Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 214.082
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Online i offline igranje su 2 različite stvari i 2 različita gameplaya kod obje igre.

 

Offline gdje igraš sa istim igračima bar u mom slučaju igramo sa različitim klubovima ali se fokusiramo jedni na druge. Igram sam 5-6 ljudi sa time da sa 1 frendom igram gotovo obavezno na tjednoj bazi. Svaki od nas ima različiti stil igre što je zanimljivo.

 

Online je u mojem slučaju svede na odabri jednoga tima i učenje njegovih prednosti i nedostataka. i onda peglanje večine sa tim timom osim par onih koji ti ne odgovaraju svojim stilom igre.

12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Otisao maloprije u trgovinu kupit igru, ali nedaju za sada (iako imaju vec)...ocigledno zavisi na kojeg prodavaca naletim..prosle godine sam dan ranije kupio i PES i NBA (isto mi ga izvadili ispod pulta,a ne s police...)..a nista strpit se do ujutro onda

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Mortiis kaže...

Otisao maloprije u trgovinu kupit igru, ali nedaju za sada (iako imaju vec)...ocigledno zavisi na kojeg prodavaca naletim..prosle godine sam dan ranije kupio i PES i NBA (isto mi ga izvadili ispod pulta,a ne s police...)..a nista strpit se do ujutro onda

I kaj su time dobili osim kaj su te razjebali da sutra odeš na drugo prodajno mjesto?

13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Kupio sam key sa cdkey i dobio ga i sad kad ukucam u steam piše da ne mogu aktivirati iz Bih, kako da to riješim

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
dejan1471 kaže...

Kupio sam key sa cdkey i dobio ga i sad kad ukucam u steam piše da ne mogu aktivirati iz Bih, kako da to riješim

 Ukljuci VPN dok aktiviras.

13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

I riskiraj ban accounta

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Koliko znam, nije dozvoljeno koristiti vpn pri kupovini na steamu (zbog nizih cijena itd.), a svaka druga upotreba nije zabranjena niti sam cuo da je neko dobio ban. U ovom slucaju radi se samo o aktivaciji igre koja nije kupljena na steamu tako da nebi trebalo biti problema sa tim. Nije mi samo jasno kako na cdkeys sajtu a i drugim, pise da je region worldwide bez ogranicenja kao i da se moze aktivirati u bih, a onda je opet tu to glupo ogranicenje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Koja je točno razlika između kupnje putem VPN-a i akrivacije putem VPN-a? Baš nikakva. U oba slučaja ti je cilj proći što jeftinije korištenjem "sivih" metoda.

Svatko nek radi što hoće. Za razliku od Origina, Steam je daleko manje popustljiv po pitanju VPN-a i to se odavno zna. Ne znači da će se išta dogoditi, ali neka čovjek zna da određena opasnost postoji. Da sam na njegovo mjestu otvorio bih si novi account za svaki slučaj da ne riskiram glavni.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Hexfire kaže...
Koja je točno razlika između kupnje putem VPN-a i akrivacije putem VPN-a? Baš nikakva. U oba slučaja ti je cilj proći što jeftinije korištenjem "sivih" metoda.

Svatko nek radi što hoće. Za razliku od Origina, Steam je daleko manje popustljiv po pitanju VPN-a i to se odavno zna. Ne znači da će se išta dogoditi, ali neka čovjek zna da određena opasnost postoji. Da sam na njegovo mjestu otvorio bih si novi account za svaki slučaj da ne riskiram glavni.

 Upravo tako sam i napravio 😐prošlo bez problema

 

Who bolan cares
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Vandit kaže...

Obavezno javite dojmove. Necu stici danas probati, a zanima me...

 odigrao par utakmica...ali cekam 01.09. da zavrsi prijelazni rok pa da se transferi finisiraju i onda skinit patch i krecem derat...

12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Imam orginal igru uzeo ju preko steama, i neče da mi uđe u igru ,izbaci me prije nego što uđe u igru...instaliro naj novije drivere,pnovo instaliro igro,ništa ne pomaže

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Drky1991 kaže...

Imam orginal igru uzeo ju preko steama, i neče da mi uđe u igru ,izbaci me prije nego što uđe u igru...instaliro naj novije drivere,pnovo instaliro igro,ništa ne pomaže

 Nisi jedini, velikoj većini PC igrača događa se ista stvar. Čeka se reakcija konamija.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

sada uspijem uči u igru, restartiram pc i nabrzinu kliknem na ikonu od igre, i onda uđe u igru,ali me kroz par minuta opet izbaci

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Neki problem sa amd procesorima koliko citam. ja imam intela i sve radi.

10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Drky1991 kaže...

Imam orginal igru uzeo ju preko steama, i neče da mi uđe u igru ,izbaci me prije nego što uđe u igru...instaliro naj novije drivere,pnovo instaliro igro,ništa ne pomaže

 Probaj verify integrity of game files u steamu. Mnogima je nestao problem nakon sto to urade.

 

Desni klik na igru u steamu, properties, i tu je ta opcija.

14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Zaigrao sam Online, vrlo sam zadovoljan, popravljeno je puno stvari koje su bile loše prošlih godina i na koje sam iznosio obilate kritike.

 

Prvo što se vidi je značajno poboljšana obrana pozicioniranjem i presijecanjem lopte kad postaviš igrača na putanju dodavanja, kao i oduzimanje lopte u duelu. Dodavanja su manje precizna. Puno manje sad prolaze lopte s trokutom i L1+trokut iza leđa obrane i igrači više ne izlaze tako lako sami na golmana, što je bila užasna boljka prethodnih godina. Zbog tih poboljšanja obrane sada se lakše obraniti od duplih pasova između napadača gdje se prije prelako dalo izigrat obranu.

PES 19 je igra gdje ćete teško predriblat igrača ili napravit višak, ali kad to uspijete onda to ima značaj. Loptu ćete vrlo lako izgubiti. Online će se stvarati puno manje šansi i izglednih prilika nego prije, i morat će se za njih više pomučiti i igrati kompliciranije što je sve vrlo pozitivno u odnosu na užasan spam koji su igrači zlorabili prethodnih godina.

 

Od lošijih stvari tu je još uvijek pretjerano overpowered dvostruki pritisak u obrani, tako da igrači mogu bez puno mozga samo držati i stiskati kvadrat u obrani i sa 2-3 igrača juriti i zatvarati protivnika i oduzimati loptu. Ako loptu držite duže od sekundu - dvije u nogama, velika je vjerojatnost da će vas protivnik odmah okružiti i oduzetu loptu, a to onda potiče što bržu fliper igru. Sreća da je sad barem popravljena pozicijska obrana kao alternativa.

Online je opet muka naći protivnika koji igra sa slabijim ili srednjim klubovima, ali sada je zbog bolje obrane lakše parirati velikima, pa to možda potakne dio igrača da ne igraju sa najjačim klubovima. Opet nema filtera u Online Divisons, a Quick match gdje ima filtera je prazan. Najbolje su šanse u onim Friendly Match Rooms sobama gdje igrač vidi koji tim protivnik bira, te se tu pouzdati da će suparnik biti fer kad vidi da ste izabrali klub slabije ili srednje snage.

 

Sve u svemu, značajan pomak na bolje, najbolji PES za igru Online protiv drugih igrača u zadnjih ohoho godina.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.8.2018 9:32 (dayvee).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
dayvee kaže...

 

 

Od lošijih stvari tu je još uvijek pretjerano overpowered dvostruki pritisak u obrani, tako da igrači mogu bez puno mozga samo držati i stiskati kvadrat u obrani i sa 2-3 igrača juriti i zatvarati protivnika i oduzimati loptu. Ako loptu držite duže od sekundu - dvije u nogama, velika je vjerojatnost da će vas protivnik odmah okružiti i oduzetu loptu, a to onda potiče što bržu fliper igru. Sreća da je sad barem popravljena pozicijska obrana kao alternativa.

 

 

 Ako netko to forsira onda možeš kako si rekao par brzih dodavanja i pliva mu obrana ko riba na suhom. Također jedno do rješenja je lopta unazad pa sa tim igračem zaobiđeš sastrane ove njubove koji su se zaletili na prošlog igrača.

 

Al bitna stavka je da se ova brza dodavanja daju presječi. Vidio sam par cool animacija gdje moj lik postavlja nogu unazad na loptu koja ide iza leđa i presjeca ili odbija loptu 

 

Ljudi koji igrate FIFU maknite ciglu sa sprinta. 

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
plavi08 kaže...

 

Ljudi koji igrate FIFU maknite ciglu sa sprinta. 

 U obje igre oni koji ne znaju igrati drže ciglu na sprintu. Kad ne znaš igrati što ti je preostalo nego bježanje po terenu od protivnika? Ništa novo...

14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Još kad bi ga fixali da mogu isprobati.....

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

hvala,al ne pomaže ni to :(

 

u igru uđem samo ako odma čim se dignu win kliknem na ikonu....sad sam odigno neki 1h

8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
dayvee kaže...

Zaigrao sam Online, vrlo sam zadovoljan, popravljeno je puno stvari koje su bile loše prošlih godina i na koje sam iznosio obilate kritike.

 

Prvo što se vidi je značajno poboljšana obrana pozicioniranjem i presijecanjem lopte kad postaviš igrača na putanju dodavanja, kao i oduzimanje lopte u duelu. Dodavanja su manje precizna. Puno manje sad prolaze lopte s trokutom i L1+trokut iza leđa obrane i igrači više ne izlaze tako lako sami na golmana, što je bila užasna boljka prethodnih godina. Zbog tih poboljšanja obrane sada se lakše obraniti od duplih pasova između napadača gdje se prije prelako dalo izigrat obranu.

PES 19 je igra gdje ćete teško predriblat igrača ili napravit višak, ali kad to uspijete onda to ima značaj. Loptu ćete vrlo lako izgubiti. Online će se stvarati puno manje šansi i izglednih prilika nego prije, i morat će se za njih više pomučiti i igrati kompliciranije što je sve vrlo pozitivno u odnosu na užasan spam koji su igrači zlorabili prethodnih godina.

 

Od lošijih stvari tu je još uvijek pretjerano overpowered dvostruki pritisak u obrani, tako da igrači mogu bez puno mozga samo držati i stiskati kvadrat u obrani i sa 2-3 igrača juriti i zatvarati protivnika i oduzimati loptu. Ako loptu držite duže od sekundu - dvije u nogama, velika je vjerojatnost da će vas protivnik odmah okružiti i oduzetu loptu, a to onda potiče što bržu fliper igru. Sreća da je sad barem popravljena pozicijska obrana kao alternativa.

Online je opet muka naći protivnika koji igra sa slabijim ili srednjim klubovima, ali sada je zbog bolje obrane lakše parirati velikima, pa to možda potakne dio igrača da ne igraju sa najjačim klubovima. Opet nema filtera u Online Divisons, a Quick match gdje ima filtera je prazan. Najbolje su šanse u onim Friendly Match Rooms sobama gdje igrač vidi koji tim protivnik bira, te se tu pouzdati da će suparnik biti fer kad vidi da ste izabrali klub slabije ili srednje snage.

 

Sve u svemu, značajan pomak na bolje, najbolji PES za igru Online protiv drugih igrača u zadnjih ohoho godina.

 

 Da li se to odnosi i na myclub? Da li se i dalje jako dugo ceka na protivnika?

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Nije licenciran brazil, a u pm. Sve lazna imena. Valjda ce u community patchevima to napraviti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

ma to ce sve biti rijeseno za par dana kao i svake godine

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Nedaj bog da jednu godinu samo izađe i radi kako treba...

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Moglo bi se ovo kupit, ako je stvarno istina ovo sto kolega gore kaze.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Moglo bi se ovo kupit, ako je stvarno istina ovo sto kolega gore kaze.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Hexfire kaže...

Nedaj bog da jednu godinu samo izađe i radi kako treba...

 Da je tako bilo bi sumnjivo..

 

 

Za ostatak ekipe:

 

LSS: Porađeno na gameplayu (dodavanja, šutevi, nove animacije presjecanja lopti, kretanje igrača, zatavarnje prostora, otežani prolasci ali kad prođe onda si nagrađen za to, presjecanje lopti koje bi prije igrači gledali ko drvene marije i sl.) koji nekome odgovara nekome ne i tu je najveći napredak. Osim toga je više pažnje posvećeno 4K i ostlim pizdarijama pa sada igra ima (17GB kada se skida cca 25GB kada se raspakira sve). Komentatori su malo utišani, a pojačan zvuk publike (taj dio je super), ali komentatori su katastrofa još korak unazad. Ostalo sve isto kao i PES 2018 sa svim manama i prednostima koje ima u online i offline modovima.

8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ma sto se tice samog gameplaya ovaj pes mi je super ali ako budem cekao u online modovima tj u myclub po 5 minuta da mi nadje protivnika jebes to onda. U pesu 18 sam bas jednom merio vreme na stopericu (nesto preko 5 minuta).

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Na PC češ čekat i dobit koji put unable to connect pizdarije..za PS ne znam možda malo bolja situacija radi više igrača 

 

 

8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
plavi08 kaže...

Na PC češ čekat i dobit koji put unable to connect pizdarije..za PS ne znam možda malo bolja situacija radi više igrača 

 

 

 A ne znam, igram na ps. U demu je bilo odlicno.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice