Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 213.488
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Naucite koristiti super cancel prilikom ispucavanja. Kad god protivnik sa golmanom ispuca loptu vas igrac ce se naci iza protivnickog igraca stisnite R1 i pomaknite igraca ispred protivnika i onda stisnite kocku da vam igrac lupi loptu glavom. Jako je velika prednost kada svaku loptu na centru vi pokupite. Moze se koristiti i prilikom ubacaja samo sto je dosta teze jer imate manje vremena za odreagirati

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

ma i ja sam odlucio pes igrat, i ne vjerujem da cu se na fifu vracat iduce godine. jednostavno EA-evih sranja mi je dosta. unatoc tome sto mislim da je tamo obrana bolja i animacije svakako, pes mi je nekako zabavniji. pogotovo jer se da izvuc dobra kartica relativno lagano. nakon 25 gejmova napokon dobio na legend. na penale dobio barcu. del piero

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Lignja8 kaže...

ma i ja sam odlucio pes igrat, i ne vjerujem da cu se na fifu vracat iduce godine. jednostavno EA-evih sranja mi je dosta. unatoc tome sto mislim da je tamo obrana bolja i animacije svakako, pes mi je nekako zabavniji. pogotovo jer se da izvuc dobra kartica relativno lagano. nakon 25 gejmova napokon dobio na legend. na penale dobio barcu. del piero

 ja jos nisam dobio.

ali sam bezveze otvorio pack za 25k gpa i dobio tolda :)

sad cu probat do ponoci rijestiti taj legend..

8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
toxic kaže...
ruya kaže...

Igram sad protiv nekog panja ima 500 pobeda i oko 200 poraza, prvo poluvreme 3:0 vodim sva tri dao Batigol, ovaj nije sutnuo na gol uopste prvo poluvreme 0(0)... 

Krece drugo poluvreme neverovatan lag, totalno neigrivo prva dva njegova napada dva gola, jednostavno nisam mogao kontrolisati odbranu i pomislih ima sad da ispusim ovu tekmu a 3:0 vodio i malo bi bilo reci da sam ga nadigrao prvo poluvreme ali Batistuta mu jos 2 komada zavuce, odlicna kartica. 

 koji si rating? 

ja sam u pocecima i nema mi sladeg nego pobjedit lika koji ima Messia, Ronaldinha i Lewandwskog i ima 200 veci rating od mene...

na pcu ocito spaja po snazi momcadi a ne po rejtingu

pustite kako sam slikao :) nije mi na pamet palo koristit fraps :)

 A poceo sam super bio oko 800 onda nedelju dana uzasne igre i pao na 600 i vec par dana nisam los, nadam se da cu popraviti rejting. Ronaldo je na pola puta u klubu fali jos jedan skaut pa se nadam da ce i on pomoci malo. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja ne mogu pobjedit legend tezinu s ovim timom nikako...

Cak kad sam i blizu igra mi napravi show..

Npr imam sansu za gol 2 na 1 i higuain meni uzme loptu dakle mom igracu odjednom se odlcui zaletit u mene i uzet mom igracu loptu.

Onda fauli jbte ovi uklizavaju ko blesavi gamepad vibrira non stop nista... ja obican tackle napravim u 16 metara i kad je vec lopta dosla do protivnickog igraca svira mi penal.. Dobijem crveni koji ne postoji i tak.. Kolko god da sam loš igra mi niti ne dozvoljava pobjedit...cak i kad sam blizu...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
toxic kaže...

Ja ne mogu pobjedit legend tezinu s ovim timom nikako...

Cak kad sam i blizu igra mi napravi show..

Npr imam sansu za gol 2 na 1 i higuain meni uzme loptu dakle mom igracu odjednom se odlcui zaletit u mene i uzet mom igracu loptu.

Onda fauli jbte ovi uklizavaju ko blesavi gamepad vibrira non stop nista... ja obican tackle napravim u 16 metara i kad je vec lopta dosla do protivnickog igraca svira mi penal.. Dobijem crveni koji ne postoji i tak.. Kolko god da sam loš igra mi niti ne dozvoljava pobjedit...cak i kad sam blizu...

 

 

Drzi posjed, a kada vidis da su digli na crveno, pokusaj trazit jednog od svojih brzanaca kojeg si oznacio kao counter target. Ja sam iskoristio Lovrenovu tromost i na taj nacin i sebi i bratu donio legendu.

The Commissioner of Football
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Meni vise problema prave ovi od 200/300 rejtinga nego ovi 700+, nzm kako ali njih teze pobedim. 😞

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...
toxic kaže...

Ja ne mogu pobjedit legend tezinu s ovim timom nikako...

Cak kad sam i blizu igra mi napravi show..

Npr imam sansu za gol 2 na 1 i higuain meni uzme loptu dakle mom igracu odjednom se odlcui zaletit u mene i uzet mom igracu loptu.

Onda fauli jbte ovi uklizavaju ko blesavi gamepad vibrira non stop nista... ja obican tackle napravim u 16 metara i kad je vec lopta dosla do protivnickog igraca svira mi penal.. Dobijem crveni koji ne postoji i tak.. Kolko god da sam loš igra mi niti ne dozvoljava pobjedit...cak i kad sam blizu...

 

 

Drzi posjed, a kada vidis da su digli na crveno, pokusaj trazit jednog od svojih brzanaca kojeg si oznacio kao counter target. Ja sam iskoristio Lovrenovu tromost i na taj nacin i sebi i bratu donio legendu.

 ak nista drugo u pesu mozes gol zabit iz 100 razlicith pozicija.. na fifi kasnije prolaze dve ili tri stvari i svi golovi su isti...

npr finesa s 30-20 metara corner na prvu i exploit wingera...

10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Evo ovakve stvari mi idu na zivce i unistavaju igru ne kuzim zasto su morali kopirati fifu kad je to najlosiji dio fife. Prvo salahu lopta prolazi kroz stopalo znaci trebao je pasti preko lopte onda djelic lopte i salahova noga prolaze kroz nogu mojeg obranbenog znaci trebao je biti korner ali igra je odlucila ubaciti svoje prste i reci NE ovo nije korner ovo ce biti gol.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Može li se u PES2019 Lite igrati 3v3 ali da se samostalno odrede igrači? Hvala

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...

Meni vise problema prave ovi od 200/300 rejtinga nego ovi 700+, nzm kako ali njih teze pobedim. 😞

 

 

Ja danas prestao igrati jer mi je bilo vise neugodno pobjedjivati. U 4 dana samo sam 1 tekmu izgubio online.

 

Uhvatio sam konacno gold 1 znacku, a sada lagano prema crnoj.

 

Od kada sam presao na Simeonovu taktiku broj 2 i postavio instrukcije nesto drugacije, jako malo golova primam.

 

Onaj Ronaldo je masina za golove, iako mi je antipatican do bola, ali morao bi biti lud pa da ga bacim u prasinu.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.1.2019 15:06 (TheMaverick).
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Ronaldo je definitivno vrh, ja sam imao srecu i dobio ga pred koji tjedan preko nekog agenta i to mi je cak bilo prvo otvaranje agenta ikad obzirom da do lite verzije sada nisam igrao online nikada osim nekoliko pokusaja, ali znamo kakva je situacija bila s online pesom do ove god. kad sam ga dobio nisam ni znao da je toliko dobar, ali sad se skoro svaku utakmicu cudim..nekad je dovoljno da se s njim dovedem u situaciju za udarac s bilo koje strane i to je gol.
nazalost ne pomaze mi pobjedit na legend, ekipa mi je na 4star i snage nekih 2100, ali obrana je jako losa i uvijek me na isti nacin napune nekim loptama u for i onda svejedno dal je salah,messi ili suarez bez problema pretrce moje. cak i da to nije oni cim dodu u mojih 16 i pucaju to je gol automatski
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...
ruya kaže...

Meni vise problema prave ovi od 200/300 rejtinga nego ovi 700+, nzm kako ali njih teze pobedim. 😞

 

 

Ja danas prestao igrati jer mi je bilo vise neugodno pobjedjivati. U 4 dana samo sam 1 tekmu izgubio online.

 

Uhvatio sam konacno gold 1 znacku, a sada lagano prema crnoj.

 

Od kada sam presao na Simeonovu taktiku broj 2 i postavio instrukcije nesto drugacije, jako malo golova primam.

 

Onaj Ronaldo je masina za golove, iako mi je antipatican do bola, ali morao bi biti lud pa da ga bacim u prasinu.

 Ja sam izgleda jedini koji ne pridaje neki znacaj taktici ni u pesu a ni u fifi. U fifi dok sam aktivno igrao nikad nisam namestao custom taktiku a u wl najcesce bio gold1 sa nekom prosecnom ekipom, cak jednom u elite 3. U Myclub-u ne vidim neke takticke opcije jer svaki menadzer gaji svoj stil igre i formaciju, ugl i ja danas od 10 utakmica samo 1 izgubio, bitno je uhvatiti srz gameplay-a i navici se. Jednostavno mislim da mi nikakve taktike ne pomazu, jednostavno kad igram dobro pobedjujem kad ne igram gubim i to je to.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja ne kuzim igru jos uvije..

Dakle komp uklizava nema faula nema nista meni se sudi sve...

No eto sada sam uklizao legendi najmanje 6-7 puta iza leda polomio ga oni nastavili akciju i onda uklizem u 16 metara odnesem loptu ne igraca i svira mi penal, bacio sam gamepad u pm, razbio stol i rage quitam krv te jebo ako ovo ima veze s nogometnom simulacijom.. Jesam los sam da boli glava ali ako ja uklizem 6 puta najmanje i polomim protivnika s leda i nedas mi niti zuti 2 minuta kasnije a penal mi sviras kojeg vidio nisi onda ja ne znam u kojem svijetu zivimo...

 

U Fifi kolko god retardirana bila dobijes zuti i 10 minuta ako nakon ako nije bilo prekida... ne sviraju se ovakvi debilni penali...

Jbte u 2019 godini smo i nema vrijednog nogometa za igrat...sjecam se davne 98 kada sam igrao pes tada se cak i zvao nekako drugacije ja mislim, uzivao sam ovo danas je katastrofa nad katastrofama... i kaj da covjek igra kad voli nogomet kurac na batini...

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

To je zato jer komp vara na top player svaki faul se sudi njemu u korist i itd. to je tako jos od pesa 5. A sto se tice penala u pesu je to puno bolji odradjeno nego u fifi. U fifi mi se jako cesto desavalo da se protivnick igrac zaleti u mog obranbenog padne i dobije penal bez da sam ja ista dirao. U pesu sam napravio samo jednom penal to kad sam uklizao frajeru sledja. Jedino sto mi je znalo smetat je to da protivniku nekad ne zna svirat penal kad mi uklize sledja ili kad me samo pregazi ali to je valjda bila ona utakmica gdje ne smijes pobjediti i sve je protiv tebe tako da to ne mogu racunati ali sve u svemu sudci su po meni bolje odradjeni u pesu nego u fifi. U fifi sam imao svaku utakmicu WTF moment sto to sudac radi

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...
TheMaverick kaže...
ruya kaže...

Meni vise problema prave ovi od 200/300 rejtinga nego ovi 700+, nzm kako ali njih teze pobedim. 😞

 

 

Ja danas prestao igrati jer mi je bilo vise neugodno pobjedjivati. U 4 dana samo sam 1 tekmu izgubio online.

 

Uhvatio sam konacno gold 1 znacku, a sada lagano prema crnoj.

 

Od kada sam presao na Simeonovu taktiku broj 2 i postavio instrukcije nesto drugacije, jako malo golova primam.

 

Onaj Ronaldo je masina za golove, iako mi je antipatican do bola, ali morao bi biti lud pa da ga bacim u prasinu.

 Ja sam izgleda jedini koji ne pridaje neki znacaj taktici ni u pesu a ni u fifi. U fifi dok sam aktivno igrao nikad nisam namestao custom taktiku a u wl najcesce bio gold1 sa nekom prosecnom ekipom, cak jednom u elite 3. U Myclub-u ne vidim neke takticke opcije jer svaki menadzer gaji svoj stil igre i formaciju, ugl i ja danas od 10 utakmica samo 1 izgubio, bitno je uhvatiti srz gameplay-a i navici se. Jednostavno mislim da mi nikakve taktike ne pomazu, jednostavno kad igram dobro pobedjujem kad ne igram gubim i to je to.

 

Taktika je sve u pesu.

 

Evo mojih rezultata danas:

 

 
 
 

 

A ovo mi je udarna postava iako imam jos vrhunskih igraca u rezervi.

 

 

 

Ovo mi se nikad nije desilo do sada, ma ni blizu:

 

 

 

Ovog sto sam zadnjeg tukao 5-2 s Al Ainovim grbom, imao je crnu znacku i 800+ pobjeda i 100+ poraza.

 

Simeoneova taktika razvaljiva.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.1.2019 19:14 (TheMaverick).
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
The_K kaže...

To je zato jer komp vara na top player svaki faul se sudi njemu u korist i itd. to je tako jos od pesa 5. A sto se tice penala u pesu je to puno bolji odradjeno nego u fifi. U fifi mi se jako cesto desavalo da se protivnick igrac zaleti u mog obranbenog padne i dobije penal bez da sam ja ista dirao. U pesu sam napravio samo jednom penal to kad sam uklizao frajeru sledja. Jedino sto mi je znalo smetat je to da protivniku nekad ne zna svirat penal kad mi uklize sledja ili kad me samo pregazi ali to je valjda bila ona utakmica gdje ne smijes pobjediti i sve je protiv tebe tako da to ne mogu racunati ali sve u svemu sudci su po meni bolje odradjeni u pesu nego u fifi. U fifi sam imao svaku utakmicu WTF moment sto to sudac radi

 A di je pravilo u PES-u da nakon faula iako je za zuti kasnije ne daje taj zuti ili zaustavi igru ako je za crveni, toga nema ocito... ja sam radio gluposti bas sam testirao gdje cu dobit crveni gdje zuti.. uglavnom ko ga hebe... nema tu meni nista zabavnog.... Najjace mi je kad iz cistog mira moj igrac se zaleti u svog.

Ili npr imam loptu idem u kontru i bocni moj igrac me gleda a imam nariktano attacking fullbacks... sad vise nemam ekipu s 55 team spirita vec 99 i s odlicnim bocnim igracima i opcenito vise nego prosjecnim igracima... jednostavno nisam siguran da je ovo ispravan nogomet isto tako i za fifu nisam siguran da je ispravna.. 

 

A zivcan sam jer sam uvjeren da sve ispravno radim.. i jbte legend iz jedne polusanse lopta se otkanta u gol...mogu vodit i 2-0 oni nekak slucajno dodu do 2-2 i onda nahebem- valjda su rekli ti neces dobit legendu ko te hebe daj nam vise para :)

 

 

10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Onda bi ti preporucio zabij jedan gol stavi da igras skroz defanzivno ono da ti skroz plava crta bude prema dole tako ces imati sto vise igraca na svojoj polovici terena i onda se dodavaj sa obranbenim igracima i golmanom do kraja igre. Jako tesko da ce ti komp uzeti loptu jer cak i na top playeru oni salju samo jednog igraca da trci prema toj lopti

Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
toxic kaže...

Ja ne kuzim igru jos uvije..

Dakle komp uklizava nema faula nema nista meni se sudi sve...

No eto sada sam uklizao legendi najmanje 6-7 puta iza leda polomio ga oni nastavili akciju i onda uklizem u 16 metara odnesem loptu ne igraca i svira mi penal, bacio sam gamepad u pm, razbio stol i rage quitam krv te jebo ako ovo ima veze s nogometnom simulacijom.. 

 

Kolega nekad imam osjecaj da ti igras neku testnu verziju.

 

Jbt., Liverppol je protiv mene dobio crveni karton i to Wijnaldum, koji me faulirao s ledja u trenutku kada sam trebao krenuti sam na Beckera.

The Commissioner of Football
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...
ruya kaže...
TheMaverick kaže...
ruya kaže...

Meni vise problema prave ovi od 200/300 rejtinga nego ovi 700+, nzm kako ali njih teze pobedim. 😞

 

 

Ja danas prestao igrati jer mi je bilo vise neugodno pobjedjivati. U 4 dana samo sam 1 tekmu izgubio online.

 

Uhvatio sam konacno gold 1 znacku, a sada lagano prema crnoj.

 

Od kada sam presao na Simeonovu taktiku broj 2 i postavio instrukcije nesto drugacije, jako malo golova primam.

 

Onaj Ronaldo je masina za golove, iako mi je antipatican do bola, ali morao bi biti lud pa da ga bacim u prasinu.

 Ja sam izgleda jedini koji ne pridaje neki znacaj taktici ni u pesu a ni u fifi. U fifi dok sam aktivno igrao nikad nisam namestao custom taktiku a u wl najcesce bio gold1 sa nekom prosecnom ekipom, cak jednom u elite 3. U Myclub-u ne vidim neke takticke opcije jer svaki menadzer gaji svoj stil igre i formaciju, ugl i ja danas od 10 utakmica samo 1 izgubio, bitno je uhvatiti srz gameplay-a i navici se. Jednostavno mislim da mi nikakve taktike ne pomazu, jednostavno kad igram dobro pobedjujem kad ne igram gubim i to je to.

 

Taktika je sve u pesu.

 

Evo mojih rezultata danas:

 

   

 

A ovo mi je udarna postava iako imam jos vrhunskih igraca u rezervi.

 

 

 

Ovo mi se nikad nije desilo do sada, ma ni blizu:

 

 

 

Ovog sto sam zadnjeg tukao 5-2 s Al Ainovim grbom je imao crnu znacku i 800+ pobjeda i 100+ poraza.

 

Simeoneova taktika razvaljiva.

 Ma ne znam sve to u vezi taktike kod mene ne pije vodu, krenuo sam bio sa Juventusom u online seasons i imao skor 13/2/2 apsolutno nista ne diram, samo namestim 433 formaciju koju koristim od kad igram pes i to je sve.

Imas top tim bgm, ja ne smem da igram sa timom od 5 zvezdica jer je negde oko 2500 i onda kad dobijem igrace sa 3500+ bude bas nezgodno, ne moze moja prosecna odbrana da im parira. Pa sam napravio dve ekipe od 3 i 4 zvezdice pa igram sa njima. Kad dodju prava pojacanja onda se bacam na top tim sad se koinsa ima, cekaju se samo dobri pekovi. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...

 Ma ne znam sve to u vezi taktike kod mene ne pije vodu, krenuo sam bio sa Juventusom u online seasons i imao skor 13/2/2 apsolutno nista ne diram, samo namestim 433 formaciju koju koristim od kad igram pes i to je sve.

Imas top tim bgm, ja ne smem da igram sa timom od 5 zvezdica jer je negde oko 2500 i onda kad dobijem igrace sa 3500+ bude bas nezgodno, ne moze moja prosecna odbrana da im parira. Pa sam napravio dve ekipe od 3 i 4 zvezdice pa igram sa njima. Kad dodju prava pojacanja onda se bacam na top tim sad se koinsa ima, cekaju se samo dobri pekovi. 

 

Kako ne pije vodu? Oznaci npr. Salaha kao counter target i na poluvremenu ce biti skoro pa svjez, a do tada je vec zavukao 2 gola. Kasnije istu instrukciju prebacis na drugo krilo i skoro cijelu tekmu imas svjeze igrace sto moze biti presudno ako protivnik igra bolestan presing. Koliko puta sam zbog svjezine protutnjao po boku i ubacio u peterac, jer su pritivnicki LB i RB na izdisaju.

 

To je samo jedan mali primjer koji se tice taktike.

The Commissioner of Football
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...
ruya kaže...

 Ma ne znam sve to u vezi taktike kod mene ne pije vodu, krenuo sam bio sa Juventusom u online seasons i imao skor 13/2/2 apsolutno nista ne diram, samo namestim 433 formaciju koju koristim od kad igram pes i to je sve.

Imas top tim bgm, ja ne smem da igram sa timom od 5 zvezdica jer je negde oko 2500 i onda kad dobijem igrace sa 3500+ bude bas nezgodno, ne moze moja prosecna odbrana da im parira. Pa sam napravio dve ekipe od 3 i 4 zvezdice pa igram sa njima. Kad dodju prava pojacanja onda se bacam na top tim sad se koinsa ima, cekaju se samo dobri pekovi. 

 

Kako ne pije vodu? Oznaci npr. Salaha kao counter target i na poluvremenu ce biti skoro pa svjez, a do tada je vec zavukao 2 gola. Kasnije istu instrukciju prebacis na drugo krilo i skoro cijelu tekmu imas svjeze igrace sto moze biti presudno ako protivnik igra bolestan presing. Koliko puta sam zbog svjezine protutnjao po boku i ubacio u peterac, jer su pritivnicki LB i RB na izdisaju.

 

To je samo jedan mali primjer koji se tice taktike.

 Ma ok ali ja zelim da kazem da mi te taktike ne menjaju jednostavno moj stil igre i skil. U sustini kako igras takve rezultate imas, ako si los igrac ne pomaze ti da doktoriras sve pes taktike. Jednostavno kad dobro igram i kad sam koncentrisan pobedjujem, kad ne igram dobro dzabe sve moram izgubiti. Evo bas veceras Batistuti ne ide nikako, jako los finising od tipa 10 sansi dao 2 gola dok juce kako sam sutnuo sa njim ulazilo je, malo mzd i momentum je umesao prste. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...
toxic kaže...

Ja ne kuzim igru jos uvije..

Dakle komp uklizava nema faula nema nista meni se sudi sve...

No eto sada sam uklizao legendi najmanje 6-7 puta iza leda polomio ga oni nastavili akciju i onda uklizem u 16 metara odnesem loptu ne igraca i svira mi penal, bacio sam gamepad u pm, razbio stol i rage quitam krv te jebo ako ovo ima veze s nogometnom simulacijom.. 

 

Kolega nekad imam osjecaj da ti igras neku testnu verziju.

 

Jbt., Liverppol je protiv mene dobio crveni karton i to Wijnaldum, koji me faulirao s ledja u trenutku kada sam trebao krenuti sam na Beckera.

 Trebo si ovo prije reci..

Upravo dobio liverpool 2-1.. s time da se nisam povlacio radio sam presing i igrao na krila i da kada sam izjednacio ko da ih je panika ulovila.. upravo ovaj lik dobio crveni karton. Iz tog faula na krilo centarsut i jovetic zabio.. Sva sreca pa sam imao nos jer sam doslovno 3 min prije izvadio Higuaina.

 

Ali ocito da nemam srece.... dobio sam fucking Adriana... jel to u redu kartica ili sam i tu baksuz...

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.1.2019 20:08 (toxic).
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
toxic kaže...

 

Ali ocito da nemam srece.... dobio sam fucking Adriana... jel to u redu kartica ili sam i tu baksuz...

 

 Dobio si brazilskog Adriana? Adriana koji ima shooting power 99? To je legenda samo takva kad se sjetim kad sam kao klinac u pesu6 uzeo inter i onda razvaljivao sa njime iz daljine bio je nezaustavljiv

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
toxic kaže...

 

 

Ali ocito da nemam srece.... dobio sam fucking Adriana... jel to u redu kartica ili sam i tu baksuz...

 

 

Koliko ti imas godina? Super si prosao. 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.1.2019 20:19 (TheMaverick).
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...

 

Kolega nekad imam osjecaj da ti igras neku testnu verziju.

 

Jbt., Liverppol je protiv mene dobio crveni karton i to Wijnaldum, koji me faulirao s ledja u trenutku kada sam trebao krenuti sam na Beckera.

 Cek tebi se nikad nije desilo da te protivnik zvizne sledja kad ides 1na1 i da on ne dobije nista? Mene su vise puta zviznuli sledja kad sam isao 1na1 i dobili su samo jednom crveni karton i dva puta zuti a jednom samo prekrsaj a ovo ostalo je sudac ignorirao i pustio igru dalje. Ja sam zviznuo protivnika sledja dok je isao 1na1 tri puta i samo sam jednom dobio crveni karton

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
The_K kaže...
toxic kaže...

 

Ali ocito da nemam srece.... dobio sam fucking Adriana... jel to u redu kartica ili sam i tu baksuz...

 

 Dobio si brazilskog Adriana? Adriana koji ima shooting power 99? To je legenda samo takva kad se sjetim kad sam kao klinac u pesu6 uzeo inter i onda razvaljivao sa njime iz daljine bio je nezaustavljiv

 Znam ja jako dobro tko je Adriano.. btw idem na Interove tekme i fan sam Intera, no isto tako du ima hrpa meni drazih igraca...

TheMaverick kaže...
toxic kaže...

 

 

Ali ocito da nemam srece.... dobio sam fucking Adriana... jel to u redu kartica ili sam i tu baksuz...

 

 

Koliko ti imas godina? Super si prosao. 

 31 taman

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
The_K kaže...

 Cek tebi se nikad nije desilo da te protivnik zvizne sledja kad ides 1na1 i da on ne dobije nista? Mene su vise puta zviznuli sledja kad sam isao 1na1 i dobili su samo jednom crveni karton i dva puta zuti a jednom samo prekrsaj a ovo ostalo je sudac ignorirao i pustio igru dalje. Ja sam zviznuo protivnika sledja dok je isao 1na1 tri puta i samo sam jednom dobio crveni karton

 

Ja sam na PS4 i ne mogi se sjetiti da sam brutalno ostecen sto se tice prekrsaja. Sto vise, nazabijao sam se slobodnjaka kao nikad, jer imam odlicne izvodjace.

The Commissioner of Football
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

A zakaj sam pomalo razocaran govori i cinjenica da cemo sutra dobiti i Batistutu gratis a on garant isto imam 99 zar ne ? :)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...
The_K kaže...

 Cek tebi se nikad nije desilo da te protivnik zvizne sledja kad ides 1na1 i da on ne dobije nista? Mene su vise puta zviznuli sledja kad sam isao 1na1 i dobili su samo jednom crveni karton i dva puta zuti a jednom samo prekrsaj a ovo ostalo je sudac ignorirao i pustio igru dalje. Ja sam zviznuo protivnika sledja dok je isao 1na1 tri puta i samo sam jednom dobio crveni karton

 

Ja sam na PS4 i ne mogi se sjetiti da sam brutalno ostecen sto se tice prekrsaja. Sto vise, nazabijao sam se slobodnjaka kao nikad, jer imam odlicne izvodjace.

 Ziher je tako velika razlika izmedju pc i ps4 pa svugdje pise da je isti gameplay

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice