Preporuka horor igre

poruka: 81
|
čitano: 32.258
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Horror igra

trebam jednu najluđu horror igru

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Horror igra

F.E.A.R. 2

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Preporuka horor igre

Left 4 Dead, za mene najbolja horror igra, ne mislim po strašnim scenama nego po igrivosti i zabavnosti, ako hoćeš što strašnije probaj Doom 3 (iako se meni ne sviđa) ili Dead Space.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka horor igre

Silent Hill....

I Dont need to Get a life...I am a Gamer I have lots of lives...
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Preporuka horor igre

Doom 3, FEAR

lol, lol, lol
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Horror igra
oo7 kaže...

trebam jednu najluđu horror igru

Evo, točan odgovor već ti je dal Gman, najorginalnija( najluđa, najkvalitetnija) horor igra svakako je Silent Hill, ne samo orginal, već cijeli serijal.

No tebi treba jedna jedina, jedinica, nakon kaj isprobaš ili budeš odma odustal ili ti bude serijal postal najbolji.

Druge igre nisu dostojne usporedbe, jer slična igra ne postoji!

 

 

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
15 godina
neaktivan
offline
RE: Horror igra

Dodajem da obavezno probas Undying i Jericho. U izradi obje igre sudjelovao je Clive Barker, koji je afirmirani horor pisac i indirektni tvorac Hellraiser serijala.

- Jericho je squad-based pucacina, po meni ima prekrasne i atmosfericne lokacije i vrlo tipicne Clive Barkerove sado-mazohisticki izmasakrirane likove.

- Undying je stariji (Unreal 1 engine), ali atmosfera je tako odlicna da ga odigram sigurno jednom godisnje. Kad lovis malu povampirenu Lizbeth i pomalo se spustas kroz katakombe, putujes kroz vrijeme da dobavis sjecu... brrr.... idem ga sad instalirat :-D :-D :-D

Ako volis atmosferu, probaj The Path. Nije bas horror i nije bas igra, ali je creepy do zla boga.

 

 

Remarks na tudje preporuke:

Silent Hill 2 - bog bogova, jedna od najboljih igara svih vremena.

Doom 3 - htio sam ga originalno igrati sa slusalicama na usima na glasno i obavezno po noci. Nakon 2 noci nivo stresa mi je tako narastao da me kava smirivala, i morao sam odustati od plana jer nisam mogao spavati. Nisam pussy nego ne mogu kontrolirati sto cu sanjati, a sanjao sam nocnu moru za nocnom morom te se obavezno budio.

 

 

Editirat cu post kako se sjetim jos naslova, inace sam horror fan myself :-)

 

Edit:

nesto sto sam totalno zaboravio, isto nije bas horror ali je creepy i dobro: American McGee's Alice i Sanitarium.

 

Inace, da ti ne piskaram stalno, evo ti pa si pogledaj listu na Mobygames

Mozes ograniciti po godinama ako zelis samo novije igre, ali ovdje ti je lista svih horror igara koje imaju zapisane, vecinom sa screenshotsima.

"Fans are clinging complaining dipshits who will never ever be happy for any concession you make. The sooner you shut up their shrilled tremolous voices, the happier are you going to be for it.&q
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2009 19:35 (Deus ex machina).
14 godina
protjeran
offline
RE: Horror igra
Deus ex machina kaže...

Doom 3 - htio sam ga originalno igrati sa slusalicama na usima na glasno i obavezno po noci. Nakon 2 noci nivo stresa mi je tako narastao da me kava smirivala, i morao sam odustati od plana jer nisam mogao spavati. Nisam pussy nego ne mogu kontrolirati sto cu sanjati, a sanjao sam nocnu moru za nocnom morom te se obavezno budio.

 

 

 

 

 Pobogu, zasto se svi boje tako te igre??

Ja sam je presao, igrao sam po noci i po danu, sa sluskama, jest da je strasna, al tolko strasna da ti neda spavat definitivno ne.

Nakon 20% igre, shvatis igru i uvijek znas kada cete demon "zaskočiti". 

lol, lol, lol
15 godina
neaktivan
offline
RE: Horror igra
fabijan654321 kaže...
Deus ex machina kaže...

Doom 3 - htio sam ga originalno igrati sa slusalicama na usima na glasno i obavezno po noci. Nakon 2 noci nivo stresa mi je tako narastao da me kava smirivala, i morao sam odustati od plana jer nisam mogao spavati. Nisam pussy nego ne mogu kontrolirati sto cu sanjati, a sanjao sam nocnu moru za nocnom morom te se obavezno budio.

 

 

 

 

 Pobogu, zasto se svi boje tako te igre??

Ja sam je presao, igrao sam po noci i po danu, sa sluskama, jest da je strasna, al tolko strasna da ti neda spavat definitivno ne.

Nakon 20% igre, shvatis igru i uvijek znas kada cete demon "zaskočiti". 

 

Dobro mozda sam ipak pickica :-)

"Fans are clinging complaining dipshits who will never ever be happy for any concession you make. The sooner you shut up their shrilled tremolous voices, the happier are you going to be for it.&q
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka horor igre

Dead Space hitno probat.

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
 
0 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
Preporuka horor igre

Defintivno je doom3 sjecam se kad sam poceo igrat a bojim se..... pa ukucam sifre to jest god i da kroz zidove idem pa dodje cudoviste ja izlketim iz zida i sjecnem ga motorkom dok se skonta ja ga sa druge straneCool sto jest jest igra je strasna ali joj fali to sto nakon sto predjes neku odredenu tacku dodje cudoviste i sve tako...

Za volanom guja a u krevetu oluja!
 
0 2 hvala 0
16 godina
offline
RE: Horror igra
fabijan654321 kaže...

 

 Pobogu, zasto se svi boje tako te igre??

Ja sam je presao, igrao sam po noci i po danu, sa sluskama, jest da je strasna, al tolko strasna da ti neda spavat definitivno ne.

Nakon 20% igre, shvatis igru i uvijek znas kada cete demon "zaskočiti". 

Imaš sreće jer si zdrav, za sad (to ne treba niš značiti, a i može).

Kad te počnu hvatati napadaji panike, depresije ili pak bijesa, onda ti bude problem odigrati i jedan Prince of Persia (primjer)...

 

Inače, Doom 3 je vrlo strašna ali i predvidljiva igra s previše akcije da bi ušla u podsvijest i mijenjala vam osjećaje, način razmišljanja, izazvala frustracije, kao što to radi Silent Hill...

"Bolesna" radnja popraćena vrhunskom glazbenom podlogom, efekt nepredvidljivosti, osjećaj usamljenosti, izgubljenosti, te poneka kratkotrajna nada, koja je mnogo puta iluzija izazvana psihičkim stanjem, u mjestu obavijenom maglom i crnim sjećanjima - Silent Hill

 

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka horor igre

Doom 3 ili bilo koji F.E.A.R obavezno probat.

add me xfire >>> razvaljot add me steam>>razvaljot
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka horor igre

Ja sam mislio da ti je gta 4 dovoljno :D

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
 
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Preporuka horor igre

lol, lol, lol
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2009 19:58 (fabijan654321).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka horor igre
M_dipl. kaže...
Living.Dead kaže...

Ja sam mislio da ti je gta 4 dovoljno :D

Ne, GTA 4 me stresla financijski i živčano, jer je_eno loše radi na računalo koje Crysis vrti na high. Da ne govorim o svom bloatwareu koji sam morao instalirati da bi je uopće pokrenuo...

  Govorim oo7, on je jako vezan za gta 4.

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka horor igre

Igrao sam i prošao dead space i preporucujem ti meni doduse nije ni strasna ja sam neki cudan tip kad meni tako nesto izleti od cudovista meni je smijesno no dobro ,isto tako odigraj si doom 3 kao sto su ti rekli i criminal origins mislim da sam dobro napisao ako nisam neka ljudi isprave .Igra je odlicna ali potrositi ces jebe.o puno zivaca pogotov u prvom nastavku malo oruzja ali igrica mi se totalno svidjela i jedna od boljih sto sam igrao!

14 godina
neaktivan
offline
Preporuka horor igre

WTF nitko nije spomenuo Resident Evil!? Odigraj obavezno 1, 2, 3 cetvorka nije toliko strasna, ali isto tako dobra :D (ako imas wii ili gamecube obavezno zero i jedinicu remake, mozes probati i na kompu emulatorom ali trebao bi imati neki bolji komp)

 

Takodjer bi preporucio Dino Crysis 1 i 2, odlicni naslovi koje sam par puta prolazio, atmosfera za pet.

 

Siren isto nije los, ja nisam moga igrati jer ima onaj japanski stih :P

 

Silent Hill je je**no scary igra, znam da sam je kao klinac igrao po danu, ali niti tada nije bas pomoglo. Ima tu neku atmosferu, psiholosko te dotuce. Istina je da pricu ne kuzim jos niti dan danas, jer iskreno ne sjecam se i nisam si dao truda procitati na wikipediji pa me novi naslovi sillenta ne privlace :P

 

Stvarno nije tesko lijencino ^^

 

 

 

This is usually the part where people start screaming
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Horror igra
Armor kaže...
oo7 kaže...

trebam jednu najluđu horror igru

Evo, točan odgovor već ti je dal Gman, najorginalnija( najluđa, najkvalitetnija) horor igra svakako je Silent Hill, ne samo orginal, već cijeli serijal.

No tebi treba jedna jedina, jedinica, nakon kaj isprobaš ili budeš odma odustal ili ti bude serijal postal najbolji.

Druge igre nisu dostojne usporedbe, jer slična igra ne postoji!

 

 

Tako je stari,ovo nije tpliko strasna igra koliko bolesna,niti jedna od ovih ostalih

igra ne moze biti rame uz SH,zato ako imas zeludac i dobre zivce SH obavezno odigrati.

Pogotovo SH2 i 3.A ako imas PS1,SH1 ti preporucam odlicna igra.

born to be gamer
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka horor igre

uskoro izlazi SAW (slagalica strave).. :)

Maminjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka horor igre

Jednu vaznu stvar smo svi izostavili. Alien vs. Predator!!!!!! Prvi i drugi dio igraj s marincima, ali probaj ne utipkat god mode. :D

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka horor igre

dead space,f.e.a.r.2,left4dead-nema boljeg

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Preporuka horor igre

jeste culi za igru alone in the dark

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Preporuka horor igre

znaci

 f.e.a.r 2

left 4 dead

doom 3

dead space

silent hill

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka horor igre

Dodajem The Suffering. Isto bolesna igra. Također Fatal Frame (po mogućnosti 2), ali je samo na PS2. E da, ako voliš stare point n' click igre, probaj Dark Seed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka horor igre

Left 4 Dead ti je strasvno zabavna ali nije ni malo strasna. Ali ffs moras probat AvP-ove.

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Preporuka horor igre

gdje bi mogao nabaviti ove igre koje sam nabrojao

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Preporuka horor igre
oo7 kaže...

gdje bi mogao nabaviti ove igre koje sam nabrojao

  www.game.co.uk - dode ti postom, vrlo jeftino.

lol, lol, lol
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka horor igre

Kao što je već neko reko AvP 2 igraj s marincem :)

 
0 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Preporuka horor igre
oo7 kaže...

znaci

 f.e.a.r 2

left 4 dead

doom 3

dead space

silent hill

Torrent ti je najbolji prijatelj. hihihiCool

born to be gamer
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice