Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 213.229
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja imam problem sa igranjem PES 19.

 

Ne znam do čega je. Imam novi komp

Ryzen 5 2600

RX 580 8gb

500gb SSD

16 Gb ram memorije

napajanje 80+ gold

Monitor AOC 27'' G277

A1 optički internet

 

I sa svom tom konfiguracijom ja imam nenormalno puno laga u igri. Igra krene tecno jedni 15 sekundi e onda ide lag usporavanje igrača kao slow motion. A kad hocu da igram online krene utakmica i nakon nekoliko sekundi me izbaci iz servera i pise kao ja sam izgubio utakmicu. Uopće ne mogu igrati kako treba.

Novi driveri prisutni.

Jednostavno ne znam do čega je.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2019 20:35 (Pires).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Da li se online divizije mogu igrati na lite verziji ili se mora uzeti igra?

Aleksandar
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Pires kaže...

Ja imam problem sa igranjem PES 19.

 

Ne znam do čega je. Imam novi komp

Ryzen 5 2600

RX 580 8gb

500gb SSD

16 Gb ram memorije

napajanje 80+ gold

Monitor AOC 27'' G277

A1 optički internet

 

I sa svom tom konfiguracijom ja imam nenormalno puno laga u igri. Igra krene tecno jedni 15 sekundi e onda ide lag usporavanje igrača kao slow motion. A kad hocu da igram online krene utakmica i nakon nekoliko sekundi me izbaci iz servera i pise kao ja sam izgubio utakmicu. Uopće ne mogu igrati kako treba.

Novi driveri prisutni.

Jednostavno ne znam do čega je.

Kad pokrenes igru, uradis ALT+TAB, pokrenes Task Manager, desni klik na PES i onda Go to details, pa onda opet desni klik na .exe igre i Set Affinity. Otvorit ce se novi prozor u kojem samo skines kvacice sa zadnje dvije jezgre/threada, sta je vec. 

 

Laga vise nema.

 

Koliko god glupo bilo, meni je pomoglo.

You better run, you better take cover!
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Katema kaže...

5 godina citanja apsolutno istih problema i nerviranja.
Ja jednostavno ne vidim nacin da ovi opstanu na trzistu,fifa je u svim ligama organizirala esport natjecanja od SP,EURA,LIGA PRVAKA krece
ovi nisu u stanju omoguciti pristojan ako ne vec dobar online
KONAMI sa svojim problemima sve vise propada,dok FIFA unatoc svojim problemima konstantno raste
KONAMI je dosao do faze da postoje klinci koji nikad pes nisu ni probali,imam feeling da pes jos zivi samo u glavama romanticara
i prije ce konami napraviti repliku FIFE nego ikada vise vratiti onaj sjaj
koja je igra kome bolja je individualno,ali ovi u EA nemaju potrebe se vise ni osvrtati na KONAMI....PESa kroz 5 g nece vise biti,ili ce izlaziti samo u free multiplayer veriziji
moja neka ocekivanja eto
nije mi samo jasno na koju foru  FIFA dobije na gamespotu 7 a PES 9 ocjenu
pa to su i jedni i drugi za 6-7....ako je ovaj PES 9/10 onda gasi playstation gasi grafičke gasi sve,pa nismo mi debili da ne znamo sta su igre 9/10 (nakon pPESa kad upalim Spidermana,ili Red Dead Redemption2 ,imam feeling kao da sam skocio u buducnost 5 godina)
trenutno ne postoji kvalitetna nogometna simulacija na trzistu i to je to,u toj situaciji ljudi su odabrali estetiku,sminku,licence
mogu oni iz KONAMIJA otvoriti mjesta za 80 liga,ali dabe,kad klince boli tuki za patcheve niti im se da s tim jebat,to govori dosta o klincima,ali trziste je takvo
i mozes ga jeb.ti...ili ce s eprilagoditi ili ih nece biti...jerbo njihovi gameplayevi ,engini i sta ja znam su doveli do tog da 5 godina vec gubim utakmice na ancin da protivnik ima jedan sut po golu i zavrsi 1-0 za njih
5god minimalno znaci konstantno takvih sranja

 pogledam posljednje komentare i sam sebe lagano quotam :D aahhahaahahah

4 godine
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Pozdrav svima, molim vas za pomoć...

Djeca su kupila PES2019, nakon instaliranja (preko steam računa) zaključili smo da je Grafička preslaba. Uzeli smo novu grafičku, novo napajanje, pojačali kompjuter, novija verzija Windows 10 PRO. Lik sredio komp za deset.

Instalirali opet igricu, svaki put treba ponovo unositi zemlju, prihvaćati terme of use i kad se sve to završi piše SAVING DATA , UNABLE TO SAVE DATA i nista se ne spremi. Uz to sve ni kontroler se ne moze namjestiti da radi.

Probala sam sve cake sto sam uspjela naći na netu, u Windows defenderu maknula sva zaštite sa steama, pes, kontrolera....nista. Ponovno instalirali igricu, nista. Ni jedan pes od prije sto su igrali i PES 2018 i PES 2017 ista stvar, nista ne radi.

A prije nego smo radili ikakve promjene na kompu, sve je radilo dobro.

Molim vas neki savjet i pomoc, ne znam šta bi vise isprobavala...napominjem da sam totalno neiskusna u svemu tome, kao i djeca, sto ste vjerojatno i sami mogli zaključiti po ovom mom postu.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Ja bi na tvom mjestu uzeo ps4
4 godine
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Sad i ja vidim da bi mi to bilo pametnije, ali sada je dosta novaca ulozeno u ovaj kompjuter pa bi ja ovaj problem nekako rijesila.

5 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Nudim rješenje u vidu zamjene. Ja vama ps4 sa 2 kontrolera i pesom a vi meni komp 😁
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Pokusajte uninstalirat igru,izbrisat ako je jos sta ostalo u direktoriju gdje je instaliran steam . Predpostavljam : program files/steam/steamapps/common/pro evolution soccer

 

Kod drugih igara mi je znalo rijesit problem,a glede controlera ako nije xboxov. Probajte s emulatorom xbox 360ce npr.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

I jos uraditi 'verify integrity of game files'. Desni klik na igru u steamu -> properties -> local files.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Probali smo to i nije se nista promijenilo.

I deinstalirali igricu, sve pobrisali, ponovno instalirali i opet isto.

I verifikaciju smo napravili, odgovor da su svi fajlovi verificirani.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2019 10:33 (suki1978).
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
suki1978 kaže...

Probali smo to i nije se nista promijenilo.

I deinstalirali igricu, sve pobrisali, ponovno instalirali i opet isto.

I verifikaciju smo napravili, odgovor da su svi fajlovi verificirani.

 Skini sa interneta revo unistaler u sa njim deinstaliraj igricu. Kad je pobrises preko steam ostane gomila filova možda ti to pravi problem 

Who bolan cares
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Jel ima još netko da ovo igra? 

Prije nekih 2 mjeseca sam upalio igru, reko idem uz kavu odigrat jednu, i dočeka me "save corrupted" poruka na ulasku. Bez previše razmišljanja, misleći da se radi o nekom local config saveu, obrišem save i idem napraviti novi. Dočeka me prazan myClub. Popizdio sam da i odmah obrisao igru i evo do sad nisam ni razmišljao o njoj. Mislim, kako je moguće da se dogodi neki "data corrupted" error u 2019. godini kad je sve u cloudu. 

 

Anyway, jel' se možda susreo tko s tim? Odigrao bih sad koju tekmu sa starom ekipom, ne pa da mi napamet kretati od nule. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Vratio se nakon mjesec dana na ovo, još uvijek sam imao lite verziju gdje mi je bila sačuvana ekipa, probao odigrati par utakmica, ali gameplay je još odvratniji nego prije mjesec dana, Messi kao da ima 140kg pa se ne može okrenuti oko svoje osi...button delay katastrofa...

Baš me zanima utorak i što će ta ekipa predstaviti za pes20, uopće ne sumnjam da će opet biti deluzija i ''king is back'' spike.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Kriva tema sorry

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2019 22:28 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice