Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 213.525
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
LeskiRM kaže...

Ljudi, ak netko igra na ps4 i dobar je u co-op igranju slobodno me mozete dodat.

solo igranje mi je dojadilo vec pomalo, coop mi je puno zabavniji. Imam odlicnu ekipu i dobru statistiku, a cak sam i u sim statistici dosao u top 10 svih igraca jedno vrijeme. Sad sam pao na 25 mjesto..

 

shadowchild90 je psn id.

 

 

 Bgm si dobar, ja sam na ps4 dodacu te da bacimo nekad koju a moze i co op ako se uklopim mada sam pocetnik u pesu online al hvatam polako konce igre. Najgore mi je sto sam ekstra ekipu sastavio za manje od mesec dana ali na US acc a lag je drasticno veci nego kad igram na evropskim serverima sto je i logicno, pa sad moram sve iz pocetka. TheMaverick ti je dobar sigurno :). 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Danas milina za igrati..., bas sam uzivao. Igra je radila kao swiss watch.

 

Dvije sam tekme izgubio od protivnika koji suu imali crnu znacku i bilo je gusto do zadnje minute. Oni su svoje sanse iskoristili, a ja nisam i to je to.

 

Ostali koji su me sreli, jebali su jeza u ledja.

 

Okvir gola mi se isprjecio 3 puta za 3 spektakularna gola s distance, ali zato su uletila 2 "knuckle shota", 1 od Ronalda, a drugi od Aguera.

 

Suarez jucer pomalo anemican, ali zato danas..., rasturacinaa...Predivno je igrati s njim.

 

Savjetujem svima, da spara gp-e za Ronalda, jer koja je to igracina i na koji su ga nacin utjelovili u igri..., ma nemam rjeci. Ja sam ima tu srecu i dobio sam ga na poklon na Badnjak.

 

Imao sam 950 rating i nakon sto sam uhvatio gold 1 znacku, rating mi se srusio na 830, ali danas sam ga digao na 914 i opsjednut sam tom crnom znackom i kada je uhvatim, onda cu igrati gusta radi. Jebeno je dosta, jer penjes se na kapaljku, a kad izgubis srezu te za vise od duplo (10).

 

Cesto mi se desi da uhvatim forsirati i samo se bez veze sjebem, tako da sam ustvari sam sebi najveci protivnik.

 

Sve u svemu pes je ludnica, a fifa igraca mi je po malo zao, jer nisu ni svjesni sto propustaju.

 

 

The Commissioner of Football
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...

Danas milina za igrati..., bas sam uzivao. Igra je radila kao swiss watch.

 

Dvije sam tekme izgubio od protivnika koji suu imali crnu znacku i bilo je gusto do zadnje minute. Oni su svoje sanse iskoristili, a ja nisam i to je to.

 

Ostali koji su me sreli, jebali su jeza u ledja.

 

Okvir gola mi se isprjecio 3 puta za 3 spektakularna gola s distance, ali zato su uletila 2 "knuckle shota", 1 od Ronalda, a drugi od Aguera.

 

Suarez jucer pomalo anemican, ali zato danas..., rasturacinaa...Predivno je igrati s njim.

 

Savjetujem svima, da spara gp-e za Ronalda, jer koja je to igracina i na koji su ga nacin utjelovili u igri..., ma nemam rjeci. Ja sam ima tu srecu i dobio sam ga na poklon na Badnjak.

 

Imao sam 950 rating i nakon sto sam uhvatio gold 1 znacku, rating mi se srusio na 830, ali danas sam ga digao na 914 i opsjednut sam tom crnom znackom i kada je uhvatim, onda cu igrati gusta radi. Jebeno je dosta, jer penjes se na kapaljku, a kad izgubis srezu te za vise od duplo (10).

 

Cesto mi se desi da uhvatim forsirati i samo se bez veze sjebem, tako da sam ustvari sam sebi najveci protivnik.

 

Sve u svemu pes je ludnica, a fifa igraca mi je po malo zao, jer nisu ni svjesni sto propustaju.

 

 

 Rejting ti je odlican, svaka cast. Suarez je igracina dobio sam ga na jednom profilu zajedno sa Kavanijem i zveri su obe kartice. A sto se tice ovih sto igraju fifu i nisu pruzili pesu sansu njih mi nije zao, svako bira sta zeli u zivotu pa tako je i ovde, nek igra ko sta zeli. Ja znam ko vise nece ''fufu'' kupovati :)

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ali kako ovaj Kavani sipa golove malo je reci, plava forma sve sto sutnem udje, ima strasno dobar controlled sut na RT.

 

Sad sam napravio veliki comeback, na poluvremenu gubim 0-3 i dobijem na kraju 4-3, zadnja 2 gola 87. i 90+2 min.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2019 5:18 (erminn).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Nemam nikako sreće u packovima. Prvo sam prošli tjedan od featuered playera dobio Parteya kao najboljeg igrača, a koji mi čak i nije nešto. Sada sam dobio Suareza koji mi nikako ne leži i već mi je dosta zicera fulao. Dosta bolji mi je  featured Gabriel Jesus kojeg sam levelao do 93. Otvorim 6 ovih magic moments packova i opet manjak sreće - dobijem u prvom Ozila kojeg već imam, u drugom Koscielnog kojeg već imam. Kasnije sam dobio Coutinha koji je popravio dojam. Još mi fali lijevi bočni, tu mi igra onaj Baba iz Chelsea. Nikako nemam sreće na toj poziciji dobiti nekog. Stoperi su Baily i Azpilicuata koji su mi ok, ali nisam dobio ništa bolje. 

 

Gameplay ove igre je fantastičan. Baš imaš osjećaj nogometa dok igraš. Najviše to vidim kroz gradnju napada, kako se može igrati i kombinirati u sredini. To mi je najviše falilo u onom fliperu, ovaj khm.. FIFA-i. 

Šteta što i u PES-u ima momentuma, često kad povedem 2 razlike pred kraj utakmice ne mogu spojiti dodavanje. Dobro je što se to ne događa toliko često i najčešće se uspijem obraniti od toga. 

 

Ja igram maksimalno 2-3 utakmice u danu tako da meni ni ne treba više contenta od ovog što ima. Gameplay mi je uživancija, a imam igrače kakve sam mogao samo sanjati u FIFA-i. To što se tamo radi sada, moraš grindati pola godine, igrati svaki dan razne SBC-e vikend lige i slično da bi došao do neki zanimljivijih igrača i onda možeš obrisati igru jer je stigao novi naslov, drugim riječima imaš još jedan posao, a to igra ne bi trebala biti. Ja nemam ni vremena ni volje za takve stvari tako da meni ovaj stil u PES-u savršeno odgovara. Da ne spominjem kako mi je ovdje super što nema marketa i što ne moraš razmišljati koliko sad vrijedi igrač, treba li ga prodati itd. Isprobavam i koristim sve igrače koje imam. U FIFA-i najčešće i ako dobiješ dobrog igrača prvi imperativ je prodati ga, a ne koristiti. Tako da je FIFA više postala kao album sa sličicama, a ne sportska simulacija. Također mi je super što u PES-u nema onog debilnog ograničenja po ligama nego možeš sve slagati.

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Sto me sjebaje igra, trebale mi 2 pobjede za streak od 15 i crnu znacku, a namjerno mi daje protivnika od 1000+, trazi ga 10-15 minuta iako restartujem search. Zavrsi se 1-1 i ponisti mi streak i moguci bonus.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Mene jebe internet.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ima li pes 19 lite verziju za PC i ako ima kako da je skinem?

Na steamu ne mogu da nadjem tu opciju ?! :)

 

P.S. Zena mi ne da pristup TV-u pa nemam izbora ....

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2019 9:14 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
goust78 kaže...

Ima li pes 19 lite verziju za PC i ako ima kako da je skinem?

Na steamu ne mogu da nadjem tu opciju ?! :)

 

 

P.S. Zena mi ne da pristup TV-u pa nemam izbora ....

 Ja sam instalirao direktno sa steama. Upisao sam Pro Evolution Soccer 2019 Lite :D

 

 

 

kad mačaka nema miševi kolo vode
15 godina
online
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
jez_cro kaže...
goust78 kaže...

Ima li pes 19 lite verziju za PC i ako ima kako da je skinem?

Na steamu ne mogu da nadjem tu opciju ?! :)

 

 

P.S. Zena mi ne da pristup TV-u pa nemam izbora ....

 Ja sam instalirao direktno sa steama. Upisao sam Pro Evolution Soccer 2019 Lite :D

 

 

 

 Sinoc sam trazio ,nema pa nema . Probacu PP.. :)

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

 Hvala,da bacim koju sa klubovima posle posla ! :)

10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Pobjeda nad visokorangiranim igracem i pravo na 1. mjesto u diziviji 1

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
goust78 kaže...

 Hvala,da bacim koju sa klubovima posle posla ! :)

 Macak mani se fife, igraj pravi fudbal 😁

Svako prolece na Zvezdu mirise...
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ekipa, koji patch koristite na PS4, može neki link?

 

Igram isključivo myclub, pa me nije briga. Ali kad dođe ekipa uvik me j.bu kako nemam dresove  

Hvala!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Igram lite verziju i nemogu nikako naći protivnika za tekmu online. Stavim da nema restrikciju za nista i 0 bodova. Jel i bama tako, moram li podesiti nešto?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Jedno pitanje da li netko tko ima lite verziju moze igrat protiv nekoga tko ima full verziju na myclub ? A odgovor na tvoje pitanje je ovdje koliko vidim jucer  u 23 sata je zadnji put zabiljezeno 1300igraca danas nema ni jednog mozda rade server mantience.https://steamcharts.com/app/950100

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

 Ne moze,kad kliknem na link

ispise mi ovo : This item is currently unavailable in your region

8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
goust78 kaže...

 Ne moze,kad kliknem na link

ispise mi ovo : This item is currently unavailable in your region

Probaj promeniti ip adresu.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...
goust78 kaže...

 Ne moze,kad kliknem na link

ispise mi ovo : This item is currently unavailable in your region

Probaj promeniti ip adresu.

 Kako ?VPN proxy sam ukljucio i  prebacio na US ali opet nece .

8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
goust78 kaže...
ruya kaže...
goust78 kaže...

 Ne moze,kad kliknem na link

ispise mi ovo : This item is currently unavailable in your region

Probaj promeniti ip adresu.

 Kako ?VPN proxy sam ukljucio i  prebacio na US ali opet nece .

 Vidi uputstvo na ovom linku http://www.pes-serbia.com/threads/37293-Uputsvo-za-instalaciju-PES-a-na-Steam-preko-VPN

Ja sam sad probao i radi, pronasao mi je pes lite.

Uzeo sam Hong Kong ip

Svako prolece na Zvezdu mirise...
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Svaki put kada bacim pogleda na analizu taktike, cesto mi se desi da su kod mene upaljeeni svi stilovi, te ispada da igram raznovrsno ili vuce vise ka posjedu.

 

Zbog navedenog sam odlucio dovesti Deschampsa jer ispada da mi vise odgovara i mislim da sam pogodio.

 

Ruzno je kad se osjeti prazan prostor izmedju linija i zato sam s Simeoneom stalno igrao na prest 2. Kod Deschampsa to nije slucaj i ekipa odlicno pritisce protivnika i bas se osjeti da se protivnici muce.

 

Danas sam s njim imao dobru seriju bez poraza, ali jos je rano za neki konacan zakljucak.

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

A kako igrati protiv ovih sto igraju stalno Gegenpress i presing celu tekmu, po 3 igraca mi pritiskiju mog koji ima loptu, cesto mi je bas tesko izboriti se sa tim.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja sam dosao do zakljucka da u slucaju da biram izmedju stilova odbrane frontline pressure-conservative i all out defense-agressive, da je bolje ovo drugo tj. da je bitnije da imam agressive pressuring sto ima simeone a kod desampa je conservative ako se ne varam. A najbolje je frontline pressure-agressive sto imam kod santosa.

 

Imao sam spalletija sa conservative pressuringom i nekako mi je to premlako, previse se protivnik razigra.

 

Sto se tice ljudi koji pretjeruju sa pressingom i imaju gegen ukljucen, jednostavno manje pasova - vise driblanja i potezanja sa brzim igracima. Kad mi se tako 3-jica zalete na messija ja ih lako predriblam i onda se otvara prostor za neku dobru loptu u prostor.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Moj danasnji skor od 15 utakmica 10/4/1 igram na us acc jer tamo imam kompletnu ekipu sa snagom preko 3000 a danas stigao i Ronaldo za sad mu je 94 ovr. Kad imas top ekipu nije tesko ni napraviti dobar rezultat. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Sto se mene tice, ja sam zavrsio. Haha

 

 
 

 

To ja zovem poticaj za igru...vidite li EA smradovi?

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2019 9:14 (TheMaverick).
 
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Imao si srece bas :) Ja izvuko neke no name pa sam sa njima digao svog neymara za jedan level.

 

Mozda sljedece sedmice budu neke legende vidjecemo.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...

Imao si srece bas :) Ja izvuko neke no name pa sam sa njima digao svog neymara za jedan level.

 

Mozda sljedece sedmice budu neke legende vidjecemo.

 

 

 

Od soka sam isao vrtit 3. put, skroz nesvjesno, a zapravo se nije vise nista moglo izvuci, niti mi je trebalo i na kraju je uletio neki silver. Bacenih 100 myclub coinsa, ali oprostit cu si.

 

Znaci, 1. mi je bacilo Neymara, pa zatim Modrica.

 

Modric je btw. MAGICAN na terenu. Nemam rijeci...Kako je samo u stanju izvrtit protivnika, a onda pass. Utjelovili su ga za 10, jer tocno imam osjecaj kao da gledam Modrica. Ono sto je jako bitno za mene je to, sto uz sve kvalitete ima dobru staminu i player index interception.

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2019 10:51 (TheMaverick).
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ako netko hoće prodam mu svoj steam račun sa PES 2019  ( samo je pes na njemu ) za 100kn. Odigrao samo par sati zato ga i prodajem. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Zasto ima skriptinga i u pesu, zasto su morali ono najgore da pokupe od ea. Bas sam se sad razocarao, krenuo lepo par tekmi sa pobedama i onda kad me je pocela igra jebati, tako glupe golove primam iz neke odbijacine, kad jednostavno ne postoji sansa da ipucam loptu i kad to utadim nekako se izodbija do njegovog igraca, dok na drugoj strani u 3 tekme sam imao najmanje 10 mrtvih sansi, ma ne bih ga zabio nema sanse svi u top formi igraci poput Aube, Mesija, Ronalda, Suareza, Kavanija, Salaha znaci nmg da verujem. Na sve i jednoj sto sam izgubio bio sam bolji al dzabe kad moji zaboravili kako se daje gol odjednom. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice