PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.288.561
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

SUPERCUT 3 - PUBG Logic (PlayerUnknowns Battlegrounds skits) | Viva La Dirt 
League (VLDL)

Moj PC  
4 0 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...

 Evo ga, informacije iz prve ruke.

Imao sam AMD FX i igru na standardno hard disku.

Učitavanje mi je trajalo kao i tebi. 3-4 put mi se dogodilo da se učitalo kad sam već bio u avionu!

 

Prvo sam napravio ovo:

https://www.reddit.com/r/PUBATTLEGROUNDS/comments/95ub2n/recommendation_if_you_have_fps_drops_or_freezes/

Onda sam promjenio procesor i vrijeme učitavanja mi se duplo smanjilo!

I onda sam još prebacio igru na SSD. Vrijeme se dodatno smanjilo za više nego duplo.

Sad mi se učita za 5-10 sekundi. Često i prije početka odbrojavanja.

 ma nije problem hardware, prije ovog zadnjeg patcha od 9gb nisam imao problema sa time. iskreno meni je taj patch donio više problema nego ih je riješio

12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Naravno da je problem pogotivo r/w od recimo wd green je oko 75mb/s sto nije dovoljno za pubg, onda dobis probleme s ucitavanjem, trzanjem, manjak tekstura, cekanje na loading itd itd, uzmes u tu racunicu los net ili nedaj boze da neka komponenta ne daje maksimum eto ti malih milijon problema.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Skullscar1989 kaže...

 ma nije problem hardware, prije ovog zadnjeg patcha od 9gb nisam imao problema sa time. iskreno meni je taj patch donio više problema nego ih je riješio

 A ovaj link? Čišćenje zaostalih fajlova i provjera igre?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
bivsi branitelj kaže...

 Reci da igra s Wackiđekom. Dobiješ još više glasova :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Onaj link da glasate za spreeezy/wacky-a ne radi, evo vam ovaj:

http://bit.do/vote_wacky

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Nesto mi nije dalo mira, i uninstallao sam igru, ponovo skinuo, i gle cuda, uslo je u igru, al onda naravno krenuo je novi problem...failed to initialize STEAM..i dobro, malo googlanja, i to smo rijesili. Napravio char i to i odigrao par partija, ok je, al optimizacija je katastrofalna, ovo su negdje razine GTA 4, cak i gore. Pokusavam skuzit kroz sta idu meci tko st ane, jer neke stvari su nelogicne,  al dobro nema veze :) Zasto neka oruzija koja u svakoj drugoj igri imaju mogucost izmjene fire moda ovdje nema?

Origin ID: ReaLazio
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TheDarkSide kaže...

Nesto mi nije dalo mira, i uninstallao sam igru, ponovo skinuo, i gle cuda, uslo je u igru, al onda naravno krenuo je novi problem...failed to initialize STEAM..i dobro, malo googlanja, i to smo rijesili. Napravio char i to i odigrao par partija, ok je, al optimizacija je katastrofalna, ovo su negdje razine GTA 4, cak i gore. Pokusavam skuzit kroz sta idu meci tko st ane, jer neke stvari su nelogicne,  al dobro nema veze :) Zasto neka oruzija koja u svakoj drugoj igri imaju mogucost izmjene fire moda ovdje nema?

 U 99% slucajeva se ta greska pojavljuje ako si igrao Jogurt verziju neke igre ciji je crack vezan za steam.

Sve osim DMR-ova i snipera imaju opciju izmjene izmedu modova, pogledaj si u kontrole sto ti je keybind.

11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Ma kakvi, sve original igre, neke koje nisu, nemaju veze sa steamom jer su stare, al popravilo se i to, obican restart steama je bio potreban

Origin ID: ReaLazio
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds
Moj PC  
6 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...

 PATCH GUIDE: Content Patch! NEW WEAPON (M762) - NEW VEHICLE (Scooter) & 
more - PUBG

7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

 

Zao mi lika hahaha, kako mi je sjeo na volej.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Najbolje je kad treci ubije mene a ja mrtav ubijem drugoga.lp

 

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.8.2018 0:58 (Stjepanj).
Moj PC  
3 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

.... PUBG event: early access memories.... iskreno, trebali su se toga i drzat, svojih principa kad je igra imala konstantnu uzlaznu putanju..... sad, previse su palcipi*ke slusali.....

metalni punker
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Pozz ako zna netko planiram kupiti 24'' monitor koji ima refresh rate 60hz to je neki LG monitor za cca 1000kn .
Zna li netko moze li mi stvarati taj refresh rate smetnje u igri u smislu da trzucka ili nesto slicno?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
intelpro kaže...

Pozz ako zna netko planiram kupiti 24'' monitor koji ima refresh rate 60hz to je neki LG monitor za cca 1000kn .
Zna li netko moze li mi stvarati taj refresh rate smetnje u igri u smislu da trzucka ili nesto slicno?

 60Hz monitor je 60Hz monitor. Uvijek prikazuje 60 slika u sekundi. (osim ako ima npr ghosting, pa slika ostaje ili je zamučena, al to ćeš saznati ako pogledaš opise tog monitora  na netu)

 

Ako se pojave problemi, to je zbog presporog hardvera ili lošeg softvera (npr loše optimizirana igra, softver u pozadini koji stvara probleme.. itd.)

Ako imaš dovoljno jak komp, i siguran si u softver koji imaš na računalu, taj monitor će raditi savršeno.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kakav teži oblik retardacije, prvo mi se pojavi ovo na prvoj slici kliknem reconnect pojavi mi se druga slika, i tako jedno trideset puta. Kakvi zauzeti serveri platio sam igru pošteno i hoću da igram hebem vam mater!

 

Da ne spominjem hebeni load u igru traje dok avion ide već mee i izbaci padobranom a meni još traje loading screen.

 

Pa se napuni lobby sa 87 igrača igra uopće ne kreće, i naravno ljudi poodlaze.......zašto sam pobogu ponovno reinstalirao ovu retardaciju neznam ni sam

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.8.2018 21:39 (ReverseFlash).
Moj PC  
1 3 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

 ...odigrao tri u cugu od zadnje poruke ovdje... bez i najmanjeg problema....

metalni punker
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...
ReverseFlash kaže...

 ...odigrao tri u cugu od zadnje poruke ovdje... bez i najmanjeg problema....

 nek si ti njemu lupio td sad mozes na drkicu pa na spavanje kao i tih 32gige rama za igre?, predpostavljamlp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Znači, pišam od smjeha hahahahahhahhaha

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.8.2018 23:12 (ReverseFlash).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

Znači, pišam od smjeha hahahahahhahhaha

 Prije od muke, nego od smijeha, ali čemu mučenje ? Ugasiš taj poluproizvod i pokušaš sutra. Možda budeš imao više uspjeha

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Seronja nezauzet kaže...
ReverseFlash kaže...

Znači, pišam od smjeha hahahahahhahhaha

 Prije od muke, nego od smijeha, ali čemu mučenje ? Ugasiš taj poluproizvod i pokušaš sutra. Možda budeš imao više uspjeha

 Ma to nije ni četvrtina proizvoda.........zašto su oni uopće full releasali igru kojoj je još mjesto u alphi? Koja pljačka. Da se razumijemo, dok igra radi dobro, ma ne mora ni savršeno raditi, igra je strašno zabavna, ali ovo šta se sve dešava je ne nenormalno, već retardirano, nezavršeno, glupo, neodgovorno, nezahvalno itd itd. I oni naprave Sanhok mapu i na to orijentiraju svoj čitav fokus, umjesto da su se orijentirali da igru što više ispoliraju.

12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

ha cuj mozda da si ispoliras malo hw, koju brzinu interneta imas? jel ti igra na hdd-u? itd itd...igra je poprilicno osjetljiva zbog opcenito lose optimizacije.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 3 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Imam 675 sati u igri i nisam vidio nista slicno problemima koji neki ljudi imaju. Gledam par streamera sto igraju PUBG i ljudi se prijavljuju partiju za partijom i nemaju tih problema. Nesto znaci radite naopako. Sto se tice vremena ucitavanja, ako imate SSD cisto sumnjam da imate tih problema, ovo je ipak 2018 godina, HDD kakvi se i danas koriste su tehnologija koja datira prije bilo kakve 3D grafike na PCu, kolicina podataka koja se obradjuje je "mrvicu" narasla. Sada mozeti kupiti neki 256gb SSD koji mozete koristiti za par igara koje igrate za smijesno male novce.

 

Ako imate bilo kakav mid range proc star 4 godine(bilo koji i5), ako imate mid range gpu star 2 godine, imate 8gb rama, bilo kakav SSD, imate instaliran Win10 i sve drivere kako spada necete imati te neke "divlje" probleme igrajuci PUBG, ako ste realni i shvatite da je to dosta za igrati na fullHD, mid detaljima na 60Hz, ako hocete nesto vise... ...zasuci rukave, radi, zaradi i uzivaj.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...

Imam 675 sati u igri i nisam vidio nista slicno problemima koji neki ljudi imaju. Gledam par streamera sto igraju PUBG i ljudi se prijavljuju partiju za partijom i nemaju tih problema. Nesto znaci radite naopako. Sto se tice vremena ucitavanja, ako imate SSD cisto sumnjam da imate tih problema, ovo je ipak 2018 godina, HDD kakvi se i danas koriste su tehnologija koja datira prije bilo kakve 3D grafike na PCu, kolicina podataka koja se obradjuje je "mrvicu" narasla. Sada mozeti kupiti neki 256gb SSD koji mozete koristiti za par igara koje igrate za smijesno male novce.

 

Ako imate bilo kakav mid range proc star 4 godine(bilo koji i5), ako imate mid range gpu star 2 godine, imate 8gb rama, bilo kakav SSD, imate instaliran Win10 i sve drivere kako spada necete imati te neke "divlje" probleme igrajuci PUBG, ako ste realni i shvatite da je to dosta za igrati na fullHD, mid detaljima na 60Hz, ako hocete nesto vise... ...zasuci rukave, radi, zaradi i uzivaj.

*****e, pa ti si zet za poželjeti. Još, ako voziš i tramvaj u Zagrebu ti si zet na kvadrat.

Ali, stvarno. SSD uopće nije bitan za ugodno igranje ovog poluproizvoda. Najgore od svega je što ljudi pokušavaju krivicu svaliti na hardware. Podsjeća me sve ovo previše na WoT i njihove izgovore.

 

12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Seronja nezauzet kaže...
Evil Access kaže...

Imam 675 sati u igri i nisam vidio nista slicno problemima koji neki ljudi imaju. Gledam par streamera sto igraju PUBG i ljudi se prijavljuju partiju za partijom i nemaju tih problema. Nesto znaci radite naopako. Sto se tice vremena ucitavanja, ako imate SSD cisto sumnjam da imate tih problema, ovo je ipak 2018 godina, HDD kakvi se i danas koriste su tehnologija koja datira prije bilo kakve 3D grafike na PCu, kolicina podataka koja se obradjuje je "mrvicu" narasla. Sada mozeti kupiti neki 256gb SSD koji mozete koristiti za par igara koje igrate za smijesno male novce.

 

Ako imate bilo kakav mid range proc star 4 godine(bilo koji i5), ako imate mid range gpu star 2 godine, imate 8gb rama, bilo kakav SSD, imate instaliran Win10 i sve drivere kako spada necete imati te neke "divlje" probleme igrajuci PUBG, ako ste realni i shvatite da je to dosta za igrati na fullHD, mid detaljima na 60Hz, ako hocete nesto vise... ...zasuci rukave, radi, zaradi i uzivaj.

*****e, pa ti si zet za poželjeti. Još, ako voziš i tramvaj u Zagrebu ti si zet na kvadrat.

Ali, stvarno. SSD uopće nije bitan za ugodno igranje ovog poluproizvoda. Najgore od svega je što ljudi pokušavaju krivicu svaliti na hardware. Podsjeća me sve ovo previše na WoT i njihove izgovore.

 

 nazalost u dosta velikom postotku i je...90% rijesenje problema s loadingom i dugim ucitavanjem je prebacivanje igre na ssd ili neki brzi hdd...ali da igra je sto se tice optimizacije poluproizvod(nebi bas rekao za samu igru da je poluproizvod) u odnosu na neke druge.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.8.2018 0:30 (Stjepanj).
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja ipak mislim da samo dobra clean instalacija winsa i dobri driveri mogu rijesiti sve te probleme. Nemam igru na SSD-u a nisam imo taj problem sa loadingom nikad.. fps se vrti 40-62 na 900p rezi radi monitora i graficke. Malo tweakanja sa postavcima nvidie rijesi isto doooosta problem fps. Sasvim zadovoljan sto se tice igrice na ovoj konfi. Imam samo jedan problem, dok igram server mi samo stane, znaci ja igram pucam krecem se, al ne mogu pokupit nista sa poda, vrata otvorit itd. , i onda exit to lobby i ponovo continue , ako me nisu ubili u meduvremenu... Al svakako, sa doosta losom konfiguracijom, skroz slabo se susrecem sa crash i slicnim stvarima..

 

Jos nesto, mislim da dosta problema pravi graficka, to jest serija graficke, jer su ove 1030,1050 itd, kao da su mi nekako bolje optimizovanije za ovu igru. Prijatelj ima GTX 750 ti koja je u rangu sa mojom, cak i bolja u nekim stvarima i ima vise problema od mene.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.8.2018 1:04 (PiDzI).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ljudi ocekuju da im PUBG radi kao CS ili Overwatch, idioti. Igram godinama Arma 3 KOTH, i ima jos dosta ljudi koji igraju cijelo to vrijeme, a igra je u gorem stanju nego PUBG sto se tice tehnicke strane 10 puta, ali nudi ti zato neke stvari koje ti ne nudi niti jedna druga igra i to je taj trade off. S danasnjom tehnologijom jednostavno nije moguce napraviti stvari da rade bolje, jer da jeste netko bi to vec uradio. Pa zar ne bi recimo jedan Activision/Blizzard napravio FPS mmo sa ogromnim svijetom da je to moguce?! Svi bi to igrali. Zaradili bi milijarde. Ali tehnologija ide naprijed, 5G internet i cloud gaming bi mogli da okrenu gaming svijet na glavu, i onda ce postati moguce puno toga sto danas mozemo samo sanjati, a to nije tako daleko.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
2 2 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jedan bf4 radi bolje od PUBGa..
64 igrača na large mapi(CQ) dok je s druge strane PUBG sa 100 igrača na 4x4 km.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice