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.3.2019 10:17 (gnomisa).
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ping Ghost - PUBG Logic (dealing with bad latency sucks) | Viva La Dirt 
League (VLDL)

Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
gnomisa kaže...
Putn1k kaže...

Apsolutno se slažem i igram obje igre, PUBG je trenutno na hold jer malo odmaram u Apexu, a ne dopadaju mi se baš ove izmjene sa flare gunovima zbog gore navedenih razloga. Nažalost mi je pol ekipe quittalo i prešlo u Apex, ne zato što su beta mužjaci i imaju manje od 15 godina, nego iz raznih razloga koje su krivica isključivo PUBG Corpa.

Imao je i ima PUBG svojih problema ali sad je i solidno ispoliran. Naravno da i devsi ubacuju stvari koje će im privući ili zadržati i mlađu populaciju. Nemojmo se lagati. Koliko ljudi u 40ima igra te igre a koliko ovih od 15 ili 25?. Mislim da smo mi stariji u debeloj manjini. Jedan od glavnih razloga kaj je PUBG izgubio dio igrača je baš to. Mlađa ekipa je prešla na APEX. APEX nije smeće baš kao što niej ni PUBG ali ta igra ima svemirske puškice, heroje i posebne moći is lične pizdarije na kojim se ta mlađa generacija tesala i na koje se ipak nas većina starijih ne pali. S tim da moram reći da sam ja općenito veliki fun SFa ali mi to kod igara ne paše (unutra neke COD-like pizdarije tipa križić preko nanišanjenog protivnika). Na kraju krajeva odrastao sam na raznoraznim semi SF igrama. Bilo bi fer reći da su obje igre dobre pa baš kao i Fortnite našle su svoju publiku. Ja nisam primjetio da nešto duže čekam na meč u PUBGu.

 

TomoR kaže...

PEEKER's ADVANTAGE & DESYNC EXPLAINED/DEMONSTRATION - PUBG

 

Počeo sam ovo sve više primjećivati...

 Desync je uvijek bio i to u svim igrama. Nekad veći nekad manji. U SCUMu zna biti ekstreman.

 

 Ma pusti te fore, ja sam kao klinac igrai UnrealTournament i gazio sam tu igru i uživao u njoj, na što me najviše podsjeća APEX, ali onda sam odrastao. Jednostavno me takva vrsta pucačine više ne privlači. Nema to veze sa forama ovo je dječja igra ova je za odrasle, svatko igra šta mu se sviđa. Nemogu ja sebe prisiliti da mi se sviđa Apex ako mi je u svakom pogledu ta igra govno

15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

PUBG - VIkendi - Slovenian Quartet Rendition

 

Koliko Slovenija ono ima jadranskih otoka? Ali, OK, očito je da su inspirirani njihovim zgradama.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kaj je pak sad ovo? pa jel moze duže

 lp

Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.3.2019 1:19 (Stjepanj).
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Dakle, nisam igrao mjesec dana i u međuvremenu zamijenio 1060 3gb sa 1660 6gb. Sad neznam jel to do nekog patcha kojim su nešto optimizirali ili do grafe ali meni sad igra troši (zajedno sa sistemom) oko 6.5 GB RAMA i nekih 4GB VRAMA. Prije mi je jeo svih 8 GB RAMa i svih 3GB VRAMa. Pišem o max vrijednostima. Planiram sljedeći mjesec dignut i RAM na 16GB. Ali zanimljivo. I igra radi puno bolje neg prije.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2019 9:00 (gnomisa).
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds
Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2019 9:57 (sudy_freak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Patch 27 na test serveru i Spreeezy-evi komentari:

PUBG Patch #27 | LOTS of Changes | New Gun MP5K, M16 Buff, More Erangel 
Loot, Season 3 Pass...

 

https://www.pubg.com/2019/03/20/update-27/

 

AWM će oneshottati lvl2 vestu sad...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Evo i wackya



"This is no doubt the best patch for months. Very excited about these changes!!"

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Dice je sa Firestormom pokusao iskopirati PUBG. Naravno, nije im uspjelo. O boze, ali uspjeli su napraviti najlosiji BR na trzistu koji kosta 60 eura. Hvale vrijedno dostignuce.

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2019 20:05 (Super64).
 
3 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Super64 kaže...

Dice je sa Firestormom pokusao iskopirati PUBG. Naravno, nije im uspjelo. O boze, ali uspjeli su napraviti najlosiji BR na trzistu koji kosta 60 eura. Hvale vrijedno dostignuce.

 kolko vidim igra je 25 eur....a sad najbolja destrukcija je u bf-u... imamo cod,apex,fornite,battlefield,ring of elysum itd, i definitivno nije najlosiji

battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Download patcha je 6,2 GB i može se kupiti Survivor Pass 3 za 9,99€.

 

EDIT:

Službeni video:

PUBG - Patch Report - Update #27

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2019 9:09 (TomoR).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Download patcha je 6,2 GB i može se kupiti Survivor Pass 3 za 9,99€.

 

EDIT:

Službeni video:

PUBG - Patch Report - Update #27

Iz patcha u patch popravljaju stvari. Ne može se reći.
Ovaj stvarno brutalno izgleda, pogotovo lobby/UI tweaks.
Vidim da se neki od streamera koji su igrali Apex vraćaju.

Ja sam mu isto dao pauzu od tjedna-dva i uživao u Forzi Horizon 4, ali danas skidam opet i idemo u lov na sezonu 3!

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

BIG UNDOCUMENTED CHANGE - Healing sounds much louder - TESTED! - PUBG

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Super64 kaže...

Dice je sa Firestormom pokusao iskopirati PUBG. Naravno, nije im uspjelo. O boze, ali uspjeli su napraviti najlosiji BR na trzistu koji kosta 60 eura. Hvale vrijedno dostignuce.

 Meni je bf5 miljama bolji od pubga, em je dinamičniji, brži, fluidniji, ljepši

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Super64 kaže...

Dice je sa Firestormom pokusao iskopirati PUBG. Naravno, nije im uspjelo. O boze, ali uspjeli su napraviti najlosiji BR na trzistu koji kosta 60 eura. Hvale vrijedno dostignuce.

 Samo što ga nije radio Dice već Criterion Games. Plus još jedna greška, ne košta 60 eura. Ima za 30 dolara

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.3.2019 0:53 (ReverseFlash).
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

BIG UNDOCUMENTED CHANGE - Healing sounds much louder - TESTED! - PUBG

 OOO da. Mogu potvrditi. Znači ja u grmu čučim čekam na rubu kruga, krenem se ubosti, lik to čuje i uroka me prije nego što sam ga vidio

10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...
Super64 kaže...

Dice je sa Firestormom pokusao iskopirati PUBG. Naravno, nije im uspjelo. O boze, ali uspjeli su napraviti najlosiji BR na trzistu koji kosta 60 eura. Hvale vrijedno dostignuce.

 Samo što ga nije radio Dice već Criterion Games. Plus još jedna greška, ne košta 60 eura. Ima za 30 dolara

 Ekipa koja je kupila igru day one, je dobila povrat od 30 eura? Sad kosta 30 eura? Kolko kosta Apex, Fortnjat, PUBG kad je na popustu?

مرګ ژوبله
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Super64 kaže...
ReverseFlash kaže...
Super64 kaže...

Dice je sa Firestormom pokusao iskopirati PUBG. Naravno, nije im uspjelo. O boze, ali uspjeli su napraviti najlosiji BR na trzistu koji kosta 60 eura. Hvale vrijedno dostignuce.

 Samo što ga nije radio Dice već Criterion Games. Plus još jedna greška, ne košta 60 eura. Ima za 30 dolara

 Ekipa koja je kupila igru day one, je dobila povrat od 30 eura? Sad kosta 30 eura? Kolko kosta Apex, Fortnjat, PUBG kad je na popustu?

 ekipa je i day one mogla uzeti za 30 dolara i manje cak...to sto vole kupovat preko origina je druga stvar....apex i fornite nemres usporedivat to su free to play naslovi koji imaju jednu jedinu mapu, bf bar mozes igrat i ostale modove... PUBG je moguce nabavit od niskih 18 dolara do visokih 50-tak dolara

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...
TomoR kaže...

BIG UNDOCUMENTED CHANGE - Healing sounds much louder - TESTED! - PUBG

 OOO da. Mogu potvrditi. Znači ja u grmu čučim čekam na rubu kruga, krenem se ubosti, lik to čuje i uroka me prije nego što sam ga vidio

Jel to bilo na sanhoku?
Ja sam tako lika jučer ubio. Koji ti je nick?

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Pretpostavljam da je ovo prvoaprilska:

INSANE NEW PATCH - New map (The Moon), New weapons and HUGE changes! - PUBG

 

https://www.pubg.com/2019/03/30/update-27a-patch-notes/

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Pretpostavljam da je ovo prvoaprilska:

INSANE NEW PATCH - New map (The Moon), New weapons and HUGE changes! - PUBG

 

https://www.pubg.com/2019/03/30/update-27a-patch-notes/

Evo taman došao da linkam :)

Ajme iskreno sam se nasmijao. Stvarno su si dali truda 

Ne znam, iskreno koji dio izdvojiti, ali posebno mi je dobar

Added region-appropriate, dangerous wildlife to each map

  • Erangel – Grizzly Bears
  • Miramar – Jaguars
  • Sanhok – Giant Pythons
  • Vikendi – Yeti
  • The Moon – Wizards
  • Training Camp – WackyJacky101
Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Pretpostavljam da je ovo prvoaprilska:

INSANE NEW PATCH - New map (The Moon), New weapons and HUGE changes! - PUBG

 

https://www.pubg.com/2019/03/30/update-27a-patch-notes/

 ahahaha dobra zajebancija al iskreno ne bi bilo loše neka minimapa Mjesec haha. Umjesto običnog helmeta imaš astronautsko odijelo :D

13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kad igra radi kako spada, sve je lakše...

 

pubg.op.gg

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...

Kad igra radi kako spada, sve je lakše...

 

pubg.op.gg

 Ček ček TPP

13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Frenkyca kaže...
sudy_freak kaže...

Kad igra radi kako spada, sve je lakše...

 

pubg.op.gg

 Ček ček TPP

Da, i?

 

Mogu ja igrat i FPP, al to uglavnom squad igram.
Lakši je TPP da, ali puno ćeš prije glupavo zamrt nego u FPP-u jer ljudi ultimativno kempaju.

 

 

Izbor tko će što igrati ne treba biti ničija briga.

Moj ti sokole, igraj što god te volja.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Igram igru od kad postoji i kad nije bio fps, tak da sam previse sati utukao u tpsu, i mogu reci i dalje mi je bolji tps, jer je prvobitno tako igra i napravljena, ovo sta su ubacili da samo izgleda ko fps, je bas to...samo izgleda, vidljivo je da nije namijenjeno da bude fps....bio sam presao na fps jer je previse bilo cheatera na tpsu al sad je opet obrnuto + faking jbni kamperi koji sam cekaju da otvoris vrata od kuce i ubiju te...tak da tps all the way
battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Bio sam probao malo TPP zadnjih tjedan dana za neke misije; i naletio sam na toliko istočnoazijskih imena sumnjive igre da sam odustao.

 

I da, jedan od reportanih je dobio permanent ban. Nije bio samo desync, izgleda.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice