Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 213.944
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Gledam ove pro igrace, kao da se boje sutirati van kaznenog. Na zadnjem finalnom turniru koji sam gledao nisam vidio niti jedan gol van 16.

 

Kad ja igram bude svega, a i lijepih golova.

 

 

Ovaj zadnji je oponent zavaljao s Lewandowskim mom Kahnu.

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.2.2019 17:26 (TheMaverick).
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Verovatno zato sto se retko postizu golovi van 16 metara. Meni se to svidja, cista suprotnost fifi. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Ja sam danas zalomio jos 2 van 16.

 

Danas sam prosao sva moguca podmetanja od strane Konamia, u dvije tekme odvalio preko 600 WP u div 1 i u zadnjoj tekmi za 5 pobjedu u nizu spoji me s nekim silverom, koji mi je uvalio gol za izjednacenje u zadnjoj sekundi. Isao sam 3x sam na vratara, pogodio 2  vratnice i umjesto kantanja i laganog skoka na rating 900, mene konami sakati na vec sebi svojstven nacin.

 

Steta, trebao je to biti savrsen zavrsetak ciklusa za ovaj tjedan, uoci novog updatea.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.2.2019 18:09 (TheMaverick).
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Meni se pes danas smucio, ne zbog same igre nego zbog idiota koji igraju i na nacin na koji je igraju. Znaci dobijem 3 protivnika za redom koji parkiraju autobus pred svoj gol, nenormalno trose vreme, dodaju se u zadnjoj liniji, vracaju golmanu itd. Dve utakmice sam postavio na yt a iz trece sam izasao tako da nisam hteo ni da zavrsim. 

Izgubio sam volju za rejtingom i bilo kakvim takmicenjem zbog ovakvih indijanaca. Dokazao sam sam sebi da nisam los tako da mi postaje svedno da li cu na ovakav nacin da izgubim, od danas igram cisto sto volim opusteno i bez nerviranja.

 

 

 

Ovaj zadnji ima 959 rejting lol, sa ovim stilom igre. Da igraju za pare razumeo bih ali ovako nemam reci sem TESKI IDIOTI!

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Meni je veća retardacija ovo s igračima i otvaranjima istih.

Đaba mi igrat i sve, kad u rejtingu 2300+ (5 zvjezdica/) igram uglavnom s lokovima što u prvom sastavu imaju Ronalda,Mbappea, Salaha, Aubameyanga, Messia i sl.

I što je najtragičnije, em su brzi sami od sebe, em su kod nekih još brži, nezaistavljiviji i sl.

 

Recimo npr., na jednoj utakmici moj Ziyech ko krepana kokoš, a od prptivnika ko Rivaldo u najboljim danima, wtf.

Kad igram peoriv Ronalda, znam da mu je svaki šut gol.

Maloprije lik sa Salahom prolazi kroz mojunobranu kao da je nemam.

 

I onda pričamo o nekim pobjedama, rejtinzima i sl.

Divizije su za ovo mama nogometa i mama realnosti, samo što tu pola njih ne može sastavit dvije kvalitetne partije, jer nema  Ronalda, Salaha, Messia i Aubemayanga na tabletama u istoj ekipi.

 

Samo jbg, koliko god gubim, opet i me drži ovaj menađerski tip igranja.

Još bi najpametnije bilo se vratit na Fotball Manager i mirna bosna.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Zato ja igram sa ekipom od 4 zvezdice do 2300 ili sa 3 zvezdice jer max ekipa mi je snage 2500 i znam ako budem igrao tako da cu dobijati ekipe 3500+ a to naravno ne zelim jer je nepravedno da igram protiv toliko jacih ekipa. Na us nalogu imam top ekipu snage oko 3100 ali tamo puno laguje i nije mi gust zbog toga. Ali da igram kao ova dvojica mene bi bilo sramota i nikad ne bih igrao tu igru. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

1. mjesto u 1. diviziji za ovu sedmicu, weekly pes league.. tacno pred odrzavanje servera koje pocinje u 3am dobijem 12-tu zaredom i skocim na prvo mjesto..

 

Blizu sam ulaska i medju top 100 igraca na pc po ratingu sa trenutnih 1020 poena.

 

Sutra idemo novi potw i neki bolji klubovi nadam se..

Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...

Zato ja igram sa ekipom od 4 zvezdice do 2300 ili sa 3 zvezdice jer max ekipa mi je snage 2500 i znam ako budem igrao tako da cu dobijati ekipe 3500+ a to naravno ne zelim jer je nepravedno da igram protiv toliko jacih ekipa. Na us nalogu imam top ekipu snage oko 3100 ali tamo puno laguje i nije mi gust zbog toga. Ali da igram kao ova dvojica mene bi bilo sramota i nikad ne bih igrao tu igru. 

 

Ruya cheateru, pa i ti koristis ove anonimuse na klupi za rusenje raatinga. Navodno se tim izaziva hendikep. Citao sam o tome na jednom stranom forumu.

Frendu, onda nije ni cudo sto te spaja s ovim mudrijasima.

 

 

 

 

 

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2019 7:20 (TheMaverick).
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Samo Aubameyanga sam dobio da je vrijedan spomena. Od Ronalda niti R

 

Koulibaly 195 cm a stari featured Koulibaly 187cm visok, kakvog to smisla ima?

tito vampir! Bog I Hrvati!
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2019 9:42 (LeskiRM).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja sam 2× dobio Koulibalya i Pareja. 

 

Za potw je bilo ok, ali ovaj mi Arsenal stvarno nije trebao, jer su me izjebali i prosli put s njim. Prosli put 2× Xhaka, a sada 2x Ozil i Mustafi.

 

Lijepo sebi podcrtao da preskacem Arsenal, ali guzica nije mogla izdrzati. Ovaj Ozil je mlakonja kojeg ne volim vidjeti ni nacrtanog, a kamo li da mi igra u timu. Ne uklapa se ni pod razno...Moze li itko zamisliti da kod Cholea Simeonea igra Ozil?

 

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja sam ceko ove Eu Agente samo zbog Modrica obicnog i evo posere me prvo izvlacenje, plus Oblak je treci duplic tako da sad razmisljam koga bi jos uzeo 🤔

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Chucky1203 kaže...

Ja sam ceko ove Eu Agente samo zbog Modrica obicnog i evo posere me prvo izvlacenje, plus Oblak je treci duplic tako da sad razmisljam koga bi jos uzeo 🤔

 

Svaka cast kolega.

 

Ja sam zavrtio jednom i dobio Manea i Lukakua kojeg vec imam.

 

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2019 10:42 (TheMaverick).
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Znaci da places, potw 72,7% blackball a ja dobijem duplu sivu od 77 ovr rating i jos jednu zlatnu.. nemam rijeci

 

Zavrtim 2x collector, isto crne kugle ni za lijeka, dobijem de rossija lik 35 godina, brzina 68/69 lol

 

Zar je moguce da sa 7% u potw, ja bas dobijem 2x istu sivu, nesto ne stima tu

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2019 10:50 (erminn).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...
ruya kaže...

Zato ja igram sa ekipom od 4 zvezdice do 2300 ili sa 3 zvezdice jer max ekipa mi je snage 2500 i znam ako budem igrao tako da cu dobijati ekipe 3500+ a to naravno ne zelim jer je nepravedno da igram protiv toliko jacih ekipa. Na us nalogu imam top ekipu snage oko 3100 ali tamo puno laguje i nije mi gust zbog toga. Ali da igram kao ova dvojica mene bi bilo sramota i nikad ne bih igrao tu igru. 

 

Ruya cheateru, pa i ti koristis ove anonimuse na klupi za rusenje raatinga. Navodno se tim izaziva hendikep. Citao sam o tome na jednom stranom forumu.

Frendu, onda nije ni cudo sto te spaja s ovim mudrijasima.

 

 

 

 

 

 

 

 Hahahha bas sam ja citer 😂, tako igram 2-3 dana jer ako igras sa slabijim ekipama barem 80% njih igra tako pa sam video od njih. Igrao sam sa 3 stars ekipom sa rezervama i onda dobijem par igraca sa top igracima i rezervama od 50 ovr pa rekoh aj da i ja probam. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
LeskiRM kaže...

 

Koulibaly 195 cm a stari featured Koulibaly 187cm visok, kakvog to smisla ima?

 Pa kako su mu porasli statsi porasli mu i centimetri 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Uleti CR7 u prvom peku 

Dodje i Modric al na us acc :/

Nzm sto su slike naopacke, preko telefona sam ih upload.

 

Zna li neko zasto nisam dobio "club selection Arsenal" uopste nemam te pekove za otvoriti, pomislio sam jer je lite verzija, pa sam otisao na us acc gde mi je bas cela pes igra ali nema ni tamo :(

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2019 17:17 (ruya).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

taj dio igre sa Arsenalom je stvarao online probleme nešto pa su ga maknuli jutros...

 

 

 btw. ako netko ima interesa igrati CO OP na PCu...dodajte me na "https://steamcommunity.com/id/shulitos/"

igrao bih ovaj PES League CO OP, ali nikako naći nekog pametnog... 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2019 19:46 (Sula).
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Moze netko molim vas objasniti nesto... Odigrao sam online cup gdje dobijes black ball leve 1 award(slika). Izgubim tekmu, upalim ponovno i dobijem tekmu, ali ne i igrača. Jel to zato što sam izgubio prvu? Što tek sutra mogu opet pokušati ili sam gotov kroz neko vrijeme?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Jesi li gledao u Agents opciji, tamo treba da se pojavi agent sa crnom kuglom i tu otvoris i dobijes igraca..

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Postalo mi je rutina, kao da fifu igram. Ne ostavljajte Neymaru prostora ni u ludilu, iako je rjetkost da netko ovako sutira, za razliku od mene, koji koristi svaku priliku da je zavrnem.

 

The Commissioner of Football
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...

Jesi li gledao u Agents opciji, tamo treba da se pojavi agent sa crnom kuglom i tu otvoris i dobijes igraca..

 Jesam :(

8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ovaj Ronaldo je masina za golove

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Frenzy kaže...
erminn kaže...

Jesi li gledao u Agents opciji, tamo treba da se pojavi agent sa crnom kuglom i tu otvoris i dobijes igraca..

 Jesam :(

 Jedino jos u inboxu moze biti ali pretpostavljam da si to provjerio vec.

8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Opet sam dobio jednog retarda koji kad je poveo park the bus pred svoj gol i trosio vreme maksimalno. Toliko sam popizdio da me glava zabolela :/

Imam 2800 ekipu sa normalnim rezervama, nema to veze sa tim koga ces dobiti maverick izgleda da sam u tom smislu bas maler. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Pozdrav.

 

Ja i prijatelj smo prije na PS2 igrali englesku ligu na PES-u, i kada on igra sa svojim klubom ja sam cpu i obrnuto.

Prije nego krene utakmica uđemo u "select side" i ja se prebacim i igram umjesto cpu-a protiv njega, jer nema smisla da jedan čeka 10 minuta kada može igrati umjesto cpu-a...

 

E problem je što to nikako na PS4 i PES 2019 ne možemo namjestiti, zna li itko kako se namješta i dali je uopće moguće?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Pesovac kaže...

Pozdrav.

 

Ja i prijatelj smo prije na PS2 igrali englesku ligu na PES-u, i kada on igra sa svojim klubom ja sam cpu i obrnuto.

Prije nego krene utakmica uđemo u "select side" i ja se prebacim i igram umjesto cpu-a protiv njega, jer nema smisla da jedan čeka 10 minuta kada može igrati umjesto cpu-a...

 

E problem je što to nikako na PS4 i PES 2019 ne možemo namjestiti, zna li itko kako se namješta i dali je uopće moguće?

 Zasto ne igrate vas dvoje zajedno protiv cpu. Frend i ja jos uvijek igramo master ligu na pesu11 na ps2 i prezabavno nam je

5 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Pa jer nam je puno zanimljivije ovako.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja i bratic smo igrali na ps2 UCL, Top player, istina 10min je previse pa smo stavili na 5min protiv COM svaki , ako se susretnemo u zdrijebu tad igramo jedan protiv drugog.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Poslao sam upit konamiju kako je moguce da Koulibaly ima u igri dvije razlicite visine.

Dobio sam najimbecilniji odgovor ikada. Izgleda da oni vjeruju da je moguce da je Koulibaly narasao 8cm u 5 mjeseci. Bilo bi to pravo malo cudo da se to zaista dogodilo

 

Nadalje. Vieira se u igri vodi 194cm, ja cu stavit dolje sliku pa vi prosudite sami. Odgovor konamija je isto dolje u privitku

tito vampir! Bog I Hrvati!
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.2.2019 18:25 (LeskiRM).
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Nek mi neko kaze da ovde nema skriptinga 😂 izgubio sam tu utakmicu naravno, primio gol iz kornera... Komedija znaci. 

 

 

 

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice