Rainbow Six Siege

poruka: 1.652
|
čitano: 247.307
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rainbow Six Siege - vaši nickovi
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege

E tako otprilike već da! A ako si igrao sa tim boosterima onda ti vjerujem da si toliko skupio jer sam i ja jedno kratko vrijeme igrao s boosterom i likom koji je to pojačavao (možda isto booster ili nešto drugo neznam kako je to funckciniralo) i skupi se dosta renowna po meču.

 

Ali činjenica ostaje da su DLC operateri preskupi. Znači 200 sati igre nije dovoljno da se otključaju svi default i svi operateri JEDNOG DLC-a.

 

Ali dobro razumijem ja UBI, oni žele tih 30 € po DLC-u ili ekvivalent u boosterima i ostalim pizdarijama što se kupuju i zato je takav grind i napravljen.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege

A ne znam, ja uopce ne vidim toliki problem u tom grindu. Tijekom jedne sezone sigurno ces nagrindati 50k+ renowna (kako bi priustio operatore sljedece sezone) Valjda od previse igranja WoT-a i WarThundera sam postao imun na probleme grindanja :D. A i kad detaljnije bacim pogled na operatore koje igram...igram ih 3-4 u napadu i 2-3 u obrani :P ovi ostali sam skupljaju prašinu

13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Nije problem u grindu, problem je u tome što ih  boli kurac za ljude koji održavaju igru. Zašto njima ne dati nekakve stvarčice da se malo zamažu oči i da se vidi ko je tu od početka a tko ne zna što je yacht kako se vratila u ortaciju.

Slažem se da igra ima nve jadnike koje možeš gaziti i osjećati se dobro, ali mislim da veterani zaslužuju malo ljubavi.

 

Zašto ne bi dobili više % nakon partije ako si recimo mvp. Zašto ne bi dobio u outbreaku, isto neki % šanse za pack?

zašto ne bi dobio neke charmove ili skinove koje mogu ljdi otključati samo određeneog broja sati ili lvl-a? Zašto viši rank ne zarađuje više renowna?

 

Neke tako sitnice koje bi ljude koji nisu možda natjeralo na veći playtime i grind, a ekipu koja je, malo vratilo uloženo.

Odakle mi 25k za skinove, + operatore, a pola ih ne igram jer su u rankedu nepotebni?

 

Zašto recimo ne možemo ''prodati'' operatore koje ne igramo za tipa 7500r, ili tako nešto? Ideje postoje, samo što ubi boli kurac, a imaju igru koja će kad tad dosaditi svima iako drkajju na 100 operatora, mislim da će se desiti kad tad zasićenje i neće ljudi dolaziti na ip star +5 god...ali dobro, bmk.

 

Odigram malo casuala, naživciram se, odem ranked, tamo izgubim živce i onda nemrem zaspat. To je ljepota rs6.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Rainbow Six Siege

Ne znam zasto se zalite toliko na grind.

Ok, treba puno grindati ako imas starter edition ali pa platio si par eura igru, a ocekujes da imas sve kao i ljudi koji su dali cca 200 kn za standard edition.

Osobno imam standard edition i ne mislim da je grind prevelik, imam 600 sati u igri od kojih je nekih 300-400 pvp 

Imam skoro sve operatere, fali mi njih 3-4 i ne zuri mi se da ih kupim jer ne smatram ih nesto predobrim operaterima.

Netko je rekao da se veterane ne nagraduje. Veterani bi trebali biti ljudi sa 1000+ sati u igri a ako imas toliko vec si sakupio renowna i za slijedeci zivot. A i nagrada bi ti trebala biti diamond rank koji je pokazatelj tvoje sposobnosti.

Igra je sasvim uredu i ljudi previse placu zbog gluposti (dodatci na puske, skinovi itd) 

Treba popravit hitreg i izbalansirati poneke operatere (lion u ovoj meti), ostalo je sasvim ok

Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Da, inače su sati u igri proporcionalni skillu i dalje živimo u vrmenima, anyone needs a player, cod 2 and 4, xfire 9500hours, and 12000 no sounding...

 

Poanta je da igrači koji su od početka su im nebitni, a oni i drže okosnicu koja igra stalno i daje kritke da igru poprave. Dosta novih ionako odsutane jer je kirvulja učenja visoka.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

R6TM će uskoro startati na Faceit-u, tako da za sve koji ne vole ranked, evo dobrih vijesti

Engage...
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
Jean-Luc Picard kaže...

R6TM će uskoro startati na Faceit-u, tako da za sve koji ne vole ranked, evo dobrih vijesti

 Tako je, došao je kraj ranked mukama :)

Ja cu biti jedan od EU admina na FaceItu pa vas sve pozivam da se pridruzite projektu! U nedjelju dolazi službena obavijest s uputama (a u subotu samo za pro igrače)

13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Može koja riječ više neda mi se guglat...što se točno dešava?

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

Može koja riječ više neda mi se guglat...što se točno dešava?

 

 https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/850vrf/r6tm_launches_on_faceit_this_sunday/

13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Znači ništa za casualce koji bi zaigrali nekad, već selected few...

 

btw. ima netko team kakav ekipicu da je relativno zrelija ekipa, pun mi kufer balavaca što se krevelje po ts/discordu.

hvala

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.3.2018 14:52 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

Znači ništa za casualce koji bi zaigrali nekad, već selected few...

 

btw. ima netko team kakav ekipicu da je relativno zrelija ekipa, pun mi kufer balavaca što se krevelje po ts/discordu.

hvala

 Ako neces na discord mozes s mojom ekipom. Imamo svoj TS svi smo preko 18 i uglavnom zaje*ancija bez ikakvih svada. 

TS IP: 62.104.20.223:9999

Slobodno navrati kada god zelis

13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Casper127 kaže...
fila2208 kaže...

Znači ništa za casualce koji bi zaigrali nekad, već selected few...

 

btw. ima netko team kakav ekipicu da je relativno zrelija ekipa, pun mi kufer balavaca što se krevelje po ts/discordu.

hvala

 Ako neces na discord mozes s mojom ekipom. Imamo svoj TS svi smo preko 18 i uglavnom zaje*ancija bez ikakvih svada. 

TS IP: 62.104.20.223:9999

Slobodno navrati kada god zelis

 Budem spremio pa navratio.

Bitno je da kad se igra onda se igra, a kad se zezamo onda se zezamo, a vidim da dosta mladih ljudi je uzelo igru i prilično su nezreli što i priliči godištu, ali mene je očito pregazilo vrijeme, a slabo ima normlanijih ts ili disova di je ekipa cca 25-30-35 itd :(

hvala

 

edit. Probao saj rtm ili kako već, nitko ne priča, nas 3 u discordu. Lik me c4 teamkila, jedan izađe na nekih 3-4 runde, u tišini.

Ekipa igra loše, barem moj tim, dečii preko otkinuli.

 

Gubitak vremena ako nemaš ekipu kao i ranked klasika.

Ranked je toksičan ko kurac ali opet lakše to nego ovo smeće, zsad veliki nono, jedan game ali vidim što me čeka,

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2018 2:20 (fila2208).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...
Casper127 kaže...
fila2208 kaže...

Znači ništa za casualce koji bi zaigrali nekad, već selected few...

 

btw. ima netko team kakav ekipicu da je relativno zrelija ekipa, pun mi kufer balavaca što se krevelje po ts/discordu.

hvala

 Ako neces na discord mozes s mojom ekipom. Imamo svoj TS svi smo preko 18 i uglavnom zaje*ancija bez ikakvih svada. 

TS IP: 62.104.20.223:9999

Slobodno navrati kada god zelis

 Budem spremio pa navratio.

Bitno je da kad se igra onda se igra, a kad se zezamo onda se zezamo, a vidim da dosta mladih ljudi je uzelo igru i prilično su nezreli što i priliči godištu, ali mene je očito pregazilo vrijeme, a slabo ima normlanijih ts ili disova di je ekipa cca 25-30-35 itd :(

hvala

 

edit. Probao saj rtm ili kako već, nitko ne priča, nas 3 u discordu. Lik me c4 teamkila, jedan izađe na nekih 3-4 runde, u tišini.

Ekipa igra loše, barem moj tim, dečii preko otkinuli.

 

Gubitak vremena ako nemaš ekipu kao i ranked klasika.

Ranked je toksičan ko kurac ali opet lakše to nego ovo smeće, zsad veliki nono, jedan game ali vidim što me čeka,

Nadam se da si prijavio igrače koji nisu komunicirali i koji su leavali game

13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
med1cz kaže...

Nadam se da si prijavio igrače koji nisu komunicirali i koji su leavali game

 Ne, rageao sam u chat i ragequitao.

 

Jasno, čekali smo admina nakon meča i ovaj lik sve prijavio.

Kažem, prvi dojam, lošije od rankeda, a ranked je ionako dno dna sad.

 

Znači igram stack nas 3, redovito, ali redovito dva idiota bez mica sa 30-60lvl, beskorisni, da čak piše ili pinga...ništa.

 

I onda mi dođe neki balavac i kaže, vidi si rank low gold 4,a  njega carrya full stack uvijek. Pička materina i rank, ne znači ništa, ama baš ništa kad je broken mathcmaking u beti 3 godine nakon izlaska igre.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...
med1cz kaže...

Nadam se da si prijavio igrače koji nisu komunicirali i koji su leavali game

 Ne, rageao sam u chat i ragequitao.

 

Jasno, čekali smo admina nakon meča i ovaj lik sve prijavio.

Kažem, prvi dojam, lošije od rankeda, a ranked je ionako dno dna sad.

 

 Jbg, prvi dani su najgori. Nas par admina smo prvi dan proveli doslovno sate rijesavajuci tickete i bananjem ljudi (prvi dan je preko 2000 ljudi pocelo, igralo se prosjecno 25-30 matcheva u istom trenu). U startu se rijesavamo griefera, flamera i igrača koji ne igraju timski

13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Ma siguran sam da će s vremenom doći do zadovoljavajuće razine, ali sad je užas. Stvarno svaki debil može ući.

Možda malo oštro ali ograničio bih na minmum gold i 0.8 kdr ili više čak, da se maknu još neki koji nisu za tu razinu.

Odličan projekt, ali community je toxic af, a posla će te imati puno da dovedete to u red. U svakom slučaju sretno, idem rageat na ranked dok se to ne složi malo.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rainbow Six Siege
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

imao tko ovakav mouse lag?

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

ded gaem fix v2

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/8avgcw/longest_competitive_game_in_siege_history_ccs/

 Preko 2 i pol sata trajao match :D

Što vi mislite o novom formatu igranja koji ce doc ubrzo u pro ligu?

Meni je osobno super, na R6TM svima je dobro sjeo, sada krece CCS za EU regiju gdje se drzi isti format i svi su sretni

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Nisma siguran tocno na koji format ali po meni siege nije za puno rundi kao cs recimo di se igra do 15 ili tako nešto. 

U rtm se igra 10 rundi? 

To mi je vrh, iako trenutno ranked je taman. 

Mislim da dugo tako mečevi traju teško je bit koncentriran i držati fokus a i stratovi se izgube s vremenom ako ih ponavljaš, tj ako ih nemaš više. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

Nisma siguran tocno na koji format ali po meni siege nije za puno rundi kao cs recimo di se igra do 15 ili tako nešto. 

U rtm se igra 10 rundi? 

To mi je vrh, iako trenutno ranked je taman. 

Mislim da dugo tako mečevi traju teško je bit koncentriran i držati fokus a i stratovi se izgube s vremenom ako ih ponavljaš, tj ako ih nemaš više. 

 Yup, 10 rundi gdje se igra 5 rundi zaredom na jednoj strani i onda halftime. To mi je nekako draze igrat, nekak je "tradicija" u sportovima i igrama da se tak ekipa drzi jedne strane pola igre i onda switch side. Istina je da tako matchevi dugo traju, ali baš zbog toga mi se i sviđa - koncentracija, fokus i priprema ekipe dolazi do izražaja. Operator banovi dodaju jednu ogromnu dimenziju tu. odmah mi pada na pamet primjer gdje su nasi 12knights bannali Thermita na Borderu protiv Penguove ekipe ("Just Stand Still")  i na kraju su dobili 6-3. Ja iskreno vjerujem da je thermite ban odigrao ogromnu ulogu tu. Jos je i Mira bila bannana na toj mapi pa smo gledali potpuno drukciju obranu Bordera

13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege

Bilo mi je cudno to na početku, ali da, nije loše slažem se. 

Banovi su čudo, evo ne znam kako bi igrao sad da mi bana nekog a oko njega mi se vrti strat. Treba još možda operatora sličnih da se dobije izbora više,ali na tome i rade, njihova shema 100 op možda i bude imala smisla kasnije uz taj ban sustav. 

5 pa 5 je dobar sistem, moglo bi se reći taman. 

A za ovaj meč, može neki link, da pogledam malo kako je to izgledalo, hvala. 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

Bilo mi je cudno to na početku, ali da, nije loše slažem se. 

Banovi su čudo, evo ne znam kako bi igrao sad da mi bana nekog a oko njega mi se vrti strat. Treba još možda operatora sličnih da se dobije izbora više,ali na tome i rade, njihova shema 100 op možda i bude imala smisla kasnije uz taj ban sustav. 

5 pa 5 je dobar sistem, moglo bi se reći taman. 

A za ovaj meč, može neki link, da pogledam malo kako je to izgledalo, hvala. 

 

 https://www.twitch.tv/videos/247628248?t=01h45m36s - ovaj VOD ce stajati jos 10tak dana. Provjerit cu sa CCS ekipom da li mogu exportati na yt neke matcheve da ostanu zauvijek :D

13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege

Za više od pola tih klipova se je on sam sjebao, a ova manja polovica je bila losa sreca.

13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
The_K kaže...

Za više od pola tih klipova se je on sam sjebao, a ova manja polovica je bila losa sreca.

 ma e, zapravo je sve sam kriv jer je maknuo aim u trenutku baš kad ovaj naiđe i to namjerno.

Dečko je copper diamond pa ima smisla da je stvaro kriv za svu lošu sreću i jebeni tajming u igri.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege

Pa jbg ne možeš krivit igru zato što je igrač baš u tom trenutku došao kad je ovaj maknuo aim. A za peekers advantage se slažem da je igra kriva.

13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Ne krivim igru, nego se zezam, koliko je bolesno izražen tajming u ovoj igri. Nie kriva igra što netko ima sreće pa naleti kad si maknuo aim lol

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rainbow Six Siege - vaši nickovi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice