PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.293.676
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
DaNiTo kaže...
Sto nije lakse jednostavno probat?
Uvijek ce bit onih koji ce pljuvat igru..meni radi isto ko uvijek

 Mozda je skinuo igru sa kompa pa provjerava da ne skida ponovno bez veze.

13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Sinoć sam po prvi put (bar da sam to primijetio) igrao protiv nekog strimera..
I odmah ni manje ni više - DrDis koji je igrao s Halifaxom i vsnz-om

Užasno dosadan game ali kasnije je postao zanimljiv.
Nažalost nismo uspjeli s njima razmijeniti vatru, ali dakle - kaotično dosadan game gdje smo 4 km prešli pješice

 

https://pubg.sh/sudy_freak/pc-eu/2373ea0d-54db-41ce-a5bf-466919e62201

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

GUIDE: LIMB PENETRATION - How does it work? - PUBG

 

Stable 60Hz Tickrate? PUBG Update #19 Netcode Analysis

Moj PC  
1 0 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

neka kažu što god žele, ja razlike ne vidim. još mi je gore sa zadnjim update

12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Kod mene u 1 fps sve isto, nisam gledao dali imaju po netu kakva mjerenja prije i poslje..ali se kuzi da je uzimanje loota s f puuuuuno brze.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jucer odigrao jedan game.I ful dugo mu je trebalo da udje.Ali kada sam usao u game,meni super je radilo.Nekih 60fps.a...Ja i vise nego zadovoljan.Pustinjska mapa

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Kad ulazim u match, loading traje vječnost. Dogodi se da učita kad je time na 10-15 sec. Nova mapa ima odvratan desync, pogotovo u startu. Likovi slete i napucavaju se A meni ne spawna iteme. Ili što je gore, naletim na nekoga, pucam po njemu i on ne pada. Lik se okrene prema meni i ubije me odmah. Gledam death cam i uopće se ne vidi da sam ja njega pogodio. Sinoć igramo u squadu i na startu pokupim shotgun, goli lik uleti u moju kuću, opalim ga jednom u torzo i on se okrene i krene bježati. Opalim ga još jednom u leđa, on izleti van iz kuće i ja za njim te ga pogodim još jednom no nema efekta. I sa strane ga dočeka frend s akm. Likovi u igri nekad piju metke kao spužva vodu 

5 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Oko desynca i tako tih stvari... postoji i jednostavno rjesenje. Ja svoj racunar zakacio na net od 2mbps upload-a... strasan desync, sporo ucitava loot, generalno lose radi...

 

Tako da, mozda bismo se trebali zapitati s kakvom opremom, prvenstveno netom hocemo da gejmamo. 

 

Naravno kad sam se vratio na svoj 12mbitski upload, sve radi ko podmazano.

 

PS: kad mjerite brzinu nemojte mjeriti prema svom lokalnom serveru, odaberite npr Frankfurt i tako ce biti realnije. 

 

Kakvi su nam internet provajderi, nismo nista bolji od kineza po pitanju neta :)

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Analiza netkoda nakon zadnjeg patcha:



Sad imamo 60 Hz servere od početka do kraja partije, ali ostaje problem sa igrač s normalnim pingom vs igrač s visokim pingom duelima. Otuda proizlaze sve one 'ubio me 12 metara u zaklonu' situacije.
Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

ma problem je što na eu servere dolaze ljudi pitaj boga odakle sa smećem od interneta

12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Skullscar1989 kaže...

ma problem je što na eu servere dolaze ljudi pitaj boga odakle sa smećem od interneta

lol, a hrvatska s jednim od najgorih(podaci iz 2017g):

 i onda se bunite netko drugi vam je krivlol

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.8.2018 15:10 (Stjepanj).
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
...broj cmizdrave djecurlije na ovom forumu je fascinantan.... covjek se potrudi napravit cijelu video analizu o pingu tickrateu desyncu.... i OPET se pojavi smrkavac - ali NE... jos dva puta ponovi za tupave.... ali ne.... strasno....
metalni punker
Moj PC  
5 2 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

nadam se da ovo o šmrkavcima ne ide mene. mislim da sa 30 godina baš i ne spadam u tu kategoriju.

internet mi je 100 mbit/s, za našu državu odlično. jedina igra koja radi probleme je naravno pubg, radi bolje na NA serverima nego na EU

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.8.2018 17:59 (Skullscar1989).
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Koja pm se ovdje desila. U trenutku kad sam trebao zapucati pojavuo mi se network lag i kad je nestao, samo sam bio mrtav. Aa u videu lik niti ne zapuca

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Znači, ovo je sramotno. Sramota od igre, fino deinstalacija i nek se goni u 3 pm . Ne vrijedi ovo nikakvih živaca

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

Koja pm se ovdje desila. U trenutku kad sam trebao zapucati pojavuo mi se network lag i kad je nestao, samo sam bio mrtav. Aa u videu lik niti ne zapuca

 Uz svo duzno postovanje kakve veze ima igra s tim sto tebe zeza net, da igras bilo koju igru bio bi mrtav.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...
ReverseFlash kaže...

Koja pm se ovdje desila. U trenutku kad sam trebao zapucati pojavuo mi se network lag i kad je nestao, samo sam bio mrtav. Aa u videu lik niti ne zapuca

 Uz svo duzno postovanje kakve veze ima igra s tim sto tebe zeza net, da igras bilo koju igru bio bi mrtav.

 e da je do njega.... meni na optici 200/120 isto radi

battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...
ReverseFlash kaže...

Koja pm se ovdje desila. U trenutku kad sam trebao zapucati pojavuo mi se network lag i kad je nestao, samo sam bio mrtav. Aa u videu lik niti ne zapuca

 Uz svo duzno postovanje kakve veze ima igra s tim sto tebe zeza net, da igras bilo koju igru bio bi mrtav.

 Najjači su mi ovakvi klatimudani koji se pojave i znaju odmah u čem je problem. Krkane, neznaš ni kakav net imam niti što se događa. Sa nikednom igrom nemam internet problema, samo PUBG

7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...
Evil Access kaže...
ReverseFlash kaže...

Koja pm se ovdje desila. U trenutku kad sam trebao zapucati pojavuo mi se network lag i kad je nestao, samo sam bio mrtav. Aa u videu lik niti ne zapuca

 Uz svo duzno postovanje kakve veze ima igra s tim sto tebe zeza net, da igras bilo koju igru bio bi mrtav.

 Najjači su mi ovakvi klatimudani koji se pojave i znaju odmah u čem je problem. Krkane, neznaš ni kakav net imam niti što se događa. Sa nikednom igrom nemam internet problema, samo PUBG

 SS koji si stavio je net problem 100%, u 700 sati igranja ja to nisam vidio, a po komentaru se vidi tko je krkan. lp.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...
ReverseFlash kaže...
Evil Access kaže...
ReverseFlash kaže...

Koja pm se ovdje desila. U trenutku kad sam trebao zapucati pojavuo mi se network lag i kad je nestao, samo sam bio mrtav. Aa u videu lik niti ne zapuca

 Uz svo duzno postovanje kakve veze ima igra s tim sto tebe zeza net, da igras bilo koju igru bio bi mrtav.

 Najjači su mi ovakvi klatimudani koji se pojave i znaju odmah u čem je problem. Krkane, neznaš ni kakav net imam niti što se događa. Sa nikednom igrom nemam internet problema, samo PUBG

 SS koji si stavio je net problem 100%, u 700 sati igranja ja to nisam vidio, a po komentaru se vidi tko je krkan. lp.

 Prijatelju, nemoj se uvrijediti ali ti si top 10 vidio kad se zona slucajno suzila na mjesto gdje si originalno sletio. Odi radije RPGem loviti ljude okolo.

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sexytoiletpaper kaže...
Evil Access kaže...
ReverseFlash kaže...
Evil Access kaže...
ReverseFlash kaže...

Koja pm se ovdje desila. U trenutku kad sam trebao zapucati pojavuo mi se network lag i kad je nestao, samo sam bio mrtav. Aa u videu lik niti ne zapuca

 Uz svo duzno postovanje kakve veze ima igra s tim sto tebe zeza net, da igras bilo koju igru bio bi mrtav.

 Najjači su mi ovakvi klatimudani koji se pojave i znaju odmah u čem je problem. Krkane, neznaš ni kakav net imam niti što se događa. Sa nikednom igrom nemam internet problema, samo PUBG

 SS koji si stavio je net problem 100%, u 700 sati igranja ja to nisam vidio, a po komentaru se vidi tko je krkan. lp.

 Prijatelju, nemoj se uvrijediti ali ti si top 10 vidio kad se zona slucajno suzila na mjesto gdje si originalno sletio. Odi radije RPGem loviti ljude okolo.

 O čem ti?

11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Uzeo pubg, skinuo sa steama, pokrenem, running stoji 10 sec, i to je to, pojavi se u task manageru onaj battleeye i exe od igre i nestane i makne se running, verificirao fajlove, reinstalirao vcredis, directx, nista, imam zadnju oficijalnu verziju windows 10, i zadnje drivere za rx 480, tako da predpostavljam da je igre, jer vec dugo mi se nije desilo da mi igru nece pokrenut, a i ionako sam citao da igra sta se tice optimizacije je boze sacuvaj, tako da me ovo ne cudi? Citao neke fixeve, workoutove, sve probao sta sam pronasao i koliko sam imao zivaca, al nista ne pomaze

Origin ID: ReaLazio
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TheDarkSide kaže...

Uzeo pubg, skinuo sa steama, pokrenem, running stoji 10 sec, i to je to, pojavi se u task manageru onaj battleeye i exe od igre i nestane i makne se running, verificirao fajlove, reinstalirao vcredis, directx, nista, imam zadnju oficijalnu verziju windows 10, i zadnje drivere za rx 480, tako da predpostavljam da je igre, jer vec dugo mi se nije desilo da mi igru nece pokrenut, a i ionako sam citao da igra sta se tice optimizacije je boze sacuvaj, tako da me ovo ne cudi? Citao neke fixeve, workoutove, sve probao sta sam pronasao i koliko sam imao zivaca, al nista ne pomaze

 nađi .exe od igre i u settings odaberi "run as administrator". ista stvar mi se dešavala sa nekoliko steam igara 

11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Ma kakvi, probavao sam i admin privilegije , probavao compatibility modove, nista :D ocito ne govore bezveze da je igra smece optimizirana xd al nema veze, izasla me samo 100 kn :)

Origin ID: ReaLazio
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

trebao bi je biti barem u stanju pokrenuti. na starom računalu su mi se neke igre tako zatvarale u task manager same od sebe pošto je računalo bilo preslabo. znači pokrenem igru, vidim proces i za par sekunda se ugasi. na novom računalu sada samo pokrenem .exe kao administrator i sve radi

11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Mislim da cu pauzirat malo sa ovom igricom, nakon 900+ h . Ne ide jednostavno, koliko god try hardo, nista , nula bodova .

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

nešto im je matchmaking potrgan večeras. ubacuje me u queue i nikako da nađe nekog za igranje. vrijeme ide i ide. prekinem, pokrenem opet i tako par puta dok jednom doslovce ne upadnem automatski čim kliknem ready

11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jest , i meni se desavalo negdje oko 3:00 od tad, hajmo rec. I samo Erangel, kao sto sam i piso prije nekoliko postova, cim prodje 00:00, od BR samo mi Erangel daje Miramar nikako, a vise preferiram Miramar.

 

 


Edit.

I ako nadje game cekam 30 sec do 1m da se popuni server pa tek onda od 1m odbrojavanje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.8.2018 4:13 (PiDzI).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Skullscar1989 kaže...

Kad ulazim u match, loading traje vječnost. Dogodi se da učita kad je time na 10-15 sec...

 Evo ga, informacije iz prve ruke.

Imao sam AMD FX i igru na standardno hard disku.

Učitavanje mi je trajalo kao i tebi. 3-4 put mi se dogodilo da se učitalo kad sam već bio u avionu!

 

Prvo sam napravio ovo:

https://www.reddit.com/r/PUBATTLEGROUNDS/comments/95ub2n/recommendation_if_you_have_fps_drops_or_freezes/

Onda sam promjenio procesor i vrijeme učitavanja mi se duplo smanjilo!

I onda sam još prebacio igru na SSD. Vrijeme se dodatno smanjilo za više nego duplo.

Sad mi se učita za 5-10 sekundi. Često i prije početka odbrojavanja.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TheDarkSide kaže...

Uzeo pubg, skinuo sa steama, pokrenem, running stoji 10 sec, i to je to, pojavi se u task manageru onaj battleeye i exe od igre i nestane i makne se running, verificirao fajlove, reinstalirao vcredis, directx, nista, imam zadnju oficijalnu verziju windows 10, i zadnje drivere za rx 480, tako da predpostavljam da je igre, jer vec dugo mi se nije desilo da mi igru nece pokrenut, a i ionako sam citao da igra sta se tice optimizacije je boze sacuvaj, tako da me ovo ne cudi? Citao neke fixeve, workoutove, sve probao sta sam pronasao i koliko sam imao zivaca, al nista ne pomaze

 Provjeri da su BattleEye i .exe od igre propušteni kroz Firewall.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice