Prototype 2

poruka: 58
|
čitano: 15.492
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
online
Prototype 2

Nedavno je kruzila galsina o tome da bi mogli zaigrati i Prototype 2, desinger Malcom Wilson je u jednom interviju rekao kako radi na jos nenajavljenom projektu. Zanimljivo je to sto je projekt pocet mjesec dana nakon zavrsetka Prototype-a, koji je zavrsen u sjecnju 2009, a vec u veljaci 2009 Malcom Wilson zapocinje novi projekt.

Izvor: Psxextreme

 

S obzirom da je Prototype dobro prosao vjerujem da je veoma moguce ocekivati i 2 dio.

 

 

Prototype Prototype
It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.3.2010 10:09 (goodye).
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

Volio sam prvi dio. Jedna od najzabavnijih igara koje sam imao priliku probati.

4chan always finds a way!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Prototype 2

Ma ja sam visio po cijelu noc dok nisam presao, zena mi prijetila da ce me ostaviti :D, sada je vec pripremam za 2 dio

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

Brutala može ostati ista kao i u jedinici, jer je izvrsna, samo se nadam da će bolje okarakterizirati likove i da će priča biti bolja, ako ne, i dalje dobijamo oun grad ljudi koji samo čekaju da na vas naiđu. Smijeh

No one gets left behind.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Prototype 2

Šta očekujem:

 

1. da riješe helikoptere, oni su mi upropastili igru. Ak ih nisam bar petstotinjak uništio onda stvarno neznam... Čim nešto napravim evo odmah 3 helića i ruši ih dok te još ovi sa ceste tenkovi i marinci te pokoji mutant napada/proganja.

 

2. malo bolja grafika

 

3. priča da je jasnija, konzumirat one "ključne" ljude po gradu da bio dobio filmiće mi se stvarno neda jer ih ima jako puno,a i oni filmići su malo nejasni.

 


Svejedno jedinica me jako zabavila i osjetio sam što znači moć!

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Prototype 2

Sto helikopteri? Oni su mi bas bolji dio igre, da nije njig, mogao bi samo hodati okolo i biti sve, ovako te ima sta unistiti.

Grafika mi isto ne smeta, jer je igrivost dobra i zaboravis na grafiku.

A i meni smeta nejasnoca price, jednostavno fimici su dosadni i nakon nekog vremena neda se cekati, samo ga preskocis. Mogli su malo bolji uvod.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prototype 2
goodye kaže...

Sto helikopteri? Oni su mi bas bolji dio igre, da nije njig, mogao bi samo hodati okolo i biti sve, ovako te ima sta unistiti.

Grafika mi isto ne smeta, jer je igrivost dobra i zaboravis na grafiku.

A i meni smeta nejasnoca price, jednostavno fimici su dosadni i nakon nekog vremena neda se cekati, samo ga preskocis. Mogli su malo bolji uvod.

Istina. Kako misliš, malo bolji uvod? Uvod u gameplay ili?

4chan always finds a way!
16 godina
online
Prototype 2

Ne, mislim na samu pricu, ono, sam pocetak su objasnili, ali kasnije je toliko zapetljano da se ne zna tko pije tko placa, a ti samo hodas okolo i bijes sve sto tebe proba ubiti. Na to se svede. Kad zavrsis igru skuzis da je bio neki virus, tko kako i zasto, nemas pojma. treba pokupiti sve one ljude i vidjeti sve filmice da bi skuzio pricu.

 

Na to sam mislio.

 

Sto se mene tice bilo bi dobro da jos kojeg bossa ubace.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Prototype 2
goodye kaže...

Ne, mislim na samu pricu, ono, sam pocetak su objasnili, ali kasnije je toliko zapetljano da se ne zna tko pije tko placa, a ti samo hodas okolo i bijes sve sto tebe proba ubiti. Na to se svede. Kad zavrsis igru skuzis da je bio neki virus, tko kako i zasto, nemas pojma. treba pokupiti sve one ljude i vidjeti sve filmice da bi skuzio pricu.

 

Na to sam mislio.

 

Sto se mene tice bilo bi dobro da jos kojeg bossa ubace.

Jedno me iznenadilo da je onaj lik s kojim pričaš dobar dio igre (na vrhu zgrade koji je i zadnji boss) zapravo monster i to bolesno jak. Joj koliko me puta ubio prije nego što sam našao na google-u da samo treba bacat projektile,rakete na njega što su na brodu.

 

Ja sam skužio da se ovo već prije dogodilo i da je samo onaj zadnji boss preživio i ona "mother" koju ubiješ i da je taj lik bacio atomsku na to mjesto,a mislio je i na manhattan bacit atomsku.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
15 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

Yeees!! Obozavao sam prvi dio (imam ga jos od izlaska), samo se molim da ne promase pa da ne nastane neka glupost.

Steam nick: [HR]Living.Dead[HR] Addajte me svi koji igraju Left 4 Dead 2 i Team Fortress 2.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Prototype 2

ljudi imam komp 256 mb graficke 512 mb rama AMD Athlona (tm) 64 Processor 3000+ 2,00 GHz

 

13 godina
neaktivan
offline
RE: Prototype 2
gigo99 kaže...

ljudi imam komp 256 mb graficke 512 mb rama AMD Athlona (tm) 64 Processor 3000+ 2,00 GHz

 

hoce li mi primit s takvim kompjuterom prototype

plz mi recite plz tream podršku!!!!!!!!!!!   ;)

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2010 11:29 (gigo99).
14 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

systemrequirementslab.com i provjeri

Idu dva momka jedan je pametan,a drugi također navija za Sarajevo!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2010 10:22 (NesQuiK).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Prototype 2

 

sta vi ljudi meni preporucujete da skinem koju igru

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.12.2010 14:51 (gigo99).
15 godina
protjeran
offline
Prototype 2

novi trailer

 

http://www.gametrailers.com/video/vga-10-tba-game-4/708351

 

izlazi 2012. (valjda pocetkom)

NekoChan
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.12.2010 3:19 (hrvatskafarkasevec).
Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

Tek 2012. :/

hmda
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

Ne kuzim, hocemo li jos uvijek igrati sa Alexom a ovaj lik ce biti antagonist ili obrnuto? Znaci igrat cemo sa ovim novim a Alex ce biti glavni boss?

Kill a man, one is a murderer; Kill a milion, a conqueror; Kill them all, a God.- Jean Rostand(1894-1977)
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

kolko sam ja skužio igrat ćemo kao onaj neki vojnik ili šta više koji oće Alexa "sahranit naživo il' namrtvo"

 

Anyway.....igra tek izlazi 2012. tak da ćemo se načekat {#}

Marry Chroostmass, and a Hippy New Year :P ||| Daniman123 mi je rekao da dam TD :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

Novi trailer, enjoy.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Prototype 2

evo izašao novi trailer: trailer...izgleda opako {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.6.2011 14:04 (-zip-).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prototype 2
-zip- kaže...

evo izašao novi trailer:

...izgleda opako {#}

Svida mi se {#}

haris771 (eu) LOL account im OP ,your mum is OP (Brolaf )
15 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

Evo trailer, neznam jeli bio jer su ovih poviše uklonjeni.

Link

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

Novi video.

Link

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prototype 2
I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Prototype 2

PC verzija odgođena,izlazi 24.7:

http://pc.ign.com/articles/121/1217654p1.html

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Prototype 2

11 reasons to love Prototpye 2

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prototype 2
The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Prototype 2

Nemogu nekomentirati kako neki dijelovi loše izgledaju, tipa* kada bude eksplozija ili puno krvi. I da oni blackwatch ne izgledaju onako "cool" kao u prvom prototypu :). Iako je to manje bitno sada...

Nepismen
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prototype 2
Et_Tu_Brute? kaže...

Nemogu nekomentirati kako neki dijelovi loše izgledaju, tipa* kada bude eksplozija ili puno krvi. I da oni blackwatch ne izgledaju onako "cool" kao u prvom prototypu :). Iako je to manje bitno sada...

 vizualno nije nešto extra ali izgleda zanimljivo i sviđa mi se

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.4.2012 20:52 (dery).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice