Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 214.168
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Igram samo online divizije, i meni je ok 90% vremena, tu i tamo naletim na kakvog arapa pa zna lagati ali ostatak je ok
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Meni u 90% slucajeva kasne komande aj naviknes se ako je mali lag ali kad je malo veci neigrivo je. Juce mi je bilo neigrivo, ok mi je net, nemam problem ni sa jednom igrom online inace. Opet sto se tice pesa nekad je sve jako ubrzano i tad je odziv komandi mnogo bolji. Sve u svemu smatram da je to najveci problem pesa i momentum kog nazalost ima. Ostalo sve je 👍

Samo da srede servere i izbace momentum igra bi bila skoro savrsenstvo online. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Evo bas sam sad odigrao dve utakmice u sezoni online i nenormalan je lag, ako stavim u matchmaking-u lv. 5, 4 i 3 trazi sto godina i na kraju ni nenadje, ako postavim na no matchmaking restrictions onda nadje dosta brzo ali lag je uzasan. Ne znam kako to resiti. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Čini mi se da ove godine PES ima više (online) igrača nego ikada do sada. Tako da je moguće da su malo iznenađeni prometom na serverima. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Cordas kaže...

Čini mi se da ove godine PES ima više (online) igrača nego ikada do sada. Tako da je moguće da su malo iznenađeni prometom na serverima. 

 Moze biti i to. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
5 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja sam sad odigrao jednu tekmu u pes ligi i jednu myclub i u obje su mi kasnile komande s tim da mi se uopce ne pojavljuju one crtice u gornjem desnom kutu. Nije ovako bilo prije mjesec dana, a sad evo vec 3 dana idta situacija. Grozno.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
PES1990 kaže...

Ja sam sad odigrao jednu tekmu u pes ligi i jednu myclub i u obje su mi kasnile komande s tim da mi se uopce ne pojavljuju one crtice u gornjem desnom kutu. Nije ovako bilo prije mjesec dana, a sad evo vec 3 dana idta situacija. Grozno.

 Ma znam da, nije igrivo vecinu vremena, uzasni su serveri. Znaci posaljem loptu prema mom igracu i dok je lopta na pola puta pritisnem dodavanje i usmerim ka drugom igracu ali svedno on prima loptu i dok se seti da doda njegov igrac mi presece pas, ovaj se spetlja pocne da zapinje za travu i tako gotovo svako drugo, trece dodavanje. Hocu da dodam levo igra registruje desno, cesto dodam igracima kojima ne zelim i naravno uvek to budu pogresni pasovi. I tako... 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.1.2019 16:44 (ruya).
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
kojeg trenera se isplati uzet?
sad imam tebaldi koji koristi 4-3-3 formaciju, ali sam odlucio probat igrat defanzivnije i tu ne znam kojeg bi trenera uzeo
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.1.2019 18:27 (siw1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
siw1 kaže...
kojeg trenera se isplati uzet?
sad imam tebaldi koji koristi 4-3-3 formaciju, ali sam odlucio probat igrat defanzivnije i tu ne znam kojeg bi trenera uzeo

 

Diego (Cholo) Simeone

 

BASIC INFO
Name: C. Valbuena (Diego Simeone)
Formation: 4-2-2-2
Management Skill: 650
Adaptability: 87
Attack: CF/SS, SS/CF
Midfield: LMF/CMF, CMF/DMF x2, RMF/CMF
Defense: LB/CB, CB x2, RB/CB

OFFENSIVE/DEFENSIVE TACTICS
ATK Style: Counter Atk
Build Up: Short Pass / Long Pass
ATK Area: Center
Positioning: Maintain Formation
DEF Style: All-Out Defense
Containment Area: Center
Pressing: Aggressive

Note: midfield is now a flat 4, so formation

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.1.2019 19:13 (TheMaverick).
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Simeone je strasan, ja ga koristim kao glavnog trenera, dobro je balansirana odbrana i napad. Jos stavim Santosa kao assistant trenera, ima AMF-a.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

vidim da je vec netko spominjao asistenta, kako se stavi asistent

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Udju u squad menagement i stisni kocku na sliku trenera, i gore prva opcija je change assistant manager.

 

Ali to moras uraditi na drugu ili trecu taktiku glavnog trenera, to mjenjas na RB. Na trecu taktiku kad stavis assitanta to ce biti onda njegova prva. Valjda je jasno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
tnx, onda samo da ga uspijem uloviti jos.od ovih kampanja se skupilo coinsa
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

hvala delija

8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Evo bas sam sad probavao razne taktike i formacije u sezoni online ali opet mi se sve svodi na isto sto se tice rezultata. Na ovom nalogu igram samo sa juventusom i liverpulom, zadovoljan sam skorom skoro pa duplo vise pobeda. Inace uvek sam igrao 433,pa sam probao 4141 i na kraju 4222 ne znam sta bih rekao, neki pomak u igri i ne vidim, ostacu pri ovoj zadnjoj da je jos malo isprobam jer planiram i ja simeonea mzd uzeti u myclub-u. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

I tak.. lol... 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
nameless85cro kaže...

I tak.. lol... 

 Ja sam igrao protiv tog lika i jedva me dobio 5-4. Meni je dosta sumnjiv, u 70-toj min. kod 4-4 stisce pauzu i u nastavku pocinje lagati dok prije toga nimalo laga nije bilo.

7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ne znam u koji sam bubanj upao, ali od cetvrtka su tekme tako tvrde i neizvjesne da sam se ziv smorio. Kada god bi bila vazna tekma koja nosi dosta bodova, ja bi remizirao.

 

Sumnjam da cu opstati u div 1, ali imam jos 3 dana da se popravim.

 

 

 

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
nameless85cro kaže...

I tak.. lol... 

 I kak' si zavrsio 😂?Ja sto sam video samo na yt da kepapfc ima oko 3000 i neki turcin 2500 i ja sto cu imati za godinu dana oko 3000  😂. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...

Ne znam u koji sam bubanj upao, ali od cetvrtka su tekme tako tvrde i neizvjesne da sam se ziv smorio. Kada god bi bila vazna tekma koja nosi dosta bodova, ja bi remizirao.

 

Sumnjam da cu opstati u div 1, ali imam jos 3 dana da se popravim.

 

Meni je isto tako bilo prije 10-tak dana, likovi od 600 rating bili mi kao oni od 1000+, cak sam i 5 poraza zaredom nasio. Onda je odcepilo i u zadnjih 40-tak utakmica sam samo 2 izgubio, 3-4 remiziro, ostalo sve pobjede.

 

Sad ganjam champion bedz nikad nisam bio blizi.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

A bolji je lik puno. Full manual igra. Poveo 1:0 i onda mi utrpao 4 komada do kraja. Sta se tiče pc-a on je prvi na ranking listi..

8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

E sto me nervira kad hocu nesto da vidim na yt u vezi pesa 90% klipova PES MOBILE 😠

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Danas mi je igra u teskom qrcu, svaku utakmicu ko mrtvi na terenu, ja cekam nece li proci kad nista. Skor mi je danas 2/3/1, svaki protivnik je imao 800+ rating, nikako da mi da nekog levata da se odmorim malo. Na kraju zadnja utakmica je bio toliki input lag, da nijedan one touch pass nisam mogao odigrati, nego prvo primanje lopte pa onda pass. I uspijem tu tekmu nekako voditi 1-0 do samog kraja i onda naravno skriptovani gol u zadnjoj minuti primim. Jbt igra.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Kako sam danas probusio onog jablana Donnarummu (featured) s Ronaldom s nekih 18-19m. Mislim da je samo osjetio lagani povjetarac po licu od siline udarca. Ronaldu se nadigla strelica i tocno se osjetila ta razlika u sutu.

 

Bit ce svega kada krene online forma.

 

 

The Commissioner of Football
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Levelao sam Beckhama do ovrl 89 i sad je to već puno bolja priča. Čisto mi je uživak igrati s njim i slati duge lopte, centaršuteve ili izvoditi slobodnjake. Baš povratak u prošlost. Da je malo agilniji igrač bio bi perfektan CDM u kombinaciji s nekim jakim igračem. 

 

Muka po obrani i dalje traju. Izvukao sam Koscielnog iz onog engl packa i nije baš neka sreća. Međutim, Bailya sam levelao do nekih 86 i prava je zvijer, jedan od najboljih igrača koje imam i uglavnom mi spašava obranu. 

 

Još jedna stvar - Ronaldo. Volio bih kad ga ne bi bilo u PES-u i FIFA-i jer je u obje igre stvarno OP da to nije normalno. Ubijam protivnika cijelu utakmicu, ali grčevito se brani, kontroliram susret do pred kraj utakmice, dođe jednom u polupriliku s Ronaldom i jednostavno probuši golmana s tim prvim udarcem na utakmici.

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Koju network connection restrictions koristite kod matchmaking-a? 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Cordas kaže...

Levelao sam Beckhama do ovrl 89 i sad je to već puno bolja priča. Čisto mi je uživak igrati s njim i slati duge lopte, centaršuteve ili izvoditi slobodnjake. Baš povratak u prošlost. Da je malo agilniji igrač bio bi perfektan CDM u kombinaciji s nekim jakim igračem. 

 

Muka po obrani i dalje traju. Izvukao sam Koscielnog iz onog engl packa i nije baš neka sreća. Međutim, Bailya sam levelao do nekih 86 i prava je zvijer, jedan od najboljih igrača koje imam i uglavnom mi spašava obranu. 

 

Još jedna stvar - Ronaldo. Volio bih kad ga ne bi bilo u PES-u i FIFA-i jer je u obje igre stvarno OP da to nije normalno. Ubijam protivnika cijelu utakmicu, ali grčevito se brani, kontroliram susret do pred kraj utakmice, dođe jednom u polupriliku s Ronaldom i jednostavno probuši golmana s tim prvim udarcem na utakmici.

 Momentum nazalost, ima puno takvih situacija u pesu :/

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...

Koju network connection restrictions koristite kod matchmaking-a? 

Ja sam stavio 3. vec jedno vrijeme, kazu da je najbolji balans izmedju kvaliteta veze i brzog nalazenja protivnika.

 

Zna i ovdje zalutati neko sa uzasnom vezom ali manje nego kad nema restrikcije.

 

8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...
ruya kaže...

Koju network connection restrictions koristite kod matchmaking-a? 

Ja sam stavio 3. vec jedno vrijeme, kazu da je najbolji balans izmedju kvaliteta veze i brzog nalazenja protivnika.

 

Zna i ovdje zalutati neko sa uzasnom vezom ali manje nego kad nema restrikcije.

 

 Ja nmg naci protivnika ni na lv 3 ni 4 a ni 5,mozda zato sto mi je pes za US podrucje nemam pojma. A ovako ima laga koliko hices :/

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...
erminn kaže...
ruya kaže...

Koju network connection restrictions koristite kod matchmaking-a? 

Ja sam stavio 3. vec jedno vrijeme, kazu da je najbolji balans izmedju kvaliteta veze i brzog nalazenja protivnika.

 

Zna i ovdje zalutati neko sa uzasnom vezom ali manje nego kad nema restrikcije.

 

 Ja nmg naci protivnika ni na lv 3 ni 4 a ni 5,mozda zato sto mi je pes za US podrucje nemam pojma. A ovako ima laga koliko hices :/

 Ne znam to da ima za US podrucje osim mozda samo za aktivaciju. Ono kad rucno stavljas region poslije instalacije, to nebi trebalo da smeta, ja sam stavio 'other countries' a spaja me najvise sa balkancima. Izgleda da kad se ukljuci search, trazi najblize protivnike, a sto duze trazi tako su i protivnici dalje geografski.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice