Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 214.161
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
toxic kaže...

A zakaj sam pomalo razocaran govori i cinjenica da cemo sutra dobiti i Batistutu gratis a on garant isto imam 99 zar ne ? :)

 

 https://www.pesmaster.com/g-batistuta/pes-2019/player/1741/

ovdje pise da ima 97

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
The_K kaže...
toxic kaže...

A zakaj sam pomalo razocaran govori i cinjenica da cemo sutra dobiti i Batistutu gratis a on garant isto imam 99 zar ne ? :)

 

 https://www.pesmaster.com/g-batistuta/pes-2019/player/1741/

ovdje pise da ima 97

 

Sumnjam da ce svi dobiti Batistutu gratis jer ce biti ista fora kao i s Denilsonom.

The Commissioner of Football
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

toxic pa dobio si najbolju karticu u igri, sto bi ja dao za adriana.....

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Lignja8 kaže...

toxic pa dobio si najbolju karticu u igri, sto bi ja dao za adriana.....

 A jbga ja sam mislio da je ovoj ala Alkos :) ali bit ce da ima 23 godine kada je bio u najboljim danima :=)

Ali eto vec sam uvaljao dva komada... trebam ga istrenirati dost..

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
The_K kaže...
TheMaverick kaže...
The_K kaže...

 Cek tebi se nikad nije desilo da te protivnik zvizne sledja kad ides 1na1 i da on ne dobije nista? Mene su vise puta zviznuli sledja kad sam isao 1na1 i dobili su samo jednom crveni karton i dva puta zuti a jednom samo prekrsaj a ovo ostalo je sudac ignorirao i pustio igru dalje. Ja sam zviznuo protivnika sledja dok je isao 1na1 tri puta i samo sam jednom dobio crveni karton

 

Ja sam na PS4 i ne mogi se sjetiti da sam brutalno ostecen sto se tice prekrsaja. Sto vise, nazabijao sam se slobodnjaka kao nikad, jer imam odlicne izvodjace.

 Ziher je tako velika razlika izmedju pc i ps4 pa svugdje pise da je isti gameplay

 

Razlike ne bi trebalo biti, iako se uvjek suskalo da je najbolja verzija ona na PSu.

 

Ponavljam, ne sjecam se da sam ikad bio brutalno pokraden za prekrsaj ili uskracen za 11erac. Od kada sam sklopio top ekipu, stvarno rijetko gubim tekme od onih koji imaju osjetno manji rating. U 95% slucajeva, ja sam taj koji lomi match. Znam osjetiti taj momentum, ali uvijek nadjem put do pobjede. Primjetio sam da ako zaredam pobjede, da moji svaku sljedecu tekmu dobro stoje na terenu i sve ide kao podmazano, a prati me i faktor srece.

 

Druha stvar..., 90% posto tekmi koje sam odigrao, uvijek su mi svi igraci bili raspolozenja od neutralnog ka gore. Ako je strelica u koso na dole, nema tom igracu igrati, pa makar bio sam Ronaldo.

 

Prvih 11 i klupu sam slozio tako da uvijek imam rjesenje i samo me je zezao vratar, ali sada je i to proslost.

The Commissioner of Football
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Gledam i ja te strelice otkad sam ovdje postao komentar da sam se sjetio koliko su te strelice vazne bile u pesu11 pa onda moraju biti i ovdje. Meni isto igraju samo sa strelicom prema ravno pa prema gore klupu sam si slozio da uvijek imam sto zamijeniti. Samo u jednoj utakmici mi se desilo da mi je cijela obrana svih 4 igraca i jos 2 igraca koji su na klupi imali strelice prema dolje tu bas nisam imao srece

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Jeli ima i ovoga na ps4. Jasno se vidi da kad idem uzet loptu suparnicka noga prodje kroz mog igraca. Uvdje bi se trebao desiti prekrsaaj ali je igrica odlucila da nema prekrsaja tako sto noga prodje kroz nogu i napravi se akcija iz koje se zabija gol. Mene cude te situacije jer ako je igrica strgana onda bi stalno trebalo prolaziti noga kroz nogu ili kroz loptu a ne samo u par situacija gdje se zabija gol. Koda nam ovim zele reci da namjerno stvaraju momentum i da se namjerno gura uvijek jednog igraca. Ne kuzim kako je u fifi i pesu ovo standard da im se desava u igricama. Ajde zamislite da igrate COD i upucate nekog i metak samo prodje kroz njega kao da ga nije ni dodirnuo ili da ides zaklat covjeka i noz samo prodje kroz njega kao da je taj igrac hologram a ne covjek u igri. Da se takve stvari desavaju u nekoj pucacini pa cijeli community bi se digao na noge i popljuvao toliko po igrici da bi kompanija odmah morala djelovati ili vratiti igracima novce ili odmah popraviti bug kao sto inace i cine i to u roku od 2,3 dana. Onaj pes11 na ps2 igram povremeno sa frendom vec 8 godina i tamo nema tih sranja nema prolazenje noge kroz nogu ili lopte kroz igraca. Ne kuzim gdje samo nalaze te "programere" koji ocito ne znaju raditi svoj posao.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Evo jos strganih materijala ovo mi je sigurna bila top 3 strgana utakmica u pesu. Cijelo vrijeme su mi igraci bjezali od lopte ili su je preskakivali ili me nisu slusali i nisu dodavali ili izbijali ili pucali u trenutku kad sam stisnuo tu tipku vec su cekali 2,3 sekunde da im protivnik uzme loptu i onda naprave animaciju zamaha noge "kao" da su pokusali. 

U prvom videu mozete vidjeti kako mali "slabi" Gomez izgurao mog obranbenog nekim cudom i onda ja kad sam to vidio prebacim na drugog obranog da pokupim loptu koja se odvojila od Gomeza ali moj obranbeni odjednom stane i onda opet krene trcat i tako je izgubio momentum i gomez lako uzeo loptu i zabio gol. Zasto je moj obranbeni prestao trcat premda sam drzao R2 i gljivicu u smjeru lopte? Ne znam.

U drugom videu mozemo vidjeti kako protivnickom igracu lopta prolazi kroz trbuh,koljeno i onda se odbija cudno nekako zglitchano i vraca se njemu loptu i pogadja stativu i onda mom kariusu kroz noge koji nije mogao cucnuti prilkom tog udarca ne znam zasto inace golmani to rade.

U trecem videu sam stavio kako sam zabio gol sigurno se pitate zasto se zalim ako sam zabio gol pa zalim se zato jer je u ovom videu Talisca preskocio loptu premda je lopta isla premda njemu ne nisam napucao prejako igram nogometne igrice vec 16god i znam dozirati pravilno dodavanje. Ovo je jedini video na kojem mogu vam pokazati to preskakanje lopte tijekom utakmice jos mi je Salah jednom preskocio loptu premda se nalazio 1na1 prilici i preskocio mi je loptu Hamsik sa kojim sam trebao odigrati dupli pas i otici u priliku za 1na1. Imao sam previse srece u nesreci sa Taliscom na zalost sa salahom i hamsikom nisam imao.

I u zadnjem videu vidimo protivnikov treci gol ja idem pokupiti loptu sa stoperom i odmah je idem izbiti jer se ne zelim zajebavati u obrani i onda lopta prodje kroz stopalo mog igraca i on zabija gol.

I kako da ja na kraju stisnem protivniku ruku i kazem bravo pobjedio si jer si bio bolji kad mi je zabio sva tri gola koja nemaju veze sa zdravim razumom i sto su moji non stop preskakali lopte ili su kasnili sa naredbama

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2019 1:45 (The_K).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
The_K kaže...

Evo jos strganih materijala ovo mi je sigurna bila top 3 strgana utakmica u pesu. Cijelo vrijeme su mi igraci bjezali od lopte ili su je preskakivali ili me nisu slusali i nisu dodavali ili izbijali ili pucali u trenutku kad sam stisnuo tu tipku vec su cekali 2,3 sekunde da im protivnik uzme loptu i onda naprave animaciju zamaha noge "kao" da su pokusali. 

U prvom videu mozete vidjeti kako mali "slabi" Gomez izgurao mog obranbenog nekim cudom i onda ja kad sam to vidio prebacim na drugog obranog da pokupim loptu koja se odvojila od Gomeza ali moj obranbeni odjednom stane i onda opet krene trcat i tako je izgubio momentum i gomez lako uzeo loptu i zabio gol. Zasto je moj obranbeni prestao trcat premda sam drzao R2 i gljivicu u smjeru lopte? Ne znam.

 

 Meni se ovo konstantno događa. U svojem petercu dobim loptu stisnem kocku da je napuca van ali on ceka i protivnicki igrac samo gurne unutra.

A najjaca shema mi je bila na Legent protiv Barcelona gdje sam non stop bio u WTF momentu... svaki puta je meni Messi nadskocio Bonucia i Fazia pa to nije bilo za vjerovat...

7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Taman skupio za Balea i vrag mi neda mira i odem otvarati box English stars 3x i dobijem takvu cunu, kao nikad do sada.

 

Cuvajte gp-e i myclub coinse, jer ovaj tjedan je katastrofa.

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Ha ha... Ja sam potrošio sve myclub coinse na te bezvezne packove u nadi da će nešto uletiti. Jednostavno nemam mira i ne mogu ih držati na čekanju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja sam sad na slatkim mukama, iz treceg spina otvorim Otamendija a vec sam imao duplog, cuvao u slucaju da se desi ovo. Sad imam priliku da biram koju hocu crnu kuglu, imaju skoro svi, cak i messi je tu. Kako se sad odluciti

Griezmann, Aguero, Salah, Ramos, Pogba, Mbappe... vjerovatno cu nekog od ovih..

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Adriano je takva mrcina :) a jucer sam se skoro pop kad sam ga dobio jer sam htio neku "vecu legendu"

Kad ono jak dovoljno brz solican skok a udarac znate i sami..

Nema tekve da se gamepad ne trese najmaje 3 puta :) a stative poslije tekmi budu spigane

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Kako birate koju crnu kuglu, nisam shvatio ovo ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
zabranjeniples kaže...

Kako birate koju crnu kuglu, nisam shvatio ovo ?

 

Moras dobiti  3 crne lopte istog igraca, koje onda zamjenis za bilo koju crnu loptu. Imas tamo opciju TRADE.

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2019 11:08 (TheMaverick).
5 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Jedno kratko pitanje. 

Šta sa igračima koji mi nikad ne igraju, tipa Aguerro, Harry Kane i sl u napadu. Super su i sve al su mi uvijek il Ronaldo il Adriano u timu samo i ponekad Suarez. Dal da stoje samo il da ih u exp trenere rokam? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...
zabranjeniples kaže...

Kako birate koju crnu kuglu, nisam shvatio ovo ?

 

Moras dobiti tri duplikata tj. 3 crne lopte istog igraca, koje onda zamjenis za bilo koju crnu loptu.

 Ovdje već imam igraće koji vrijedi više nego moja cijela momcad u fifi. Tolda i Adriana..

Tamo dobit nekog igraca boljeg u kartici je gotovo nemoguce, najbolje ssam dobio Kroosa

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
nameless85cro kaže...

Jedno kratko pitanje. 

Šta sa igračima koji mi nikad ne igraju, tipa Aguerro, Harry Kane i sl u napadu. Super su i sve al su mi uvijek il Ronaldo il Adriano u timu samo i ponekad Suarez. Dal da stoje samo il da ih u exp trenere rokam? 

 

Iskreno, ja ne bi imao srca da ih pretvorim u trainere. To su klasni igraci.

 

U najgorem slucaju, cuvaj ih za trade.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2019 11:13 (TheMaverick).
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja cuvam sve top igrace iako neki rijetko igraju, volim da mjenjam tim.. zanimljivije je

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

I jeste danas dobili svi Batistutu il ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

da, da 3x batistuta. odmah sam  ga mijenjao za Stimca :)

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
toxic kaže...

I jeste danas dobili svi Batistutu il ?

 Dobio sam neka tri ni ne sjecam im se imena hahaha

13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
toxic kaže...

I jeste danas dobili svi Batistutu il ?

Ja već dugo nisam imal dobar roll od klasičnih non POTW ili TOTW agenata, čak se i gold rijetko nađe.

7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Mozes imati cijeli tim od legendi, ali Ronaldo i Messi su Bogovi u igri.

 

S ovim 2. moras malo znati igrati, a s Ronaldom zna svatko.

 

Danas me je momentum stisnuo ali izvukao sam se. Jednu sam izgubio koju nisam smio izgubiti, jer mi je odvalio bodove, a i jedan mi se kapitalac s crnom znackom i dosta bodova  oteo u zadnjoj sekundi i zavrsilo je 2-2.

 

Ludnica koliko igra zna biti protiv tebe. Vidi se kao dan..., ali svaki put bi malo stao na loptu te stiskao pauzu i pravio rotacije. Nema druge nego ubijati ritam dok ne prodje.

 

Izgubljene tekme sam pretvarao u pobjede zahvaljujuci Ronaldu.

 

Jedva cekam da krene online forma od 10.01.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2019 18:25 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Zato sam ja dao 700k gp-a za skaute, moze se ciniti nenormalno ali meni se isplatilo potpuno. Sad se moze proci dosta povoljnije jer ima vise skauta u ponudi.

 

Maloprije igram sa nekim oko 500 rating, 86. min. kod 5-2 za mene stisce pauzu i ne ide u gameplan. Odmah sam znao da hoce lagcheat da aktivira i nakon 20-tak sekundi pocne se vrtiti onaj krug u lijevom donjem cosku sto obicno bude pred prekid meca.

Samo sto se ovaj zajebo, nije ocito znao kako to raditi pa sam dobio pobjedu kao da se on diskonektovao. Kako jadnih likova ima.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Sad sam odigroa tako bizarnu utakmicu lik duplo veci rejting vodim i na kraju popusim u zadnjoj sec..

No to nije bitno, bitn oje da su se igraci kretali ko po ledu.. dakle ne drzim trcanje oni se klizu ko blesavi... ali ne samo moji i on je imao problema s kontrolom lopte... koji racku je ovo bio ja ne znam

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja sam sad igrao sa jednim rejting 1200 pobedio me 1:0 u potpuno izjednacenoj utakmici, cak sam i malo bolje sanse imao. Zanimljivo da svi ovi preko 1000 nisu ostavili ama bas nikakav wow utisak na mene cak suprotno. Igrao malo one pes kvalifikacije ili sta je vec ono skor 3/1/1 lag nenormalan, pasovi katastrofa uvek doda tamo gde ne zelim, na kraju i dobar skor sam ostvario sa obzirom na uslove. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...

Zato sam ja dao 700k gp-a za skaute, moze se ciniti nenormalno ali meni se isplatilo potpuno. Sad se moze proci dosta povoljnije jer ima vise skauta u ponudi.

 

Maloprije igram sa nekim oko 500 rating, 86. min. kod 5-2 za mene stisce pauzu i ne ide u gameplan. Odmah sam znao da hoce lagcheat da aktivira i nakon 20-tak sekundi pocne se vrtiti onaj krug u lijevom donjem cosku sto obicno bude pred prekid meca.

Samo sto se ovaj zajebo, nije ocito znao kako to raditi pa sam dobio pobjedu kao da se on diskonektovao. Kako jadnih likova ima.

 

I na PS znaju uzrokovati prekid. Danas mi je neka panjina prekinula tekmu kod mog vodstva i nikom nista. Sreca nije imao niti jedan bod, + imao je nizak rating, tako da..., nista puno ne bi dobio.

 

Ja opet s druge strane, koliko god gledam da napravim.dobar rezultat i osvojim nesto, toliko mi je stalo da imam AAA. Ono 2-3 tekme u kojim je doslo do.prekida matcha s moje strane je bilo zbog nestanka struje ili zbog toga sto sam znao smetnuti da mi se u to vrjeme rest. ruter i svaki put mi se desilo onda kada sam lomio protivnike. Jbg.

 

Btw., 

 

Dosta mojih igraca veceras igra u derbiu ili su na klupi: Salah, Aguero, Sane, Fabinho, Otamendi, Laport, Walker, Silva, Danilo.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2019 21:49 (TheMaverick).
5 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Kakva je situacija s konekcijom, serverima, lagovima? Nisam igrao mjesec dana i jučer odigram 3 tekme (jedva). Sve gore od goreg, a imam dobar internet i pogasim sve osim konzole koja je s routerom povezana LAN kablom.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
PES1990 kaže...

Kakva je situacija s konekcijom, serverima, lagovima? Nisam igrao mjesec dana i jučer odigram 3 tekme (jedva). Sve gore od goreg, a imam dobar internet i pogasim sve osim konzole koja je s routerom povezana LAN kablom.

 Serveri ne valjaju ni na fifi ali ovde su katastrofa. Proce jos godine i godine da ove dve igre budu igrive online. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice