Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 213.211
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Aaaa, glup sam...ja sam samo tapnuo strelicu gore i nije bilo efekta...već mi rastu zazubice od okretanja u obranu sa swarm the box i teškašima N'doyeom i Capoueom u veznoj liniji.:))
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Kako oznaciti igraca na ps4 prilikom izvođenja kornera?

Hinco
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Probaj LB + right stick u smjeru igraca kojeg oznacavas.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

E jbg sad opet nista ne znam

Hinco
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Što je s matchmakingom? Već me drugi dan spaja samo s tipovima 800+ rejtinga s kojima nemam što tražiti na terenu, tek sam s jednim likom (879 rejting) izvukao 0-0.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
m77 kaže...

Što je s matchmakingom? Već me drugi dan spaja samo s tipovima 800+ rejtinga s kojima nemam što tražiti na terenu, tek sam s jednim likom (879 rejting) izvukao 0-0.

 Da i mene isto, svi 800+ ali i ja sam pa je fer i lakse mi sa njima igrati nego protiv nekog sa 400 rejtingom nzm zasto.

 

Dodjoh do 100te pobede 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Pozz,jel imas jos takav problem

 

11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Odakle skidate patcheve za ps4?

@jukazd, neznam, nisam ni pokušavao igrati myclub, prebacio sam se na online divisions.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Jutros me igra sjeba malo je reci, bio sam na streaku od 19 pobjeda i pred pobjedu za bonus me diskonektuje tu utakmicu jos dok sam taktiku pravio pred pocetak. Onda sam iza toga nasio 7 pobjeda sto znaci da bi bio na streaku od 27 i ko zna do kad jer sam bas u formi ovih dana.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

cikisniper Vama na usluzi, recite?

5 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

cikisniper se javlja na dužnost, ko ga traži!?! :)))

13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Da da, sjećam se ja tebe. Nikad prije nije bilo očitije da netko vara kao zadnje smeće, a zapamtio sam te samo zato jer si imao Hrvatsku zastavu, reko nemoguće, pa varanje, lagiranje i slični potezi su za Kineze, neće brat na brata 

 

Teško da si na bilo kakvoj usluzi pošto si blokiran odmah poslije tog prvog gejma, a vidi se i po tvojim komentarima da si čisti provokator pa ću samo proširiti blok i na forum. Mnogi su te već prokužili, zato odjebi u skokovima.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Nabijem konami i njihove servere na neku stvar...igram challenge za 3 pobjede u nizu, prvu utakmicu dobijem, u drugoj vodim 5-1, lik s druge strane već prestao igrati i pred sam kraj mi kao pukne veza i njemu se registrira pobjeda.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Prijatelju uvijek možemo baciti prijateljsku, čisto da se uvjeriš ko vara, a ove lažne optužbe ostavi za nekog drugog. Ps. ako pogledaš moju statistiku i ranking na pesu, vidjet ćeš da je sve realno, bez ikakvih prevara. Javi se za prijateljsku! ;)

11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Na kraju dana sam htio imati Keegana, Messija i Campbella...dobio sam ''samo'' Messija i Keegana :))
Keegana nakon ispunjenog challengea, 3 pobjede, gol razlika 9-0.
Trenutno sam na 5 pobjeda u nizu, totalna dominacija, gol razlika 21-0.
Razlog ovome je normalan matchup, jer su svi likovi s kojima sam igrao imaju rejting oko 400-500, što je približno mojih trenutnih 410.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2019 17:51 (m77).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Pozz 

Igra li tko od vas PC verziju i koliko je zadovoljan sa njom ?? Ima li laga u online igranju ili je to sve slično ka i na ps4 ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja juce prodao ps4, dosta je bilo nerviranja 💪

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
NixaFX kaže...

Pozz 

Igra li tko od vas PC verziju i koliko je zadovoljan sa njom ?? Ima li laga u online igranju ili je to sve slično ka i na ps4 ?

 Ja sam na pc-u, laga skoro da nema nikad ako koristis filter za level konekcije kad trazis protivnika, to su dosta popravili. Ali zato ima cheatera, posebno u pesleague ko igra na kraju mjeseca.

10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...

Ja juce prodao ps4, dosta je bilo nerviranja 💪

 Sto proda..  pozelices se pesa, ima on svojih cari.

8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...
ruya kaže...

Ja juce prodao ps4, dosta je bilo nerviranja 💪

 Sto proda..  pozelices se pesa, ima on svojih cari.

 Ma ne kazem da nema ali dosadilo mi, sve sam manje igrao. Sa srecom tebi druze dalje kao i svima ostalim 🍺

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

nema on čari u ovom izdanju apsolutno nikakvih..najgori pes koji sam igrao...čekam pes 2020 ako će išta promijent...

11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Prenose li se coinsi koje ne potrošim u sljedeći PES?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
m77 kaže...
Prenose li se coinsi koje ne potrošim u sljedeći PES?

 Odakle ti to ?  :D naravno da ne..to je Konami ;)

12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

ima li netko neki normalan link za patch za PES 2019 sa pravim imenima za PC?

Probao sam ove sa Pes-patch stranice (konkretno Smoke patch) i ili skine dio pa stane i neće dalje, ili skine neke dijelove, a link za još jedan ne radi itd.

 

Steam: Dalthor85 Xfire: Dalthor85 Raptr: Dalthor
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Dalthor kaže...

ima li netko neki normalan link za patch za PES 2019 sa pravim imenima za PC?

Probao sam ove sa Pes-patch stranice (konkretno Smoke patch) i ili skine dio pa stane i neće dalje, ili skine neke dijelove, a link za još jedan ne radi itd.

 

 

10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ove sedmice je gemplej katastrofa, najgori od pocetka sezone. Za njih je najbolje da ne diraju nikad nista kad ne znaju, najbolja verzija igre bude DEMO.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
JohnnyBlaze kaže...
Dalthor kaže...

ima li netko neki normalan link za patch za PES 2019 sa pravim imenima za PC?

Probao sam ove sa Pes-patch stranice (konkretno Smoke patch) i ili skine dio pa stane i neće dalje, ili skine neke dijelove, a link za još jedan ne radi itd.

 

 

 ovo sam vec gledao par puta (vidim da mi i komentar prvi vrhu hhaha)

bolesno dobro izgleda...steta sto to ne mozemo na ps4 :(

11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Zaista se trudim ne pljuvati po ovom pes-u, ali...tjedan prije updejta odigram 20-ak mečeva, 17 pobjeda, nakon updejta 15-ak mečeva, 3 pobjede, a igram s protivnicima istog ranga kao ranije...gameplay očajan, džabe mi Messi, Fekir, Bale, kad se od njih lopta odbija kao od stupca, responzivnost odvratna, a čini mi se da konami puca i na FIFA-in level skriptiranja jer ima utakmica gdje od prve sekunde vidim da mi baš ništa ne polazi za nogom, ne mogu mjenjati kursor na željenog igrača kad se branim itd. i onda mi preostaje samo čekati da primim gol, pa da igra počne navijati za mene...suci su priča koja zaslužuje poseban topic, iskreno se iznenadim kad mi se dosudi faul, ali to je uglavnom negdje na sredini terena, dok je svugdje drugdje, pogotovo u 16m dozvoljeno mlatinjanje po nogama i obilje bodychecka.

 

Današnje igre jesu ljepše i dublje, ali meni bome fale dani ps1, ps2, kad bi odmah po izlasku kupio igru i znao da je to to, a ne ovo današnje s*anje, gdje se lansiraju poludovršeni proizvodi koji se patchevima krpaju cijelu godinu, a nekim čudom nakon svake zakrpe uspjevaju izgledati sve lošije i lošije.

 

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Ovo smeće je obrisano s ps4-ke...najprije myclub idiotarija gdje vodim, izbaci me sa servera, registrira 3-0 za lika koji doslovno nije uputio udarac po golu...to je bio samo vrh sante leda nezadovoljstva nakon kojeg sam odlučio da sam gotov s tim modom...odlučio prijeći na master ligu, ali to je valjda igrivo jedino ako uzmem City, PSG, Barcu ili L'pool, jer Nantes s kojim sam krenuo igrati izgleda kao amaterska momčad, štopanje lopte ili dribling je nemoguća misija...mislio sam da je usporeni gameplay rezerviran samo za online, ali očito nije.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
m77 kaže...
Ovo smeće je obrisano s ps4-ke...najprije myclub idiotarija gdje vodim, izbaci me sa servera, registrira 3-0 za lika koji doslovno nije uputio udarac po golu...to je bio samo vrh sante leda nezadovoljstva nakon kojeg sam odlučio da sam gotov s tim modom...odlučio prijeći na master ligu, ali to je valjda igrivo jedino ako uzmem City, PSG, Barcu ili L'pool, jer Nantes s kojim sam krenuo igrati izgleda kao amaterska momčad, štopanje lopte ili dribling je nemoguća misija...mislio sam da je usporeni gameplay rezerviran samo za online, ali očito nije.

Ja također nakon očajavanja u myclubu, gdje sam bio manje više smiješan, optimistično prijeđem na master ligu sa Marseilom i ispalo kao da igram sa Rudešom. Malo reći očaj i nevjerica, jednostavno ne dati da odigraš ništa smisleno.

Online me povezuje sa likovima trostruko jačim gdje ne mogu niti tri dodavanja povezati, jadno do bola !!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice