Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 213.882
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...
ruya kaže...
erminn kaže...
ruya kaže...

Koju network connection restrictions koristite kod matchmaking-a? 

Ja sam stavio 3. vec jedno vrijeme, kazu da je najbolji balans izmedju kvaliteta veze i brzog nalazenja protivnika.

 

Zna i ovdje zalutati neko sa uzasnom vezom ali manje nego kad nema restrikcije.

 

 Ja nmg naci protivnika ni na lv 3 ni 4 a ni 5,mozda zato sto mi je pes za US podrucje nemam pojma. A ovako ima laga koliko hices :/

 Ne znam to da ima za US podrucje osim mozda samo za aktivaciju. Ono kad rucno stavljas region poslije instalacije, to nebi trebalo da smeta, ja sam stavio 'other countries' a spaja me najvise sa balkancima. Izgleda da kad se ukljuci search, trazi najblize protivnike, a sto duze trazi tako su i protivnici dalje geografski.

 Ne znam, ja sam na ps4 i vidim da me vecinom spaja sa juzno amerikancima, a pes je na us nalogu. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Izgleda da bi moglo biti nekih poklona kao iskupljenje zbog pada servera (PS4).

 

Ja sam skupio 2000 myclub coinsa i sada cekam cetvrtak da krene potw.

 

Ovih dana rjesio sam dva igraca preko skauta, koje dobijem poslije svake tekme tj., ovih od 4*. Radi se o Perisicu i Asensiu, koji kada se istreniraju, imaju sto za ponudit.

 

Vidim da se ekipa zabavlja s mladim talentima koji idu i do lv. 76. Na taj nacin je moguce nekom silver igracu dici rating na max 90.

 

Po meni s pametnom nadogradnjom i idejama, myclub moze postati jedna pojednostavljena master liga online.

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...

Izgleda da bi moglo biti nekih poklona kao iskupljenje zbog pada servera (PS4).

 

Ja sam skupio 2000 myclub coinsa i sada cekam cetvrtak da krene potw.

 

Ovih dana rjesio sam dva igraca preko skauta, koje dobijem poslije svake tekme tj., ovih od 4*. Radi se o Perisicu i Asensiu, koji kada se istreniraju, imaju sto za ponudit.

 

Vidim da se ekipa zabavlja s mladim talentima koji idu i do lv. 76. Na taj nacin je moguce nekom silver igracu dici rating na max 90.

 

Po meni s pametnom nadogradnjom i idejama, myclub moze postati jedna pojednostavljena master liga online.

 

Ma samo servere da srede i izbace ili smanje momentum i pes bi bio vrh. Kad nema laga gameplay je za 10. Ali nazalost 90% vremena imam lag, probacu da se spojim preko lan kabela.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Kako ovi ugovori pojedose sav GP, sad kako su mi svi igraci iznad 90, nema ugovora ispod 3k, ubi bukvalno. Da ne igram sim meceve svaki dan bio bi na nuli uvijek, sve ode na ugovore.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...

Kako ovi ugovori pojedose sav GP, sad kako su mi svi igraci iznad 90, nema ugovora ispod 3k, ubi bukvalno. Da ne igram sim meceve svaki dan bio bi na nuli uvijek, sve ode na ugovore.

 

Da jedu, jedu..., ali opet se nekako stvori visak. Ovaj tjedan sam krenuo s 15k, a sutra cu zavrsiti s nekih 25-30k. Napominjem da ja te sim matcheve ne igram.

 

 

The Commissioner of Football
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Dobio sam 30 000 GP zbog jucerasnjeg pada servera. Hvala Konami.

 

Imam zelju jos dovesti Modrica i Balea, a za ostale zvijezde ako slucajno dodju, dobrodosli su...Iz taktickih razloga, dobro bi mi dosao Fernandinho ili Kante, zbog stila igre, ali otom potom...

 

Klub je trenutno stabilan da ne moze biti stabilniji i sav mi je fokus usmjeren ka ganjanju ratinga i sto boljeg plasmana.

 

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

I ja bi volio Kantea, razmisljao sam da ga uzmem kad sam mogao izabrati bilo koju crnu kuglu ali eto uzeh Salaha tada. Kantea cu mozda nekad preko skauta dovesti, a Fernandinha imam vec.

 

Kod Bale-a mi se ne svidja sto ima jako slab unvawering balans, tj. slab je na lopti, cini mi se da je oko 65 samo. Imam Di Mariu max. level i sada Salaha koji igraju tu poziciju i oba imaju preko 90 taj balans, i tacno se osjeti kad potegnu po krilu i kod driblinga, kako im je tesko oduzet loptu pri manjim kontaktima.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2019 13:30 (erminn).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ima tko da bi mi htio pomoc rijesit CO-OP Cotributor trofej, fali mi za platinu ?

 

Trebamo odigrat clan co-op vs com, dok mi se ne otvori trofej.

Igrat cemo s Barcom protiv slabe ekipe na beginner i trebamo uvalit sto vise golova (bar 10-12) i ttebam skupit asistencije i golove. 

Mozda se radi o jednoj, a mozda o 2-3 utakmice, ne znam.

 

EDIT: ne treba vise, sredio sam

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2019 17:01 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja nikako da ulovim Simeonea. Izgleda da mi lezi 4222 formacija vise od 433 i svih koje sam probao do sad. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Juce ti je bio Simeone citav dan, ne znam jel' isto updejtuju za pc i ps4 posto si ti na ps4.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...

Juce ti je bio Simeone citav dan, ne znam jel' isto updejtuju za pc i ps4 posto si ti na ps4.

 Nisam ga video, ma nahvatacu ga vec nekako .

Svako prolece na Zvezdu mirise...
5 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Da li netko zna dal koji igraci dolaze nakon sta ovi englezi zavrse.. I koliko cesto stavljaju legende?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Deschamps ili Simeone? Iste formacije su u pitanju 4222.

Edit: vidim sad da je kod Simeonea management skills veci za 60 tako da ostajem pri Simeoneu.

 

E kako je lepo igrati kad nema laga evo sad sam cetiri za redom pobedio glatko, sve ide kao podmazano, steta sto ovako nije uvek, moram probati se konektovati preko kabela mzd bude bolje nego preko wifi. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 0:25 (ruya).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...

Deschamps ili Simeone? Iste formacije su u pitanju 4222.

Edit: vidim sad da je kod Simeonea management skills veci za 60 tako da ostajem pri Simeoneu.

 

E kako je lepo igrati kad nema laga evo sad sam cetiri za redom pobedio glatko, sve ide kao podmazano, steta sto ovako nije uvek, moram probati se konektovati preko kabela mzd bude bolje nego preko wifi. 

  

Taj managment skills se moze dizati s onim boostovima za managera, tako da ti to nije neki problem.

 

The Commissioner of Football
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Prva 3 otvaranja u novoj godini:

 

 
 
 

 

Nije moglo bolje poceti. Posebno mi je drago zbog Fernandinha, jer jucer sam ga spominjao u temi.

 

Aguera sam vec imao obicnog pa sam ovog potw odmah dodatno napucao.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 9:31 (TheMaverick).
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Od featured igrača ovaj tjedan otvorio sam Mbappe, Firmino, Fernandinho, Nuno Da Costa, Djiku, Seferović. Jedino sam stvarno htio Mbappea, tak da mi je sve ostalo bonus, Firmino već imam featured, ali mi se ovaj novi čini boljim tak da stari ide za trainera, isto kao i Nuno Da Costa i Djiku, instant trainers.

 

Mbappe i Fernandihno su me za sad najviše oduševili. Fernandihno je čista zvijer u sredini. 

 

EDIT: Otvorio jedan pack pošto sam imao extra GP-a, reko ajde da spinam jednom 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 10:25 (Putn1k).
 
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Putn1k kaže...

Od featured igrača ovaj tjedan otvorio sam Mbappe, Firmino, Fernandinho, Nuno Da Costa, Djiku, Seferović. Jedino sam stvarno htio Mbappea, tak da mi je sve ostalo bonus, Firmino već imam featured, ali mi se ovaj novi čini boljim tak da stari ide za trainera, isto kao i Nuno Da Costa i Djiku, instant trainers.

 

Mbappe i Fernandihno su me za sad najviše oduševili. Fernandihno je čista zvijer u sredini. 

 

EDIT: Otvorio jedan pack pošto sam imao extra GP-a, reko ajde da spinam jednom 

 

Jutros sam pomislio da sam ja danas najveci sreckovic...hahaha...svaka cast.

The Commissioner of Football
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Sretan sam zbog Mbappea, De Gee i Fernandinha, to su igrači koje i u RL volim, ali da, stvarno imam dosta sreće sa featured igračima, uglavnom dobijem kaj mi treba, jedino sad zadnji put prije kraja godine nisam dobil nikaj kaj sam htel, ali ne žalim se stvarno jer sam ovak pun black, gold i silver igrača koji su među najboljima u igri. Kaj je najbolje radi ove novogodišnje log in kampanje nisam trebal potrošiti ni lipe, thx Konami 

 

Sad idem polako slagat CRO postavu u PES-u.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...
ruya kaže...

Deschamps ili Simeone? Iste formacije su u pitanju 4222.

Edit: vidim sad da je kod Simeonea management skills veci za 60 tako da ostajem pri Simeoneu.

 

E kako je lepo igrati kad nema laga evo sad sam cetiri za redom pobedio glatko, sve ide kao podmazano, steta sto ovako nije uvek, moram probati se konektovati preko kabela mzd bude bolje nego preko wifi. 

  

Taj managment skills se moze dizati s onim boostovima za managera, tako da ti to nije neki problem.

 

 Znam da moze, vec sam dizao. Ali svedno simeonov man. Skills je veci pa kad uzimam da uzmem najbolje. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
5 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Kabel lafe i nikako drukcije. Ni slucajno wifi, preporodit ces i sebe i protivnike 😄
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Od sutra pa sljedecih 7 dana, svaki dan po 25000 GP pri loginu   175000 ukupno, ja cu cuvati do legendi vjerovatno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...

Od sutra pa sljedecih 7 dana, svaki dan po 25000 GP pri loginu   175000 ukupno, ja cu cuvati do legendi vjerovatno.

 Taman da zavrsim Ronalda, fali mi jos jedan skaut.

I evo moje najjace ekipe fali mi samo Ronaldo da ga uparim sa Aubom i Diego Simeone da predvodi tim. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
izvukao fernandinha i 2xstones u pakovima..bolje da mi je dosao neki napadac jer mi uz ronalda koji je trenutno na 95 stoji mane i bas osjetim da je puno slabiji u odnosu na ronalda.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Sretan radi Aguera, ali RWF nikako dobiti :(

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja dobio Partey-a, Willama Josea i Seferovica a za francusku ligu sam dobio Payeta i nekog stopera koji moze igrat RB-a a ovog treceg se uopce ni ne sjecam. I dalje mi fali klasicni RB da mi momcad bude potpuna

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Evo sto sam danas odigrao jednu dobru utakmicu protiv bas jakog i iskusnog igraca, bio sam maksimalno koncentrisan i dao sve od sebe .

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Jel' uvijek igras sa ovakvom kamerom visoko, meni je to cudno nekako.. Cestitam na pobjedi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...

Jel' uvijek igras sa ovakvom kamerom visoko, meni je to cudno nekako.. Cestitam na pobjedi.

 Da. A bio sam vratio na "normalnu" kameru i igrao mozda dve nedelje tako ali nisam se bas snalazio dobro, lakse je za kontrolisati igraca i za driblanje kad je cam blize, ali ovako nekako imam bolji pregled i vise mi odgovara. Hvala 

 

Nikako ovog Simeonea da ulovim da mogu igrati myclub xd. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 18:11 (ruya).
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Dobijem Parteya, onog rb-a i onog najgoreg od featured playersa. Bas nemam srece. Bar da sam fernandinha ili stonesa dobio.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Cordas kaže...
Dobijem Parteya, onog rb-a i onog najgoreg od featured playersa. Bas nemam srece. Bar da sam fernandinha ili stonesa dobio.

 Ni ja nisam nista pametno izvukao a ide 600 koinsa u nepovrat :/

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice