Red Alert 3

poruka: 197
|
čitano: 39.067
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Pa kad ste ju vec uspijeli nabaviti, u Algoritmu stize tek sutra.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3

 jaoooo igra je LUDO zabavna predobro!

P35-DS4 // Q6600 @ 3.5Ghz // Corsair DDR2-1066 // 8800GTX
16 godina
offline
Red Alert 3

OK nabavljam! Smijeh

(mada trenutačno pikam Fallout 3, nek se nađe u zalihi hehehe..)

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3

Ako se netkom igra rusi nakon:

 

- seste misije sovijeta

- 3. misije alija i japanaca

 

neka se meni javi na PM pa cu mu poslat fix...

 

Koliko sam cuo i ljudi sa ORIGINALNOM igrom imaju tih problema pa brisanje mojeg posta zbog "piratsva" je bila nepotrebna, mogo sam maknut lik...al dobro...

 

P35-DS4 // Q6600 @ 3.5Ghz // Corsair DDR2-1066 // 8800GTX
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Predobra igra...zbilja sam se toga zaželio! For mader raša!! :)

Za sad dobro ide, nije mi se još rušila, al ima vremena :( !

E4500 8800GTS 512MB g92 2X1GB DDR2 P35-DS3 IP35 FORTRON 400W
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3

Brijem da igra je dobra, ali meni se konstantno rusi i nemrem ju uopce igrat, vidio sam na stranim foruimima da je to vrlo čest problem pa me zanima jel se jos nekom događaju ta zamrzavanja igre??

15 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3

Kad ti se rusi? U SP kampanji ili?

 

Eo ja sam preso SP sa sve 3 frakcije, mogu vam rec da sam poprilicno uzivao :-)

P35-DS4 // Q6600 @ 3.5Ghz // Corsair DDR2-1066 // 8800GTX
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3

Rusi se u SP, i to cim sam poceo igrat prvu misiju sa rusima, nekad se zamrzne za 10 min nekad vise i tak, a i kad ga pokrenem treba mu 100 dana da pojavi main menu

15 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

planiram nabaviti (kupiti, ako ne to onda na jeftiniji način)

 

frendici je red alert 2 najdraža igra pa će biti presretna ako joj donesem 3

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3
Maha kaže...

Rusi se u SP, i to cim sam poceo igrat prvu misiju sa rusima, nekad se zamrzne za 10 min nekad vise i tak, a i kad ga pokrenem treba mu 100 dana da pojavi main menu

 Sigurno ti fali onaj Grass.tga file, koji imas po torrentima skinuti :)
Ipak, ako imas original stavi si 1.03 patch koji je izasao prije dan-dva :)
Ispravno ste culi, vec vec je treci patch izasao, ali mi zanimljivo sto ni jedan nije imao NOTES o tome sta su ispravili  (ocito neke noob greske koje ne zele priznati).
Patch rjesava dileme o izbacivanju iz igre, zamrzavanju i slicno.

Sto se osobnog dojma tice, igra je sasvim ok, i sigurno ce me drzati kao predstavnik RTS zanra na mom compu do pojave SC2.
Ono sto me uzasno iritira je pathfinding. On je naveden kao minus u mnogim recenzijama, ali nisam nikad pomislio da ce ovako glup biti. Dolazilo je do toga da su likovi trcali "od zid", ili se zaglavili izmedju stijena, ili gora bugovitos u tom kontekstu, vodene jedinice se zaglave U VODI.

Inace mi je pace malo spor. Volio bi da je pjesadija malo brza.
Sve u svemu solidno proloazi :)
"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
15 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

isprobao i mogu reći da je to najbolji jer mi se prvi dio nije sviđao, dvojku još i danas zaigram a trenutačno je aktualna 3 koja mi se čini najboljom.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Evo sad sam odigrao prva 4 levela kampanje kod frenda... i moram priznat. Razočaranje.

 

Sve je nešto šareno... cudne neke jedinice, sučelje je SPORO...

Pozitivne stvari, sisate žene u filmićima :D  Grafika je ok, igrivost nije loša (ista kao u svakoj C&C igri), dobro je i što je "tank rush" još tu...

 

Sve u svemu, imam dojam da su se pretjerano trudili da igra ima osjećaj RedAlerta 1, što im je malo uspjelo a malo ne...

U svakom slucaju, vjerojatno cu posudit igru da odigram kampanju, odgledam sve animacije i to je to.

 

Neki koji su komentirali da je "igra bolja od Starcrafta 2". Ma nije ni bolja od SC1... nije ni blizu SC1. A o drugim strategijama da ne govorim.

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.11.2008 14:50 (Lightning).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3
Lightning kaže...

Evo sad sam odigrao prva 4 levela kampanje kod frenda... i moram priznat. Razočaranje.

 

Sve je nešto šareno... cudne neke jedinice, sučelje je SPORO...

Pozitivne stvari, sisate žene u filmićima :D  Grafika je ok, igrivost nije loša (ista kao u svakoj C&C igri), dobro je i što je "tank rush" još tu...

 

Sve u svemu, imam dojam da su se pretjerano trudili da igra ima osjećaj RedAlerta 1, što im je malo uspjelo a malo ne...

U svakom slucaju, vjerojatno cu posudit igru da odigram kampanju, odgledam sve animacije i to je to.

 

Neki koji su komentirali da je "igra bolja od Starcrafta 2". Ma nije ni bolja od SC1... nije ni blizu SC1. A o drugim strategijama da ne govorim.

 Stvar je navike :)
To sareno odfadea kad igras duze, hehe. Inace se slazem da je malo sporo. I ja bi volio da je brze, ali ok je - valjda su htjeli dati neki feel igri kako pocetnici odmah ne bi odustali kad bi ih ljudi srushali.

Tank rush je malo teze ovdje izvesti. Dajem ti priliku da probas na meni ako zelis :)
Jako dobro se moze kanterati, a pored toga, da bi dosao do tenkova treba vremena :)

To sa SC1 i SC2 necemo komentirati XD.
"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

meni trza preko Hamachija... uffMršti se....sigurno je do ISP-a.... al opet čudno kako mi preko Hamija nije trzao ni TW ni KW...   al ajd, dobra je igra.... iako (zbog unita) mi je srcu bliži TW Osmijeh

when my mama ask me will I change I tell her yeah, but it's clear I'll always be the same Until the end of time
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.11.2008 15:48 (Core2Duo2).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3
Lightning kaže...

Evo sad sam odigrao prva 4 levela kampanje kod frenda... i moram priznat. Razočaranje.

 

Sve je nešto šareno... cudne neke jedinice, sučelje je SPORO...

Pozitivne stvari, sisate žene u filmićima :D  Grafika je ok, igrivost nije loša (ista kao u svakoj C&C igri), dobro je i što je "tank rush" još tu...

 

Sve u svemu, imam dojam da su se pretjerano trudili da igra ima osjećaj RedAlerta 1, što im je malo uspjelo a malo ne...

U svakom slucaju, vjerojatno cu posudit igru da odigram kampanju, odgledam sve animacije i to je to.

 

Neki koji su komentirali da je "igra bolja od Starcrafta 2". Ma nije ni bolja od SC1... nije ni blizu SC1. A o drugim strategijama da ne govorim.

 Kad odigras vise od pol sata igre javi se...Argumentiraj ovo o Starcraftu molim te...RA je napravio OGROMAN korak naprijed sa ovim nastavkom sto se tice balansa jedinica i MP komponente
P35-DS4 // Q6600 @ 3.5Ghz // Corsair DDR2-1066 // 8800GTX
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3
mislav_01 kaže...
 Kad odigras vise od pol sata igre javi se...Argumentiraj ovo o Starcraftu molim te...RA je napravio OGROMAN korak naprijed sa ovim nastavkom sto se tice balansa jedinica i MP komponente
Evo sad sam odigrao "više od pola sata" :D ... svejedno mi ne ostavlja neki dojam. Mislim ne kazem da je katastrofalna, nego jednostavno je obicna igra.

Veći "gušt" mi je bio igrat obican C&C 3... a i manje me "bole oči" od silnih boja :D  ne mogu se na to šatenilo naviknut, ali to je već stvar ukusa.
Da argumentiram? Pa recimo da sam za SC morao cak upalit mozak da dobijem obicni AI... dok mi za Red Alert 3 kampanju uopce ne treba :D   sto je OK jer mi je ionako jedino bitno da odigram sve 3 i vidim animacije...

Vjerojatno je stvar ukusa, a sta se mene tice odigrat cu kampanje => uninstall.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3
Lightning kaže...

Neki koji su komentirali da je "igra bolja od Starcrafta 2". Ma nije ni bolja od SC1... nije ni blizu SC1. A o drugim strategijama da ne govorim.

  Tko je to komentirao? Pa nitko ga još nije ni igrao kako spada, beta nije ni počela.
Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3
PROTECTOR kaže...
Lightning kaže...

Neki koji su komentirali da je "igra bolja od Starcrafta 2". Ma nije ni bolja od SC1... nije ni blizu SC1. A o drugim strategijama da ne govorim.

  Tko je to komentirao? Pa nitko ga još nije ni igrao kako spada, beta nije ni počela.
 Ne sjećam se... mislim da je u nekoj od RA3 tema netko rekao da je "vjerojatno bolji od SC2"  Zato sam i to spomenuo.
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

SC2 anegdotu sto je kolega naveo treba zanemariti. Naravno, kakav ce biti se ne zna, ali ce sigurno biti "prodavaniji", te po mom osobnom subjektivnom misljenju bolji od RA3 :)
Rekao sam X puta i opet cu, RA3 je super igra, igram samo nju ovih dana, ali ce kao takva samo opstati na mom compu dok se SC2 pojavi :)

 

Igram svaki dan po 1-2 matcha s frendovima, i igra je sasvim ok. Doduse, u nekim aspektima je previse imba, i zbog toga nestrpljivo ocekujem PRAVI patch.

On je bolje balansiran od recimo TW i KW, medjutim ima takodjer i fatalnih stvari. Recimo Empire igrac moze samo s dobim microm pobjediti, jer je Empire strana totalno imba.

 

Jos da komentiram boje, cuj, nekom odgovara, nekog boli sto je to tako. Mene isto koji put zbune i ne vidim jedinice, ali nakon quick selecta postaju uocljive :D

TW i KW su imali ozbiljniju grafiku, ali u RA3 duhu ovo je sasvim ok. Istodobno, ova cell shaded grafika je razlog zasto vam brzo loada igre xD

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Red Alert 3
Lightning kaže...
mislav_01 kaže

.......

Vjerojatno je stvar ukusa, a sta se mene tice odigrat cu kampanje => uninstall.
 
Potpisujem.

Nakon 4 misije sa čuvenim Rusima, totalno sam razočaran. Čitava igra izgleda neozbiljno i kao strip - suspension of disbelief nikakav. Nekako imam osjećaj kao da su išli se dodvoravati WoW i Warcraft3 rulji. Čemu to? C&C3 je prema ovome zbilja drugi planet.

Performanse su očajne - kako su to uspjeli? Igra izgleda daleko lošije od C&C3, a vuče se kao krepana mačka na mojoj staroj 6800GT. OK, voda izgleda bolje. Valjda...

Plus su jedino curice u filmićima, kao i trashovitost istih.

Odigrat ću radi priče, ali palac dolje....šteta.
15 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

igra je odlična. što se tiče prethodnog posta gdje piše da izgleda kao strip to je dobro. konačno neka originalna igra koja nije povezana s drugim svjetskim ili predaleko odlazi u budućnost. dajem veliki plus glupostima koje me nasmiju u red alertu 3. svaka čast!

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3
Adisuki kaže...

 

Jos da komentiram boje, cuj, nekom odgovara, nekog boli sto je to tako. Mene isto koji put zbune i ne vidim jedinice, ali nakon quick selecta postaju uocljive :D

TW i KW su imali ozbiljniju grafiku, ali u RA3 duhu ovo je sasvim ok. Istodobno, ova cell shaded grafika je razlog zasto vam brzo loada igre xD

 istina.  Nego, hoćemo li nabacit nešto preko Hamachija (ko u stare daneSmijeh=)
when my mama ask me will I change I tell her yeah, but it's clear I'll always be the same Until the end of time
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3
Quantum kaže...
 
Potpisujem.

Nakon 4 misije sa čuvenim Rusima, totalno sam razočaran. Čitava igra izgleda neozbiljno i kao strip - suspension of disbelief nikakav. Nekako imam osjećaj kao da su išli se dodvoravati WoW i Warcraft3 rulji. Čemu to? C&C3 je prema ovome zbilja drugi planet.

Performanse su očajne - kako su to uspjeli? Igra izgleda daleko lošije od C&C3, a vuče se kao krepana mačka na mojoj staroj 6800GT. OK, voda izgleda bolje. Valjda...

Plus su jedino curice u filmićima, kao i trashovitost istih.

Odigrat ću radi priče, ali palac dolje....šteta.
 Ti ocito i nisi neki MP igrac. Inace bi bar probao.

Igra je dosta kompetativna, samo sto ima nekih problemcica sa uspostavom veze, ali dobro bit ce bolje :)
Meni je MP zakon, mada se osjeti da je imba trenutno, ali valjda ce pasti i prvi konkretan patch (ovi hotfixovi 1.01 - 1.03 nisu patchevi za mene)

Za one koji su zainteresirani za MP, joinajte se na hamachi mrezu:
Name: RA3@bug
Pass: bug
"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
16 godina
offline
Red Alert 3

Igra je zakon!

Ali trebam malo vremena da se ufuram...

Dugo je prošlo od Generalsa

 

A MP je još bolji, igrali smo Core2 i ja i bilo je fantastic!

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

A ybg... da imam slobodnog vremena za MP sigurno bi probao, ali ovako cu malo po malo zavrsit kampanju. Kako imam vremena to će bit negdje za 2 tjedna :D

 

U svakom slucaju koliko god bila "vise izbalansirana" i whatever, dvojka mi je bila zabavnija.

A grafika nije losa... mislim meni barem sve na max nikad niti ne zatrza (AA na 8X)...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Meni se osobno igra nije svidjela.Filmovi su super,prica je dobra,mislim ideja i to, grafika okolisa je odlicna zvuk i atmosfera offgame je super al kad igras jednostavno nije to to nekako.Mislim jedinice su smece, kao da fali nekog sadrzaja,pa ono u 2 su imali vise jednica , a da ne govorim da su mnooooogo bolje izgledale.Ove izgledaju preumjetno i nisu bas po men i u skladu sa okolisom barem po izgledu,nekako plasticne.Glupost je naravno i famozno unistavanje japanskih tenkova sa obicnim nekoc G.I vojnicima.Sve u svemu nije bas nest , 2 je bolja ne iz sentimentalnih razloga vec objektivno po igrivosti. Da i ne govorim da su u igri samo par naroda , iako su u 2 bilo mnogo njih sa varijacijama special jedinica ovdi bi i to doslovno bilo super,ipak bi bilo malo raznolikosti.Inace u cjelokupnom dojmu igra je dobra al za one koji su igrali starije dijelove drzite se njih. Nije mi jasno zasto nisu jednosatvno prenijeli sve jedinice iz 2 i dodali nove a stare malo uljepsali a ne ovako nakaradno smislili i da ne govorim da je u ALLIED nestao prism tank,a mirror se poruznia sada izgleda ko kanta, isto tako s ruske strane jedina naoko uredu jednica je apocalypse tenk koji je po meni bio mnogo bolji u 2.Za mene nije nest a priko mp vridi iako mislim da ni to nije bas funny na duzi rok jel je previse repetitivno i malo sadrzaja ogranicava trajanje i taktiziranje.Blah

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.11.2008 15:18 (CCCP).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3
CCCP kaže...

 a priko mp vridi iako mislim da ni to nije bas funny na duzi rok jel je previse repetitivno i malo sadrzaja ogranicava trajanje i taktiziranje.Blah

 ? LOL

Mislim, neki ovdje jednostavno ne kuže da većina koje RA3 zanima kupe igru. Vi koji igrate piratsku ionako niste nikome bitni SP se prođe i zaboravi, a smisao RA3 je multiplayer koji je u ovom nastavku iz temelja promijenjen na bolje.
Iz glupave igre koja se svodila na bjesomučno klikanje i hvatanje milisekundi u rushanju, RA3 se pretvorio u RTS dostojan tog naziva. Sada napokon postoji taktika i to hrpa taktika i trikova i ideja i strategija. Jednostavno je igra užitak u MP-u jer je iznimno zabavna i dobra i napokon se ne svodi na glupavo štancanje tenkova u tko-prije stilu.

Grafika je u ovoj igri najmanje bitna stvar. Što se mene tiče mogli su je i u 2D-u napravit bila bi super.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3

Da su je napravili u 2d bila bi nedostojna RA 2.Upravo to je jedino sta je i izvlaci..Bit C & C je tank rush,sto se tice taktike mene obicno ubiju specialnim oruzjem te tank rushom.I sad di je tu neka promjena .Isto se dogadalo i u 2. A sto se tice mp bilo bi zalosno da nije bolji od 2 s ozbirom na vremenski razmak.Kao sto sam rekao ostajem pri svome da igra ima premalo sadrzaja za dugotrajnu zabavu.MANJE SADRZAJA.I sad ak neko kaze da igra ima vise sadrzaja svaka mu cast jel bice da je igro COH,pa zabunom krivo postao.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.11.2008 15:40 (CCCP).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3
CCCP kaže...

Da su je napravili u 2d bila bi nedostojna RA 2.Upravo to je jedino sta je i izvlaci..Bit C & C je tank rush,sto se tice taktike mene obicno ubiju specialnim oruzjem te tank rushom.

Bit C&C je tank rush? Hvala Bogu da više nije jer je to najgluplji mogući sistem igre koji zbog brzine prstiju odgovara samo djeci.
Ubiju te uvijek? Moraš naučit igrat.:)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3

Rekao sam da me obicno na taj nacin ubiju, to je cijela taktika igre.Slicno je bilo i u 2 pa neznam koja se to divovska promjena dogodila? Upoznajte me s njom?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice